HappyMod / GTA: Liberty City Stories Mod APK
GTA: Liberty City Stories Mod apk son sürüm ücretsiz indir

GTA: Liberty City Stories v2.4 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad GTA: Liberty City Stories
Paket Adı com.rockstargames.gtalcs
Yayıncı Rockstar Games
Kategori Adventure
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 2.4
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.0、4.0.1、4.0.2 (ICE_CREAM_SANDWICH)

GTA: Liberty City Stories Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

Grand Theft Auto: Liberty City Stories, mobil cihazlara dönerken Doğu Sahiline gitmeye hazırlan. Mobil platformlar göz önünde tutularak tasarlanan daha kısa ve kolay akışlı görevler içeren bu tam açık- dünya macerası, Android için muazzam grafik zenginleştirmeleri, dengeli dokunmatik kontroller ve platformlararası kayıt özelliği sunacak şekilde yeniden yaratılmıştır.

Leone ailesinin eski akil adamı, adam öldürme suçlamasıyla arandığı için uzakta saklanarak geçirdiği yılların ardından evine, Liberty City'e geri dönüyor. Liberty City'nin sokakları kaosa teslim olmuş. Şehrin hakimi olmak isteyen rakip aileler birbirleriyle savaşıyor, yozlaşmış politikacılar, organize suç örgütleri, uyuşturucu çeteleri ve işçi grevleri ile şehir kendi kendini yok etme noktasına gelmiş. Toni şehri Leone ailesinin kontrolüne alarak yıkımdan kurtarmak için mücadele ederken, psikopat kiralık katiller, ahlaksız para babaları, sinik siyasetçiler, ve hatta kendi öz annesi bile onun karşısına dikiliyor.

• Yeni yüksek çözünürlüklü doku ve karakterler
• Gerçek zamanlı ışık ve gölge
• Arttırılmış çekiş mesafesi
• Arttırılmış dengeli dokunmatik oyun kontrolleri
• Rockstar Social Club üzerinden platformlararası kayıt özelliği
• Fiziksel kontrol cihazı desteği


Daha fazla bilgi için:
www.rockstargames.com

Videolar için:
www.youtube.com/rockstargames

©2002-2015 Rockstar Games, Inc. Rockstar Games, R*, Grand Theft Auto ve Liberty City Hikayeleri markaları/logoları Take-Two Interactive Software'in ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır.

Yazılım lisans şartları oyunda ve www.rockstargames.com/eula adresinde; çevrimiçi hesap şartları www.rockstargames.com/socialclub adresinde bulunabilir.
Kişiye özel, açılabilir, indirilebilir veya çevrimiçi içerikler, hizmetler veya işlevler gibi ayrıcalıklı özelliklere erişim devredilemez ve tek kullanımlık şifre, ilave ücret ve/veya kullanıcı hesabı oluşturmayı (+13) gerektirebilir. Bu özelliklere erişim internet bağlantısı gerektirir, tüm kullanıcılar için mevcut olmayabilir, ve 30 gün öncesinden bldirilmek şartıyla erişim sonlandırılabilir, değiştirilebilir veya farklı şartlar altında sunulabilir. EULA'nın, Yasal Hükümlerin veya başka kuralların ihlali halinde oyuna veya çevrimiçi kullanıcı hesabına erişim engellenebilir. Müşteri hizmetleri ve teknik destek için www.rockstargames.com/support adresini ziyaret ediniz.

Bu oyun bütünüyle hayal ürünüdür; gerçek kişi ve olaylarla hiçbir ilgisi yoktur; ve gerçek kişi ve olaylarla olabilecek herhangi bir benzerlik bütünüyle rastlantıdan ibarettir. Take Two, oyunda yer alan eylemlerin gerçek hayatta yapılmasını hiçbir koşulda özendirmez ve onaylamaz. Oyunun izinsiz kopyalanması, tersine tasarıma uğratılması, yayımlanması, halka açık gösterimi, kiralanması, para karşılığı oynatılması, veya kopyalama korumasının kırılması kesin bir şekilde yasaktır.

GTA: Liberty City Stories Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2.4 özellikler

  • Mod Para

Mod V2.3 özellikler

  • Mod Para
    YENİ NELER VAR?
    Android 9.0 (Pasta) desteği.

Mod V2.2 özellikler

  • Mod Para

Mod V2.1 özellikler

  • Mod Para

Mod V1.8 özellikler

  • Reklamsız

GTA: Liberty City Stories, açık alan mesafesinden üçüncü şahıs görünümünde oynanır.

