HappyMod / Geometry Dash Mod APK
Geometry Dash Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Geometry Dash v2.1110.7 Mod APK Kilitli Mod Menu

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Geometry Dash
Paket Adı com.robtopx.geometryjump
Yayıncı Robtop Games
Kategori Arcade
MOD özellikleri Kilitli Mod Menu
Sürüm 2.1110.7
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.0、4.0.1、4.0.2 (ICE_CREAM_SANDWICH)

Genel bilgi

Git ve bu ritim tabanlı eylem Platformer tehlike yolumuzu uçmak!

Geometri Dash dünyasında neredeyse imkansız bir meydan okuma için hazırlanın. Eğer atlama sinek ve tehlikeli geçişleri ve dikenli engeller yolumuzu çevirmek olarak sınırlamak için yeteneklerinizi itin.

saatlerce eğlendirecek düzeyleri sürü basit bir dokunuşla oyun!

oyun Özellikleri

• Eylem Platforming Ritim tabanlı!
• Benzersiz müzikleri ile düzeylerinin çok!
• Yapı ve seviye editörü kullanarak kendi seviyelerini paylaşın!
• karakter özelleştirmek için yeni simgeler ve renkler kilidini!
• roketler, Flip yerçekimi ve çok daha fazlası uçun!
• becerilerinizi keskinleştirmek için uygulama modunu kullanın!
• başarıları ve ödüller bir sürü!
• Hayır uygulama içi satın alma!
• yakın imkansız ile kendinize sorun!

İletişim: support@robtopgames.com

Geometry Dash Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2.1110.7 özellikler

 • Değer Düzenleme ile 0.7.2 Menü, Şeylerin Kilidini Aç ve Daha Fazlası

Mod V2.1110.6.4 özellikler

 • Mod: Menü V6.4 Noclip ve daha fazlası

Mod V2.1110.5.4 özellikler

 • MOD MENU V5 -NOCLIP ve daha birçok hack

Mod V2.1110.5 özellikler

 • Mod Menü v0.5
  Neredeyse her şeyi değiştirin.

Mod V2.1110.4 özellikler

 • MOD MENU Yeni sürüm 4.0 Üzgünüm ama bu benim ilk modum% 50 çalışıyorum% 50 çalışmıyor

Mod V2.1110.3 özellikler

 • Geometri Dash Mod Süper Mod Menüsü!

Mod V2.111 özellikler

 • Her şey açık

Mod V2.110 özellikler

 • Tam sürümün kilidini açmak için.

Mod V2.100 özellikler

 • Oyun sınırsız pırlantaya dönüştürülmüş, oyunun ana arayüzüne girilmiş, sağdaki “blok avatar” ikonlarına tıklanabilecek simgeler elde edilebiliyor.

Mod V2.011 özellikler

 • kilitsiz

Geometri Dash'e dünya çapında İnternet ile erişilebilir.

Geometri Dash, ses üzerindeki oyuna odaklanır. Bu oyun internette herhangi bir yerde ücretsiz olarak indirilebilir ve çalınabilir; Bunun yerine birisi indirmek istiyorsa satın alınması gerekir. Oyuncular ayrıca özel seviyeler oluşturabilir ve becerilerini karşılaştırmak için arkadaşlarıyla paylaşabilirler. Telefonu tutmayı durdurmak için ekranda görünen sivri görüntüleyip görmediğinizi belirtmek gerekir. Yeni telefonunuzu bir pencereye üflemek ve komşunuza zarar vermek, bu oyunun oyuncuları için yaygın bir olaydır. Bu oyunun, oyuncuların birçok başarının kilidini açmak için çalışması için birçok farklı seviyesi ve zorluğu vardır. Sonuç olarak, bu uygulama internette her yerde kullanıcılarından yüksek notlara sahiptir. Oyuncular oyuna başlamadan önce karakterin rengini ve şeklini özelleştirebilir. İlk kapı, kasa, oyuncular 10 gümüş madeni para topladığında kilidi açılabilir. Bununla birlikte, birçok oyuncu bu zor süreci engellemek için bulur. Mario olarak oynarken, her ölüm, kaç tane gümüş madeni para toplandığını bilmeden oyuncuyu başlangıç ​​çizgisine geri döndürür. Bu indirilebilir mod ile ek harita stillerinin kilidini açabilirsiniz. Her yeni seviyede renk tonlarına eklenir, görsel bir uyaran sağlar ve oyuncular için heyecan yaratır. Bu modun haritalarını diğer oyuncularla da paylaşabilirsiniz - hatta nereye gittiğinizi izlemek için kullanabilirsiniz.

