HappyMod / Stardew Valley Mod APK
Stardew Valley Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Stardew Valley v1.5.6.39 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Stardew Valley
Paket Adı com.chucklefish.stardewvalley
Yayıncı Chucklefish Limited
Kategori Roleplaying
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 1.5.6.39
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.4 (KITKAT)

Genel bilgi

ConcernedApe'in popüler çiftçilik RPG oyunu Mobile geliyor!

Bu ödüllü açık uçlu çiftçilik RPG'sinde kırsala taşın ve yeni bir yaşam ek! 50 saatin üzerinde içerikle.

Şimdi yepyeni oyun sonu içeriği ile! Daha fazla kalp etkinliği, yetiştirebileceğin yeni ekinler, yeni evcil hayvanlar ve çok daha fazlası...

HAYALLERİNİN ÇİFTLİĞİNİ KUR:

■ Konsolda milyonlar tarafından oynanan indie fenomeni çiftçilik deneyimi artık avuçlarınızın içinde

■ Ot kaplamış arazilerinizi canlı ve cömert tarlalara dönüştürün

■ Mutlu hayvanlar çiftleştir ve yetiştir, mevsimlik bitkiler ek ve çiftliğini kendi tarzınla tasarla

■ Çiftçini ve evini özelleştir! Yüzlerce seçenekten birini seç

■ Yerleş ve 12 potansiyel evlilik adayından biriyle aile kur

■ Mevsimsel festivaller ve köylülerin görevlerinde yer alarak toplluğun parçası ol

■ Tehlikeli canavarlarla ve değerli hazinelerle karşılaşarak devasa, gizemli mağaraları keşfet

■ Yerel balık tutma noktasında rahatlatıcı bir öğlen geçir ya da deniz kenarında yengeç avlamaya git

■ Mahsül topla, yetiştir ve lezzetli yemekler pişirmek için kap kacak üret

■ Android'ta dokunmatik ekranlı oyun için yeniden inşa edildi; tarım araçlarınız arasında hızlıca şekilde geçiş yapmak için otomatik seçim ve madendeki acımasız canavarları alt etmek için otomatik saldırı gibi mobil özelliklere sahip

■ Yeni Güncellenmiş Tek Oyuncu İçerikleri: Yeni şehir güncellemeleri, randevu etkinlikleri, balık tutulabilen göletler, şapkalar, giysiler ve yeni evcil hayvanlar! Daha fazlası keşfedilmeyi bekliyor...

■ Otomatik kayıt ile çiftçilik yapmaya kaldığın yerden devam et (uygulamayı kapatsan bile!)

___

"Çiftçilik oyunundan çok faha fazlası... sınırsız içerik ve kalple dolu." Giant Bomb

“Stardew Valley, yıllardır bir oyunda yaşadığım en zengin ve en içten deneyim oldu.” CG Magazine

"Stardew Valley şaşırtıcı,merak uyandıran kırsal dünyayı oluşturmak için RPG elementlerini çiftçilik simülasyonu ile güzelce karıştırmış." - IGN
___

**Yeni 1.4 hikaye içeriği güncellemesini içeriyor, multiplayer özelliği desteklenmiyor
**Uygulama içi satın alma yok

Stardew Valley Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.5.6.39 özellikler

  • Mod, sınırsız para

Mod V1.5.6.37 özellikler

  • Mod, sınırsız para

Mod V1.5.6.36 özellikler

  • Mod, sınırsız para

Mod V1.5.6.35 özellikler

  • Mod, sınırsız para

Mod V1.5.6.34 özellikler

  • Mod, sınırsız para

Mod V1.5.6.33 özellikler

  • Mod, sınırsız para

Mod V1.5.6.32 özellikler

  • Mod, sınırsız para

Mod V1.5.6.31 özellikler

  • Mod, sınırsız para

Mod V1.4.5.151 özellikler

  • Mod özellikleri- -Başlı para Eşyaları 999'a klonlamak için -Limited Dayanıklılık (sağlık içermez) -Ücretsiz zanaat

Mod V1.4.5.150 özellikler

  • Mod, sınırsız para

Projeyi en iyisi olarak tamamlayın. Tüm engellerin üstesinden gelin.

