HappyMod / SSS / Mod Uygulamayı Yükle

Mod uygulamasını yükleme başarısı nasıl geliştirilir?

Mod uygulamasını yükleme başarısı nasıl geliştirilir?
Öncelikle mod uygulamalarını HappyMod Uygulamasına yükleyen oyunculara çok teşekkür ederiz. Dilerseniz yüklediğiniz mod uygulamasını HappyMod App üzerinde başarıyla yayınlayabilirsiniz. İlgili bilgileri doğru bir şekilde doldurmalısınız.
1. Yükleyeceğiniz mod uygulamasının orijinal uygulamaya karşılık geldiğinden emin olmanız gerekir. Subway Surfer uygulama sayfasına minecraft mod uygulaması yükleyemezsiniz. Yoksa reddedileceksiniz.
2. İlk sütuna bir APK dosyası indirme bağlantısı yüklemeniz gerekir. Ve indirme bağlantısı şimdilik zippyshare ve medfire olmalıdır. İndirme bağlantısının exe,jpg, mp3, video, zip ve diğer dosya biçimleriyle değil, APK dosyasıyla ilgili olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca indirme bağlantılarının çalıştığına da dikkat etmelisiniz, bağlantıya başka bir şey eklemeyin. Örneğin indirme bağlantısına bir harf eklerseniz indirme bağlantısı çalışmaz, reddedilirsiniz.
3. Bu uygulama gerektiriyorsa Obb indirme bağlantısını ekleyebilirsiniz. Bu uygulamaya ihtiyaç duyarken Obb indirme bağlantılarını kaçırırsanız. reddedileceksin.
4. Mod uygulaması hakkında bir youtube video bağlantısı ekleyebilirsiniz. Eğer yoksa, sorun değil, hiçbir şey doldurmayın. Bu mod uygulamasıyla ilgili olmayan video bağlantısını yüklemeyin. Aksi takdirde reddedileceksiniz.
5. Yüklediğiniz mod ile ilgili mod bilgilerini doldurmanız gerekmektedir. Dil İngilizce olmak daha iyidir. Mod uygulamasının neyi değiştirdiğini açıkça yazmanız gerekir. Orijinal uygulamayla ilgili ayrıntılar gibi diğer alakasız bilgileri doldurmayın. Aksi takdirde reddedileceksiniz.
6. Yüklediğiniz mod uygulamasının çalıştığını kanıtlamak için en az bir ekran görüntüsü yüklemeniz gerekir. Alakasız resimler yüklemeyin. Yoksa reddedileceksiniz.


Yüklediğim mod uygulaması neden reddedildi?
Kullanıcılar tarafından yüklenen mod uygulamasının reddedilmesinin birçok nedeni var. Bunun ana nedenlerinden biri, birçok kullanıcının HappyMod Uygulamasının yükleme gereksinimlerine göre mod uygulaması hakkında doğru bilgileri doldurmamasıdır. Bir çok kullanıcı yanlış indirme linki, yanlış mod bilgisi doldurmuş ve yanlış resimleri yüklemiştir. Dolayısıyla bu yüklemeler reddedilecektir. Diğer bir ana sebep ise birçok kullanıcının bir oyun için aynı mod apk dosyalarını yükleyecek olmasıdır. Bu mod uygulamalarından sadece biri yayınlanacak. Diğer Mod uygulamaları reddedilecektir. Örneğin, Aramızda için mod yükleyecek yüzlerce kullanıcı var. Mod apk dosyalarının çoğu aynı olduğu için bu modlardan sadece birkaçı çekilecektir.