HappyMod / Among Us Mod APK
Among Us Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Among Us v2024.6.4 Mod APK Kilitli

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Among Us
Paket Adı com.innersloth.spacemafia
Yayıncı Innersloth Llc
Kategori Action
MOD özellikleri Kilitli
Sürüm 2024.6.4
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 6.0 (M)

Genel bilgi

Uzay geminizi kalkışa hazırlamaya çalışırken 4-15 oyuncuyla çevrimiçi veya yerel WiFi üzerinden oynayın, ancak dikkatli olun, herkesi öldürmeye kararlı bir sahtekar olacaksınız!

Mürettebat arkadaşları tüm görevleri tamamlayarak veya sahtekarı keşfedip gemiden kovarak kazanabilir.

Impostor kaosa neden olmak için sabotaj kullanabilir, bu da daha kolay öldürmeler ve daha iyi mazeretler sağlar.

Among Us Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2024.6.4 özellikler

 • Hepsinin kilidini aç

Mod V2024.3.5 özellikler

 • Mod Bilgisi
  Tüm kıyafetlerin ve evcil hayvanların kilidi açıldı (dolap açıldıktan sonra, tüm kıyafet dokularının yüklenmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor).
  Google girişi çalışmıyor!

Mod V2024.2.8 özellikler

 • Mod Bilgisi
  Tüm kıyafetlerin ve evcil hayvanların kilidi açıldı (dolap açıldıktan sonra, tüm kıyafet dokularının yüklenmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor).
  Google girişi çalışmıyor!

Mod V2023.11.28 özellikler

 • Hepsinin kilidini aç

Mod V2023.11.7 özellikler

 • Kilit açma görünümünü, evcil hayvanı, şapkayı değiştirin

Mod V2023.10.24 özellikler

 • Kilidini açma cildi, evcil hayvan, şapkayı değiştirin

Mod V2023.7.12 özellikler

 • MOD, Kilitsiz

Mod V2023.7.11 özellikler

 • Mod, Kilidi Açılmış

Mod V2023.6.27 özellikler

 • MOD, Kilitsiz

Mod V2023.6.13 özellikler

 • Mod, Kilidi Açılmış

Oyuna görevler eklemek, oyuncunun yapmak için ücretsiz olduğu bir seçimdir.

Bu oyunun birçok heyecan verici özelliği var. Bunlardan biri, oyunu oynarken mürettebatla sohbet etme yeteneğidir. Oyunda birçok harita ve diğer eğlenceli işlevler de var. Bu, bu oyunun en önemli yönlerinden biri olan oyuncular için daha heyecan verici hale getirir. Oyunu oynarken bile, mürettebat üyeleriniz canlı dünya sayesinde yaşam ve enerji doludur. Uluslararası festivalleri geçmek size özel kostümler verecektir. Bu oyun çok eğlenceli çünkü içinde yalnız değilsin. Grup üyelerinizle farklı görevleri tamamlamanız gerekecek. Bunu yapmak, grup üyelerinizi öldüren sahtekarlığı bulmak için hayati önem taşır. Oyununuzu kaybetmekten kaçınmak için İnternet ile bağlantınız güçlü olmalıdır. Ve akıllıca oy kullanarak, hangi üyenin grup üyelerinizi öldürdüğünü kolayca belirleyebilirsiniz. Havalandırma deliklerini temizlerken bir sürpriz gerçekleşecek: sahtekar havalandırmayı aşağı çekemez. Aramızda, oyuncular sadece oyuncu sayısını seçerek oyunlarına görevler mi yoksa bir sahtekar mı ekleyeceklerini belirleyebilirler. Bu, daha büyük bir oyuncu grubu için oyunu daha ilginç hale getirebilir. Ayrıca, uzayda seyahat ederken bir yıldızlararası uzay aracını keşfedeceksiniz. Ancak, yolculuğunuzdayken diğer gezegenlere bakmayın. Bu oyunun bir diğer önemli yönü, oyunun tartışma bölümü sırasında bir impadeye karşı oy kullanıp kullanmayacağını belirlemektir. Bir sonraki turun ortadan kaldırılması için şüpheli/harmansız bir oylama yapılacaktır. Bu, oyuncuların argümanlarını sunduğu bir sohbet kutusu ile gerçekleştirilir. Tartışma için ayrılan zamandan sonra, katılımcılar şüpheliyi oylamalardan veya oy vermekten kaçınırlar.

