HappyMod / Adobe Premiere Rush: Video Mod APK
Adobe Premiere Rush: Video Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Adobe Premiere Rush: Video v2.3.0.1974 Mod APK Ücretsiz satın alma Kilitli Ödül

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Adobe Premiere Rush: Video
Paket Adı com.adobe.premiererush.videoeditor
Yayıncı Adobe
Kategori Videoplayers
MOD özellikleri Ücretsiz satın alma Kilitli Ödül
Sürüm 2.3.0.1974
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 9.0

Adobe Premiere Rush: Video Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

Her yerde çevrimiçi video çekin, düzenleyin, paylaşın.

Hepsi bir arada, aygıtlar arası video düzenleyici Adobe Premiere Rush ile kanallarınıza harika içerikler ekleyin. Güçlü araçlarla istediğiniz profesyonel görünüme ve sese sahip videoları hızla oluşturun. Uygulamadan sevdiğiniz sosyal medyada paylaşım yapın ve tüm aygıtlarınızda çalışın. Sınırsız dışa aktarma ile ücretsiz kullanın veya tüm premium özelliklere ve yüzlerce film müziği, ses efekti, döngü, animasyonlu başlık, kaplama ve grafiğe erişmek için yükseltin.

Influencer'lar, vlogger'lar ve profesyonellerin kullandığı video düzenleyiciyle videolara müzik ile başlık ekleyin, çok parçalı zaman çizelgenizdeki kliplere video efektleri uygulayın. YouTube, Facebook, Instagram, TikTok gibi favori sosyal medyalarınızı uygulamadan özelleştirmek ve paylaşmak için videoları kırpın.

PROFESYONEL VİDEO
Dahili profesyonel kamera işleviyle uygulamadan yüksek kaliteli içerik çekip düzenleyin.

KOLAY DÜZENLEME VE VİDEO EFEKTLERİ
Sürükle-bırak ile video, ses, grafik ve fotoğrafları düzenleyin. Videoları kırpın, video klipleri ters çevirin ve döndürün, görüntü, çıkartma ve kaplama ekleyin. Hız kontrolleriyle video hızını ayarlayın ve sezgisel hazır ayarlar ve özelleştirme araçları ile renkleri geliştirin.
Tek bir tıkla görüntüler için zahmetsizce kaydırma ve yakınlaştırma efektleri oluşturun. Sabit görüntülerin başlangıç ve bitiş noktalarını seçip ölçeği ve konumu değiştirerek etkileyici videolar hazırlayın.

ANİMASYONLU BAŞLIKLARI ÖZELLEŞTİRME
Başlık ve kaplamalar gibi yerleşik animasyonlu grafiklere erişin. Renk, boyut, font vb. değiştirerek kendi stilinizi katın.

MÜKEMMEL SES
Binlerce orijinal ve telifsiz film müziği, ses efekti ve döngü ile birlikte videolara müzik ekleyin.

VİDEOLARI DÜZENLEMEK İÇİN ÇOK PARÇALI ZAMAN ÇİZELGESİ
Resim içinde resim ve bölünmüş görünüm gibi efektler için birden çok video parçası ile yaratıcı esnekliğin tadını çıkarın.

PAYLAŞIM İÇİN TASARLANDI
Sosyal medya için video kırpın. Farklı kanallar için videoları yatay, dikey ve kare olarak yeniden boyutlandırın. Videoları TikTok, Instagram, Facebook ve YouTube'da tek tıkla ile paylaşın. Dikey, 4:5, yatay ve kare en boy desteklenir. En boy değiştiğinde sekanstaki tüm medya da otomatik yeniden boyutlandırıldığından Instagram ve YouTube için idealdir.

PREMIUM KULLANICILAR
Rush Premium'a yükselterek tüm özellik ve içeriklere erişin:

GELİŞMİŞ SES ARAÇLARI
Ses dengeleme ve arka plan seslerini otomatik kısmak için Adobe Sensei AI destekli güçlü araçlar.

PREMIUM İÇERİK KİTAPLIĞI
Videoları geliştirmek için yüzlerce premium başlık, kaplama ve animasyonlu grafiğe erişin.

EK PREMIUM ÖZELLİKLER
Otomatik yeniden kadrajlama, farklı en boya geçerken en önemli kısımları otomatik algılayıp kadraja dahil eder. Bu, sosyal medya için idealdir.
Gelişmiş paylaşım, düzenlemeleri tüm mobil aygıtlarınızda otomatik günceller. 4K dışa aktarma desteklenir.

Sorunuz mu var?

• Bilgi ve Destek: https://helpx.adobe.com/tr/support/rush.html

Dipnot

Hükümler ve Koşullar:
Bu uygulamayı kullanımınız, Adobe Genel Kullanım Koşulları http://www.adobe.com/go/terms_tr ve Adobe Gizlilik Politikası'nda http://www.adobe.com/go/privacy_policy_tr belirtilen kurallara tabidir

Adobe mobil uygulamaları ve çevrimiçi hizmetlerini kullanmak için ücretsiz ve temel düzeyde Creative Cloud üyeliğinin parçası olarak ücretsiz Adobe ID almak üzere kayıt yaptırmanız gerekir. Adobe çevrimiçi hizmetleri internet gerektirir, tüm ülkeler veya dillerde kullanılamaz ve bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir veya sonlandırılabilir.

