HappyMod / Bloons TD 6 Mod APK
Bloons TD 6 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Bloons TD 6 v35.2 Mod APK Ücretsiz satın alma Ücretsiz alışveriş

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Bloons TD 6
Paket Adı com.ninjakiwi.bloonstd6
Yayıncı Ninja Kiwi
Kategori Strategy
MOD özellikleri Ücretsiz satın alma Ücretsiz alışveriş
Sürüm 35.2
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.1 (LOLLIPOP_MR1)

Bloons TD 6 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

Muhteşem Maymun Atıcılar, yükseltmeler, Kahramanlar ve etkin yetenekleri harmanlayarak mükemmel savunmanı oluştur ve kalan son istilacı Bloon'ların her birini patlat!

Varolan en iyi strateji oyunuyla bitmeyen saatlere neden olan devasa ve sürekli genişleyen özelliklerin keyfini çıkaran diğer milyonlarca oyuncuya katıl.

BÜYÜK İÇERİK GÜNCELLEMELERİ
* 4 Oyunculu iş birliği! Genel veya özel oyunlarda 3 oyuncuya kadar her haritayı ve modu oyna.
* Patron Etkinlikleri! Korkutucu Patron Bloon'lar en güçlü savunmalara bile meydan okur.
* Yolculuklar! Temaları, kuralları ve ödülleri ile bağlantılı 3 ila 5 harita serisinde savaş!
* Ganimet Mağazası! Maymunlarını, Bloon'ları, animasyonları, müziği ve daha fazlasını özelleştirmeni sağlayacak onlarca kozmetik eşyanın kilidini açmak için Ganimetler kazan!
* İçerik Tarayıcısı! Kendi Görevlerini ve Yolculuklarını oluştur, ardından diğer oyuncularla paylaş ve en beğenilen topluluk içeriğini oyna!

EPİK MAYMUN ATICILAR ve KAHRAMANLAR
* 3 yükseltme yoluna ve benzersiz etkinleştirilmiş yeteneklere sahip 22 güçlü Maymun Atıcı
* Gözcüler! Özellikle Patron Bloon'lara karşı, yeni Gözcü yükseltmelerinin inanılmaz gücünü keşfet!
* 20 muhteşem yükseltmeye sahip 13 farklı Kahraman ve 2 özel yetenek; ayrıca açılabilir dış görünümler ve seslendirmeler

BİTMEYEN HARİKALAR
* Her yerden oyna - Wifi bağlantın olmasa bile tek oyunculu modu çevrimdışı çalışır!
* 56 el emeği göz nuru harita, her oyunu farklı bir taktiksel meydan okumaya dönüştürür
* Maymun Bilgisi! İhtiyacın olduğunda güç ekler, zor haritaları aşman ve daha yüksek ücretsiz turlar için 100'den fazla ara yükseltme
* Güçler ve Anlık Maymunlar! Oyundan, etkinliklerden ve başarılardan kazandıklarını toplamak ve ihtiyacın olduğunda patlatma gücünü artırmak eğlencelidir!

Ve daha bir yığın yenilik var! Biz mümkün olduğunca çok içerik ve güncelleme ekledik. Düzenli güncellemelerle yeni özellikler, içerik ve meydan okumalar eklemeye devam edeceğiz. Ayırdığın zaman ve destek için teşekkür ederiz. Bloons TD 6'nın şimdiye kadar oynadığın en iyi strateji oyunu olmasını umuyoruz. Değilse lütfen https://support.ninjakiwi.com adresinden bizimle iletişime geç ve iyileştirmek için neler yapabileceğimizden bahset!

Şimdi bu Bloon'lar kendi kendine patlamayacak... Oklarını keskinleştir ve Bloons TD 6 oyna!