Geometry Dash Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyun oyuncuları için keyifli anlar sunuyor.

Oyunun müziği, görselleri ve oynanışı eğlencenin bir parçası. Ayrıca benzersiz bir arsa ve oyuncuların daha önce hiç görmediği yeni engellere sahip birçok farklı sahneye sahiptir. Örneğin, karakter suya dalış gemisi ile girerse, suda yüzmeye başlayacaklardı. Bu, bu oyunun neden başarılı olmasının büyük bir parçası; Çünkü ritmi her bulmaca seviyesi için özel olarak tasarlanmış 9 farklı parça ile birleştirmesidir. Oyuncular sıfırdan başlamak için öldükten sonra pazarlar bile bırakabilirler. Dikenli bir çalı yanlış yerde büyür ve göksel alana girişi engeller. Çoğu oyuncu bu tıkanıklığın ötesine geçti, ancak yanlış yerleştirilmiş Thorn nedeniyle, sadece birkaçı% 99'a ulaştı. Oyun görüntüleri basit ve fark edilemez olmalıdır. Ayrıca, oyunun mod sürümü, elmas satın almalarını gerektirmeden kullanıcılara sınırsız fon verir. Bu mümkündür, çünkü Sırlar Kasası kanadı 50 elmasın oynamak için oynaması gerekir. Bu oyunda, bir uçağa dönüşmek ve daha sonra baş aşağıken tehlikeden uçmak için halkalardan manevra yapıyorsunuz. Oyuncular ilerlemeden önce birkaç engelin üstesinden gelinmelidir. Popüler bir video oyunu, son zamanlarda piyasaya sürülen ve geçmişte popüler olan diğer oyunlara benzeyen Geometri Dash'dir. Geometri çizgi oyunu, mobil cihazlarda bulunan en zor ve en bağımlılık arcade oyunları arasındadır. Oyun, birçok insanın zorluğu nedeniyle engellenmesine neden olur, ancak üstesinden geldiğinizde, büyük olasılıkla en sevdiğiniz oyunlardan biri olacak. Seviyenizi geliştirmenize ve becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilecek bir uygulama modu vardır. Bu oyunu Robtop Games geliştiricileri tarafından sağlanan uygulamanın mod sürümünü kullanarak oynayabilirsiniz. Bu uygulama, tüm kilidi özelliklerin yanı sıra ekstra özellikleri içerir. Örneğin, oyuncuların yeni hileler öğrenmelerine ve beceri seviyelerini iyileştirmelerine yardımcı olan bir uygulama modu içerir. Oyun da çok zor, ama yine de insanları oynamaya devam edecek kadar eğlenceli. Tüm bu harika özellikler ve daha fazlası ile Geometri Dash World Mod APK, bugün mevcut olan en iyi arcade oyunlarından biridir. Bilgisayar programlama veya matematik konusunda yeterli bilgiye sahip değilse, kimse bu uygulamayı kullanmaya çalışmamalıdır. Bu uygulamayı kullanan herkesin oynamadan sık sık molalar alması da şiddetle tavsiye edilir.
Teşekkürler

Geometry Dash Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Geometri Dash, oyuncuların yeni renk şemaları ve ikonografi kullanarak oyunun görünümünü değiştirmelerini sağlar.

