HappyMod / SSS / Mod uygulamasını yüklemenin başarısı nasıl geliştirilir?

Mod uygulamasını yüklemenin başarısı nasıl geliştirilir?

Mod uygulamasını yüklemenin başarısı nasıl geliştirilir?
İlk olarak, HappyMod uygulamasına MOD uygulamalarını yükleyen oyuncular için çok teşekkürler. Yüklediğiniz Mod uygulamasının HappyMod uygulamasında başarıyla yayınlanabilir. İlgili bilgileri doğru bir şekilde doldurmalısınız.

1. Yüklediğiniz MOD uygulamasının orijinal uygulamaya karşılık geldiğinden emin olmanız gerekir. Subway Surfer Uygulaması sayfasına bir Minecraft Mod uygulaması yükleyemezsiniz. Veya reddedileceksiniz.
2. İlk sütunda bir APK dosyası indirme bağlantısı yüklemeniz gerekir. Ve indirme bağlantısı şimdilik Zippyshare ve Medfire olmalı. İndirme bağlantısının Exe, JPG, MP3, Video, Zip ve diğer dosya biçimleri değil, APK dosyası hakkında olduğundan emin olmanız gerekir. Ayrıca indirme bağlantıları işlerine dikkat etmeniz gerekir, bağlantı üzerine başka bir şey eklemeyin. Örneğin, indirme bağlantısına bir mektup eklerseniz, indirme bağlantısı çalışmaz, reddedilirsiniz.
3. Bu uygulama gerektiriyorsa OBB indirme bağlantısı ekleyebilirsiniz. OBB indirme bağlantılarını kaçırırsanız, bu uygulama gerekir. Reddedileceksin.
4. Mod uygulaması hakkında bir YouTube video bağlantısı ekleyebilirsiniz. Bir tane yoksa, sorun değil, sadece hiçbir şey doldurmayın. Unutmayın, bu MOD uygulamasıyla ilgili olmayan video bağlantısını yüklemeyin. Aksi takdirde reddedileceksiniz.
5. Yüklediğiniz mod hakkında mod bilgilerini doldurmanız gerekir. Dil İngilizce olmak daha iyidir. Mod uygulamasının neyi değiştirdiğini açıkça yazmanız gerekir. Orijinal uygulama hakkında ayrıntılar gibi alakasız diğer bilgileri doldurmayın. Aksi takdirde reddedileceksiniz.
6. Yüklediğiniz MOD uygulamasını kanıtlamak için en az bir ekran görüntüsü yüklemeniz gerekir. Alakasız resim yüklemeyin. Veya reddedileceksiniz.
Yüklediğim Mod uygulaması neden reddedildi?
Kullanıcılar tarafından yüklenen MOD uygulamasının reddedilmesinin birçok nedeni vardır. Ana nedenlerden biri, birçok kullanıcının HappyMod uygulamasının yükleme gereksinimlerine göre MOD uygulaması hakkında doğru bilgileri doldurmamasıdır. Birçok kullanıcı yanlış indirme bağlantısı, yanlış mod bilgisi doldurdu ve yanlış resimleri yükledi. Böylece bu yüklemeler reddedilecektir. Başka bir ana neden, birçok kullanıcının bir oyun için aynı MOD APK dosyalarını yüklemesidir. Bu MOD uygulamasından yalnızca biri yayınlanacak. Diğer MOD uygulamaları reddedilecektir. Örneğin, yüzlerce kullanıcı aramızda mod yükleyecek. MOD APK dosyalarının çoğu aynı olduğu için bu modlardan sadece birkaçı çirkinleşecek.


FAQ