HappyMod / Brawl Stars Mod APK
Brawl Stars Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Brawl Stars v55.228 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Brawl Stars
Paket Adı com.supercell.brawlstars
Yayıncı Supercell
Kategori Action
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 55.228
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Genel bilgi

Mobil cihazlar için hızlı, 3'e 3 oynanan çok oyunculu bir savaş oyunu! Üç dakikadan kısa süren çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza oynayın.

Güçlü süper özelliklere sahip onlarca savaşçıyı açın ve yükseltin. Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Özel kostümler toplayın ve farkınızı ortaya koyun. Brawl evreninin dört bir yanındaki gizemli mekanlarda savaşın.

ÇOK SAYIDA OYUN MODU
- Elmas Kapmaca (3'e 3): Takım çalışmasıyla rakip takımı yenmek gerekiyor. Kazanmak için 10 elmas toplayıp elde tutmalısınız. Yok edilen oyuncular elmasları düşürüyor.
- Hesaplaşma (Tek/Çift): Herkesin kendi başına olduğu ve hayatta kalmaya çalıştığı oyun modu. Savaşçınız için haritadaki güçlendiricileri topluyorsunuz. Bir arkadaşınızla veya tek başınıza oynayın. Şimdiye kadarki en eğlenceli savaşta son savaşçı olmaya çalışın. Herkes herkese karşı!
- Savaş Topu (3'e 3): Yepyeni bir oyun modu! Futbol becerilerinizi sergileyin ve diğer takımdan önce iki gol atmaya çalışın. Burada kırmızı kart yok.
- Ödül Avı (3'e 3): Yıldız kazanmak için rakipleri avlıyorsunuz. Yok edildiğinizde başınızdaki ödül düşmana geçiyor. En fazla yıldıza sahip takım kazanıyor.
- Soygun (3'e 3): Takımınızın kasasını korurken rakibin kasasını yok etmeye çalışıyorsunuz. Düşmanın hazinesine gizlice veya savaşarak ulaşmak size kalmış.
- Özel Etkinlikler: Sınırlı süreli özel PvE (oyuncu bilgisayara karşı) ve PvP (oyuncu oyuncuya karşı) oyun modları.
- Şampiyonluk Mücadelesi: Oyun içi eleme turlarını geçip Brawl Stars e-spor turnuvalarına katılabilirsiniz.

YENİ SAVAŞÇILAR AÇIN, SAVAŞÇILARINIZI YÜKSELTİN
Güçlü süper özelliklere sahip çeşit çeşit savaşçı açın ve yükseltin. Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Savaşçılarınızın seviyelerini yükseltebilir, benzersiz kostümler alıp farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

BRAWL PASS
Görevleri tamamlayıp savaş kutularını açın, elmas, rozet ve özel Brawl Pass kostümü kazanın! Her sezon yeni içerikler geliyor.

YILDIZ OYUNCU OLUN
Genel ve yerel liderlik tablolarında yükselip en iyi savaşçı olduğunuzu gösterin!

SÜREKLİ YENİ İÇERİK
Zamanla yeni savaşçılar, görünümler, haritalar, özel etkinlikler ve oyun modları gelecek.

LÜTFEN DİKKAT! Brawl Stars ücretsiz bir oyundur ama bazı oyun öğeleri gerçek para ile de satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca Hizmet Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza göre Brawl Stars'ı indirmek ve oynamak için en az 9 yaşında olmanız gerekmektedir.

Özellikler:
- Tüm dünyadan oyunculara karşı gerçek zamanlı 3'e 3 savaşlar
- Mobil cihazlar için hızlı, çok oyunculu bir savaş oyunu
- Yeni, güçlü savaşçıları açın. Her birinin kendine özel saldırısı ve süper yeteneği var.
- Her gün yeni etkinlikler ve oyun modları
- Tek başına veya arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz.
- Genel ve yerel liderlik tablolarında yükselerek kendinizi gösterin
- Taktik geliştirmek ve birlikte savaşmak için bir kulübe katılın veya arkadaşlarınızla kendi kulübünüzü kurun
- Yeni görünümler açarak savaşçılarınızı özelleştirin
- Oyuncuların tasarladığı haritalarla her zaman savaşacak yeni alanlar

Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach'in yapımcılarından!