Among Us Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Kurtadam oyunu ilhamını aramızdaki oyuna veriyor.

Sadece bir sahtekar bir astronot gemisinin mevcut konumunu bırakmasını önler. Bunu yapmak için gemiye bir şekilde zarar vermeleri gerekir. Bu, hızlı eller veya belirli beceriler gerektiren bir oyun değildir; Aslında, bir sahtekarlık yeri temizlemeye çalıştığında düğme bile görünmez. Bir oyun ekranı oluştururken, birçok değişkeni düşünmeniz gerekir. Burada bir şey yanlış. Aramızda oyun açıktır. Her oyuncu rollerini bilir ve hedeflerini gerçekleştirmek için birlikte çalışırlar. Oyunun kurtadam ilhamı, oyuncuların kötü adamların izlerini izledikçe ve birbirlerini ortadan kaldırırken bir amaç ve arkadaşlık duygusu sağlamaya yardımcı olur. Ancak, oyuncular birbirlerini öldürmek istiyorlarsa başladıklarını bitiremezler. Aslında, oyun yalnızca MOD sürümünde bulunan benzersiz özelliklere sahiptir. Her mürettebat üyesi farklı işler gerçekleştirir, ancak bazı paylaşılan özellikler. Bu işler oyuncunun haritada hareket etmesini ve mini oyunlar yapmasını gerektirir. İptaller, istasyonlarındaki havalandırma tasarımları sayesinde işlerini kolayca gerçekleştirebilir. Ayrıca, atanan görevlerini tamamlamadan kayarak fark edilmeden meslektaşlarını altüst edebilirler. Bu, görevlerin hatasız olarak yürütülmesi ve%100 hedefi ile ilgi çekici bir deneyimdir. Her mürettebatın düşünceleri ile belirlenen belirgin bir oyun tarzı vardır. Bu nedenle, insanların oyunu oynarken birbirlerini anlamaları zor. Tüm mürettebat üyeleri, oyundaki her iki tarafın da farklı hedefleri ve yöntemleri olduğunu anlamalıdır. Mürettebat arkadaşlarının cesetleri fark etmenin ve birbirleriyle iletişim kurmanın farklı yolları vardır. Mürettebat oluştururken, kişiliğinin her yönünü dikkate almak önemlidir. Bunu yapmanın bir yolu, her insanın nasıl iletişim kurduğunu düşünmektir.

Among Us Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu çok oyunculu aksiyon RPG oyunu son derece çekici.

Bu gemideki kötülüğü yenmek için her görevle yüzleşmeli ve kendi başınıza yuvarlamalısınız. Kendiniz görev oynayarak ve başkalarının ilerlemesini izleyerek herkesin eylemlerini takip etmeniz gerekir. Ayrıca oyunu oynamak için en az dört oyuncuya ihtiyacınız var - ya arkadaşlarla ya da yalnız. Innersloth, birçok oyunun tanınmış bir yayıncısıdır; Başlıkları arasında. Sahti bulmak zor oldu; Oyunun içeriği sadece basittir. Oyuncular, diğer üyelerle aktif işbirliği de dahil olmak üzere başarılı olmak için birçok farklı faktörden yararlanmalıdır. Oyuna başlamadan önce ana bilgisayarın ayarlanması gereklidir. Bu nedenle, lütfen oynamadan önce ev sahibine danışın. Gemideki astronotların, gemiyi boşluk bırakması için başlatmanın bir yolunu bulmaya çalıştığı uzayda. Çevrimdışı oyun moduna ek olarak, aramızda dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla bağlantıya izin veriyor. Mod sürümünde tüm ücretli ürünleri ücretsiz olarak alacaksınız. Aramızda MOD sürümleri, para harcamadan oyuncunuz için evcil hayvan alabileceğiniz bu kullanışlı özelliği sunmaktadır. Yukarıda belirtildiği gibi, bir tarafın sayısında ve gücünde bir çatışmayı önlemek için oda oluşturmanın da dikkatle düşünülmesi gerekir. Saatlerce eğlenecek ve birbiriniz hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Oyunu en iyi derecelendirmeler ve incelemelerle birlikte geliyor, bu yüzden bir ödül kazanan oyun. Şimdi bu oyun için gerçekten heyecanlıysanız, web sitemizden indirmek için indirme düğmesine tıklayın. Bunlar 0 $ arasında değişecek.

