HappyMod / Miga Town: My World Mod APK
Miga Town: My World Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Miga Town: My World v1.53 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Miga Town: My World
Paket Adı com.miga.world
Yayıncı Xihe Digital Guangzhou Technology Co Ltd
Kategori Education
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 1.53
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.4 (KITKAT)

Genel bilgi

MIga World yepyeni bir süper uygulamadır. Burada kendi dünyanı kurup kendi daha güzel hikayeni yaratabilirsin.

Gizlenmiş hazineyi arayıp on milyarca yüz tipinden seçip istediğin gibi kıyafet kombinasyonu yapasın!

Bu sefer birden fazla koleksiyon hazırladık, istediklerinin hepsi var.

==========================================

Yeni bir şehri keşfetmek, kendi dünyanı yaratmanın başlangıcıdır.

=================En Son Plan=================

Kendine ait dünyayı yaratabilmek için her ay oyun güncellenir ya da daha pek çok yer çıkarılır.


Tamamen kişiselleştirilebilen kıyafet ve saç modelleri, gerçek benliğini tanımlayıp sana özel hikâyeyi yaratmana sağlar.

Oyunun ne kuralları ne de puanı var..

Apartman: İstediğin zaman eve gidip büyük bir grup arkadaşları akşam yemeğine davet edip ya da parti de yapabilirsin.


Lokanta: Loft alt kattaki gizlenmiş şef olan lokantada çeşit çeşit yemekler yapılır.


Bakkal: Birçok çeşitli ürün olan 7/24 küçük dükkanda herhangi günlük ihtiyaçların karşılanır.


Depolama odası: Kendi alanın düzenlenir. Kıymetli eşyaların da burada saklanabilir.

---Çocukların yaratıcılığına imkan verin
---Üçüncü taraf reklamları yok
---Zaman sınırı veya puan sıralaması yok

Bize ulaşın:support@xihegame.com

Miga Town: My World Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.53 özellikler

 • Her şey açık

Mod V1.52 özellikler

 • Miga Town My World İçindeki Modlar:
  1.Oyun, deneyimlemenizi bekleyen çok sayıda mimari tasarım modülüyle birlikte gelir, indirmek için kayan pencereyi açın. Binanın konumu, kayan pencerenin yardım merkezinde görüntülenebilir.
  2.Tüm haritaların kilidini aç
  3.Tüm karakterlerin kilidini aç
  4.Tüm öğelerin kilidini aç

Mod V1.51 özellikler

 • 1. tüm haritaları kilitle 2. Tüm Karakterleri Kilite 3. Tüm öğeleri kilitle

Mod V1.50 özellikler

 • 1. tüm haritaları kilitle
  2. Tüm karakterleri kilitle
  3. Tüm öğeleri kilitle

Mod V1.49 özellikler

 • 1. tüm haritaları kilitle
  2. Tüm karakterleri kilitle
  3. Tüm öğeleri kilitle

Mod V1.48 özellikler

 • 1. tüm haritaları kilitle
  2. Tüm karakterleri kilitle
  3. Tüm öğeleri kilitle

Mod V1.47 özellikler

 • 1. tüm haritaları kilitle
  2. Tüm karakterleri kilitle
  3. Tüm öğeleri kilitle

Mod V1.46 özellikler

 • 1. tüm haritaları kilitle
  2. Tüm karakterleri kilitle
  3. Tüm öğeleri kilitle

Mod V1.44 özellikler

 • 1. tüm haritaları kilitle
  2. Tüm karakterleri kilitle
  3. Tüm öğeleri kilitle

Mod V1.43 özellikler

 • 1. tüm haritaları kilitle 2. Tüm Karakterleri Kilite 3. Tüm öğeleri kilitle

Bu oyun ek bilgileri sayesinde sonsuz yaratıcılık sunuyor: Bu oyun sonsuz yaratıcılığa sahip birçok kişiden biri.