Bir video oyununa yatırım yaptıktan sonra oynamayı bırakmak zorlaşır. Bunun nedeni, birçok insanın popüler oyunların MOD APK sürümlerini kullanmasıdır, böylece tüm oyunu kısıtlamadan oynayabilirler. Geometri Dash, her yaştan ve beceri seviyesinden oyuncular için yeterince kolay olan son derece bağımlılık yapan bir platform oyunudur. Başarısı sadece nostaljiden daha fazlasına atfedilebilir; Tamamen eğlenceli bir deneyim. Sonuç olarak, tekrar tekrar atlamanız ve uçmanız gereken birçok aksiyon platformu oyuna dahil edilir. Geometri çizgisini bitirmenin tek yolu budur, çünkü oyunun zorlukları çok zor. Olağanüstü akıllıysanız, birden fazla zorluk oynamalısınız. Bu, genel puanınızı artıracaktır.
Oyunun tüm zorluklarını bitirdikten sonra, oyuncular iki ayrı arayüz arasındaki ayrılıkta bulunan tüm Geometri Dash APK sırlarına erişebilecekler. imkansız görünüyor. Herkes, oyunun iyi bir oyuncusu olmak için becerilerini keskinleştirmek için kolayca pratik seviyeleri oynayabilir. Geometri Dash Game, onları en iyi hale getirmek için yeni renkler ve simgeler kullanabileceğiniz özelleştirme özellikleri de sağlar. Ancak, atlamak için, ekranın herhangi bir yerine tıklayın, kare otomatik olarak yukarı atlayacaktır.
Oyun iyi, eğlenceli ve ilgi çekici film müziklerine sahiptir. Nedenmiş? Cevap şu ki, baslı müzik, oyun tarzınız için bir ritim yaratan ritimler. Bu zorluklarda birçok engel ve engelle karşılaşmanız gerekir, bu yüzden bu oyunu oynarken çok aktif olmalısınız. Strateji oyunlarını bir kenara bırakın ve eğlenceli aksiyon oyununu ziyaret edin. Başarıların kilidini açma, arkadaşlarınıza meydan okumak için kendi seviyelerinizi oluşturma ve karakterlerinizi özelleştirme yeteneği sadece oyunu daha da keyifli hale getirir. Tüm bunların başında, oyun çeşitli ve süper fondur.

Geometry Dash Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyunda yüzden fazla seviye oyuncuların asla sıkılmasına izin verecek

Normal sollama moduna ek olarak, Geometri Dash'in oyunun sıkıcı olmamasına yardımcı olan başka modları da vardır. Geometri Dash'te başka ilginç özellik, haritalar oluşturma, kendiniz zorluklar yaratma yeteneğidir. Oyun, o zaman burada durmalısınız çünkü aradığınız oyunu sizinle paylaşacağız. Bu oyunda, nesnenizi ritim tabanlı bir platformda atlayıp uçurmanız gereken birçok farklı zorluk elde edeceksiniz. Bununla birlikte, aşinalıkla, en iyi oyuncu da olabilirsiniz. Reflekslerinizi meydan okumaya getirin. Geometri çizgi oyunu hakkında en iyi şey, yüzlerce seviyeye sahip olması, yani asla sıkılmayacağınız anlamına gelir. Bu para asla tükenmeyecek, bu yüzden tadını çıkarın.Geometri Dash Apk kolay bir oyun değil. En iyi şekilde oynadığınızdan emin olmak için aşağıdaki ipuçlarına ve püf noktalarına dikkat etmelisiniz.


Oyuncular Editör Araçlarını kullanarak kendi seviyelerini oluşturabilir

Ancak bu, oyun hızının sürekli olarak daha fazla engel eklemek için itildiği sonraki aşamalarda artık doğru değildir, bu da oyuncuların ileri gitmek istiyorlarsa ona uyum sağlamasını gerektirir. Mod sürümü oyunun tüm özelliklerinin kilidini açtı. Geometri Dash oyununun standart sürümünde birçok seviye kilitlenecek, ancak bu oyunu adım adım oynayarak kilidini açabilirsiniz. Bu benzersiz özelliği asla başka bir oyunda alamazsınız, ancak Geometri Dash oyunu, oluşturabileceğiniz bu özelliğe sahiptir. Bu oyunda Editör Araçları kullanarak kendi seviyeniz. Bu yararlı özelliğe sahipken, herkes bundan yararlanabilir. Geometrik engelleri atlamak ve uçmak için ekrana dokunmanız gerekecek.
Bu oyunu oynayın ve rakipsiz bir oyuncu olmak için tüm başarıların kilidini açın. Bu, ilgi çekici seviyelere ve heyecan verici bir oyuna sahip dinamik ritim tabanlı bir platform oyunudur. Tuzak ve engellerle dolu bir ortamda bir maceraya gitmek için küpünüzü kontrol etmeye çalışın. Ancak, ruhu korursanız, mümkün olduğunca ileri gidin. Keyfini çıkarın. Arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi etkilemek için bu oyunda kendi koleksiyonunuzu yapmak için her bir öğenin kilidini açtığınızdan emin olun. Blocky blok oyunları oynadıysanız, kesinlikle Geometri Dash'i görmezden gelmemelisiniz. Özünde, oyunun amacı, bu kareleri kontrol etmeniz ve tuzaklara düşmeden dikenli engellerin üzerinden atlamanız gerektiğidir. Ancak, bloğun hızını kontrol edemezsiniz, ancak hızı değiştirmenin bir yolu hız değişim kapısına dokunmaktır.