Among Us Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyun, oyuncuların karakterlerle özgürce oynamasına izin verecek

Astronotlar şüpheli davranışı tartışmak ve şüphelilerden kurtulmak için oy vermek için acil bir toplantı düzenleyebilirler. Bu mod sürümünün yazarı Axey.NE tarafı iyi ve kötülükleri temsil eder, bir kenara seçin ve ilk çalışmayı başlatın. İthalatçılar geri dönmelerine izin vermezler, aramızdaki o hikayeden doğdu. Oyuncunuzla bu zihin oyunu oynamak için uzay gemisinde olacaksınız. Daha önce, bu bir parti oyunudur. Uzay gemisi nihayet buraya gidecek mi yoksa sahtekarlar cezalandırılacak mı? Aramızda karakterlerle özgürce oynamanıza izin veriyor. Google Play veya AppStore'da incelemeleri okuyabilirsiniz, bunun için birçok yorum var. Uzay gemisinin mürettebatın uzaya sıkışmasına neden olan bir engel var. Bu, bu oyunda size basit kontroller verdikleri için herhangi bir zorluk olmadığı anlamına gelir.


Birçok oyuncu olduğu için oyuncular bu oyunda yalnız değil

Aslında, aralarımızın grafik kalitesi çok takdir edilmiyor. Oynamak istediğiniz karakteri seçin, bir sonraki adımda ne yapacağınızı bileceksiniz. beceriler veya diğer faktörler. Büyük olasılıkla, bu oyun oyuncuların aldatma, etkileşim kurma, araştırma ve sahtekar olma becerileri gösterdikleri birçok farklı platformda görünecektir. Benzer şekilde, mürettebat görevleri tamamlayabilir ve oyunun görsel efektleri olacaktır, böylece mürettebatların sahtekar olmadıklarını kanıtlayabilirler.
Daha sonra kaosa neden olmak ve mürettebatı bölmek için vandalizm yaratabilirler. Aramızda oyuncuların görevi yerine getirmesi için iki gruptan birinin rolünü oynamasına izin verir.Ahh'leri görev ve seviye tamamlamadan kullanabilirsiniz. ● İyi optimizasyon ● Üyelerle sohbet ● Oynamak için maç bulmak zaman alır ● İnternet bağlantısına ihtiyacınız var. Oyun hakkındaki deneyiminizi yorum kutusunda bizimle paylaşın. Yüzbüsündeki diğerlerini öldürmeye çalışmadan önce ayıklanmaları gerekecek. Ayrıca ABD oyunlarının premium özelliklerini ücretsiz olarak kullanamazsınız, bu da önce ödemeniz gerektiği anlamına gelir. Mürettebatınızda birçok oyuncu olacak ve bu oyunun tadını çıkarmak için onlarla işbirliği yapmanız gerekiyor. Oyunun eğlencesi esas olarak eğlenceyi ve heyecanı artırmak için oyuncular arasındaki etkileşimi vurgular. Oyuncular rastgele mürettebat ve sahtekar tarafına atanacak ve hedeflerini mutlak hassasiyetle tamamlayacaklar. Tam olarak, bu faktörler genellikle geçmeniz gereken bu oyunun oyununun zorluğunu belirleyecektir. Ancak, en havalı özellik hala arkadaşlarla oynamak. Sadece cinayetler gibi talihsiz olaylar astronotlar birkaçını ortaya çıkardığında.