Still'in piyasaya sürülmesiyle, oyunculara onları mutlu eden faaliyetlere şımartma özgürlüğü verilir. Evlerini tasarlamak, yenilemek ve hatta yeniden şekillendirmekten şehirler ve işletmeler yaratmaya kadar, oyuncular etraflarındaki dünyayı tamamen dönüştürebilirler. Yaratıcılığa ilham veren günlük yaşamın incelikleri sayesinde oyuncular için çok kolaydır. Bu, oyunlara oyuncuların gerçekten oynamalarından zevk almalarına yardımcı olan olumlu bir odak katar. Bu oyunda, tüm farklı koleksiyonlarda gizli hazineler bulacaksınız. Bitkilere birçok varyasyon ve yeşil açık alan sağladığınızdan emin olun - bu sağlıklarının anahtarıdır. Bu oyun bir oyuncunun isteyebileceği her şeye sahiptir, bu yüzden şimdi indirmelisiniz. Tabii ki, bu oyunun en önemli özelliği özgürlük unsuru. Oyuncular hayatlarının birçok yönünü yönetebilir ve her zaman eğlenceyi koruyabilirler. Hayatınızın ihtiyaçlarını ve etrafınızdakileri karşılayan binalar inşa etmeye başlayın. Karakterler, sanat salonu aracılığıyla görünüşlerini değiştirebildiklerinde sistemden iyi bir tedavi alırlar. Onları yeni görünümler ve kıyafetlerle de donatabilirsiniz. Bir evcil hayvan evi kurduğunuzda yumurtaları kuluçka ve evcil hayvan yetiştirmek daha kolaydır. Bunun nedeni, sonsuz yaratıcılığa sahip en iyi oyunlardan biri olan Miga Town, oyuncuların özel bir dünyayı yönetmesini gerektiriyor. Oyuncular bu maceraya gizemli toprakları ele geçirerek ve Miga kasabasını inşa ederek başlar. Bu, eski ve çürüyen sandıklar bularak ve oyunun tarihini keşfederek yapılabilir. Ek özelliklerin tadını çıkarmak için bu oyunun Ücretsiz Mod APK sürümünü indirin. Bu, denemeniz için indirilebilir elbise kombinasyonlarını içerir. Ayrıca, bu oyun her yaş için keşif ve yaratıcılığı vurgular. Özellikle, etraflarındaki dünyanın temel kavramlarını keşfetmelerine yardımcı olmak için çocuklara yöneliktir. Bir dünya yaratarak ilginç hikayeler yaratabilirsiniz. Bu uygulamayı indirin ve kutladığımız büyük tatiller ve etkinlikler için dünyanın güzel görünmesini sağlayın. Bu, dünyanın zenginliğine ve çeşitliliğine katkıda bulunur.

Miga Town: My World Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Miga Town'un büyük nüfusu sayesinde her zaman çok sayıda ziyaretçisi vardır.

Miga kasabasında moda ve dekor öğeleri sayesinde sonsuz özellikler var. Oyun, bu özellikler de dahil olmak üzere oyuncuların kontrol etmesi için sürekli olarak yeni içerik ekler. Ayrıca, oyuncunun özelliklerine uyum sağlayabilmeleri için karakterlerin hareket seçeneklerinde ayarlamalar içerir. Eşyalarına bakarken, oyuncular başka türlü orada olmayacak benzersiz şeyler bulabilirler. Birçok işletme veya alan basit yönetim gerektirir. Hangi sektörde çalışırsanız çalışın, oyun oyunculara çalışmalarında onlara yardımcı olmak için temiz bir arayüz sağlayacaktır. İnsanların spor salonu veya alışveriş merkezi gibi farklı mağazalara gitmeleri gerekmez; Sadece bulabilecekleri her yerde ürün satın alabilirler. Oyun aynı zamanda yeni yaratıcılık ve sürekli eğlence yaratırken oyunculara yeni ve çıkıştan çıkış deneyimleri sağlayacak. Bu kesin çünkü oyuncular evcil hayvanlarla birlikte farklı yerleri ve karakterleri keşfetmekten hoşlanacaklar.

Miga Town: My World Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyun yaratıcılığı ödüllendirir ve çocukları oynamaya teşvik eder.

Oyun, moda, eğlence, rahatlama ve diğer ilgi alanları dahil olmak üzere çeşitli renkli yerlere sahiptir. Ayrıca oyuncuları dünya çapında yeni işlere ve konulara tanıtır. Örneğin, dairenizdeki arkadaşlarınızla parti yapabilir, sohbetler için karakterlerle tanışabilir ve dostça konuşmalar yapabilirsiniz. Bu dünyayı yaratmak kolaydır. Xihe Digital Technology Co.'nun yeni eğitim uygulaması sayesinde. Saç stilleri ve makyaj seçerek görünümünüzü özelleştirebilirsiniz. Bu oyunun herhangi bir kuralı veya puanlama sistemi yoktur; Sadece oyuncuların dünyayı deneyimlemesine ve yorum bırakmalarına izin verir. Bu oyunun değiştirilmiş bir sürümünde ek özelliklerle oynamak istiyorsanız, cihazınıza indirebilirsiniz. Bu sürüm, orijinal oyunda bulunmayan ek özellikler içerir.
Bu dünya, var olan tüm farklı toprakların en temel özelliklerine sahip olacaktır. Bunlar, mümkün olan en yüksek dereceye kadar detaylara yüksek dikkatle yeniden yaratılacaktır. Oyuncular şehri yönetirken gördükleri her şeyi inşa edebilir, tasarlayabilir, geliştirebilir ve etkileşime sokabilir. Her ziyaret ve her binadaki müşteri deneyimi için yeni toprakların, yeni evlerin kilidini açmak ve hatta yüzlerce para toplamak için daha fazla fırsatınız var. Bugünün başarısına sahip olmak için, teknik ekip iyi grafik teknolojisi ve ses sistemi uyguladı. Bu uygulama, 5 milyondan fazla kurulumun bulunduğu Google Play Store'da mevcuttur. Çok fazla aksesuar ve kıyafet var ve oyunun gelecekteki güncellemelerine daha fazlası olacak.
Bu oyun, oyuncuların moda, stil, kültür, tasarım, konum vb. Yaratıcılığı vurgularken geniş ve sonsuz, böylece oyuncular kendileri için özgürce bir şehir inşa edebilir ve sevdikleri şekilde yönetebilirler. Miga Town Mod APK, oyuncuların rahatlaması için yemek pişirme özellikleri ve mini partiler de dahil olmak üzere sonsuz bir oyun var. Oyuncular lüks restoranlara gidebilir, yiyecek sipariş edebilir veya kendileri için bir yemek oluşturmak için eve gitmek için malzemeler satın alabilirler.Miga Town her bir insanın yaratıcılığını vurgular ve kendi dünyanızı inşa etmek için yararlı araçlar bulabileceğiniz için çocuklar için son derece uygundur. Öyleyse bu yolculuğa başlamaya hazır mısınız? Hareketli sokaklar için bir üne sahiptir ve çok sayıda ziyaretçi çekmek Miga kasabasında elde etmeniz gereken ilk hedeftir.

