HappyMod / PPSSPP Gold - PSP emulator Mod APK
PPSSPP Gold - PSP emulator Mod apk son sürüm ücretsiz indir

PPSSPP Gold - PSP emulator v1.14.4 Mod APK Ücretsiz ödedi yamalı

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad PPSSPP Gold - PSP emulator
Paket Adı org.ppsspp.ppssppgold
Yayıncı Henrik Rydgrd
Kategori Action
MOD özellikleri Ücretsiz ödedi yamalı
Sürüm 1.14.4
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 2.3 (GINGERBREAD)

PPSSPP Gold - PSP emulator Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

Ekstra özelliklerle yüksek tanımlı Android cihazında PSP oyunları oyna!

PPSSPP, Android için en iyi, orijinal ve tek PSP emülatörüdür. Çok fazla oyun çalışır, ancak cihazınızın gücüne bağlı olarak tümü tam hızda çalışmayabilir.

Gelişimini desteklemek için bu Gold sürümünü satın alın. Ücretsiz bir sürümü de var.

Bu indirmeye hiçbir oyun dahil edilmedi. Kendi gerçek PSP oyunlarınızı bırakın ve bunları .ISO veya .CSO dosyalarına dönüştürün ya da çevrimiçi olarak sunulan ücretsiz homebrew oyunlarını oynayın. Bunları / PSP / GAME içine SD kartınıza / USB depolamanıza yerleştirin.

Daha fazla bilgi için http://www.ppsspp.org adresini ziyaret edin.

PPSSPP Gold - PSP emulator Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.14.4 özellikler

  • Ücretli/yamalı

Mod V1.14.1 özellikler

  • Yeni Ücretli Sürüm Kilidi

Mod V1.13.2 özellikler

  • Ücretli Özellikler Kilidi

Mod V1.13.1 özellikler

  • Paralı

Mod V1.12.3 özellikler

  • Ücretli - Bağımlılıklar kaldırıldı

Mod V1.12.2 özellikler

  • Bu bir mod değil, bu modsuz bir uygulama

Mod V1.11.3 özellikler

  • ücretsiz ödenen

Mod V1.11.1 özellikler

  • ücretsiz ödenen

Mod V1.10.3 özellikler

  • uygulamayı ücretsiz ödedi. Yüzde 100 güvenli. Orijinal uygulaması. jdksncbswlsmsj ch skk

Mod V1.10.2 özellikler

  • LAG olmadan ücretsiz mod

PPSSPP Gold yüzlerce klasik PSP oyununu oynuyor - orijinal PPSSPP'ye harika bir alternatif.

Bunun oyuncunun deneyimlerini optimize etmesini sağladığını söylüyor. En iyi oyun deneyimini sağlayan birçok parça sağlar. Uygulama platformlarıyla çalışırken, kullanıcılar daha büyük bir ekran varsa genellikle bunlarla daha fazla ilgilenir. Ek olarak, kontrol elemanı bu konuda önemli bir rol oynar; Bu yüzden kullanıcılar daha büyük ekranlara sahip platformlara gelirken nihayetinde ilgileniyorlar. Google Play Store'da 100.000'den fazla indirme ile popüler bir uygulama bu sorunu çözer. Oluşturma modunda ve önbellekleme kombine, bu uygulama daha yüksek bir hızda çalışabilir ve daha iyi çalışmak için çözünürlüğü azaltabilir. Etkileri kapatmak, blok iletimini yavaşlattığı için performansı da artırır. Sony, PPSSPP Gold MoD sayesinde mobil cihazlarında bol miktarda PPSSP oyunu var. Zaten cihazınızda oldukları için bu oyunları bir bonus olarak görebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz bazı seçenekler arasında Mutantların Saldırısı, Battlegrounds 3, Mağara Hikayesi ve Mega Drops yer alıyor. Bu yazılımla grafik veya animasyonda değişiklik yapmak kolaydır. Bu PSP'leri doğrudan cihazınıza indirmek pasta kadar kolaydır. Bir oyun konsolu olarak bir Sony PlayStation taşınabilir veya PSP kullanmak keyifli bir deneyimdir. Bir PPSSPP Gold Mod uygulaması, bildiğiniz ve sevdiğiniz yüzlerce klasik PSP oyunu oynayabilir. Ayrıca, denetleyici işlevsel D-pad düğmeleri yukarı/aşağı/sol/sağ ve bir analog düğme ile çalışabilir. Ayrıca kontrolörde iki sol, sağ omuz düğmesi ve X, O, kare ve üçgen düğmeleri de vardır. PSP oyunları oynamayı seviyorsanız ve akıllı telefonunuzda oynamak istiyorsanız, okumaya devam edin. Bazı insanlar ilgi çekici oyun nedeniyle oyunları oynamayı sever; Diğer insanlar hikaye çizgisi nedeniyle bundan hoşlanırlar. PPSSPP Gold Modu, akıllı telefona PSP benzeri bir kontrol şeması ekler. Ayrıca bazı sanal düğmeler ekler; Oyunda nerede olursanız olun, istediğiniz zaman hızlı bir şekilde tasarruf edebilirsiniz. Sony, PlayStation Portable veya PSP adı verilen PSP'ye benzer bir el konsolu yayınladı. Eski PSP'nizde yenisiyle olabildiğince aynı deneyime sahip olabilirsiniz.

