HappyMod / Grand Theft Auto: Vice City Mod APK
Grand Theft Auto: Vice City Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Grand Theft Auto: Vice City v1.12 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Grand Theft Auto: Vice City
Paket Adı com.rockstargames.gtavc
Yayıncı Rockstar Games
Kategori Arcade
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 1.12
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 7.0 (N)

Genel bilgi

Vice City için tekrar hoş geldiniz. 1980'lerde tekrar hoş geldiniz.

büyük saç, aşırı ve pastel giysileri on yıl ceza kazık üstüne bir adamın yükselişi bir hikaye geliyor. Vice City, bataklık ve getto glitz plaja kadar uzanan büyük bir kentsel yayılma, şimdiye kadar oluşturulmuş en çeşitli, eksiksiz ve canlı dijital şehirlerden biriydi. Bir karakter odaklı anlatı ile açık-dünya oyun birleştiren, sen sevindirdi ve bozulması ile dolu bir kasabasında gelmesi ve seçtiğiniz gibi ele geçirmek için fırsat verildi.

10 yıllık yıldönümünü kutlamak için, Rockstar Games Grand Theft Auto getiriyor: Vice City, yüksek çözünürlüklü grafikler, güncelleştirilmiş kontroller de dahil olmak üzere yeni özellikler bir ev sahibi ile mobil cihazlara:

• Güzel güncellenmiş grafikler, karakter modelleri ve ışık efektleri
• Yeni, tam uyarlanmış ateşleme ve hedefleme seçenekleri
• tamamen özelleştirilebilir düzeni ile özel denetimleri
• oyun sayısız saatler ile Massive kampanya
• Moga Kablosuz Game Controller basıp USB Gamepad ile uyumlu
• Daldırma dokunsal efektleri ile entegre
Ayarlanabilir grafik ayarları ile • Terzi görsel deneyim

Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Korece, Rusça ve Japonca.

Grand Theft Auto: Vice City artık geçerli:
Android Telefonlar: Motorola Atrix, Motorola Atrix HD, Motorola Atrix 4G, Motorola Foton, HTC Rezound, HTC One X, HTC One X +, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Note 2, Samsung Galaxy R, Samsung Epic 4G, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, Google Nexus 4, Sony Xperia Play Sony Xperia Sola, Sony Xperia S / P / T & TL, Sony Walkman Z Serisi Media Player
 
Android Tablet: Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer Prime, Asus Transformer Pad TF300T Asus Transformer Pad Infinity 700, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 7.0 / 7.7 / 8.9 ve 10.1, Samsung Galaxy Note 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Sony Xperia Tablet S, Toshiba, REGZA, Google Nexus 7, Google Nexus 10, Fujitsu Stylistic 10.1 Thrive

** Grand Theft Auto: Vice City geliştirilen ve sadece bu cihazlarda test edilmiştir. Cihazınız listede yoksa, bu listeye herhangi güncellemeler için support.rockstargames.com kontrol edin **

Vice City: En iyi performans için, biz indirmek ve Grand Theft Auto oynarken diğer uygulamaları kapattıktan sonra cihazınızı çizme yeniden öneririz.

Vice City: Grand Theft Auto yüklemeden önce boş alan en az 1,5 GB emin olun.

Mobil Versiyonu Savaşı Drum Studios tarafından geliştirilen
www.wardrumstudios.com

Daha fazlasını bul:
www.rockstargames.com

videoları görmek:
www.youtube.com/rockstargames

Bizi takip et:
www.facebook.com/rockstargames
www.twitter.com/rockstargames

Grand Theft Auto: Vice City Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.12 özellikler


 • 2. Yuva - Oyun% 100 tamamlandı;

  3. Yuva - Oyuna çok fazla para ile başlayın
  4. Yuva - Mevcut tüm yan görevler tamamlandı, ancak hikaye çizgisi henüz tam değil

  5. yuva - bir helikopterle bir görevi tamamlayın.

Mod V1.11.2 özellikler

 • Sınırsız para, cephane

Mod V1.10 özellikler

 • çok para

Mod V1.09 özellikler

 • Mod, sınırsız para

Mod V1.07 özellikler

 • Mod Para

Mod V1.3.43 özellikler

 • Büyük miktarda para. "Load" - - Üçüncü yuvası
  Eğer orijinale kıyasla mod yüklemek girmelisiniz net oyun verileri. Uğramış oyun "Başlat oyun" seçmek indirmek için.

Mod V1.0 özellikler

 • Çok para

Lüks arabalarda genç kızlarla dalga geçen tiyatroya gidin.

