HappyMod / ZArchiver Mod APK
ZArchiver Mod apk son sürüm ücretsiz indir

ZArchiver v1.0.5 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad ZArchiver
Paket Adı ru.zdevs.zarchiver
Yayıncı Zdevs
Kategori Tools
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 1.0.5
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.0、4.0.1、4.0.2 (ICE_CREAM_SANDWICH)

ZArchiver Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

ZArchiver - arşiv yönetimi için bir programdır. Basit ve işlevsel bir arayüze sahiptir. Uygulamanın internete erişim izni yoktur, bu nedenle başka hizmetlere veya kişilere herhangi bir bilgi aktaramaz.

ZArchiver şunları yapmanızı sağlar:

- Aşağıdaki arşiv türlerini oluşturun: 7z (7zip), zip, bzip2 (bz2), gzip (gz), XZ, lz4, tar, zst (zstd);
- Aşağıdaki arşiv türlerini açın: 7z (7zip), zip, rar, rar5, bzip2, gzip, XZ, iso, tar, arj, cab, lzh, lha, lzma, xar, tgz, tbz, Z, deb, rpm, zipx, mtz, chm, dmg, cpio, cramfs, img (fat, ntfs, ubf), wim, ecm, lzip, zst (zstd), yumurta, alz;
- Arşiv içeriğini görüntüleyin: 7z (7zip), zip, rar, rar5, bzip2, gzip, XZ, iso, tar, arj, cab, lzh, lha, lzma, xar, tgz, tbz, Z, deb, rpm, zipx, mtz, chm, dmg, cpio, cramfs, img (fat, ntfs, ubf), wim, ecm, lzip, zst (zstd), egg, alz;
- Parola korumalı arşivler oluşturun ve sıkıştırmasını açın;
- Arşivleri düzenle: arşive / arşive dosya ekleme / çıkarma (zip, 7zip, tar, apk, mtz);
- Çok parçalı arşivleri oluşturun ve açın: 7z, rar (yalnızca sıkıştırmayı açma);
- Kısmi arşiv açma;
- Sıkıştırılmış dosyaları açın;
- Posta uygulamalarından bir arşiv dosyası açın;
- Bölünmüş arşivleri çıkartın: 7z, zip ve rar (7z.001, zip.001, part1.rar, z01);

Özel özellikler:
- Küçük dosyalar (<10MB) için Android 9 ile başlayın. Mümkünse, geçici bir klasöre çıkarmadan doğrudan açmayı kullanın;
- Çoklu okuma desteği (çok çekirdekli işlemciler için kullanışlıdır);
- Dosya adları için UTF-8 / UTF-16 desteği, dosya adlarında ulusal sembolleri kullanmanıza izin verir.

DİKKAT! Herhangi bir yararlı fikir veya dilek memnuniyetle karşılanır. Onları e-posta ile gönderebilir veya buraya yorum bırakabilirsiniz.

Mini SSS:
S: Hangi şifre?
C: Bazı arşivlerin içeriği şifrelenmiş olabilir ve arşiv yalnızca şifreyle açılabilir (telefon şifresini kullanmayın!).
S: Program düzgün çalışmıyor mu?
Y: Bana sorunun ayrıntılı açıklamasını içeren bir e-posta gönderin.
S: Dosyalar nasıl sıkıştırılır?
C: Simgelere tıklayarak (dosya adlarının solundan) sıkıştırmak istediğiniz tüm dosyaları seçin. Seçilen dosyaların ilkini tıklayın ve menüden "Sıkıştır" ı seçin. İstediğiniz seçenekleri ayarlayın ve OK düğmesine basın.
S: Dosyalar nasıl çıkarılır?
C: Arşiv adına tıklayın ve uygun seçenekleri seçin ("Buradan Çıkar" veya başka).

ZArchiver Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.0.5 özellikler

Mod V1.0.4 özellikler

  • % 100 çalışıyor. Kök seçeneğini kök olmayan cihazda kullanabilirsiniz.

Bu uygulama, Zip dosyalarına benzer dosyaları kolayca oluşturabilir, görüntüleyebilir ve açabilir.

