HappyMod / Black Desert Mobile Mod APK
Black Desert Mobile Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Black Desert Mobile v4.8.70 Mod APK Sınırsız para Mod Menu

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Black Desert Mobile
Paket Adı com.pearlabyss.blackdesertm.gl
Yayıncı Pearl Abyss
Kategori Roleplaying
MOD özellikleri Sınırsız para Mod Menu
Sürüm 4.8.70
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Black Desert Mobile Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

Black Desert Mobile Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V4.8.70 özellikler

  • Unlimited money, mod menu

Mod V4.8.65 özellikler

  • Ücretsiz indirin

Mod V4.7.86 özellikler

  • Tam Oyun

Mod V4.7.81 özellikler

  • Tam Oyun

Mod V4.7.75 özellikler

  • Tam Oyun

Mod V4.7.70 özellikler

  • Tam Oyun

Mod V4.7.69 özellikler

  • Tam Oyun

Mod V4.7.68 özellikler

  • Tam Oyun

Mod V4.7.59 özellikler

  • Tam Oyun

Mod V4.6.54 özellikler

  • HAYIR

Oyun geliştirme sisteminde neredeyse sonsuz kalkınma projeleri mevcuttur.

Pearl Abyss Koreli yayıncısı, PC ile eşit grafikleri olan bir mobil oyun için bir fragman açıkladı. Bu oyun güzel olmayı vaat ediyor, PC versiyonundan bile daha fazla; Ocak 2018'de Kore'de piyasaya sürülebilir. Oyuncular şimdi ön kayıt için kaydolabilirler. Haritadaki kamu zindanlarının yanı sıra, oyunlar daha sert dünya etkinlikleri ve oyuncuların savaşmak için katılabileceği destansı patronlara sahiptir. Black Desert Mobile'ın grafikleri motor teknolojisi tarafından sağlanmaktadır; Optimizasyonu, mümkün olan en iyi grafikleri elde etmeyi mümkün kılar. Motor teknolojisini Black Desert PC versiyonundaki beklentileri aşacak şekilde kullanır. Oyun ayrıca bu mobil sürümle tanıtılan yeni bir sınıf olan Hashashin'i de kullanıyor. Diğer beş karakter sınıfı Paladin, Titan, Huntress ve Knight'dır. Her MMORPG'ye loncalar eklemek, olmazsa olmaz bir işlevdir; Bu oyun bir istisna değil. Bunun yanı sıra, Black Desert Mobile'ı en iyi MMORPG'lerden biri haline getirmek için loncalar gibi benzersiz özellikler de eklenir.

Black Desert Mobile Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyuncular bu oyunla yeni bir dünya ve oyun keşfetiyor.

Black Desert Mobile, tam Black Desert oyununun sadece daha küçük bir versiyonu değil. Oyunun kullanabileceği hücrelerden daha fazlası olduğundan, oyuncular tercih edilen bir beceri seçmeli ve hücrelere yerleştirmelidir. Bu, yolsuzluğa hükmeten yolsuzluk efendisi olarak bilinir. Diğer platformlardaki üstün versiyon, oyunculara Black Desert Mobile aracılığıyla kendilerini yeni bir oyun dünyasına sokmalarına ilham veriyor. Black Desert Mobile, diğer mobil oyunlardan öne çıkmasını sağlayan birçok özelliğe sahiptir. Oyun, PC versiyonuna benzer hedef olmayan bir savaş sistemi ve oyuncunun hedefi hedeflemesini gerektiren bir dizi özel beceri sunuyor-Blade ve Soul gibi. Black Desert Mobile ayrıca yüksek hızlı oyun, evcil hayvan eğitimi, balıkçılık ve bahçecilik ve daha fazlasına sahiptir. Oyuncular görünümlerini, vücut tipini, saç stilini, yüksekliklerini ve göz stili, ten rengi ve kaş uzunluğu gibi daha fazla ayrıntıyı değiştirebilir. Oyunda bir başka popüler etkinlik de patron avı. Oyuncular, tehlikeli alanlara erişimini genişletmek için diğer loncalarla yeni loncalar veya ittifaklar yaratabilirler.

Black Desert Mobile Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyunda harika grafikler ve yeni bir MMO platformu var.

Bir geliştirici Pearl Abyss, Ağustos ayında Black Desert Mobile (검은 사막 모바일) etkinliğini gösterdi. Kzarka oyunun en zor patronlarından biridir. Black Desert Mobile, inanılmaz grafiklere, büyük bir dünyaya ve keşfedilecek diğer birçok sisteme sahip yeni nesil bir MMORPG'dir. Ayrıca harika grafiklere sahiptir, bu da oyuncuların üstün kaliteleri sayesinde bir fantezi dünya hayal etmelerini kolaylaştırır. Black Desert Mobile sürekli dünyayı yok etme fırsatlarından yararlanır.

Black Desert Mobile Mod apk son sürüm ücretsiz indir


İlerleme sağlandıktan sonra herkes için ek eğlence ve yeni eğlenceler mevcuttur.

Black Desert Mobile, bu yıl Kore'de indirmek için açılan Black Desert'ın beklenen mobil versiyonudur. İndirmeye açık olsa da, oyuncular ortaya çıkan patronlarla savaşmak için dünyanın belirli yerlerinde toplanırlar. Bir patronu öldürmek, oyunculara mağlup edilmiş patron tarafından düşürülen değerli düşüşler verir. Black Desert Mobile (검은 사막 모바일), yedi ana etkinlik sunan dokunmatik ekranlı bir mobil RPG'dir. Bunlar arasında istila savaşı, ANIENS LABYRINTH, WORLD BOSS, Guild Patronu, Açık Field PvE, PVP ve Misyon Yenilgisi yer alıyor. Oyun her sınıf için ayrı silahlar içeriyor; Bu, oyunculara farklı avantajlar ve kullanımlar sunar. Ayrıca, oyunun ilerlemesi herkes için yeni etkinlikler açacaktır. Bu, en canlı oyun ortamlarını ve her oyuncu için heyecan verici bir hayat yaratır.


SSS

Nasıl kurulur Black Desert Mobile Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Black Desert Mobile mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Black Desert Mobile tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?