HappyMod / MONOPOLY - Classic Board Game Mod APK
MONOPOLY - Classic Board Game Mod apk son sürüm ücretsiz indir

MONOPOLY - Classic Board Game v1.11.2 Mod APK Kilitli

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad MONOPOLY - Classic Board Game
Paket Adı com.marmalade.monopoly
Yayıncı Marmalade Game Studio
Kategori Board
MOD özellikleri Kilitli
Sürüm 1.11.2
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.1、4.1.11 (JELLY_BEAN)

Genel bilgi

MONOPOLY artık çok oyunculu görüntülü sohbet içeriyor. Ücretsiz, özel bir hesap oluşturun, arkadaşlarınızı ekleyin, grup sohbetlerinizden bir oyun başlatın ve başladığında otomatik olarak görüntülü sohbete geçin.

"Mobilde Monopoly, platformlar arası çevrimiçi çok oyunculu içerir; bu, bir lobi açabileceğiniz, arkadaşlarınızın oyunlarınıza katılmasını sağlayabileceğiniz ve hep birlikte mükemmel bir uyum içinde oynayabileceğiniz anlamına gelir. Güzel, değil mi? Dave Aubrey - PocketGamer

Bu, harika grafikler ve animasyonlarla tamamen sürükleyici bir masa oyunu deneyimidir. Klasik oyunun tamamı reklamsız olarak mevcuttur, bu nedenle Monopoly masa oyununun eğlencesini dikkatiniz dağılmadan yaşarsınız. Arkadaşlarınızı ve ailenizi, oyun mağazalarının en sevilen ücretli oyunlarından biriyle oyun gecesine davet edin.


POPÜLER ÖZELLİKLER

Ev Kuralları
Resmi Hasbro kural kitabını bir kenara bırakın ve en sevdiğiniz ev kurallarıyla oynayın

Hızlı mod
Zarları atın, hepsini riske atın ve ödeme alın - masa oyununu her zamankinden daha hızlı bitirin

Tek oyuncu
Zorlu yapay zekamıza karşı oynayın - aile ve arkadaşlara gerek yok

Çevrimdışı çok oyunculu
Çevrimdışı kablosuz deneyim için tek bir cihazı 4 oyuncuya kadar geçirin

Çevrimiçi çok oyunculu
Dünyanın dört bir yanındaki hayranlarla bağlantı kurduğunuzda veya arkadaşlarınızı ve ailenizi özel bir oyuna davet ettiğinizde mesafe oyunu kesintiye uğratmaz

Tam, reklamsız oyun
Kazanmak için öde veya açılır reklam pencereleri olmadan eksiksiz klasik oyunu oynayın. Zarları atın ve tahtadaki en zengin toprak sahibi iş adamı olmak için her şeyi riske atın!

Eksiksiz Koleksiyon
Mobil oyuna özel yeni temalı panolarda en iyi ev sahibi iş adamı olun. 10 pano ile hiçbir oyun aynı değildir! L.A. Monstropolis alternatif evreninde her şeyi riske atın. Transilvanya'da ürkün. New York 2121'de geleceği görün ya da Viktorya dönemi Londra'sına, Tarihi Tokyo'ya, Belle Époque dönemi Paris'ine ve 1930'ların Atlantic City'sine zamanda yolculuk yapın! Her tema ile yeni oyuncu parçalarının, özelliklerin ve şans kartlarının kilidini açın!


NASIL OYNANIR
Oyuncu modunuzu seçin
Bu klasik Hasbro masa oyununu çeşitli çevrimiçi ve çevrimdışı oyuncu modlarında oynayın. Ev sahibi becerilerinizi zorlu AI rakiplerimize karşı test edin ve tek oyunculu modda bir mülk kralı olun. Nerede olursanız olun çevrimiçi çok oyunculu modda arkadaşlarınız ve ailenizle yarışın. Bir cihazı bir grup oyuncunun yanından geçirip oynattığınızda Wi-Fi olmadan oynayın. Tahtayı satın alırken seçim sizin!

kurallarınızı seçin
Monopoly'nin kurallarını hiç okumamış birçok kişiden biriyseniz, oyunu yine de tam istediğiniz gibi oynayabilirsiniz! Müzayede olmadan oynayın, Ücretsiz Otoparka para ekleyin veya doğrudan GO! Klasik Hasbro kural kitabına bağlı kalmayı, en popüler ev kurallarının sabit bir seçimini almayı veya kurallarınızı kendi tercihlerinize uyacak şekilde özelleştirmeyi seçin!

parçanı seç
Scottie, kedi, T-rex, lastik ördek, araba, silindir şapka ve savaş gemisi gibi modern ve klasik oyuncu parçalarından birini seçin!