Destek:
Oyun içinde Ayarlar > Yardım ve Destek bölümünden veya http://supercell.helpshift.com/a/brawl-stars/ üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gizlilik Politikası:
http://supercell.com/en/privacy-policy/tr/

Hizmet Koşulları:
http://supercell.com/en/terms-of-service/tr/

Ebeveyn Kılavuzu:
http://supercell.com/en/parents/tr/

???:
https://www.youtube.com/wkbrl

Brawl Stars Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V55.228 özellikler

 • Sınırsız para, cephane, antikick
  Özel Sunucu

Mod V54.243 özellikler

 • Sınırsız para, cephane, antikick
  özel sunucu

Mod V53.176 özellikler

 • Sınırsız para, cephane, antikick
  Özel Sunucu

Mod V52.177 özellikler

 • Menü/Sınırsız para, cephane, antikick

Mod V51.248 özellikler

 • Menü/sınırsız para, cephane, antikick

Mod V51.227 özellikler

 • Menü/sınırsız para, cephane, antikick

Mod V50.201 özellikler

 • Menü/sınırsız para, cephane, antikick

Mod V49.194 özellikler

 • Mega Menü, Sınırsız Para

Mod V49.181 özellikler

 • Mega Menü, Sınırsız Para

Mod V48.304 özellikler

 • Mega Menü, Sınırsız Para, Kilitsiz, PvP

Oyunda şiddetli bir savaşta arkadaşlarınızla rekabet edin

Bu oyun dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insan tarafından canlandırılıyor. Oyunculara rekabet etmek ve kazanmak için birçok yol sağlar. Bu oyunun farklı modları oynayarak öğrenilir. Bir exp noktası sistemi, oyuncunun deneyim seviyelerini izler. Kariyer ilerledikçe, oyuncular daha yüksek rütbeler için ek ödüller kazanırlar. Oyunun seviye tasarımı, oyuncuların oyunu nasıl oynadıklarını seçmelerine olanak tanır. Bu, topluluk için farklı yeni içerik ve deneyimler yaratmalarını sağlar. Genel olarak, oyuncular para harcamadan veya çok fazla reklam izlemeden oyunun tadını çıkarabilirler.

Brawl Stars Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bally Stars keyifli ve heyecan verici bir MOBA oyunudur.

Pek çok oyuncu, oyunun kolayca çalışan sistemi sayesinde oyunu düşük kaliteli cihazlarda oynayabilir. Bu özelliğin eklenmesi oyunu daha ilginç ve keyifli hale getiriyor. Oyuncular her zaman oyunu oynarken üzerinde çalışacak bir şey vardır - onlara karşı yarışan başka biri olsa bile. Yarışma her zaman eğlenceli ve zorlu. Ve oyunun bir özelliği onu daha da popüler hale getiriyor - Brawl Stars'ın benzersiz oyun tarzı. Bu harika mobil oyunu bugün indirin! Brawl Stars, samimi ve anlaşılması kolay bir içeriğe sahip süper heyecan verici ve eğlenceli bir MOBA oyunudur. Çeşitli oyun modları ile sizi saatlerce eğlendirecektir. Bu, oyuncunun bu oyundan sıkılmasını önlemeye yardımcı olur. Brawl Stars büyük bir takım tabanlı kavga dövüş oyunu olsa da, farklı oyun modları asla sıkıcı bir an olmamasını sağlar. Mobil oyun Brawl Stars, tam bir dövüş oyunları paketi sunuyor. Şu anda mobil cihazlarda en bağımlılık yapan ve eksiksiz dövüş oyunlarından biri. Oynamak için beş oyun modu ve özel etkinlikler var. Her modda bir arkadaş ekibiyle, hatta okulda veya işte oynayabilir. Arkadaşlarla oynamak, kişinin rakiplerini savaşta yenmesine ve zafer elde etmesine izin verir.

Brawl Stars Mod apk son sürüm ücretsiz indir


3V3 oyunu sadece daha fazla para toplaması ve tutması gereken oyuncuların temel bir oyun tarzıdır.

Supercell kısa süre önce Brawl Stars adlı Clash Royale'e benzer bir oyun başlattı. Bu nedenle, diğer oyunlarından öne çıkmadılar. Bunun nedeni, oyunun kurallarının karmaşık olması ve zorluğu diğer birçok oyundan daha zor olmasıdır. Oyunda birçok kavga var, ancak takım savaşına hala izin veriliyor. Oyuncular ilerledikçe, karakterleri için yeni derilerin ve yeteneklerin kilidini açarlar. Google Play Store, bu oyun için birçok olumlu incelemeye sahiptir. Bu, oynamayı biraz zorlaştırıyor, ancak aynı zamanda oyuncunun League of Legends'de Heimerdinger gibi yakındaki düşmanlara ateş eden otomatik silahlar oluşturmasını sağlayan başka bir özel tamirciye de sahip. Oyun oyuncuları kazanma ve kayıplara göre sıralar; En iyi oyuncular sıralama 1 kazanabilir. Oyuncular maça başlamadan önce oynayacakları herhangi bir karakteri seçer. Brawlers olarak adlandırılan bu karakterler savaşlarda birbirlerine karşı savaşabilir. Basit 3V3 oyun formatlarından Bounty Hunter Games'e kadar herkes için bir stil var. 3V3 oyun modu oynarken, rakibinizin hedefine gol atmak için ekibinizi koordine etmeniz gerekir. Ayrıca diğer popüler 3V3 formatında rakibinizden daha fazla para toplamanız ve tutmanız gerekir.

