HappyMod / SSS / Özel uygulama

Özel uygulama nedir?

1. Özel uygulama nedir?
Happymod, kullanıcılara kıt kaynakların indirilmesini sağlamayı taahhüt eder. Bu nedenle, Google Play'de veya diğer uygulama mağazalarında olmayan uygulamalar özellikle bizim tarafımızdan sevilecektir. Geliştirdiğiniz uygulamanızı Happymod'a gönderebilirsiniz.

40'tan fazla farklı dilde hizmetinizdeyiz. uygulamanızı, aksi takdirde neredeyse ulaşılamayacak pazarlara taşıyabiliriz.

2:Exclusive uygulamasını göndermek için neye ihtiyacınız var?
1. İyi çalışan ve sizin tarafınızdan geliştirilen APK. Başkaları tarafından geliştirilen bir apk gönderirseniz, bir ihlal raporu aldığımızda uygulamayı kaldıracağız
2. Detay: Uygulamanızı mümkün olduğunca tanımlayın
3. Ekran görüntüleri ve afiş: Daha fazla kullanıcının indirmeye istekli olması için uygulamanız için canlı bir resim oluşturun.

3: Gönderdikten sonra yapılması gerekenler
1. Bekle. İnceleme yaklaşık 3-10 iş günü sürer ve tatillerde daha uzun sürer
2. Tekrar tekrar göndermeyin: Tekrarlanan gönderim sadece inceleme süresini uzatacaktır. Apk'nızın çok kaliteli olduğundan ve yalnızca HappyMod için gönderildiğinden emin olduğunuz sürece sabırla bekleyebilirsiniz.
3.Onaydan sonra: Uygulamanıza incelemeler ekleyebilir ve daha fazla kullanıcıyı tartışmak üzere uygulama topluluğuna davet edebilirsiniz, böylece daha fazla insan uygulamanıza dikkat çekecektir