Aramızda eğlenilecek ve arkadaşlarla oynanması gereken bir parti oyunu olabilir

Astronot fraksiyonu için, gemiyi başlatmak veya tüm sahtekârları kovalamak için görevleri tamamlayarak kazanın. Ek indirme konusunda sorun yaşıyorsanız:
Mod yüklemeden önce, lütfen Google Play'de “Aramızdaki” oyunu arayın ve yükleyin. , 5 saniye sonra indirmeyi bırakın, ardından mod yükleyin ve oyunu başlatın. Ancak en önemli şey, gerçekten şaşırtıcı görünen ve oyunculara daha fazla eğlence getiren destansı görsel efektler görmenizdir. 2020'de çekici ve hassas bir oyunla ısınan bir oyun aramızda. Sonuçta, bu zevk alınacak ve arkadaşlarınızla ve ailenizle oynanacak bir parti oyunudur. Dürüst olmak gerekirse, aramızda ilk serbest bırakılmasından 2 yıl sonra patladı. diğerleri hedeflerinizi gelmesini sağlamak.
Bu süre zarfında, herkes masumiyetlerini kanıtlamak, şüphelileri tanımlamak ve havayolunun sahtekarlarını kaldırmak için bilgi vermelidir. İnsanlar bu işlevlerden yararlanabilir, arkadaşlar ve düşmanlar arasında ayrım yapabilir veya anormal bir şekilde tespit edebilirler. Aynı zamanda, Crewmate sahtekârla aynı sayıya indirilirse, zafer şüphesiz bu oyundaki katilleri destekleyecektir. 99 ila 2 dolar.


Oyun inanılmaz sevimli ve oyun tarzı için iyi tasarlanmış

Güzel renklere ve detaylara sahiptir, bu da oynarken zayıf görünmediği anlamına gelir. Temel grafikler de oynarken her inç gösteren çözünürlük bakımından yüksektir. Zaten bu içeriğe küresel olarak birçok oyun var, ancak aramızda hala yaygın olarak tartışılan bir konu ve son zamanlarda internette sıcak bir trend. Oyunun iki farklı takımı var, mürettebat ve sahtekarlık ve her takımın misyonu farklıdır, bu da oyunu her geçen süre daha heyecan verici ve yoğun hale getirir. Aramızda mod, oyunculara karakter kostümleri de dahil olmak üzere haritalar, oyun ve içerik gibi ilginç içerikler verir.
Uzay gemisini başlatmalarına ve güvenli bir şekilde başlamalarına yardımcı olabileceğinizi düşünüyorsanız, bu tam olarak doğru değildir. Oyun, oyuncuların bir görevde bir astronot mürettebatının üyesi olduğu benzersiz bir ortam sunacak. Mürettebatın aksine, itici güçler özel bir role sahiptir ve havayolu kilitinden atılmadan önce haritayı yok etmek veya tüm mürettebatları öldürmek gibi tam tersi bir hedefe sahiptir. Bu, mürettebat için görevlerin sayısını tamamlamak için ve sahtekar sabotaj eylemlerini gerçekleştirecek ve acil durum yükselene kadar bekleyecektir. Aramızdaki grafikler oyun tarzı için inanılmaz sevimli ve iyi tasarlanmıştır.
Çünkü kazanmak , yasayı anlamak sadece bir parçasıdır, hızlı bir şekilde akıl yürütmeniz, inancınızı doğru yere koymanız, hatta katilseniz insanları aldatmanız önemlidir. Dışarı çıkacaklar ve bu insanlarla güçlü harekete geçmeye hazır olacaklar. Aramızda aynı anda 10 oyuncuya kadar bir ekran oyunu ile. Git ve görevlerinizi tamamlamak için bunları kullanacak şeylere dokunun.
Vandalizm meydana geldiğinde, herhangi bir ceset bulunursa hasarı onarabilir veya rapor edebilirler. Daha önce Millers Hollow'un kurtadamlarını oynadıysanız, bu oyunun oyununa yabancı değilsiniz. İlk ve en popüler fraksiyon, amacını tüm görevleri tamamlamak ve sahtekâr tarafından toplanmadan önce oyunu bitirmek olan düzenli astronot olan mürettebattır. Aramızda arkadaşlarla oynandığında ve ekstra işlevleri etkinleştirildiğinde eğlenceli bir oyun var ve oyunculara her zaman düzenli olarak yeni içerik verir.Somethetes, yukarıdaki hedefi uygulamak her iki taraf için de uzun zaman alacaktır, bu yüzden oyunun başka bir gereksinimi de vardır.


SSS

Nasıl kurulur Among Us Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Among Us mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Among Us tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?