PPSSPP Gold - PSP emulator Mod apk son sürüm ücretsiz indir


PSP kullanan Android cihazlar için en popüler ve başarılı emülatör #1'dir.

Android cihazınızda bir oyun oynamak harika. PPSSPP Gold gibi emülatör uygulamaları en popüler olanlardan bazılarıdır. Cebinizdeki oyun, cep telefonunuzdaki çip olan bir emülatör haline getirilebilir. Artan performans için lansman ve iş yapmak için yeniden yapılandırabilirsiniz. Kanepedeyken, anneniz yemek pişirmenizi isterken, uygulamanıza tıklayarak menüye erişebilirsiniz. Oradan, “Oyunu Kaydet” i seçin ve boş zamanınız olduğunda başka bir zamanda oynamaya devam edin. Sony, piyasaya sürüldükleri ilk haftada milyonlarca ürün sattı. Bunun nedeni, emülatörünü yapılandırmasıdır. PSP oyun dosyaları için harici bir kaynak indirerek emülatörün performansını artırabilirsiniz. Dosyaları /PSP /Game klasörüne yerleştirdikten sonra, sadece bazı ayarlarla PSP oyunlarını oynatabilirsiniz. Bazı oyunlar daha önce oyunun amaçlanan sınırlarının dışında birikmişti. Bu oyunları iyileştirerek, bu oyuncuların ilerlemelerini geri yüklemelerine ve istedikleri yerde oynamaya devam etmelerini sağlar.

PPSSPP Gold - PSP emulator Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Sony’nin PSP oyunları PPSSPP Gold Emulator'da çalıştırılabilir.

Emülatörler, bir oyunun mekaniğinin doğru bir temsilini sağlamak için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, PPSSPP'nin Gold'u, gezinmeyi kolaylaştıran özelleştirilebilir kontrollere sahiptir. Bu nedenle, bu uygulamayı açtığınızda, anlaşılması kolay basit ve sezgisel bir arayüz göreceksiniz. Android'i çalışan bir tablet veya akıllı telefon kullanmak, bazı PSP oyunlarını oynatmanızı sağlayabilir. Aşağıdaki metni okuyarak daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Bazı oyunların yavaş bir internet bağlantısına bağlanması gerekir; Bu gecikmeye neden olabilir. Bazen PlayStation Portable olarak adlandırılan Sony's PSP, birçok oyunu çalıştırabilen bir konsoldur. Android uygulaması PPSSPP Gold Mod, üzerinde oyunların çoğunu oynatmanıza izin verir. Oyunları telefonunuzun depolama alanından indirebilir ve cihazınızda oynatabilirsiniz. Telefonunuzda kaç PSP oyunu oynayabileceğiniz konusunda bir sınır yoktur. PSP'nin grafiklerden daha düşük bir çözünürlüğü vardır; Kesin olmak için 5 kat daha düşük. Bu, oyunlarınızı bellek kartınızda çok fazla alanla saklayabileceğiniz anlamına gelir. Çok önemli değil, ancak grafiklerin PSP'den daha yüksek bir çözünürlüğe sahip olduğunu belirtmek gerekir. Bu uygulama, devrimci işlevselliği yoluyla birçok ekstra özelliğe erişmenizi sağlar. Amaç için geliştirilen bir bağlantı noktası aracılığıyla telefonunuzdaki bir PSP sistemini simüle etmenizi sağlar.