**********

Ninja Kiwi Notları:

Lütfen Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Politikamızı inceleyin.
Oyun ilerlemeni buluta kaydetmek ve korumak için oyun içinde bu şartları kabul etmen istenir:
https://ninjakiwi.com/terms
https://ninjakiwi.com/privacy_policy

Bloons TD 6 gerçek parayla satın alınabilecek oyun içi eşyalar içerir. Cihazının ayarlar bölümünden uygulama içi satın alma işlemlerini devre dışı bırakabilirsin veya yardım için https://support.ninjakiwi.com adresinden bize ulaşabilirsin. Satın alma işlemlerin, geliştirme güncellemelerimize ve yeni oyunlarımıza fon sağlar. Satın alma işlemlerinle bize sağladığın güven oyların için gerçekten teşekkür ederiz.

Ninja Kiwi Topluluğu:
Oyuncularımızın geri bildirimlerini duymaktan memnun oluyoruz. Bu nedenle, olumlu ya da olumsuz herhangi bir geri bildirimini göndermek için https://support.ninjakiwi.com adresinden bizimle iletişime geç.

Yayıncılar ve Video Oluşturucular:
Ninja Kiwi, YouTube ve Twitch üzerindeki kanal oluşturucuları aktif olarak desteklemektedir! Hâlihazırda bizimle çalışmıyorsan videolar yapmaya devam et ve streamers@ninjakiwi.com adresine e-posta göndererek bize kanalından bahset.

Bloons TD 6 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V35.2 özellikler

 • MOD, Ücretsiz Alışveriş

Mod V35.1 özellikler

 • Mod, ücretsiz alışveriş

Mod V35.0 özellikler

 • Mod, ücretsiz alışveriş

Mod V34.3 özellikler

 • Mod, ücretsiz alışveriş

Mod V34.2 özellikler

 • Mod Menüsü
  1.GOD Modu (menüde)
  2. Tüm Kahramanları Kilited
  3. tüm derileri kilitliyor
  4. Tüm kuleleri kilitliyor
  5. Tüm haritaları kilitliyor
  6. Free Yükseltme
  7. Savaşta maymun satın al

Mod V34.1 özellikler

 • Mod Menüsü
  1.GOD Modu (menüde)
  2. Tüm Kahramanları Kilited
  3. tüm derileri kilitliyor
  4. Tüm kuleleri kilitliyor
  5. Tüm haritaları kilitliyor
  6. Free Yükseltme
  7. Savaşta maymun satın al

Mod V34.0 özellikler

 • tam sürümün kilidini aç; Tüm kuleler bunu deneyimleyebilir. Daha fazla maymun paraları kullanılır, Savaşta daha fazla altın madeni para kullanılır. XP bunları rahatça kullanabilir.

Mod V33.3 özellikler

 • Tam sürümün kilidini aç

  Tüm kuleler bunu deneyimleyebilir.
  Daha fazla maymun madeni para kullanılır,
  Savaşta daha fazla altın madeni para kullanılır. XP bunları rahatça kullanabilir.

Mod V33.2 özellikler


 • Menü Modu
  Tüm Kahramanların Kilidini Aç
  Tüm derilerin kilidini aç
  Tüm Kulelerin Kilidi
  Tüm haritaların kilidini aç
  Ücretsiz yükseltme
  Savaşta Maymunlar
  BR/> madeni paralar azaltılmadı
  sınırsız para maymunları
  sınırsız güçler
  Tüm maymunların kilidi açıldı
  Tüm kahramanların kilidi açıldı

Mod V33.1 özellikler


 • Menü Mod

  Tüm kahramanların kilidini aç

  Tüm derilerin kilidini aç

  Tüm kulelerin kilidini aç

  Tüm haritaların kilidini aç

  Ücretsiz yükseltme < br>
  Battle'da ücretsiz satın alma maymunları

  Paralar azaltılmadı

  sınırsız para maymunları
  Sınırsız güçler

  Tüm maymunların kilidi
  < BR> Tüm Kahramanlar Kilitli

Oyun, canlı, oyun içi gerçekliği sayesinde idealizme ulaşır.