Stardew Vadisi önemli bir eğitim değerine sahiptir. 50 saatlik oyun ile daha büyük bir mobil proje. Oyundaki en iyi çiftçi olarak, çiftliğinizi inşa edin ve tüm engellerin üstesinden gelin. Çiftliğinizde farklı ürünler büyür. Hangi ürünleri büyütmek istediğinizi seçebilirsiniz, çünkü çiftliğinize farklı faydalar sunarlar.

Stardew Valley Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyun, rol oynayan öğelerle birlikte klasik tarım oyununa sahiptir.

Stardew Valley, basit bir arsa içeren alışılmadık bir video oyunudur. Aynı zamanda olağandışı çünkü dramatik bir hikayesi yok; Ancak, hala çok dikkat çekiyor. Köy hayatında bir aile kurabilecek 12 kişi var, ancak sadece biri kahraman olabilir. Birçoğu bu oyunu ana karakteri oynarken biraz komik olarak görüyor. Joe Barone, oyuncuların karlı bir çiftlik işleterek herhangi bir vergi ödemeden zengin olduklarını şaka yaptı. Bu oyun klasik tarım oyunu mekaniği, RPG Elements, gelişen bir YouTube varlığı ve daha fazlasını içeriyor. Bu oyunu alma arayışınızdan vazgeçtikten sonra, eve dönüp hayatınızı yeniden başlatmak en iyisidir.
Bunun nedeni, bu oyunu yapmak için çok çaba harcamasıdır. Ve yaratıcısının oynarken ne kadar önem verdiğini söyleyebilirsiniz. Endişe'den Stardew Valley, modern bir stile sahip başarılı bir ticari oyundur. Yaratıcısı Barone, Klasik Harvest Moon serisi olarak eşit derecede ilgi çekici bir oyun yaratmak istediğini paylaştı. Oyuncular mahsulleri hasat eder ve kar için satarlar. Ayrıca, ürünler geliştirir ve onları para için satarlar.

Stardew Valley Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunun ana hikayesi çiftliğinizin etrafında dönüyor.

Stardew Valley'i açarken Google Play'e gitmek için oynamadan önce interneti kapatmanız gerekir. Stardew Valley'in ana dayanağı, çiftliğinizin ve orada bitkileri nasıl yönettiğiniz etrafında dönüyor. Ayrıca domuzlar, koyunlar ve inekler de dahil olmak üzere çeşitli çiftlik hayvanlarını yetiştirebilirsiniz. Bu çok mantıklı bir görüş. Bir çiftçi olarak mutlu hayvanları yetiştirebilir ve üretebilirsiniz. Çiftliğinizin büyümesine yardımcı olacak kaynaklar için balık veya benim de olabilirsiniz. Bundan sonra, görevleri tamamlayabilir ve ürünlerinizi şehirde satabilirsiniz. Daha sonra canavarlarla savaşmak ve malzeme toplamak için şehrin eteklerinde madene gidebilirsiniz.

Stardew Valley Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Büyük ve karlı bir çiftlik yaratmak için bu oyuna çok para yatırın.

Stardew Valley, Pelican kasabasının küçük kasabasında gerçekleşen retro bir çiftçilik RPG oyunudur. Bir aile kurulmalı, evlilikler kurulmalı ve mahsuller dikilmelidir. Seçilecek yabani otlar ve patatesleri dikmek için var. Joja Corporation, karbonatlı içecekler ve iş operasyonları yoluyla oyunun başından sonuna kadar bir görünüm kazanıyor. Bununla birlikte, birçok insan Stardew Valley'i sadece çiftçilik hakkında bir oyun olarak görüyor; Oyunda daha ne yapacağının farkında değiller. Oyunun temel amacı, ürünlerinizi istediğiniz şekilde yönetme ve çiftliğinizi birçok farklı şekilde özelleştirme seçeneğiyle karla dolu hareketli bir çiftlik yaratmaktır. Büyükbabanızın kırsal çiftlik evini yavaşça yükselttiğiniz için oyun her türlü harika hikaye anlatımı içerir. Şehri biraz temiz hava için terk ettikten sonra, kırsal bölgeye yerleşmeye karar verdiniz. Stardew Valley, sınırsız para için bir Android APK modudur ve kasabanız ve çiftliğinizle ilgili her şeyin kilidini açar.


Oyunun ana amacı, çok fazla aktivite ile karlı bir çiftlik kurmaktır.