Miga Town: My World Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunda istediğiniz şekilde her şeyi yap

Miga Town Mod APK, öncelikle çocuk izleyicilerine yönelik bir oyun oynar, bu yüzden samimi ve güzel, her yaş için uygundur. Moda ve görünüm sistemi derhal keyfi olarak uygulanamaz. Bunları tüm nüfusa uygulayabilir veya sadece birkaç özel insan için kullanabilirsiniz. Sizi herhangi bir kuralla sınırlandırmayacağız ve bu gerçekten sizin dünyanız olacak. Her şeyi istediğiniz şekilde yapın. Dünyanızı oluşturmak için cihazınızdaki Miga World'ün en son sürümünü indirin. Ayrıca, oyuncular işletmeleri kendileri inşa edebilir, yönetebilir ve gerçek hayatta hiç yaşamadıkları en iyi şeyleri yapabilirler. Ayrıca, oyun keşif unsurunu vurgular ve oyuncu dünyasının en temel unsurlarını yeniden canlandırır. Bu uygulama ile kendi dünyanızı oluşturabilir ve farklı özelliklerle özelleştirebilirsiniz. Oyunda gerçekleşen her şeyi tam olarak kontrol ediyorsunuz ve ayrıca tam özgürlüğünüz var.


Ekranda neredeyse her şeyle etkileşime girebilirsiniz

Kısacası, bu oyunun oyuncuların sürekli aktif olması için herhangi bir sınır veya puan yoktur. Başka bir deyişle, oyun her yaştan oyuncu tarafından yaygın olarak sevilen bir konu olan yemek pişirme ve yemek pişirme unsurlarını simüle edecektir. Envanter yine yeni yüzler, yeni saçlar veya diğer vatandaşlar için daha fazla anahtarın kilidini açma fırsatlarıyla doldurulacak. Herhangi bir 3. taraf yönetimi olmadan, çocuklar için bile uygunuz. Bu oyunda bulabileceğiniz çok sayıda gizli hazine var. Farklı yüz unsurları sayesinde bu oyunda da yüzünüzü değiştirebileceğinizden bahsetmeye değer. Oyuncu, çalışanlara sipariş vermek, işletme makinelerine, hizmetleri yönetme ve daha fazlası gibi ekranda neredeyse her şeyle etkileşime girebilir. Oyuncular küçük işletmeler veya belirli alanlarla sınırlı olmayan bir şehri veya dünyayı yönetecektir. Oyuncular kendi dünyalarını inşa edebilir ve eğlence ve pratik aktivitelere sahip olabilirler.Miga World, şüphesiz mobil cihazınıza yüklemek için inanılmaz bir uygulamadır. Bu, dünyanızı yaratmaya başlamadan önce atılan ilk adımdır. Bu en yoğun kasaba olacak, bölgenizi genişletecek ve turistlere ev sahipliği yapmaktan kazanılan parayla daha fazlasını inşa edecek. Öğrenmeye daha fazla vurgu yapma amacı, üç katlı üniversitenin kilidini açabildiğinizde karşılanmaktadır. İçeriği herkes içindir ve dünyanın farklı bölgelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Oyunla ilgili önemli bir şey, keşfetmeniz için yeni şehirler olmasıdır.


SSS

Nasıl kurulur Miga Town: My World Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Miga Town: My World mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Miga Town: My World tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?