Hepsi bir arada, aygıtlar arası video düzenleme uygulaması Premiere Rush ile video çekip düzenlemek çok kolay. Özel başlık ekleyin, renk filtreleri ve hız gibi video efektleri uygulayın, videoları hızla kırpıp sosyal medyada paylaşmak için yeniden boyutlandırın. Profesyonel sonuçlar için 4K dışa aktarın. Yeni favori video düzenleme uygulamanız Rush'ı indirin.

Adobe Premiere Rush: Video Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2.3.0.1974 özellikler


 • Premium Kilidi açıldı

  Reklamsız

Mod V2.0.0.1741 özellikler

 • Premium abonelik

Mod V1.5.60.1347 özellikler


 • sınırsız dışa aktarma kilidi açıldı

  Not: Android 9.0 ve üstünü gerektirir ve aşağıdaki telefon modelleri:
  Samsung Galaxy S10/S10+, S9/S9+, Note9, S8/ S8+, Note8, S10E, A50, A70

  Google Pixel 3/3 XL, 2/2 XL

  OnePlus 6, 6t

Mod V1.5.54.1221 özellikler

 • - Tam Kilitli
  - Sınırsız Dışa Dışa Aktar Kilitli

Mod V1.5.46.1086 özellikler

 • tam kilidini açmak

Mod V1.5.37.843 özellikler

 • kilidi açılmış

Mod V1.5.29.713 özellikler

 • Sınırsız İhracat Kilidi

Mod V1.5.28.668 özellikler

 • Kilidi Açıldı!

Mod V1.5.8.3306 özellikler

 • kilitsiz tam

Adobe Premiere Rush kullanarak sosyal medya aracılığıyla üretilmiş gibi görünen kaygan videolar oluşturun.

Video düzenleme uygulamaları esneklik ve görüntüleri en iyi şekilde görünmesi için özelleştirme yeteneği sunar. Bu özellikler, bu uygulamaları inanılmaz derecede çok yönlü hale getirerek esnek efektlere sahip videolar üretmelerini sağlar. Bu uygulamaların ne kadar iyi olduğunu öğrenelim! Adobe Premiere Rush, çoğu düzenleme uygulamasından daha fazla özelliğe sahiptir. Bunun nedeni, güçlü bir sisteme sahip bir masaüstü yazılımıdır. Kamera-Düşük kaliteli bir kamera ile sahneler çekmek istiyorsanız, ses kalitesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bunun nedeni, Adobe Premiere Rush'ın size yardımcı olacak ek özellikleri olmasıdır. Adobe Premiere Rush, profesyonelce düzenlenmiş görünen şaşırtıcı videolar yapmak için mükemmeldir. Yazılım, ses ses seviyesini değiştirmenizi ve videonun içeriğine uyacak şekilde perdeyi kolayca sağlar. Adobe'nin en kaliteli videolarının tümü marka ile ilişkilidir; Bu yazılım bu görünüme sahip olmanın kolay bir yoludur.

Adobe Premiere Rush: Video Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu uygulamanın özel video dışa aktarma özelliği mümkün olan en kaliteli videoları üretir.

Adobe Premiere Rush, profesyonelliği korurken videoları kolayca düzenlemenizi sağlayan güçlü bir video düzenleme uygulamasıdır. Bu yazılım, kullanıcılara video düzenleme için güçlü araçlar ve destek sağlar. Ayrıca, videoları hızlı bir şekilde yüksek kalitede dışa aktarabilir. Adobe Premiere Rush, videolarınızdaki başlıkları kolayca özelleştirmek ve keskinliklerini, doygunluğunu, sıcaklıklarını ve gölgelerini artırmak için kullanabileceğiniz Android cihazlar için bir video düzenleme uygulamasıdır. Ayarlama araç seti ile videolarınızdaki parlaklığı ve gölgeleri de ayarlayabilirsiniz. Yeni iletişim araçlarıyla, herkes internet üzerinden herhangi bir yerle konuşabilir. Artık insanlar özel efektlerle videolar kaydederek benzersiz animasyonlar oluşturabilir. Bir video kaydetmeden önce efektleri opaklık, kontrast ve diğer seçenekler gibi ayarlamalarla değiştirebilirsiniz. Ek seçenekler arasında kırmızı, mavi ve yeşil arasındaki renk oranının ayarlanması ve tüy, vurgu ve RBG seçenekleri etkinleştirilmesi yer alır. Adobe Premiere Rush'tan ücretsiz olarak 100+ hareketli grafik şablonlarını indirebilirsiniz. Bu şablonlar önceden yapılmış veya animasyonludur ve bunları özelliklerinize göre değiştirebilirsiniz.

