HappyMod / Bowmasters: Archery Shooting Mod APK
Bowmasters: Archery Shooting Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Bowmasters: Archery Shooting v6.0.6 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Bowmasters: Archery Shooting
Paket Adı com.playgendary.bowmasters
Yayıncı Playgendary Limited
Kategori Action
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 6.0.6
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.1 (LOLLIPOP_MR1)

Genel bilgi

A brand new version of the world-famous multiplayer game with bowmen — a hotsy-totsy aim and shoot game Bowmasters has in store for you:

• 60+ INSANE CHARACTERS from all dimensions absolutely for free!

• 60+ DIFFERENT WEAPONS for total mayhem, awesome fatalities with rag-doll physics!

• MULTIPLE GAME MODES. Shoоt birds or fruits down, defeat the enemies in duels and get money for that!

• ENDLESS REWARDS FOR YOUR SKILLS!


Don't miss out on the fun! Be the first to grab it!


We Love You! Enjoy!

Bowmasters: Archery Shooting Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V6.0.6 özellikler

 • Büyük miktarda para birimi elde etmek için oyuna girin

Mod V6.0.4 özellikler

 • Mod, sınırsız paralar

Mod V6.0.2 özellikler

 • 1. Sınırsız para
  2. Sınırsız taşlar
  3. VIP Kilidi

Mod V6.0.0 özellikler

 • Mod, sınırsız paralar

Mod V5.5.17 özellikler

 • Mod, sınırsız paralar

Mod V5.5.16 özellikler

 • 1. Sınırsız para
  2. Sınırsız taşlar
  3. VIP Kilidi

Mod V5.5.15 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Mod V5.5.12 özellikler

 • - ücretsiz uygulama içi satın almalar
  - ücretsiz alışveriş

Mod V5.5.11 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Mod V5.5.10 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Oyun, oynanabilecek her yaş için bir yörünge sunuyor.

Bowmasters yaştan bağımsız olarak eğlenceli bir oyundur. Ancak, çocuklar için oynamaya değmez çünkü hikaye onlar için önemli değildir. Buna rağmen, oyun her yaş için iyidir, çünkü oynaması ödemiyor. Oyunu reklamsız satın alarak daha iyi bir deneyim elde edilebilir. Çevrimiçi oyuncular arasındaki haftalık turnuvalar yeteneklerinizi etkileme şansı sunar. Google Play ve Appstore kullanıcıları, oynaması kolay ancak kazanması kolay olmayan bir yörünge çekim oyunu olan Bowmasters'ı oynayabilir. Grafikleri parlak ve renkli. Bu oyunlarda mizahi bir 2D arsa ve karakterler yer alıyor. İnsanlar bu oyunları aşağıya indirebilir ve bunlara bağlantılar.

Bowmasters: Archery Shooting Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Karakterlerin silahları karakterle değişir.

DDTank veya Angry Birds ile aynı türden esinlenen bir oyun benzer bir evrende gerçekleşir. Bowmasters'ın her oyundan sonra yapmayı önerdiği bir kafa vuruşu ile düşman çıkarmayı içerir. Bir sandık açtıktan sonra bir reklam göreceksiniz. Bowmasters oynamak kesinlikle ücretsizdir, ancak karakter ve eşyalar satın almak zevkinizi önemli ölçüde artıracaktır. Oyun, her biri kendi silahları ve yetenekleri olan büyük bir karakter kadrosu içeriyor. Örneğin Viking Savaşçısı bir balta kullanır, çekiç kullanan Hulk belirli öğeler kullanır. Bu aynı zamanda oyuncuların boşa harcanmadan tüm karakterlerin ve silahların kilidini açmalarını sağlar.

Bowmasters: Archery Shooting Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Saat yönünün tersine geçişler geri itme ve karşı saldırı, silahlar ilk kaydırmanın karşısında durur.

Bowmasters'ın oyunu karmaşık değil; Ekrana dokunun ve okları vurmak veya bir silah atmak için ters yönde kaydırın. Sağlığınız sıfıra düşerse, oyunu kaybedersiniz. Kimse Bowmasters'daki karakterlerin neden birbirlerini öldürmek istediğini bilmiyor. Oyun sırasında hala göğsü ve diğer birçok karakter alabilirsiniz.

Bowmasters: Archery Shooting Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyunun kilidini açabilecek 40'tan fazla benzersiz karakter var.

Çekiminizin doğruluğu, gücü ve açıyı nasıl belirlediğinize bağlıdır. Başka bir deyişle, çekiminize ne kadar güç ve yön katıldığını bilmeniz gerekir. Bunu başaramazsanız, rakibiniz sıralarını aldıktan sonra sizi ortadan kaldıracaktır. Oyun oynarken yeterince basit görünüyor, ancak her öğe göz önünde bulundurularak güzel bir şekilde hazırlanmış. Oyunun sanat tarzı, oyunun şiddetli doğasını küçümsemeyi amaçlıyor. Çeşitli kan sıçramaları ve uçan et, yaralanmaların nasıl göründüğünü görmeyi kolaylaştırır. Bu aynı zamanda yeni oyuncuların oyunda ne yapmaları gerektiğini anlamalarına yardımcı olur. Sanat stili 2 boyutludur ve birçok karakter içerir. Farklı boyutlardan 40'tan fazla benzersiz karakter olarak oynayabilirsiniz; Hepsi oyununuzda mevcut. Destansı güçlerine erişmek için karakterlerinizi de yükseltebilirsiniz. Ayrıca, güçlerini kolaylıkla kullanabilirsiniz.


Karakterlerin gözlemlenmesi keyifli olması gerekiyor.

Bir göğüs açtığınızda veya bir oyun oynadığınızda, bir pop-up reklam görünür. Bu size önemli günlük paralar sağlayacak ve oyunculara Bowmasters'ta birçok farklı koleksiyon öğesine erişim sağlayacaktır. Birçok oyun, oyuncuları eğlendirmek için canlı bir karakter kadrosuna güvenir. Unutulmaz bir oyuncu oluşturmanın bir yolu, her gün verilen ödüllerdir. Bunlar tamamen ücretsizdir ve oyunun görevler ve düellolar aracılığıyla toplanan ana ganimetlerinden gelir. Bowmasters'taki her karakterin benzersiz bir teması ve kişiliği vardır. Ayrıca eğlenceli özelliklere sahip oyuncuya hitap etmek için tasarlanmıştır. Her kilitlenebilir karakter popüler bir Disney çizgi film veya Disney film karakteridir. Deadpool ve Thor kendi silahlarıyla birlikte gelirler. Thor için çekiçini taşır.


SSS

Nasıl kurulur Bowmasters: Archery Shooting Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Bowmasters: Archery Shooting mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Bowmasters: Archery Shooting tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?