DMCA Politikası

Happymod'daki tüm içerik ya e-posta yoluyla happymod'a gönderilir ya da İnternet'te çeşitli yerlerde hazır bulunur ve kamuya açık olduğuna inanılır. İçerik (resimler ve videolar dahil) ABD Telif Hakkı Adil Kullanım Yasası'na (Başlık 17, ABD Kodu.) göre haklarımız dahilinde yayınlanmak zorundadır

Telif Hakkı İhlali Bildirimi

happymod 17 U.S.C. ile uyumludur. §512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası ("DMCA"). Bu Dijital Binyıl kapsamında ihlal bildirimlerine yanıt verme ve uygun önlemleri alma politikamız Telif hakkı Yasası ("DMCA") ve diğer geçerli fikri mülkiyet yasaları.

Telif hakkıyla korunan materyaliniz happymod'da yayınlandıysa veya telif hakkıyla korunan materyalinize bağlantılar iade edildiyse bir arama motoru aracılığıyla ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, ayrıntıları içeren yazılı bir iletişim sağlamanız gerekir. Aşağıdaki bölümde listelenen bilgiler. Lütfen hasara maruz kalabileceğinizi unutmayın (masraflar ve avukatlık ücretleri dahil) Sitemizde listelenen ve telif haklarınızı ihlal eden bilgileri yanlış sunarsanız. Önce bir avukatla görüşmenizi öneririz bu konuda hukuki yardım için.

Telif hakkı ihlali iddianıza aşağıdaki unsurlar dahil edilmelidir:

  • Yetkili kişinin iddia edilen hak sahibi ve münhasır hak sahibi adına hareket ettiğine dair kanıt sağlayın ihlal edildi.
  • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmayı yeterli ayrıntıda tanımlamalı ve en az bir malzemenin happymod arama sonuçlarında göründüğü arama terimi.
  • Şikayette bulunan tarafın, materyalin şikayet edildiği şekilde kullanıldığına iyi niyetle inandığına dair bir beyan telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından yetkilendirilmemiştir.
  • Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna dair bir beyan ve yalan beyan cezası altında, şikayette bulunanın taraf, ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkilidir.

Gerekli olduğu iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmek üzere yetkili kişi tarafından imzalanmalıdır. ihlal edildi.

Lütfen bir e-posta yanıtı için bize 3-5 iş günü süre tanıyın.

Lütfen sorununuzla ilgili sayfa bağlantısını sağlayın

Gönder