Panoya girin
Ailenizi ve arkadaşlarınızı iflas ettirmenin ve tahtadaki en zengin ev sahibi kralı olmanın heyecanını yaşayın! Tam hatırladığınız gibi, ayrıca eğlenceli animasyonlar ve herkesin yanında olan bir AI bankacı!

Mülkiyet imparatorluğunuzu kurun
Bir mülk kralı olmak için zar atın, yatırım riskleri alın, müzayedelerde mülkler için teklif verin, tahtada dolaşın ve gayrimenkul SATIN ALIN, kira TOPLAYIN ve oteller YAPIN.

Nerede olursanız olun, arkadaşlarınız ve ailenizle Marmalade Game Studio'nun çok oyunculu oyunlarını oynayın! Arkadaşlarımızla çevrimiçi oyunlarımız arasında Clue/Cluedo, The Game of Life, The Game of Life 2, The Game of Life Vacations ve Battleship bulunmaktadır.

MONOPOLY - Classic Board Game Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.11.2 özellikler

  • Hepsinin kilidini açtı

Mod V1.8.11 özellikler

  • MOD, Kilitsiz

Mod V1.8.10 özellikler

  • Oyun içeriğini ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

Mod V1.8.9 özellikler

  • Mod, Kilidi Açılmış

Mod V1.8.8 özellikler

  • Mod, Kilidi Açılmış

Mod V1.8.7 özellikler

  • Mod, Kilidi Açılmış

Mod V1.8.5 özellikler

  • Mod, Kilidi Açılmış

Mod V1.8.4 özellikler

  • Mod, Kilidi Açılmış

Mod V1.8.3 özellikler

  • Her şey açık

Mod V1.8.2 özellikler

  • Mod, Kilidi Açılmış

Oyun dünya çapında delicesine popüler masa oyunu.

Charles, bir baskı dükkanı tarafından satılan 5000 set masa oyunu basıldı. Topluluk sandığı ve şans gibi özel kutular vardı. Bu oyunları kasabasındaki bir mağazaya satmak için bir baskı dükkanı kullandı. 1 dolardan fazla bir oyun oynayarak herhangi bir oyun için tam fiyat ödemekten kaçının. Açık artırmalar gibi bazı özellikler sadece 4 veya daha fazla oyuncu olduğunda ilginç hale gelir. Ancak, herhangi bir oyuncu yoksa, bu özellikler sizi hapse gönderecektir. İflas eden bir oyuncu, çekici içerik içeren satranç tahtasından ayrılarak oyunu kaybeder. Oyuncular satranç tahtasında olmayan çekici içerikler oynayarak kendilerini iflas edebilirler. Monopoly, dünyayı fırtına ile alan popüler bir masa oyunudur. En keyifli milyarder masa oyunlarından biri olarak kabul edilir ve birçok insanın akıl sağlığını kaybetmesine neden oldu. Tekel oynamak, herkesin ücretsiz olarak erişmesi gereken inanılmaz bir deneyimdir. Ayrıca, zaten evde bir klasik masa oyununuz var; Neden başka bir tane için ödeme yapmalısın?

MONOPOLY - Classic Board Game Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyun, kağıt çizimleri kullanmak yerine güzel bir 3D şehri yeniden yaratıyor.