2003 yılında oyun hem Xbox hem de PC için mevcuttu. Oyuncuların mağazaları soymasına, uyuşturucu kaçakçılığı işlerine başlamasına, ideal erkeklerle restoranlarda ve barlarda gezilerin tadını çıkarmasına ve daha fazlasına izin verdi. Bu sayede Grand Theft Auto: Vice City, heyecan verici yapısı nedeniyle ilginç bir hikaye sağladı. Arabanıza zarar verdiğinizde, polis görevlerini yapmayı bırakmalısınız - arabanız yok edildikten sonra polis görevlerini tamamlayamazsınız. Ayrıca, bir polis memurunu her çektiğinizde, sabıka kaydınızdaki yıldız sayısı artar. Oyun boyunca oynarken, Carlito's Way, Blow ve Scarface gibi filmleri görüyorsunuz. Vance rıhtıma girmeden önce, korumasının öldürüldüğü kapalı bir alanda pusu gördü. Neyse ki, zarar görmeden kaçtı. Bu nedenle, Grand Theft Auto: Vice City ile herhangi bir değişiklik yapmadan oynamalısınız. Mafya Tommy'nin katılımı yeraltı dünyasına benzersiz bir bakış açısı kazandırıyor. Buna ek olarak, lüks bir otomobildeki görevleri tamamlamak, şehirde ve genç kızlarla dalga geçen tiyatroya yönlendiriyor, oyunculara hikayenin başka bir katmanını sunuyor.

Grand Theft Auto: Vice City Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Grand Theft Auto: Vice City sürümü, ilginç planı sayesinde birçok oyuncu çekti.

Üçüncü bir taraf, Vance Brothers ile iskelede yaptığı işlem sırasında onu korurken Tommy'nin korumalarını pusuya düşürdü. Kaçmasına rağmen, bu sinsi saldırı Tommy'yi daha modern silahlar almaya zorladı. Diplomatik ve askeri eğitimi nedeniyle, bu bonusları daha sofistike silahlar elde etmek için kullanabilir. Grand Theft Auto: Vice City'yi hiçbir zaman sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bir göreve başladıktan sonra, oyuncular tüm ödevleri ve görevleri tamamlamalıdır. Bunu yapmak haritanın her yerinde silah dükkanını açar; Bu, oyuncuların ne zaman ve nerede istedikleri silah kullanmalarını sağlar. Ayrıca, Vice City için Deluxe Mods, oyunla sorunsuz bir şekilde karışan dev bir görev sistemi ekler. Bu aynı zamanda oyunculara oyunun tüm özelliklerini öğrenme şansı verir. Grand Theft Auto: Vice City'de polis operasyonlarını tamamlayarak ekstra para kazanabilirsiniz. Bunu yapmak oyunun genel çekiciliğini artıracak ve insanları oynamaya teşvik edecektir. Çok akıllı bir fikir gibi görünmese de, yine de bir şans vermelisiniz. Bu aynı zamanda bugünün trendleri ve modern heveslerle güncel kalmanıza yardımcı olacaktır. Eski işverenleriniz, çimlerini izinsiz olarak ele geçirdiğinizi fark ettiklerinde mutlu olmayacaktır.

Grand Theft Auto: Vice City Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Grand Theft Auto: Vice City, oyuncular için en iyi oyun deneyimini sunar.

Grand Theft Auto: Vice City, birçok yaratıcı olasılığı olan son derece eğlenceli bir sanal alan oyunudur. Oyuncular, gerçekçi görünüşüyle ​​oyunun sonsuz yaratıcılığının ve eğlencesinin tadını çıkarabilirler. Oyunun yaratıcıları da birçok şaşırtıcı bükülme ile ilginç bir hikaye ekledi. Grand Theft Auto'nun en iyi özelliklerinden biri: Vice City, modlarla uyumluluğudur; Bu onu daha da eğlenceli ve keyifli hale getirir. Grand Theft Auto: Vice City, olağanüstü bir oyun sanat parçasıdır. Bu nedenle, insanlar oyunu oynamayı sever. Oyunu oynadığınızda, hayatınızın en iyi zamanına sahip olacaksınız. Çünkü sanatın en iyi unsurlarını bir video oyununa dahil ediyor. Varlığı video oyunu dünyasını canlandırıyor. Ve o dünyada yaşadığınızda, en parlak ışık noktası haline gelebilir ve süreçte bazı büyük dersler verebilirsiniz. Grand Theft Auto: Vice City, video oyunlarına giriş olarak mükemmel bir seçimdir çünkü harika bir deneyim sunar. Yayıncı, oyuncuların modern çekim modu gibi özel mekaniklerle birlikte keşfetmeleri için çok fazla içerik ekledi. Oyuncular bu çekim modunu etkileyici ve sürükleyici bir oyuna ekleyen özel mekaniklerle özelleştirebilir. Oyuncular ayrıca bu oyunu oynarken kendilerini kovalamaca, atışlara, soygunlara, ölümlere ve daha fazlasına daldırabilirler. Bu ateşli oyuna katıldıklarında hayal kırıklığına uğramayacaklar.


Bu video oyununda, oyuncular restoranlar, oteller, kulüpler ve polis karakolları gibi birçok ilginç yeri keşfedebilirler.

