HappyMod / Battlegrounds Mobile India Mod APK
Battlegrounds Mobile India Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Battlegrounds Mobile India v3.2.0 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Battlegrounds Mobile India
Paket Adı com.pubg.imobile
Yayıncı Krafton Inc
Kategori Action
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 3.2.0
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.4 (KITKAT)

Battlegrounds Mobile India Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

Battlegrounds Mobile India Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V3.2.0 özellikler

Mod V2.1.0 özellikler

  • Menüye Karşı (Ban Karşıtı)

Mod V1.0 özellikler

  • Sınırsız UC, Sınırsız Para

Stratejik düşünme gerektiren düellolarda oyuncular birbirleriyle karşı karşıya.

Battlefield'dan Battlefield'a yorulmadan hareket eden bir çekim oyununun hayranısınız. Ön kayıtlı oyuncular için hediye vermenin yanı sıra, Battlegrounds Mobile Indie, sadece gerçek hayattaki savaş hakkında filmlerde görülen özel "aksesuarlar" ile başlatıldı. Bunlar arasında Recon Mask ve Recon kıyafeti vardı. Bir Rambo T-shirt, paralı asker olmak isteyen biri için yeterli değildir-bazı yaşam değişikliklerinden sonra, AK47 tutan bir takımda ofis çalışanı olabilirsiniz. Ayrıca yapışmaz tava tutan bir kovboy veya hemşire olabilirsiniz. Güvenli bölgeyi savunurken stratejileriniz, oyunun hangi aşamada olduğuna ve cildinizi ne kadar iyi yükselttiğinize göre değişecektir. Battlegrounds Mobile India modunda, oyuncular taktik savaş savaşlarında diğer oyunculara karşı karşılaşacaklar. Silahlarına kapsam, susturucu ve dergi gibi parçalar eklemek, bu savaşları daha da zorlaştırıyor. Oyuncular da güvenli bölgeye dikkat etmelidir, çünkü her ölüm bir sonraki savaştan önce ne kadar sürdüğü konusunda önemli sonuçlar doğurur. Çok sayıda güzel kaplama, oyunda mevcut silahları süslüyor. Bu oyun hayatta kalmaya odaklandığından, oyuncuların kullanması için silahlar gereklidir. BGMI mod, oyuna sınırsız UC ekler. Bu, dokunabileceğiniz ve başka bir yere geçebileceğiniz öğelere erişmesi sayesinde. Bu modu kullanan oyuncular neye dokunabileceklerini bilirler ve sonra ürün toplamaya devam ederler.
Şimdi birçok oyun aynı grafikleri sunar; Ancak PUBG, bu eğilimi başlatan birkaç kişiden biriydi. Oyunu oynarken arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Eşleşmeye başlamadan önce hangi haritayı kullanmak istediğinizi belirleyin. Oyunda bulunan listeden bir harita seçin. Seçilen harita boyunca çeşitli yerlerde ek silahlar bulunabilir. Bu oyun, yüksek kaliteli grafikleri aracılığıyla mobil oyun için sınırları zorluyor. Ayrıca sürümünde bir mod olan geri tepme özelliği yoktur.

Battlegrounds Mobile India Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Battlegrounds Mobile India uygulamasındaki grafikler inanılmaz ve gerçekçi.

Oyunun geliştirme ekibinin Battlegrounds Mobile India modunu oluşturmalarında Unreal Engine 4 yazılımını kullandığı bildirildi. Sonuç, gelişmiş teknolojileri ve şaşırtıcı grafikleri içeren sanal bir dünyaydı. Oyunda daha üst sıralarda yer almak için oyuncular klasik modda oynayabilir. Şu anda, BGMI Early Access, oyunculara hafta boyunca çok çeşitli etkinlikler sunmaktadır. Oyun resmen başladığında, oyuncular çöl temalı bir harita olan Karakin'in tadını çıkarabilirler. Livik ise yeşilliklerle dolu bir haritadır. Bu nedenle, oyuncular en çok keyif aldıkları oyunları oynamak istiyorlar. Ayrıca oyun sırasında aksesuarları değiştirmek istiyorlar.
Sağ el, oyuncuların silah ve diğer aksesuarları nasıl kullandığını kontrol ediyor. Oyunda fatih elde etmek en yüksek rütbeli, harika bir oyuncu olduğunuza inanmanızı gerektirir. Bu başlık, geri tepme, hızlı hareket ve iniş ve çim yok gibi tüm mod özelliklerine erişimi olan oyunculara verilir. Battle Grounds India Mod adlı mevcut bir mobil oyunda değişiklikler yapıldı. Yeni sürüm Haziran 2021'de yayınlandı; Ancak, isterseniz şimdi oynayabilirsiniz. Bunu yapmak, oyunda düzenli olarak planlanan ödüller ve etkinlikler verecektir.