Oyun, önceki sürümleri aşan aksiyon dizileri ve 3D grafikler içerir. Ayrıca, her oyunda oyuncuları eğlendirmek için önemli miktarda kabarcık vardır. Oyuncular bu bağımlılık yapan oyunu olağanüstü zorluklarla oynamaktan sıkılmayacaklar. Liderliğiniz, muazzam bir yatırım getirisi sağlayan birçok temel taktik içeriyor. Sadece bu değil, her kahramanın birlikte nasıl iyi çalıştığını düşünerek yeni oyun stratejileri oluşturursunuz. En iyi kuleler, bu uygulama ile oyunun ilk seviyesinden yükseltilebilir. Virüslerden güvenli ve güvenlidir; Sadece birkaç kolay adımdan indiriyorsunuz. Ayrıca, Bloons TD 6 mod orijinal üçünden ek seviyeler içerir; Oyuncular 40'tan fazla keyif alabilirler.

Bloons TD 6 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyunun amacı, baloncukların şu anda seyahat ettikleri yolu tamamlamasını önlemektir.

Patlayarak, makinelerinizi yükseltmek için kullanılabilecek paralar kazanırsınız. Bloons TD 6 Mod, macerayı sevenler için iyi bir oyundur - yol haritasını tamamlamak kolay olmayacaktır. Oyunda acımasız B, güçlendirilmiş, moab ve mor dahil olmak üzere birkaç farklı balon türü var. Buna ek olarak, Bloons TD franchise'ın altında Bloons TD 5 ve Bloons TD 6 dahil olmak üzere birçok farklı oyun var. Bu oyunda seçim yapabileceğiniz birçok harita var; Her biri farklı zorluk seviyeleri ve farklı yükseltmelerin kilidini açar. Ayrıca birçok yeni düşman, çılgın silah ve daha fazla harita var. Bu oyunu indirin ve inanılmaz bir deneyime hazırlanın. Bu sürüm aynı zamanda oyuncunun oynayacağı bir ton kahramanın kilidini açar. Sadece bir kahraman yerine, artık birkaç farklı kahramanla oynayabilirler. Oyun, 3D öğeleri 2D tasarımla birleştirir, böylece oyuncunun her şeyi daha yumuşak bir görünümü vardır. Her seviyenin farklı zorluk seviyeleri ve ödülleri vardır.
Harika bir oyun deneyimi sunmanın yanı sıra, oyunun savunma modu sayesinde hiçbir virüs sisteme zarar veremez. Bundan sonra, maymun, rakiplerine karşı savunmaların inşa edilmesine yardımcı olmak için son savaşıyla savaşmalıdır. Dokuz kahraman maymundan biri MOAB'ın üstesinden gelmek için kullanılabilir; Bununla birlikte, tüm balonların sertliğinin annesine karşı koymak için belirli kulelere ihtiyaç duyarlar. En iyi yanı, her maymunun 20 benzersiz yükseltme sunmasıdır.

Bloons TD 6 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Şampanya bardağı çatlayan herkes memnun ve sakin.

Bloons TD 6 Mod, oyunculara oyundan zevk almalarını artıran yeni içerik ve oyun modları sağlar. Bunlar arasında yeni silahlar, kule yükseltmeleri ve diğer harika şeyler bulunmaktadır. Oyun ayrıca en son güncelleme tarafından eklenen 18 yeni kupa içeriyor; 11 yeni başarı da eklendi. Bütün bunlar patlar verirken oyuncuları rahatlatır. Yeni haritalar sürekli iyileştirme gerektirir. Oyuncuların hangi yeni kahramanların manevi potansiyeli en iyi geliştirmeleri gerekir. Yeni haritalar arasında en yeni kahramanı içeren uzman seviyesini içeriyor. Bu oyun tonlarca eğlenceli ve geniş bir yaş aralığı için uygundur. Oyuncuların oyunu oynamak için para harcamasına gerek yoktur ve para harcamadan derilerin ve efektlerin kilidini açabilirsiniz. Oyun içi seslendirmeler de kilitlenebilir, böylece oyunun nasıl oynadığını özelleştirebilirsiniz. Bu oyun 58 milyondan fazla kişi tarafından indirildi, bu da Google Play istatistikleri takip etmeye başladığından beri sadece birkaç oyun tarafından indirildiği düşünüldüğünde şaşırtıcı. Oyun size estetik bir revizyonla süper yukarıdan aşağıya kule savunmaları verir. Tüm kuleleriniz için üç yükseltme yolu arasından seçim yapabilirsiniz, bu da size en iyi savunmanızı stratejikleştirmek için çok fazla alan sağlar. Ayrıca, oyunun içerik oluşturucuları kuleler için üç farklı sanat stili kullanmaya karar verdi.

