HappyMod / Dream League Mod APK
Dream League Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Dream League v6.14 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Dream League
Paket Adı com.firsttouchgames.dls3
Yayıncı First Touch Games Ltd
Kategori Sports
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 6.14
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.4 (KITKAT)

Genel bilgi

Dream League Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V6.14 özellikler

 • Altın parayı sınırsız olarak değiştirin!

Mod V6.13 özellikler

 • Mod Para

Mod V6.12 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Mod V6.11 özellikler

 • Mod Para

Mod V6.10 özellikler

 • Mod Para

Mod V6.07 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Mod V6.06 özellikler

 • Sınırsız paralar için oyun değiştirildi
  Not: içine birkaç model 3 dakika kadar yükler (örneğin darı MIX2 vb.), Lütfen bırakmayın, sabırlı olun!
  Çince ayarı: Oyuna girdikten sonra, “Dil Seç” simgesinin sağ üst köşesine tıklayın, ardından Basit Çince'yi seçin.

Mod V6.05 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Mod V6.04 özellikler

 • Sınırsız paralar için oyun değiştirildi
  Not: içine birkaç model 3 dakika kadar yükler (örneğin darı MIX2 vb.), Lütfen bırakmayın, sabırlı olun!
  Çince ayarı: Oyuna girdikten sonra, “Dil Seç” simgesinin sağ üst köşesine tıklayın, ardından Basit Çince'yi seçin.

Mod V6.03 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Oyun içi görsel efektleri yüksek kaliteleri sayesinde şaşırtıcı.

Bu, EA'nın uluslararası oyuncuların resmi isimlerini ve görüntülerini kullanan FIFA serisine benzer bir oyundur. Ayrıca oyun deneyimini geliştiren ve daha ilginç ve keyifli hale getiren görsel efektler kullanır. Görsel efektleri kullanarak oyun, yorumları, stantlardaki tezahürat ve benzersiz maçla daha heyecan verici ve benzersiz hale gelir. Oyuncular ayrıca heyecanlarını artıran farklı spor oyunlarında kullanacak oyuncuları bulabilirler. Oyun Dream League Soccer en iyi spor oyunları arasında. Özellikleri alışmayı kolaylaştırır ve hatta sizin için tamamen normal görünebilir. Oyun, oyuncuların savaş ve hareket gibi oyunun birçok yönünü geliştirmesini gerektirir. Ayrıca oyunculara aynı zamanda yetenekli rakiplerle yüzleşmek için zor zorluklar ve fırsatlar sunar.

Dream League Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Diğer rakiplerden kaçının veya yenin ve topu rakibin hedefine doğru yönlendirin.

Bir futbol oyunu olmaya bakılmaksızın, Dream League futbolunun seçimi hala değerlidir. İkisi, oyuncuların en sevdikleri süperstarları takip etmelerini ve izlemelerini sağlayan sınırsız para için birleştiriyor. Oyuncular, takımlarına dünyanın en iyisini kanıtlamak için çevrimiçi etkinliklere katılabilirler. Bu etkinlikleri kazandıktan sonra, ödüllerini yeteneklerini ve becerilerini geliştirmek için kullanabilirler. Bu, takımlarının dünyanın en iyisi olduğunu ve herkesin becerilerinin takımdaki herkes tarafından geliştirildiğini kanıtlıyor. Dream League Soccer'ı oynayarak oyuna sayısız faydayı keşfedebilirsiniz. Bu avantajları diğer oyuncuları yenmek ve topu rakibin hedefine doğru itmek için kullanabilirsiniz. Oyunun puanlama mekaniği, başarılı bir şekilde gol atmak için belirli sayıda rakibi yenmenizi gerektirir. Bunu yapmak, oyuncuları çeşitli hedeflerle ödüllendirir. Puanlama sürecinin zor yönü, oyuncuların bu hedefe ulaşmak için farklı mevsimlerin eşleşmelerini tamamlamaları gerektiğidir. Bu, oyuncular için birçok yoğun eğlence anı sağlayan bir oyundur.

Dream League Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunun İnternet'e bağlı olması gerekmez.

Dream Football Futbol adlı bir futbol yönetimi oyununda hayalinizdeki takım oluşturabilirsiniz. Bu 2018 sürümünün özelliklerinden biri daha iyi animasyon ve sahneler. Ayrıca, oyunu oynarken sınırsız paranız var. Bu nedenle, futbolu seven insanlar, oyunu oynarken sahip olabilecekleri küçük sınırlamaları ve özgürlükleri kolayca görmezden gelebilir. Üç yıl önce Dream League Soccer'ı oynamaya başladım. Bu, birçok yararlı özelliğe ve diğerlerinden en iyisi olan harika bir oyundur. Bu oyun başlatıldığından beri istediğim oyuncuyu aldım. Bir ağ bağlantısı aracılığıyla Dream League futbolunun çevrimiçi bileşenine erişmenin yanı sıra, gereken tek şey bir akıllı telefon. Bu, bağlantı sorunları hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Şimdiye kadarki en iyi oyunu oynamak, Dream League Soccer, kendimi yarattığım stadyumum tarafından geliştirildi. Stadyum yaratma ile ilgili en sevdiğim bölüm, en iyi oyuncuları işe almak ve onları stadyumumda sergilemek.

Dream League Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunun yeni gerçekçi oynanışı oyuncuları ilgilendiriyor.

Bu oyunda, tutumla kazanılan parayla oyuncu satın almak tatmin edici bir deneyimdir. "DLS" anahtar kelimesini kullanarak oyunu aşağıdaki bağlantılardan alabilirsiniz. Dream League Soccer, sürekli ilgilenmenizi sağlayan benzersiz yeni bir oyuna sahiptir. First Touch Games'in Futbol Yönetimi Oyunu Futbol Yöneticisi 2019 harika bir kontrol sistemine sahiptir. Bunun nedeni, oyunun yönetim öğelerine sahip ücretli bir başlık olması. Birçok harika oyun modu ve sizi eğlendirmenin birçok yolu ile, bu oyun herkes için bir zorunluluktur. Sadece oyunu kaydetmekle kalmaz, aynı zamanda her seviyeyi tamamladıktan sonra puanınızı tekrar görebilirsiniz.


SSS

Nasıl kurulur Dream League Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Dream League mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Dream League tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?