Battlegrounds Mobile India Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyuncular gardırop sisteminden kıyafet toplayabilir ve donatabilir.

Odalar yüksek düzeyde kalite ile özelleştirilebilir. HD grafikler ve ayrıntılı ayrıntılar dahil, daha keyifli bir oyun deneyimi sağlar. HDR'de oyun oynamak, yüksek özelliklere ve uyumlu uygulamalara sahip cihazlarda yapılabilir. Sürekli değişen ortamları ve dikkat çekici ses efektleri ile bu oyun insanların tekrar tekrar oynamasını sağlar. Yerlerini öğrenmek için düşmanları ortadan kaldırın. Herkes son kurtulan olmak istiyor ve sürekli birçok farklı alanda hareket ediyor. Ve elbette, inanılmaz ayrıntılı üç boyutlu ses manzarasını gerçek zamanlı hareketle gözden kaçırmak imkansız. Bu video oyunu, nasıl oynanacağını öğrenmek için biraz uygulamayı gerektirir. Kilitli ve donatılabilen yüzlerce kıyafet mevcuttur. Ek UC kısıtlamalar olmadan kazanılabilir ve herhangi bir para birimi ile satın alınabilir. Tek zorluk, bir VPN uygulaması kullanarak diğer ülkelerden diğer oyuncularla bağlantı kurmaktır.

Battlegrounds Mobile India Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Maçlar kazanarak ödüller ve ek lig puanları elde etmek.

Bu oyunda kendinizi savunmanız gerekiyor; Derileri yükseltilebilir ve silah ve araçların harika görünmesini sağlıyor. Ayrıca, oyuncuların birbirlerini bulup birbirlerine saldırabilmeleri için sürekli olarak küçülür. Battle Royale oyunlarını seviyorsanız, bugün birçok popüler olanı biliyorsunuz. Ülkenin orijinal oyununun yerine, hayranlar başka bir çekim oyununu kabul etmek zorunda kaldılar. Ödüller ve lig puanları kazanmak için maçlar oynayabilirler. Kullanıcılar, ek giyim seçenekleri ve makyajlar ekleyerek karakterlerinin görünümlerini beğenmesiyle değiştirebilir. Bu oyun inanılmaz derecede bağımlılık yapar ve güvenli bölge sürekli küçüldüğünde sizi doğru seçimi yapmaya zorlar.


Kazanmak için diğer tüm oyuncuları ortadan kaldırın.

Helikopterdeyken düşman güçlerini vurun. Sonra, yeni görevlere geçin. Hayatta kalmanın yolunu bulmak için, diğer tüm oyuncuları bir kazanan olmak için yok etmek için. Küçük bir öneri, oyunda dövüşün taktiklerini öğrenmek istiyorsanız, takım arkadaşlarınızla nasıl iyi koordine edileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, profesyonel oyuncuların canlı akımlarını takip edebilirsiniz veya öğretici videolar YouTube'da çoktur. Hasar etkisini ve diğer gölge ve yansıma etkilerini görebilirsiniz. Oyun gerçekçi grafiklerin tadını çıkarabilmeniz için Unreal Engine 4 ile yapıldı. zamanın toplanması. Dikkatsizce oynayabilir, yüz yüze veya saklayabilir, avınızı soğuk bir keskin nişancı gibi bekleyebilirsiniz. Cephane, sağlık kitleri, bandajlar ve daha fazlası gibi maçlarda ganimet toplayın. Şimdi PUBG pratik olarak Hindistan'da destekleniyor, birçok sürpriz olmayı bekleyebilirsiniz. Şimdi PUBG Mobil'de geri döndü, Battlegrounds Mobile India modunu şimdi indirin.