Zarchiver Pro kullanıcıları dosyaları dosya paylaşımı gibi diğer özelliklerin yanında sıkıştırabilir. Diğer uygulamalar bu özelliği desteklemez; Bunu sadece Zarchiver Pro ile yapabilirsiniz. Dünyadaki çoğu insan interneti kullanıyor - bu yüzden çoğu ülke bu işlevi destekliyor. Arşiv yöneticileri, zip, rar ve diğer formatlarda sıkıştırılmış dosyaları yönetmenin yanı sıra, yumurta, LZMA, LZH, LZ4, LZ5, LZST, ALZ, TBZ, ISO ve RAR gibi diğer dosya türlerini de işleyebilir. Ayrıca XZ, BIP2, GZIP ve daha fazlasını yönetebilirler. Ayrıca daha önce bahsettiğim gibi içeriği önizleyebilirler. Bu uygulama çok işlevli bir desteğe sahiptir ve kullanımı kolaydır. Çok çekirdekli işlemcileri olan insanlar için kullanışlıdır. En iyi derecelendirilen Zarchiver Pro, dosyaları büyük dosyalar içeren tek dosyalara ayıran bir uygulamadır. Çoklu işlenmeyi destekler, bu nedenle dosyalar çok çekirdekli işlemcilere sahip cihazlarda daha hızlı dekore edilebilir. Ancak, akıllı telefonları kullanmak sorunlar doğurur. Bu uygulama ZIP ve diğer sıkıştırma formatlarına benzer dosyaları kolayca açabilir. Ayrıca dosyaları zip ve benzer dosyalar da dahil olmak üzere çeşitli formatlarda kodlayabilir ve kodlayabilir. Sıkıştırılmış bir dosyayı açarken, uygulama bir hata rapor eder veya desteklenmediğini belirtir. Hayatta kalan kullanıcılar bu uygulamanın en son sürümünü Apkmody'de ücretsiz olarak indirebilir. İnanmak ne kadar zor olursa olsun, modern teknoloji günlük hayatı akıllı telefonlar olmadan pratik olarak imkansız hale getirir. Bu nedenle, dosyaların uygulamadan kaldırılması veya tek bir konuma dönüştürülmesi bir seçenektir. Ayrıca, hizmeti kullanmak için uygulamanın işlevsel olması gerekmez.

ZArchiver Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Zip dosyası oluşturmak çok sayıda dosya barındırabilir.

Çoğu arşiv dosya türünün çıkarılmasını destekleyen bir uygulama Zarchiver Pro'dur. Bu uygulama Google Play Store'da 100 milyondan fazla indirme var; En popüler arşiv yönetimi uygulamalarından biridir. 7Z, CAB, ZIP, RAR, RAR5, ISO, ARJ, CAB, LZH, LHA, LZMA, XAR, TGZ, TBZ ve Z dosyaları çıkarmayı destekler. Zarchiver Pro tarafından desteklenen diğer dosya türleri GZIP, XZ, ARJ, LZMA, CAB, Egg, IMG ve CRAMFS'dir. Akıllı telefonlar için en iyi arşiv yönetimi uygulaması 3 milyar kullanıcıyı idare edebilir. Zarchiver, büyük miktarda dosyayı bir zip dosyasına arşivlemenize olanak tanır. Ayrıca dosyaları LZ4, GZIP, BZIP2, XZ, ZIP, TAR, ZSTD ve 7Z dosyalarına sıkıştırabilirsiniz. Bu yöntem, dosyaları kaldırmak veya taşımaktan çok daha basittir; Ayrıca uygulamayı 1 $ karşılığında satın almaktan çok daha ucuz. Uygulamayı satın almak yerine, XZ ve LZ4 dosyaları gibi diğer sıkıştırma yöntemlerini kullanarak dosyaları arşivleyerek geliştiricisini destekleyebilirsiniz. Bu tür bir uygulama yalnızca masaüstlerini desteklemek için eklenir. Zarchiver Pro sayesinde Android cihazlardan erişilebilir. Bu uygulama ile, yapılan herhangi bir değişikliğin tekrar sıkıştırılması veya dekomprese edilmesi gerekmez. Bu, elinizin altında olması gereken kullanışlı bir mobil uygulamadır. İlk olarak, uygulamayı telefonun SD kartına erişim sağlamalısınız. Bu uygulama inanılmaz derecede kullanışlıdır, çünkü insanların arşivlere paketlenmiş dosyalara erişmesini sağlar. Bugün telefonların kullanımının artması nedeniyle, dosyaların sıkıştırılması ve dekompresyonu hızla günlük bir görev haline gelir. Bu, uygulamayı yeni başlayanların bile kullanmasını kolaylaştırır. Ayrıca çoklu işlevli desteğe sahiptir; Bu, tek bir işlemcinin büyük bir dosya çıkarmayı bir adımda tamamlayabileceği anlamına gelir.

