HappyMod / GTA: Liberty City Stories Mod APK
GTA: Liberty City Stories Mod apk son sürüm ücretsiz indir

GTA: Liberty City Stories v2.4 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad GTA: Liberty City Stories
Paket Adı com.rockstargames.gtalcs
Yayıncı Rockstar Games
Kategori Adventure
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 2.4
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.0、4.0.1、4.0.2 (ICE_CREAM_SANDWICH)

GTA: Liberty City Stories Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

Grand Theft Auto: Liberty City Stories mobil cihazlara dönerken Doğu Sahili'ne geri dönmeye hazır olun. Mobil oynanış düşünülerek tasarlanan daha kısa, kolaylaştırılmış görevlerle, bu kesin açık dünya macerası, kapsamlı grafik iyileştirmeleri, yeniden dengelenmiş dokunmatik kontroller ve platformlar arası kayıtlarla Android için yeniden düzenlendi. Leone ailesinin eski güvenilir bilge adamı Toni Cipriani, yapılmış bir adamı öldürmekten saklanarak vakit geçirdikten sonra Liberty City'deki evine döner. Şimdi, savaşan aileler kontrol için yarışırken ve kasaba siyasi yolsuzluk, organize suç, uyuşturucu kaçakçılığı ve sendika grevleri dalgaları altında kendi kendini yok etmeye başladığından, Liberty City sokakları kargaşa içinde. Toni, şehri Leone ailesinin kontrolü altına almaya çalışırken, dengesiz kiralık katiller, ahlaki açıdan ahlaksız iş adamları, alaycı politikacılar ve hatta kendi annesi engel olur. • Yeni yüksek çözünürlüklü dokular ve karakter sanatı • Gerçek zamanlı aydınlatma ve gölgeler • Geliştirilmiş çizim mesafesi• Dokunmatik tabanlı oyun için yeniden dengelenmiş kontroller• Rockstar Social Club aracılığıyla platformlar arası bulut kayıtları• Fiziksel denetleyici desteği

Daha fazlasını öğrenin:www. rockstargames.com Videolara bakın: www.youtube.com/rockstargames ©2002-2015 Rockstar Games, Inc. Rockstar Games, R*, Grand Theft Auto ve Liberty City Stories markaları/logoları, Take-Two Interactive Software ticari markalarıdır. Her hakkı saklıdır. Oyunda ve www.rockstargames.com/eula adresinde yazılım lisansı koşulları; www.rockstargames.com/socialclub adresindeki çevrimiçi hesap koşulları. Özel, kilidi açılabilir, indirilebilir veya çevrimiçi içerik, hizmetler veya işlevler gibi özel özelliklere devredilemeyen erişim, tek kullanımlık seri kodu, ek ücret ve/veya hesap kaydı gerektirebilir ( 13+). Özel özelliklere erişim internet bağlantısı gerektirir, tüm kullanıcılar tarafından kullanılamayabilir ve 30 gün önceden bildirilerek sonlandırılabilir, değiştirilebilir veya farklı koşullar altında sunulabilir. EULA'nın, Davranış Kurallarının veya diğer politikaların ihlali, oyuna veya çevrimiçi hesaba erişimin kısıtlanmasına veya sonlandırılmasına neden olabilir. Müşteri ve teknik destek için www.rockstargames.com/support adresini ziyaret edin. Bu video oyunu kurgusaldır; herhangi bir gerçek olayı/kişiyi/varlığı tasvir etmez; & herhangi bir benzerlik tesadüfidir. Take Two, oyunda tasvir edilen herhangi bir davranışı onaylamaz veya teşvik etmez. Yetkisiz kopyalama, tersine mühendislik, iletim, halka açık performans, kiralama, oyun için ödeme yapma veya kopya korumasını aşma kesinlikle yasaktır.

GTA: Liberty City Stories Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2.4 özellikler

 • Büyük miktarda para.
  GTA: Liberty City Stories Mod V2.4, popüler video oyunu franchise'ın hayranları arasında oldukça vızıltıya neden oluyor. Oyun boyunca ilerlemek için daha keyifli.
  Bazıları, modları kullanmanın oyunu tasarlandığı gibi oynamanın zorluğundan ve heyecanından uzaklaştığını iddia edebilir, diğerleri bunu deneyimi geliştirmenin ve yeni olasılıkları keşfetmenin bir yolu olarak görüyor.
  Modların kullanımı üzerinde nerede durduğunuza bakılmaksızın, Liberty City Stories modunun bu son sürümünün hayranlar arasında bir hit olduğu açıktır.

Mod V2.3 özellikler

 • Mod Para
  YENİ NELER VAR?
  Android 9.0 (Pasta) desteği.

Mod V2.2 özellikler

 • Mod Para

Mod V2.1 özellikler

 • Mod Para

Mod V1.8 özellikler

 • Reklamsız

GTA: Liberty City Stories, açık alan mesafesinden üçüncü şahıs görünümünde oynanır.