Battlegrounds Mobile India, çevrimiçi çok oyunculu bir savaş royale oyunudur

PUBG Mobile hayranıysanız, Battlegrounds Mobile India Mod'un ne zaman resmen indirilip yayınlandığını hatırlayın. Arkadaşlarınızla ve dünyadaki gerçek oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Bunlar, bu oyunda maçınız için seçebileceğiniz haritalardır. Oyunda oyun para birimini kullanarak satın alabileceğiniz bazı harika karakterler var.Bu oyunun dünyası tamamen çeşitli ve keşfedilecek çok şey var.
Oyunda birçok harita var. arena ve eğitim. Oyunda silah ateşlerken geri tepme almayın. Dün, bu oyun piyasaya sürüldü ve şimdi mevcut ve anında oynamaya başlayabilirsiniz. Tür, özellikle şu anda akıllı telefon cihazları için son derece popüler hale geldi. Ancak bu 3'ten PUBG muhtemelen en çok tanınabilir. BGMI, inanılmaz optimizasyon ve kaliteye sahip ultra gerçekçi grafiklere sahiptir. Oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Savaştan desteklemek için çeşitli öğelerin becerileri ile donatılmış karakterler, oyuncuların savaşa katılmalarına güvenmelerine yardımcı olacak. Hükümet düzenlemelerine uymak için, Battlegrounds Mobile India Mod bazı özellikleri kısıtladı. durumlar. Oyunu çalarken ekibinizle iletişim kurabilmesi için sesli sohbeti kolayca etkinleştirin. Daha fazla eğlence için farklı oyun modları oynayın. Lansman haftasında birçoğunu ücretsiz olarak alabilirsiniz.


Maçlar oynamak ve sonuna kadar hayatta kalmak için savaşçı olmak

Maçlar oynayın ve sonuna kadar hayatta kal. Elbette çevredeki unsurlara dikkat etmeniz gerekecektir. Krafton tarafından yayınlandı, şimdi oyunu yükleyebilir ve Hindistan'daysanız oynamaya başlayabilirsiniz. Ancak etkisi çoğunlukla Hindistan gibi, kalıp hayranları bulabileceğiniz Hindistan da dahil olmak üzere görülüyor. Bununla birlikte, bu özelliklerle hala keyifli bir oyun: eski ve yeni bir oyun - bugün birine PUBG'yi bildiklerini sorduğunuzda, en olası cevap olumlu olurdu. Herkese karşı yalnız oynayabilir veya takım olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca, takım arkadaşlarıyla nasıl sorunsuz bir şekilde koordine edileceğini bilmelisiniz. Kontrol düzenini seçiminize göre ayarlayabilirsiniz. BGMI, Erangel, Sanhok, Vikendi, Livik, Miramar ve Karakin gibi harika haritalara sahiptir. Bugün yaklaşan oyun modlarının tadını çıkarın. Çevrimiçi yeni arkadaşlar edin ve rastgele kadrolara katılın. Tüm kontrol düğmeleri ekranda mevcuttur. Kuşkusuz keşfetmeniz için çok daha fazlası olacak. Binaların içinde karakterinizi alıp donatabileceğiniz öğeler olacaktır. Aynı zamanda, dumanla dolu bir ortam yaratmak, düşmanların yaklaşmanızı beklediği tamamen tehlikeli çevrelere kaçmanıza ve hareket etmenize yardımcı olmanın bir yolu olacaktır. Hem (hem de rakibinize) birçok farklı dövüş stiline izin veren her sahnenin alanı. Otomatik eşleştirme özelliğini kullanarak rastgele kadrolara da katılabilirsiniz. Oyundaki ortam, oyuncuların saklamak için kullanabileceği farklı tasarımlar ve nesnelerle tamamen çeşitlidir. Güvenli bölge çevreyi keşfetmek ve hareket etmek için herhangi bir araç seçmek için ne kadar zaman kaldığını bileceksiniz.


SSS

Nasıl kurulur Battlegrounds Mobile India Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Battlegrounds Mobile India mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Battlegrounds Mobile India tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?