Bu video oyununun yüksek karı esnekliğinden kaynaklanıyor. Stardew Valley'de olduğu gibi kazanma konusunda endişelenmenize gerek yok - kendi hızınızda özgürce keşfedebilirsiniz. Çiftliğinizden en fazla parayı kazanmak istiyorsanız, bu hedefi takip edin. İnsanlarla tanışmak, sevgililer bulmak ve sıcak evler inşa etmek için basit cevap “evet” dir. Oyunu daha fazla keşfederek, yeni başlayan oyuncular için çok karmaşık olmayan yeni hikayeler öğreneceksiniz. Materyal toplamak ve temel görevleri yerine getirmek, oyunu oynamaya başlayan biri için çok zahmetli değildir. Bu tür yeni gelenlerden çok fazla çaba gerektirmediğinden, düşündüğünüzden daha az oynamanız gerekiyorsa cesaretini kırmayın. Bir karakter, eşya dikiyor, seçiyor veya başka bir şekilde toplıyormuş gibi davranmak istediğinde, otomatik olarak her eylemi gerçekleştirir. Ayrıca, ekrana dokunarak veya gitmesini istediğiniz yönde kaydırarak karakteri de kontrol edebilirsiniz. Bir çiftçi burayı onun gitmesi için iyi bir yer olarak önerdi. Mektubu okuduktan sonra, onu gönderen kişinin büyükbabası olduğunu fark etti ve büyükbabası da arkadaşı Lewis'i sormasını istedi. Tereddüt etmeden oraya gitmeye karar verdi ve birisi onu çiftliğe götürmeyi bekliyordu. Onu görünce, etrafta büyüyen çeşitli vahşi bitkilerle dağınıklıktan hayran kaldı ve her gece dinlenebileceği ve yeni bir hayata başlayabileceği bir ev vardı.
Her şeyden önce, Stardew Valley bir tarım oyunudur. Özünde, oyunun temel amacı, ürünlerinizi istediğiniz gibi yönetme ve çiftliğinizi birçok farklı şekilde özelleştirme özgürlüğü ile bol miktarda karla büyük bir hareketli çiftlik yaratmaktır. Bu nedenle iki oyun aynı değildir ve mahsul yönetiminiz ve çiftlik tasarımınızla yaratıcılık, oyunu bu kadar zorlayıcı tutan şeydir. Büyümeyi seçtiğiniz ürünler sizin seçiminizdir.


Çocuklarınızla bir ev inşa edin ve her gün büyümek için onları besleyin

Joja Corporation, perakende mağazalar, karbonatlı içecek markaları ve her yerde gizemli iş operasyonları aracılığıyla oyunun başından sonuna kadar ortaya çıktı. Barone buna “kontrolsüz kapitalizmin somutlaşması” olarak adlandırdı, ancak oyunun mesajı sadece “çok kötü kapitalizm” değil, bunun yerine derinlemesine bir görünüm. En yüksek yakınlık seviyesine ulaşana kadar, ikiniz de evlenebilirsiniz. O zaman siz ve o kişi çocuklarınızla bir ev inşa edecek ve her gün büyümek için onları besleyeceksiniz. Orada durmuyor çünkü Stardew Vadisi'nde, yılın özel günlerinde genellikle festivaller olacak. Cadılar Bayramı, Yemek Festivalleri veya Paskalya gibi ve oyunlara katılmaktan eve çekici hediyeler getirmek için oraya gidebilirsiniz.
Yapmanız gereken ilk iş, çimleri, ağaçları, kayaları temizlemek için ilgili araçları kullanmaktır. ve ön bahçenizdeki diğer birçok unsur. Bundan sonra, kil toplamak ve tohum ekmeniz için bir delik oluşturmaya devam edecek ve büyümeleri için sulamayı unutmayın, ancak yavaş bir hızda. Oradan, ne istediğinizi keşfetmek için başka işler yapıp adadaki birçok yere seyahat edebileceksiniz.
Çiftliği dönüştürmenin yanı sıra Stardew Vadisi'nde de evlenebilirsiniz. Kasabada 12 potansiyel aday var ve bunları bir dizi hediye ve biblo ile woo olabilir ve onlarla iyi arkadaşlar edinebilirsiniz. Seçim sizindir, ancak farklı adaylar çiftliğiniz için farklı şeyler sunsa da, denemek isteyebilirsiniz (mümkün olan en güzel şekilde!).


SSS

Nasıl kurulur Stardew Valley Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Stardew Valley mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Stardew Valley tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?