Oyunda karakterler diğer atıcı oyunları gibi kostümler ve silahlar satın alabilir. Bu, oyuncuların bu aksesuarları karakterleri için özgürce satın almalarını sağlar. Artan savaş protestolarıyla bir şehir geliştiriliyor; Her seviye yeni zorluklar ve sürprizler sunar. Grand Theft Auto: Liberty City Stories Mod Apk, açık dünya ortamı ve üçüncü şahıs perspektifi ile kayıp siparişe saygı gösteriyor. Yaratıcısı bu şehri saçma fikirler ve ağır bir el ile bozmayı planlıyor. Oyuncular, buradan indirerek oyundan sınırsız fon elde edebilirler.

GTA: Liberty City Stories Mod apk son sürüm ücretsiz indir


GTA franchise’ın grafikleri bu oyuna yarar.

GTA: Liberty City Stories, GTA serisinin tasarımına birçok avantaj sağlar. Oyunda birçok sürpriz olan bir sokak şaheseri görünür. Bu oyunda, oyuncular kendilerini korumak ve gerektiğinde tehditleri ortadan kaldırmak için silah kullanabilirler. Bu oyundaki her seviyenin oyuncuların takım olarak üstesinden gelmesi gereken yeni zorluklar var. Çevre sürekli değiştiğinden, herhangi bir oyun buna uyum sağlayabilmelidir. Bu, ne kadar kritik olursa olsun, oyuncular üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmayı vaat ediyor. Gerçekçi grafiklere sahip yüksek kaliteli görüntüler oyuna dahil edilmiştir. Bu, oyuncuların gerçek bir ortamdaymış gibi hissetmelerini sağlayacaktır.

GTA: Liberty City Stories Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Dünyanın her yerinden oyuncular, devam eden popülaritesi nedeniyle bu aksiyon oyun serisini seviyor.

Benzersiz tasarımlara sahip yeni bir aksiyon-macera oyunu olan GTA: Liberty City Stories şu anda oyunculardan çok dikkat çekiyor. Büyük bir projeksiyon ve oyuncuya tüm şehri gösteren uzak bir haritaya sahip bir aksiyon oyunudur. Sony, anlatıdaki kahramandır. O, cinayet yaparak kolluk kuvvetlerinden kaçınmaya çalışan yerli ülkesinden geri dönen bir vatandaş. Hikaye, Leone'nin suç ailesini katiller şehrinin yöneticileri olarak iktidarda tutma çabalarına odaklanıyor. Mafya olarak oynarken beyzbol sopaları, av tüfeği, tabanca ve tüfek gibi silahlar satın alabilirsiniz. En iyi eylem yolunu belirlemek için şehri bu araçlarla izlemeyi düşünün. Bunu yapmak seçeneklerinizi açık tutar ve hayatta kalmanın yeni yollarını bulmanızı sağlar. Yeni unsurlar ve keşifler bu oyunun yaratıcıları için zor. Bunun nedeni, oyuncuları oyunu bilgisayarlarına veya telefonlarına indirmeleri için yüksek düzeyde zorluk çekmeleri gerektiğidir. İyi tasarlanmış bir hata ayıklayıcı ile birçok oyuncu şaşırır ve şaşırır. Bu, dünya kültürünü ve bilgeliğini karartan korkunç bir durumu temsil eder. Her karakterin etkinliği yeni bir ses efektleri üretir.

GTA: Liberty City Stories Mod apk son sürüm ücretsiz indir


GTA Liberty City Stories oyunu, oyuncular arasında son derece popüler hale getiren benzersiz bir hikayeye ve ekstra içeriğe sahiptir.

Bu oyun, oyunculara olağanüstü bir hikaye ve kendilerine aşık olmalarını sağlayan benzersiz içerik sağlar. Oyuncular, hikayelerinin ortamının farklı bölümlerini görüntülemek için kameranın açısını özgürce değiştirebilirler. GTA: Liberty City Stories'de Toni Aile Üyesinin yeniden ortaya çıkması, kamu algısında dramatik bir değişim sağladı. Bu adamın ortadan kaybolmasından onlarca yıl sonra ortaya çıkması nedeniyle, şehir vatandaşları konuşulmamış ayrıcalıklarını ve rüşvetlerini yozlaşmış olarak görmeye geliyorlar. Bir motosikletten yararlanmak, yürüyerek daha hızlı ve daha kompakt hareket etmenizi sağlar. Bu, yakalanmadan polisten kaçınmanızı sağlar. Gritty Liberty City, ayrıntıları sayesinde canlı netlikle doğru bir şekilde yeniden yaratılır. Gerçekçi yangın ve patlama etkileri etkileyici bir ekran sağlar. Oyunun çizim mesafesi sabit ve hassastır, beklenmedik koşulların gerçekleştirilmesini kolaylaştırır. Ayrıca, oyun yaratmayı heyecan verici bir deneyim haline getirmek için sıkıcı olmayan yeni deneyimler sunuyor.


SSS

Nasıl kurulur GTA: Liberty City Stories Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, GTA: Liberty City Stories mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin GTA: Liberty City Stories tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?