Android için Monopoly, para kazanırken veya eğlenirken çocukluğunuzu yeniden yaşama şansı veren inanılmaz bir oyundur. Diğer oyuncuları kandırma yeteneğiniz nedeniyle bu oyunu oynamalısınız. Oyunu oynarken bu beceriyi akılda tutmak inanılmaz derecede önemlidir. Çocukken tekel sevdim. Teknolojik fikirli sayesinde artık taşınabilir ve diğer teknolojilere dahil edilmiştir. 4 ila 6 oyuncu ile oynandığında, tekelin çok keyifli olduğuna inanıyorum. Bu oyunda her yerde, her zaman çalınabilen bir Android sürümü var. Ayrıca, oyunu istedikleri zaman oynamalarını sağlayan oyuncuların telefonlarında da mevcuttur. Family Online ile oynamak oyunculara daha fazla rekabet sağlar ve oyunun genel eğlencesini ekler. Herkes oyunda kendi odalarını yaratabilir; Alternatif olarak, teknolojik tekellerin zamanı şimdi. Oyuncular ayrıca akıllı telefonlarla aileleri ve arkadaşları ile tekel oynayabilirler. Oyun ilk oyuncu patladığında sona erer; Oyuncular oyunu ilginç tutarsa ​​bu süreç çok az zaman alır. Oyun, normal bir satranç seti gibi kağıt yerine çevrimiçi olarak oynanır. Gerçek insanlarla oynamak yerine, oyuncular bir şehrin 3D modellerini kullanarak oyunu oynayabilir. Bu, bizzat oynuyormuş gibi aynı eğlenceye ve heyecana sahip olabilecekleri anlamına gelir.

MONOPOLY - Classic Board Game Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyunda biri AI ve diğeri diğer çevrimiçi oyuncuları içeren iki mod bulunuyor.

Oyun 8 oyuncu ile çalındığında, birçok ilginç bileşene sahiptir. Ayrıca bazı çevrimiçi çok oyunculu aksiyon için oyunu kontrol etmeyi unutmayın. Monopoly'nin şu anda iki oyun modu var. Biri başka bir çevrimiçi oyuncuya karşı, diğeri oyunun yapay zekasına karşı. Bu oyunların her ikisi de her yaş arasında son derece popülerdir. Popülerlik anketlerinin sonuçlarına neden bakarak neden görebilirsiniz. Monopoly yıllardır aileler için eğlenceli bir oyun olmuştur. Bunun nedeni, normal satranç ile aynı kurallara sahip olması, aynı zamanda dostça bir oyun olmasıdır. Oyuncular, işlere yatırım yaparak ve tekel kuralları hakkındaki bilgilerini kullanarak nasıl zenginleşeceklerini öğrenirler. Bütün bunlar oyunu eğitim ve eğlence için harika kılar. Mevcut yaşam daha telaşlı olduğundan, tekel oyununda sadece 8 oyuncuyu ağırlayabilirsiniz. Bu popüler masa oyunu türünü oynamaktan hoşlanıyorsanız, kesinlikle kontrol etmelisiniz.

MONOPOLY - Classic Board Game Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyun, diğer oyunlarda bulunmayan özel özelliklere sahiptir.

Tekel 8 oyuncuya kadar olabilir. Ancak, oyun en az 2 katılımcı ile başlar. Ek oyuncular arazi müzayedelerine ve hapishane faaliyetlerine katılabilir. Sadece oyunu indirin ve cihazınıza yükleyin, ardından oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda oyuncular gayrimenkul yatırım yapabilir ve kazanarak geniş bir hesap kazanabilirler. Tekel ile oyuncular Hasbro'yu orijinal oyundan farklı oynama seçeneğine sahiptir. Başka bir özel özellik, diğer oyuncular yerine bir bilgisayar AI'sına karşı oynamaktır. Ayrıca, genel deneyimi geliştirmek için birçok ek ses ve görsel efekt mevcuttur. Sonuç olarak, oyunu yenmek zor çünkü yapay zeka çok zor. Tekel 100 yılı aşkın bir süredir popüler. Herhangi bir kuralın popüler olarak kullanılması için uzun bir zamandır. Bu oyun, oyuncuların eleştirel düşünme ve sabır becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Yalnız oynamak bir delik olabilir; Ancak, çok oyunculu bir modda en fazla 4 oyuncu ile oynamak eğlenceyi devam ettirebilir. Birçok ülke geçen yüzyılda tekel versiyonları yayınladı. 80'den fazla ülkede satıldı ve 16 farklı dil konuştu. Oyunun popülaritesi ABD'nin yaklaşık 100 yıldır ekonomik bir krizle karşılaşmasına neden oldu. Ayrıca, oyunu kazanmak oyunculara diğer oyuncularla oynamak için birçok seçenek sunar.


SSS

Nasıl kurulur MONOPOLY - Classic Board Game Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, MONOPOLY - Classic Board Game mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin MONOPOLY - Classic Board Game tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?