ZArchiver Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Zarchiver, dosyaları görüntülemek için sıkıştıran harika bir programdır.

Zarchiver Pro'yu Google Play'e yüklemek için 6 yüklü olmanız gerekir. Dosya yöneticisi olmanın yanı sıra, Zarchiver Pro'nun da ek özellikleri var. Bu özellikler, dosyaları şifre ile sıkıştırmanıza, dosyaları önizleme ve arşiv dosyalarını güncellemenize olanak tanıyan Pro Unlock'tur; ve dosyaları kopyalamanıza, taşımanıza, düzenlemenize ve silmenize olanak tanıyan ek dosyalar. Zarchiver, telefonunuzun sakladığı tüm dosyaları yönetmek için oluşturuldu. Bugünün Zarchiver'ın en yeni sürümü bir zorunluluktur. Hangi dosyaları ayıklamak istediğinizi seçin ve uygulama arşivin biçimini otomatik olarak belirler ve çıkarılan dosyaları belirli bir klasöre yerleştirir. Bu, özellikle birçok dosyaya sahip akıllı telefonlar için yararlıdır - dosyaları açarak bilgileri görüntülemenizi sağlar. Zarchiver Pro, Arşivleri görüntülemeyi kolaylaştıran bir uygulamadır.
Dosyaları açmak için Zarchiver Pro gibi başka bir araca ihtiyacınız var. Zarchiver Pro, ücretsiz sürümün eksik olduğu ek ve geliştirilmiş özelliklere sahiptir. Dosyaları sıkıştırabilen ve dosyaları çeşitli formatlarda sıkıştırabilen bir dosya yöneticisi uygulamasıdır. Dikkat dağıtıcı veya can sıkıcı afişler yok. 10 MB'den küçük arşivler için, içindeki içeriği doğrudan açmaya gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Ana iletişim, eğlence ve diğer amaçlarımız. Burada göreceğiniz her şey, istediğiniz şeyi kolayca yapabilmeniz için tasarlanmıştır.

ZArchiver Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Zarchiver en iyi sıkıştırma ve özleri destek uygulaması

Onaylandıktan sonra, uygulama cihazdaki dosya listesine erişebilir. Bu aynı zamanda ücretsiz sürümün sahip olmadığı bir özelliktir. Bilgisayarlara benzer şekilde, daha az yer almak için dosyalarımızı akıllı telefonlarımızda kolayca düzenleyemeyiz. Bu nedenle, Zarchiver kullanıcılar göz önünde bulundurularak yapıldı.Lightweight and Clean Tasarım - bu uygulamanın getirdiği bir başka zarif dokunuş hafif ve temiz tasarımdır. Daha sonra Zarchiver Pro'yu ekstraksiyon aracı olarak seçtiyseniz yardımcı olacaktır. Bu şekilde, daha organize ve daha temiz bir akıllı telefona sahip olacaksınız. Bu, dünyada akıllı telefonları olan 7 kişiden 3'ünün olduğu anlamına geliyor. Telefonlarımız bu dosyaları varsayılan olarak açamıyorsa, içeriği görüntülemek için bir Arşiv Yöneticisi uygulaması yüklememiz gerekir.Zarchiver, telefonunuzdaki arşivleri yönetmenizi sağlayan son derece kullanışlı bir uygulamadır.


Bu uygulama, sıkıştırılmış dosyalarınızı çok sezgisel bir kullanıcı arayüzüyle yönetmenize yardımcı olacaktır.

Dosyaları doğrudan cihazınızın depolamasından veya diğer dosya yöneticisi uygulamalarından göz atabilirsiniz. Dosyaları sıkıştırırken şifre arşivi yapabilirsiniz. Bu nedenle telefonlarımızı her gün kullanıyoruz. Zarchiver'ınız yoksa değil. Eğer onu sıkmak istiyorsanız, bu uygulamayla da kolayca yapabilirsiniz.
Ancak, Android cihazlar genellikle bu görevleri tam olarak gerçekleştiremez. Ayrıca, bu uygulamanın sıkıştırılmış dosyalarınızı çok sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile yönetmenize yardımcı olacak başka birçok özelliği de vardır. İşte özellikleri: Arşivler Oluştur ve Donompress - Bugün dünya çapında çok sayıda akıllı telefon var. Uygulama, değerli dosyalarınızı istenmeyen gözlerden korumak için şifre oluşturabilir.


SSS

Nasıl kurulur ZArchiver Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, ZArchiver mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin ZArchiver tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?