Bloons TD 6 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyun internet erişimi olmadan herhangi bir yerde oynanabilir.

Ninja Kivi tarafından oluşturulan bu 3D Kule Savunma Oyunundaki en iyi seviyeler, sadece kuleler inşa ettiklerinde ve balonların üssüne girmelerini önlediklerinde oyuncular için kullanılabilir. Bunun nedeni, bir oyuncunun kulesi oluştuğunda, oyuncunun tabanına girmeye çalışan herhangi bir balona anında zarar verebilir. Bloons TD 6 Mod'un çeşitli oyun modlarında, oyuncular birden fazla balon ordu ile karşı karşıya. Saldırı modu, bloonlara karşı kule savunmaları oluşturduğunuzda ve daha fazla güç kazandığınız için bir savaş olacak. Artık her biri beş yükseltme olan 21 kule var - önceki oyunda dördünden. Ninjalar ortalama balonunuza karşı tam olarak etkili olmasa da, inanılmaz durma gücüne sahiptirler, bu da oyun ilerledikçe hızlı bir şekilde karşılaşmanız gereken kamuflaj balonlarıyla mücadelede onları çok yararlı hale getirir.
Dahası, oyun bir Çevrimdışı oyun nerede olduğunuz önemli değil, internet bağlantısı gerekmediğinden her yerde, her zaman çalınabilir. Cihazınız% 100 korumalı olacak. Oyun size 49 tür orijinal harita ve bazıları seviyenizi test etmek için yeni özel savaşlarda görüş hattını engelleyebilecek 3D nesnelerle birlikte, Bloons'a karşı her saldırı asla durmaz. Oyunun temel amacı, hedeflerini tamamlayamayacak şekilde bu topları durdurmanın yollarını bulmanız gerektiğidir. Başka bir deyişle, sadece bir tür kule inşa etmeyin. Keskin nişancılar, baloları yok etmenize yardımcı olacak ve ninjaların nihai durma gücü var. Genellikle, her seviyenin farklı zorlukları olacaktır ve oyun modları da farklıdır. Belli bir miktar balonun savunmalarınızı geçip üssünüze girmesine izin verilirse, kaybedersiniz. Artık balonlarla her zamankinden daha fazla şekilde savaşabilirsiniz. Tabii ki, başa çıkmak için yeni düşmanlar da var.


Bu oyunda oynanacak 36 benzersiz harita var

Farklı renk kabarcıkları farklı zorluklar sunar. Bunlar arasında, ilk kabarcık geçmek için son derece zor tehdidi taşıyacak. Oyunun detayları aşağıda belirtilmiştir. Oyun, size daha iyi bir oyun deneyimi sunan Odyssey gezisi lansman hatasını yükseltti ve düzeltti. Baskın maymun olmak için oyundaki her bir haritayı oynayın. Ayrıca bazı keskin nişancılar ve ninjaları oyunun erkenden karışıma almak isteyeceksiniz. Patlama festivali, şimdiye kadarki en havalı. Bununla birlikte, oyuncular blolarını harika çıkartmalarla da özelleştirebilirler. Şimdi oyunun en etli versiyonu. Onları deneyin. Bloons TD 6 modunda oynamak için 36 benzersiz harita var.