Grand Theft Auto: Vice City, PlayStation 2'deki en iyi ikinci oyundu. Bunun nedeni, şehirdeki her şey üzerinde harika bir sahiplik hissine sahip olması. Derecelendirme sisteminde ne kadar çok yıldız olursa, şehir o kadar çok hissediyor. Bu, internet bağlantısına ihtiyacınız olmadığında oynamak için harika bir oyundur. Ayrıca oyuncuların keşfetmek, araba yarışmak, zorlukları tamamlamak ve başka bir şehri keşfetmek gibi tamamlayabilecekleri farklı etkinlikler var. GTA: Vice City'de, oyuna araç ve yeni oyun türleri eklemek için modding kullanılabilir. Ayrıca, modlar oyundaki nesneleri çekmek için kullanılabilir, ancak buna karşı tavsiye ederim. Oyunu ücretsiz formda oynayabilir veya bir hikaye modu kariyeri başlatabilirsiniz. Bunun gibi yeni on yıl, insanların yaşam tarzı üzerinde bir etkisi ile moda trendleri olacak. Grand Theft Auto: Vice City, plajlar, yüksek binalar, oteller, restoranlar, kulüpler ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok çeşitli otomobil ve lokasyona sahiptir. Düzgün yapılandırılmış bir kit, doğru eğilerek belirli bir açıyı barındırır.


Bu oyunda kum havuzu öğesi vurgulanıyor

Sizi takip edecekler ve hapse atacaklar. Ne istersen yap çünkü bu oyunun ana oyuncusunuz. Oyunun özü her zaman görevler aracılığıyla dağılacak ve bunun aracılığıyla, aynı zamanda oyuncular için en büyük gelir kaynağıdır. Bu nedenle, sanal alan öğesi vurgulanır ve oyunun eğlence gücü güçlü bir şekilde uyarılır. Grand Theft Auto: Vice City, 1980'lerin değiştiğinin büyümesine dayanan yeni bir nüansı olan ayrı bir aksiyon okuludur.


GTA VC, açık bir dünya ve benzersiz bir oyunla birleştirilmiş bir oyundur

Açık bir dünya ve benzersiz bir oyun ile birlikte oyunu diğer oyunlardan daha az rekabetçi hale getirmeyecektir. Büyük olanı fethetmek ve bu yeri avucunuzda yakalamak için birinci sınıf çekim yeteneklerini kullanın. Criminal haydutları kovalayıp öldürerek çok para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir polis arabasını ele geçirmek ve sonra bonus görevlerini başlatmak.
Belirli bir kişiye suikast yapmaktan, hakimleri mahkemedeki kararlarını etkilemeleri için korkutmaktan veya eşleşmeleri kazanmak için harika savaşlara katılmaktan asla var olacağını bilmeyeceğiniz birçok yeraltı suç faaliyetini keşfedin. Suç imparatorluğunuzu oluşturmaya başladığınızda saatlerce oyunun tadını çıkarın.
Elbette, polis bunu görmezden gelmeyecek. Her zaman sizi bulmak ve tutuklamak isterler. Polis sizi yıkmak için büyük bir gücü harekete geçirecek. Beş yıldızınız varsa, muhtemelen zaten ölüm cezası var.


Şehir çevresindeki farklı kıyafetlerden veya terzi dükkanlarından herhangi birine ulaşmaktan çekinmeyin

Modern sensörlere sahip özelleştirilebilir sürücüler, oyuncuların göz ardı edemeyeceği benzersiz özelliklerdir. Bu modern keskin nişancı uygulaması, kendi karakterimizi çok fazla zaman harcamaktan kurtarıyor.
Ve bir mafya olacağınız için, bir mafya gibi giyinmek isteyebilirsiniz. Şehir çevresindeki farklı kıyafetlerden veya terzi dükkanlarından herhangi birine ulaşmaktan çekinmeyin. Karakterinizin yeni kostümlerini ve ilginç aksesuarlarını giyin. Destansı görevlerinize girerken onu harika kıyafetlerle giydirin. Bunun da ötesinde, bazen dinamik bir oyun içi ortam sunan polise suçlularla savaşan ve daha fazlasına yardım ederek bazen kahraman olmaya çalışabilirsiniz. Oyunda - bekle. Oyunda daha sonra temel özellikleri satın almak için bu paraya ihtiyacınız olacak. Satın almanız gereken mülkler yeni görevlerin kilidini açacak ve oyundaki hikayeyi tamamlamak için gereklidir. Pahalıdırlar, bu yüzden yeterince nakit tasarruf ettiğinizden emin olun.
Paranızı kullanarak çeşitli silahlar satın alabilirsiniz. Bu oyunda makineli tüfekler, tüfekler, tabancalar,… gibi çeşitli tanıdık silahlar kullanabilirsiniz. Senin için iyi haber. Araba satın almanıza gerek yok çünkü hiçbir yerde araba alabilirsiniz. Sadece caddeden inip favori bir araba seçiyorsun. Şehirdeki ışık hızında sürebilir veya… trafik kurallarına uyabilirsiniz.


SSS

Nasıl kurulur Grand Theft Auto: Vice City Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Grand Theft Auto: Vice City mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Grand Theft Auto: Vice City tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?