Geometri Dash oynamak kolay bir oyun değil

İlk bakışta, birçok insan Geometri Dash'in oynamak kolay bir oyun olduğunu düşünecektir. Ne kadar korkunç. Bu makalenin altındaki bağlantılardan indirebilirsiniz. Sizin için süper zor ama daha az komik ve bağımlılık yapan bir uçan blok oyunu. Ayrıca, zorluklar da her düzeyde kademeli olarak arttırılır.
Bu oyunu kazanmak ve düşüncelerinizi bizimle yorum kutusuna bıraktığınızdan emin olun. Oyna. Aslında, oldukça zor. Korkmayın, tüm bu platformları eksik risk almadan atlamak için parmağınızı ekranda tutabilirsiniz. Herhangi bir platform oyunu gibi, gittikçe para toplamak ve toplamak isteyeceksiniz. Bununla birlikte, herhangi bir platform oyunu gibi, sadece düz olan bazı paralar olacak.
Renk tonları engelleri görmek için çok parlak değil. Tüm bu muazzam özelliklerle, oynayarak kolayca eğlence getirebilirsiniz. Buradaki tehlikeli ortamlardan geçebilir misiniz? Oyunun sonuna doğru ilerlemek için tehlikeli engellerin üzerinden geçin. Bunlardan bazıları daha yüksek atlamanıza izin verirken, diğerleri biraz yavaşlayabilir.


Bu oyun, oynamak gerçekten eğlenceli olan çok eşsiz bir oyun

Eğitim odası oyunu geçen ancak yine de yeteneklerini geliştirmek için oynaması gerekenler içindir.Bu arcade oyunu çok hafiftir, bu yüzden bu oyunu çalıştırmak için üst düzey bir mobil cihaza ihtiyacınız yoktur. Bu oyunu elde etmek için paraya ihtiyacınız yok çünkü Mod sürümü, akıllı cihazınıza kolayca indirip yükleyebileceğiniz bu tam oyunu ücretsiz olarak sağlar. Bu para nedeniyle bu oyundaki her şeyi kolayca satın alabilir ve özelleştirebilirsiniz. Bir kişilik oyunda sonsuz koşu seviyelerinde görünür ve hazırdır. Bazen, birbiri ardına atlamak için üç veya dört platformunuz olacak. Geometri Dash oyunundaki daha fazla seviyeler bu oyunun başlangıcında kilitlenecek ve zaman alan yeni seviyelerin ve zorlukların kilidini açmak için sırası açısından çalmanız gerekiyor.Geometri Dash oynamak için çok eşsiz bir oyundur. Burada, oyuncu bu kareyi ritmik ve sakin olacak şekilde kontrol etmek zorunda kalacak. Ayrıca, oyuncular tehlikeli engellerle dolu koşu pistinde zorlu atlama görevleriyle kendilerine meydan okuyorlar. Çevrimiçi oyun ekranında oldukça faydalıdır. Tüm seviyeler ve zorluklar tamamen açılacaktır, böylece Mod APK sürümünde Geometri Dash'e sahipken beklemek zorunda kalmazsınız. Seviyeler hakkında bazı harika fikirleriniz olduğunu düşünüyorsanız, seviyelerinizi oluşturmak için herhangi bir şey kullanmakta özgürsünüz, çünkü hiçbir şey üzerinde herhangi bir kısıtlama yoktur. Anlatılma şekli basit görünse de, hiç de kolay değil. Ne kadar zor yapabilirsin? Geometri Dash APK'nın uygulama içi satın alımı yoktur, bu yüzden oyun sizin olduğunda, sonsuza kadar sizindir ve tam sürümünüz olacak. Bu paraları toplama seviyenizi riske atmaya çalışmayın.


SSS

Nasıl kurulur Geometry Dash Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Geometry Dash mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Geometry Dash tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?