Oyunda bir sürü farklı ve ölümcül silah kullanılabilir

Bu oyun, her biri farklı yeteneklere ve yeni yükseltmelere sahip farklı kuleler içerir, örneğin mühendis maymunu, kimyager parası ve daha fazlası daha fazlası, oyunun yeni versiyonuna farklı ve ölümcül silah yükleri de eklenmiştir. Sadece bu değil, Bloons TD 6 modunda, imparatorluğunuzu korumak için bu renkli balonları patlatacaksınız. Çoğunlukla, Bloons TD 6 modunda, kurallar standart kule savunma oyunu türünün özelliklerine bağlıdır. Bazılarının görme alanınızı engelleyecek 3D nesneleri bile var ve oyuna daha fazla meydan okuma ekliyor. Bu birinci düzeyde işe yarayabilir, ancak her zaman yeni balon türlerinin olduğunu ve genellikle yenilgiye farklı bir yaklaşım gerektireceğini fark edeceksiniz.
Oyunun birkaç seviyesi oldukça zorlu bazı kullanıcıların tamamlaması zor olabilir.Günlük, oyun oynayabileceğiniz farklı benzersiz haritalar içerir. Ancak, her oyun modu size meydan okuyacak benzersiz oyun değiştiren işlevlerle birlikte gelecektir. 20'den fazla seviye özellikli olarak, her kahraman için iki kabarcık yeteneği uyarırsınız. Tamamen yeni mor balonlar da var. Kullanıcılar ayrıca mümkün olduğunca çok sayıda davetsiz misafir oynayabilmeleri ve direnebilmeleri için sınırsız miktarda güç alırlar. Balonların büyük bir başyapıtı geri döndü ve bugün tüm oyun neslini çılgınlaştırdı, Bloons TD 6 modundan başka bir şey yok. Bunda, insanların her maymun kulesini sadece 3 parçası olduğunda yükseltmelerine izin verilir ve son kısım sadece kalifiye olduğunuzda kilidini açabilir. Bunlar balonlardan kolaylıkla parçalanabilir ve oyununuzu daha benzersiz hale getirmek için derilerini özelleştirebilirsiniz.


Ne kadar çok balonu yok ederseniz, o kadar çok para alacaksınız

Bloons TD 6 Mod APK: Her yıl bizi çıldırtan bir sürü oyun var. Burada, eğlenceli ve hızlı tempolu savaşlara hayran olabilirsiniz. Ancak, ne kadar çok balonu yok ederseniz, makine eşyalarınızı yükseltmek için o kadar fazla para alacaksınız. Oyun artık her zamankinden daha fazla tahkimat, rakip ve yükseltme var.
Tüm kuleleriniz için aralarından seçim yapabileceğiniz 3 farklı yol var. Daha da başarılı olmak için oyunlar, Ninjia Kivi ailesi Bloons T 6'yı tamamen yeni bir görünümle yayınladı. Oyuncular, bloları yok etmek ve mükemmel savunmayı inşa etmek için haritalara güvenecekler. Bir mühendis maymunu, bir simyacı maymun ve hepsi yeni görünümler olan bir druid maymun var. Tabii ki, bu hedefleri her tamamladığınızda bonuslar alacaksınız ve bu yüzden bunları tamamlamaya çalışacaksınız. D ve daha fazlası. Uygulamanın karşılaştığı tüm büyük ve küçük hata sorunları çözüldü. Druid ve simyacı olmak üzere 2 yeni kule tipi dahil olmak üzere 21'den fazla maymun kulesi sağlanmaktadır. Keskin nişancılar zırhlı balonları uzaktan almakta harikadır, bu yüzden kesinlikle bunlardan bazılarına oyunun erken yatırımına yatırım yapın. Yeni Zelanda'dan Kivi Geliştiricisi. Ardından, maymunları yere inmeden önce kabarcıkları yok etme stratejisine göre düzenleyin. Yapmanız gereken tek şey yükler ve bir sürü kulede inşa etmek ve davetsiz misafirlerin bulunmadığından emin olmaktır. Ne kadar heyecan verici. Her şeyden önce, maymunlara eşdeğer kendi garip makinelerinizi seçin ve onları haritaya dikkatlice yerleştirin ve bu kabarcıkların saldırısına karşı top ve dart çekin. Hiç mobil - hatta flaş - oyunlar oynarsanız, o zaman, o zaman Muhtemelen Bloons Tower savunmasını duydu.


SSS

Nasıl kurulur Bloons TD 6 Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Bloons TD 6 mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Bloons TD 6 tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?