PPSSPP Gold - PSP emulator Mod apk son sürüm ücretsiz indir


PPSSPP Gold'da, oyunlar sorunsuz bir şekilde oynanmak için saniyede 60 kare oynar.

İnternet 2000'li yıllardan başlayarak daha ana akım olmaya başladığı için, çevrimiçi bulunan oyunlar olabildiğince çeşitli değil. Şimdi bu uygulamayı indirirken, tamamen boş ve hiç oyun içermiyor. Genel olarak, bu oldukça basittir ve oyun listenize eklemek için uygulama tarafından kolayca tespit edilir. Pürüzsüzlükle oyun oynayabilmeniz için 60 FPS'yi destekler.PPSSPP Gold Modu yaşadığınızda, bu uygulamanın yapabileceği birincil işlevi kesinlikle bileceksiniz. Bunlar, akıllı telefonlar dünyayı fırtına ile devralmadan önce oyun oynamanın popüler yollarıydı. Özellikle, bahsedilmesi gereken ilk faktör HD'de sevdiğiniz oyunları deneyimlemektir. Başka bir deyişle, bu oyunların ROM dosyalarını farklı web sitelerinde bulacaksınız ve daha sonra hepsi bu uygulamayla açılacak. Ama bazıları için klasik PSP oyunlarını oynamayı özlüyorlar. Tabii ki, hız cihazınızın gücüne bağlıdır, ancak neredeyse tüm PSP oyunlarını sorunsuz bir şekilde çalıştırabilir.


Yüksek kaliteli ve HD çözünürlüğe sahip popüler PSP oyunları oynayın

Yeni bir yedekleme oluşturmak için üzerine yazabilir veya bunları silebilirsiniz. IPEGA kablosuz denetleyicisini destekler. Oyunları yükleyin ve bıraktığınız yerden oynamaya devam edin. Oyunları tam ekran modunda oynatın. Aynı zamanda, oyun sırasında size gönderilen mesajlar, cihazın performansı ile ilgili herhangi bir sorun yaşamamak için ilgili işlev düğmesi tarafından ayarlanabilir. Bu tasarruf davası genellikle Assassin's Creed: Bloodlines oyununda görünür. Şimdi, 6 inçlik bir akıllı telefon veya 10 inçlik bir tablet kullanırken, grafiklerin yere atılan bir tavuk yumurtası gibi paramparça olacağından endişeleniyorsunuz, değil mi? Kaygınız anlaşılabilir, ancak Henrik Rydgård bu durumu tahmin etmişti ve yeniden yapılandırdı. Ancak bu mümkün ve bence bu çabaları 5 yıldızlı bir dereceyle destekleyebiliriz. Oyunda deneyimlediğiniz oyun uygulamasının genellikle manuel olarak güncelleneceği deneyiminde fark edebilirsiniz.
Yüksek olan popüler PSP oyunlarını oynayın kalite ve HD çözünürlük. Bu uygulama aynı zamanda kablosuz denetleyiciyi de destekler, yani PSP oyunlarını oynamak için harici denetleyiciyi kolayca kullanabilirsiniz. Ya da hiç bir PSP'ye sahip olmadıysanız, bu bir.ppsspp Gold Mod, klasik PSP oyunlarını doğrudan telefonunuzda oynamanıza izin veren devrimci bir uygulamadır.
Çoğunlukla kutulara entegre edilmiştir. eğlence alanı ve ps. Bu durumda, halihazırda bulunmadıkları takdirde formatı manuel olarak değiştirmeniz gerekecektir. PPSSPP Gold Mod için, indirdiğiniz oyunların kapasitesidir. Benzersiz oyun oynamaya çalışın.