Adobe Premiere Rush: Video Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Önceden ayarlanmış şablonlar, kullanıcıların kullanabilecekleri yeni fikirleri keşfetmelerine olanak tanır.

Adobe Premiere Rush'ın piyasaya sürülmesiyle, video düzenleme uygulamaları talebi hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Uygulama, kullanmanız için birçok önceden ayarlanmış şablon oluşturur. Bu, yeni fikirler oluşturmayı ve çok çeşitli şablonlardan seçim yaparken zaman kazanmayı kolaylaştırır. Nispeten yeni, sadece 2017'de Google Play'de piyasaya sürüldü. Ancak, bir milyondan fazla indirildi. Bu yazılım kullanıcıya birden fazla yararlı özellik sağlar. Müzik parçalarını tek bir sanat eserine aktarmalarına ve birleştirmelerine, doğrudan bir videoya ek olarak kaydolmalarına veya izleyicileri etkileyecek ek unsurlar eklemelerine olanak tanır. Bu yazılımın sesi, insanların sanatı daha derin hissetmelerini sağlayacak kadar iyidir. Ayrıca, düzenlenen video için göz alıcı bir renk seçmek için Adobe Premiere Rush'ta önceden ayarlanmış renkleri kullanmak mümkündür. Bu, yaratıcısının vizyonuna uyan benzersiz bir tarzda videolar oluşturabilir.

Adobe Premiere Rush: Video Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Araçlar ve güç kullanıcıların kullanması için kolaylıkla gelir.

Projeniz için belirli bir doğayı seçerek renk filtresi ile klasik, sinematik, mono veya fuji temalarını kolayca uygulayabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı çok kolaydır. Herhangi bir görüntüyü tek bir tıklamayla yakınlaştırabilir veya dışarı çıkarabilir ve tek bir tıklamayla düzenlemeye başlayabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce efekt çıkartması vardır ve herhangi bir görüntüyü tek bir tıklamayla döndürebilir veya çevirebilirsiniz. Videoları zaman çizelgesinde bile karıştırabilirsiniz. Google Play, Lightroom'un iş akışınızı kolaylaştıran güçlü özellikleri sunar. Bu hafif program, etkinliğinden emin olmanızı sağlar. İzleyicilerinizin yeni fikirleri beyin fırtınası yapmasına ve öğrenmesine yardımcı olan muhteşem videoları paylaşın. Bu, sosyal medya kanallarınız için sınırlama olmadan birinci sınıf içerik oluşturmanıza olanak tanır.


Kullanıcılar, kişiselleştirilmiş bir video oluşturmak için videonun rengini, boyutunu, yazı tipini ve diğer yönlerini ayarlayabilir.

Birden fazla video klibi seçebilir ve kaliteyi düşürmeden bunları bir haline getirebilirsiniz. Bu, bir HD film klibi oluşturmak için videoları birleştirmenizi sağlar. Ayrıca doğrudan yazılım kamerasıyla kaydedilen videoları bilgisayarınızdaki aktarabilirsiniz. Sonuçtan memnun değilseniz, önceki bir adıma geri dönmek için iptal edebilir veya geri alabilirsiniz. Alternatif olarak, orijinal duruma hızlı bir geri dönüş için sıfırlayabilirsiniz. Adobe Premiere Rush'ın kamera uygulaması bugün piyasadaki en güçlü ve profesyonel uygulamalardan biridir. Mobil ve PC gibi popüler işletim sistemlerine önceden yüklenmiş olarak gelir. Algoritması akıllıdır ve hareketi iyi işler. Ayrıca, başlıklar, yazı tipleri, renkler ve filtreler gibi premium araçlar ücretsiz kullanım için açılır. Ayrıca, videolar uygulamalar arasında otomatik olarak senkronize edilebilir. Tek bir uzun video yapmak için birden fazla video yapmak için birden fazla video klipini kolayca birleştirebilirsiniz. Videolarınıza tanıtım ve outros eklemek istiyorsanız bu yararlıdır. Ayrıca videolarınızda kolayca birden fazla video parçası oluşturabilir ve hepsini birlikte düzenleyebilirsiniz. Bu, Instagram, YouTube, Tiktok, Twitter ve Facebook videolarını tek bir uzun videoya eklemek için harika. Adobe Premiere Rush, sevinçlerin herhangi bir gezisi veya anı için mükemmel bir arkadaş sunar. Bu sadece bir Adobe ürününün gücü. Hızlı bir düzenleme için Adobe Premiere Rush kullansanız bile, Adobe Premiere Rush'ın ne kadar kolay ve verimli olduğuna şaşıracaksınız. Benzersiz kılmak için rengi, boyutu, yazı tipini ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz.


SSS

Nasıl kurulur Adobe Premiere Rush: Video Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Adobe Premiere Rush: Video mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Adobe Premiere Rush: Video tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?