HappyMod / BASEBALL 9 Mod APK
BASEBALL 9 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

BASEBALL 9 v3.6.4 Mod APK Reklamları kaldırmak Sınırsız para Mod speed

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad BASEBALL 9
Paket Adı us.kr.baseballnine
Yayıncı Playus Soft
Kategori Sports
MOD özellikleri Reklamları kaldırmak Sınırsız para Mod speed
Sürüm 3.6.4
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Genel bilgi

BASEBALL 9 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V3.6.4 özellikler

 • Oyun Hızı Değiştirici / Reklamlar Kaldırıldı
  MOD, Sınırsız Para

Mod V3.6.3 özellikler

 • 1. Sınırsız Elmaslar
  2. sınırsız enerji

Mod V3.6.2 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Mod V3.6.1 özellikler

 • Oyun Hızı Hack / Reklamlar Ücretsiz
  Mod, Sınırsız Para

Mod V3.6.0 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Mod V3.5.2 özellikler

 • Koşulsuz mal alımı, büyük miktarda altın pırlanta, fiziksel yetenek

Mod V3.5.1 özellikler

 • Koşulsuz mal alımı, büyük miktarda altın pırlanta, fiziksel yetenek

Mod V3.5.0 özellikler

 • Unconditional purchase of goods, large amount of gold diamonds, physical ability

Mod V3.4.0 özellikler

 • 1. Sınırsız Elmaslar
  2. sınırsız enerji

Mod V3.3.2 özellikler

 • Koşulsuz mal alımı, büyük miktarda altın elmas, fiziksel yetenek

Oyun oyuncuları için en iyi uluslararası beyzbol sunuyor.

Bu beyzbol oyunu, uluslararası beyzbolun her yönünü doğrular ve içerir. Başka hiçbir beyzbol oyunu Beyzbol 9 kadar özellikli değil. Büyük lig, ABD'deki en popüler sporlardan biridir. Burası en ünlü Amerikan spor etkinliklerinden bazılarının düzenlendiği yerdir. Doğu Asya ve Kuzey Amerika'daki birçok ülke bu sporu oynamaktadır. Beyzbol 9 oynarken birçok ilginç özelliği keşfedebilirsiniz. Oyunun bu versiyonu gerçek sporla aynı puanlama sistemini takip eder. Ayrıca uzmanlar oluşturmak için becerileri donatabilir ve yükseltebilirsiniz. Bir telefon uygulaması ile beyzbolu seven insanlar sporu istedikleri her yerde oynayabilir. Rakible yüzleşmek için topa nereye vuracağına karar verirken uygun bir damla ve yörünge seçin. Bu fikir beyzbol oynamak isteyen herkes için mükemmeldir.

BASEBALL 9 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyun, birçok insanın zevk aldığı karmaşık bir konuya odaklanan eylemle doludur.

İlk uygulama, sahayı bir rakibe karşı korumak amacıyla bir avcıdır. Bir sürahi daha sonra bu ilk uygulamayı bir düşmanın vurma girişimini engellemek için kullanmalıdır. Menülerine erişerek mağazadaki oyuncuları yeniden adlandırın. Ayrıca, dükkanda daha fazla oyuncu satın almak vuruş zorluğunu arttırır. Her sonuçta otomatik oynama hakkında yeni başlayanlar için temel dersleri hızlı bir şekilde öğrenin. Bu tüm deneyim seviyeleri için geçerlidir. Hedefe başarılı bir şekilde vurursanız, bir sonraki istasyona koşun ve hem sağ hem de sola atın. Her takımdaki oyuncular dokuz üyeye gelir; İki takım savunma ve suç oynayarak döner. Taşlarla eşya satın almak mümkün değildir; Öğeler, uygulamaya adanmışlık ve All-Star kariyerine bağlılık yoluyla elde edilebilir. Hızlı hareket eden, çekici grafikleri ve oyunları sayesinde oyun beyzbol hayranları için keyifli. Birden fazla özelleştirilebilir oyuncu ve keşfedilecek birçok unsurla, oyun karmaşık ve ilgi çekicidir. Bu oyun benzersiz bir deneyim ve ilgi çekici bir oyun sunuyor. Bağlantacağınız gerçekçi grafikler ve eğlenceli karakterler sunar. Bu vuruş oyunu gibi başka bir şey yok!

BASEBALL 9 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyun Beyzbol 9'u oynayın ve Efsane Ligi'nde lig şampiyonu olun.

Beyzbol 9'u, ligin şampiyon efsanesi olmak için yarattığınız ve stil ettiğiniz bir beyzbol takımı ile tamamlayın. Uygun ayrıntılı karakterler ve bir ortam bu oyuna derinlik sağlar. Yard Games için araçlar, araçlar ve Beyzbol Kuralları 9'u kullanarak gerçek hayatı taklit edin. Her oyuncu için birçok farklı kıyafet mevcuttur, bu da her bir kişiyi el ile sol elle veya sağ elle ayarlamayı kolaylaştırır. Beyzbol 9, en popüler sporlardan biridir. Aynı zamanda en popüler Amerikan sporlarından biridir. Bunun nedeni, seçici oyuncularla otomatik oynamasıdır. Herhangi bir beyzbol oyuncusunun stilini adlandırarak, ellerini seçerek ve tercih ettikleri sporları seçerek kişiselleştirebilirsiniz. Beyzbol 9'un gerçek kuralları en iyi yanı; Hızlı, aerodinamik bir oyunla sonuçlanırlar.

BASEBALL 9 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bir takımın maçı kazanmak için son derece profesyonel bir kadroya ihtiyacı var.

Beyzbol 9'da zor bir zorlukla karşılaşıyorsunuz - bir ev koşusuna vuruyorsunuz. Ancak, meyilli olarak, büyük bir koşu yapmak daha da zor. Bu oyunda birkaç farklı atış tekniği arasından seçim yapabilirsiniz. Bunun bir yolu, başka bir strateji kullanmak bir saldırgan olmaktır. İnsanlar meşgul olduğu için hayatımızdaki koşulların çoğu mevcut değildir. Çalıştığınız üs sayısı puanınıza eşittir. Her maç size heyecan verici ve eşsiz duygular verir. Beyzbol 9'da maçlar kazanmak için mümkün olan en profesyonel takımı yaratmanız gerekir. Oyuncular isteğe bağlı olarak isimlerini, yüksekliklerini, kıyafetlerini, yüzlerini ve diğer fiziksel özelliklerini seçebilirler. Ayrıca, bu oyunun çok çekici yönleri var.


SSS

Nasıl kurulur BASEBALL 9 Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, BASEBALL 9 mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin BASEBALL 9 tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?