Uygulamanın otantik bir deneyim sağlayan birçok işlevi var

Sony cihazlarda tüm efsane oyunları mı? Ama çok fazla değil, bu sadece kısım çünkü Henrik Rydgård sadece en popüler versiyonlardan bazılarını saklıyor. Bu emülatördeki grafik ayarlarını kolayca değiştirebilirsiniz. Her güncellemedeki yeni öğeleri güncellemeyi unutmayın, çünkü genellikle grafik, ses veya temel işlevlerle ilgili hataların bir listesidir. Akıllı telefonlardan önce, her yerdeydiler. Yüksek kalitede-PPSSPP Gold Mod, PSP oyunlarını mümkün olan en yüksek kalitede oynatmanıza izin veriyor. etkiler için. Aynı zamanda, yapmanız gereken ilk iş, cihazın performansına uygun faktörleri ayarlamak için ayarlara girmektir.Bu işlev genellikle bir emülatör başlatırken gerçekleştirmeniz gereken bir şeydir, çünkü ayarları ayarladığınız için Kullandığınız cihazı eşleştirin, ancak PPSSPP Gold sayesinde artık akıllı telefonunuzda PSP oyunlarını oynayabilirsiniz. Bu, oyunların mümkün olduğunca tadını çıkarmanızı sağlar, böylece deneyimi mahvetmez.
Neden iddia edebilirim? Bunun nedeni, PPSSPP Gold Mod'un bir yükleyiciyi desteklemesidir, böylece en uygun konfigürasyonu ayarlayabilirsiniz. Tabii ki, kaliteyi artırmak için grafik işleme, bunları HD çözünürlüğünde en başından tasarlamaya eşit olmayacaktır. Buna ek olarak, zaman zaman, deneyiminizi sağlamak için performansı, kaliteyi, sabit hataları geliştirmenize yardımcı olacak sürekli olarak güncellenecektir. Buna ek olarak, uygulama, akıllı telefonunuza bağlanabileceğiniz konsol cihazları ile otantik bir deneyim sağlayan birçok işlevi de vardır. Bir emülatör uygulaması yaşadığınızda, şüphesiz çalışmaları için kaynak sağlama konusudur.


PPSSPP Gold, telefonunuzda PSP oyunlarını oynatmanızı sağlayan devrim niteliğinde bir uygulamadır

Ancak PPSSPP Gold Mod ile tüm sorunlar çözülecek, hatta uygulama gelecekteki gelişimi desteklemeye kararlı. Yüksek çözünürlüklü ve detaylarla PSP oyunları oynayın. Oyunculara daha kararlı bir kalite getirir ve özellikle bazı oyunlardaki efektler ve ağ bağlantısı hataları ile ilgili hatalar çözüldü. PPSSPP altın uygulamanıza dosyalar ve daha sonra oynatılması için çıkarın.
Kablosuz denetleyiciyi de destekler . Konum düğmelerini değiştirin ve düğmelerin şeffaflığını ayarlayın. Yapıldıktan sonra, ayarlara her zamanki gibi devam edebilirsiniz. Popülerlikleri bugün hala duruyor ama o zamanlar güçlü değil.Anporasyon klasik PSP oyunlarını kaçırıyorsanız, artık PPSSPP Gold modunu kullanarak telefonunuzda oynayabilirsiniz.
Zayıf cihazlar bile hala sorunsuz bir deneyim kazanıyor. Daha iyi oyun deneyimi için grafik ayrıntılarını özelleştirin. Bu uygulamanın işlevselliği tamamen anlaşılabilir ve oyun kütüphanenizi manuel olarak güncellemek için zaman harcayacaksınız. Tek tek grafik ayarlarını ve kontrollerini mümkün olduğunca fazla özgürlüğe sahip olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. PPSSPP Gold, entegre kontroller sayesinde PSP oyunlarını kolayca oynamanıza izin verir.
Aslında, PSP'deki grafikler sadece ortalama olduğu için Oyunlar konsol cihazının küçük ekranına uyacak şekilde tasarlanmıştır.Bu PSP emülatörü, hemen hemen her PSP oyununu yüksek grafiklerle yüksek hızda çalıştırır. Kontrollerin düzenini kolayca değiştirebilirsiniz. Yani, bu listeleri okuduktan sonra, daha yumuşak bir deneyim için uygulama ile ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Çocukken, PlayStation ve Xbox gibi konsollarda oyun oynamak için kullanıyoruz. En son sürüm modunu şimdi indirin.


SSS

Nasıl kurulur PPSSPP Gold - PSP emulator Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, PPSSPP Gold - PSP emulator mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin PPSSPP Gold - PSP emulator tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?