Oyunda karakterler diğer atıcı oyunları gibi kostümler ve silahlar satın alabilir. Bu, oyuncuların bu aksesuarları karakterleri için özgürce satın almalarını sağlar. Artan savaş protestolarıyla bir şehir geliştiriliyor; Her seviye yeni zorluklar ve sürprizler sunar. Grand Theft Auto: Liberty City Stories Mod Apk, açık dünya ortamı ve üçüncü şahıs perspektifi ile kayıp siparişe saygı gösteriyor. Yaratıcısı bu şehri saçma fikirler ve ağır bir el ile bozmayı planlıyor. Oyuncular, buradan indirerek oyundan sınırsız fon elde edebilirler.

GTA: Liberty City Stories Mod apk son sürüm ücretsiz indir


GTA franchise’ın grafikleri bu oyuna yarar.

GTA: Liberty City Stories, GTA serisinin tasarımına birçok avantaj sağlar. Oyunda birçok sürpriz olan bir sokak şaheseri görünür. Bu oyunda, oyuncular kendilerini korumak ve gerektiğinde tehditleri ortadan kaldırmak için silah kullanabilirler. Bu oyundaki her seviyenin oyuncuların takım olarak üstesinden gelmesi gereken yeni zorluklar var. Çevre sürekli değiştiğinden, herhangi bir oyun buna uyum sağlayabilmelidir. Bu, ne kadar kritik olursa olsun, oyuncular üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmayı vaat ediyor. Gerçekçi grafiklere sahip yüksek kaliteli görüntüler oyuna dahil edilmiştir. Bu, oyuncuların gerçek bir ortamdaymış gibi hissetmelerini sağlayacaktır.

GTA: Liberty City Stories Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Dünyanın her yerinden oyuncular, devam eden popülaritesi nedeniyle bu aksiyon oyun serisini seviyor.

Benzersiz tasarımlara sahip yeni bir aksiyon-macera oyunu olan GTA: Liberty City Stories şu anda oyunculardan çok dikkat çekiyor. Büyük bir projeksiyon ve oyuncuya tüm şehri gösteren uzak bir haritaya sahip bir aksiyon oyunudur. Sony, anlatıdaki kahramandır. O, cinayet yaparak kolluk kuvvetlerinden kaçınmaya çalışan yerli ülkesinden geri dönen bir vatandaş. Hikaye, Leone'nin suç ailesini katiller şehrinin yöneticileri olarak iktidarda tutma çabalarına odaklanıyor. Mafya olarak oynarken beyzbol sopaları, av tüfeği, tabanca ve tüfek gibi silahlar satın alabilirsiniz. En iyi eylem yolunu belirlemek için şehri bu araçlarla izlemeyi düşünün. Bunu yapmak seçeneklerinizi açık tutar ve hayatta kalmanın yeni yollarını bulmanızı sağlar. Yeni unsurlar ve keşifler bu oyunun yaratıcıları için zor. Bunun nedeni, oyuncuları oyunu bilgisayarlarına veya telefonlarına indirmeleri için yüksek düzeyde zorluk çekmeleri gerektiğidir. İyi tasarlanmış bir hata ayıklayıcı ile birçok oyuncu şaşırır ve şaşırır. Bu, dünya kültürünü ve bilgeliğini karartan korkunç bir durumu temsil eder. Her karakterin etkinliği yeni bir ses efektleri üretir.

GTA: Liberty City Stories Mod apk son sürüm ücretsiz indir


GTA Liberty City Stories oyunu, oyuncular arasında son derece popüler hale getiren benzersiz bir hikayeye ve ekstra içeriğe sahiptir.

Bu oyun, oyunculara olağanüstü bir hikaye ve kendilerine aşık olmalarını sağlayan benzersiz içerik sağlar. Oyuncular, hikayelerinin ortamının farklı bölümlerini görüntülemek için kameranın açısını özgürce değiştirebilirler. GTA: Liberty City Stories'de Toni Aile Üyesinin yeniden ortaya çıkması, kamu algısında dramatik bir değişim sağladı. Bu adamın ortadan kaybolmasından onlarca yıl sonra ortaya çıkması nedeniyle, şehir vatandaşları konuşulmamış ayrıcalıklarını ve rüşvetlerini yozlaşmış olarak görmeye geliyorlar. Bir motosikletten yararlanmak, yürüyerek daha hızlı ve daha kompakt hareket etmenizi sağlar. Bu, yakalanmadan polisten kaçınmanızı sağlar. Gritty Liberty City, ayrıntıları sayesinde canlı netlikle doğru bir şekilde yeniden yaratılır. Gerçekçi yangın ve patlama etkileri etkileyici bir ekran sağlar. Oyunun çizim mesafesi sabit ve hassastır, beklenmedik koşulların gerçekleştirilmesini kolaylaştırır. Ayrıca, oyun yaratmayı heyecan verici bir deneyim haline getirmek için sıkıcı olmayan yeni deneyimler sunuyor.


SSS

Nasıl kurulur GTA: Liberty City Stories Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, GTA: Liberty City Stories mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin GTA: Liberty City Stories tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?