Brawl Stars Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyuncular arkadaşlarla bir araya gelebilir ve sokak aksiyonuna girebilir

Haritalar adı verilen resmi olarak desteklenen Clash of Clans Modu, özel maçlarda sadece kamusal maçlarda mevcuttur. Ancak, özel haritalar hem kamu hem de resmi maçlarda kullanılabilir. Oyunlar Android'e taşınmadan önce oyunu iOS platformunda indirerek, oyuncular oyunun ücretsiz sürümünü alabilirler. Bu, birçok oyuncunun Clash of Clans adıyla tanıdığı bu yayıncı ile ortaklık sayesinde. Diğer Supercell oyunlarına benzer şekilde, Brawl Stars üç şeride odaklanan bir MOBA gibi oynuyor. Ancak, oyuncular sadece bir yönde savaşamazlar; Haritanın etrafında sürekli hareket etmeleri gerekiyor. Oyun daha küçük şeritler yerine büyük arenalarda gerçekleşir. Bu, oyunları daha yoğun ve heyecan verici hale getirir, çünkü oyuncular rakiplerine saldırmayı bırakmak zorunda değildir. Bunun yerine, tüm maç boyunca sürekli savaşabilirler. Üç kişilik bir takımda arkadaşlarıyla savaşmayı seven MOBA oyunlarının hayranları için mükemmel bir seçim. Bunlar sadece bir alanla sınırlı değildir; Harekete geçmeden önce her hareketi planlamak zorundalar. Brawl Stars'ın şiddetli savaşlar arayan oyuncular için en iyi MOBA seçeneği olarak kabul edilmesinin birçok nedeni vardır; Onlara tüm oyun boyunca sürekli aksiyon ve heyecan sağlar. Oyun, yoğun savaşlardan sanatsal grafiklere kadar çok sayıda içerik sunuyor. Ayrıca, oyuncular daha fazla güç için silahlarını ve karakterlerini yükseltebilirler. Bu, oyuncunun karmaşık savaş stratejilerini ezberlemeye odaklanması gerekmediğinden, oyunu daha keyifli hale getirir.


En çok altın yıldızları kazanan takım kazanır ve priveleges.es

Oyunun mağazasında sevdiğiniz daha fazla kavgacının kilidini açmak için bu altın kullanın. Hayatta kalma oyun modunda savaşa tek başına girersiniz veya daha fazla arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Her takım 3 kişiden oluşur, en çok yıldız kazanan takım kazanır ve ödül alır. Brawl Stars'ın oyun modları, oyuncuların takım arkadaşlarıyla koordinasyon yapması için 3v3 stilleri civarında döndüğü için yaratıcı ve eğlencelidir. Oyun 3V3 MOBA konseptini takip etmesine rağmen, heyecanı ve mizahı zamanla veya oyuncunun ilerlemesine dayanıyor.


Bu oyun, Brawlers'ın mükemmel ilerleme hızı ve dengesini vurgular

Brawl Stars, zengin içeriğe ve oyuncuların birçok oyun modu aracılığıyla arkadaşlarıyla eğlendirmesi için güçlü bir atmosfere sahip 3V3 aksiyon oyunudur. Birçok benzersiz etkinliği, oyuncuların zengin ödüller alması veya birisini hamur haline getirmeleri için harika fırsatlar. Ayrıca, oyunun veya insanların eğlencesini çeşitlendirmek için sürekli olarak yeni fikirler ve oyun modları sunmaya katkıda bulunan geniş ve sağlam bir oyuncu topluluğuna sahiptir. Bazı oyun modları sadece büyük etkinlikler sırasında ortaya çıkar, ancak ödülleri oyuncuların tamamen gelişmesi için büyük ve cömerttir. Bazı modlar, oyuncuların rakiplere atmaları ve üzerlerine kötü etkiler uygulaması için yeni mekanikler veya ayrıntılı ürünler ekler. Brawl Stars'ın oyunu, her maçın eğlencenin zirvesi olması için Brawlers'ın mükemmel ilerleme hızı ve dengesini vurgular. Her karakterin benzersiz mekanik veya beceri sistemleri vardır, böylece oyuncular en etkileyici ve etkili taktikleri yaratmak için daha yaratıcı olabilir ve takım arkadaşlarıyla koordine edebilirler.


Karakterlerin çeşitliliği, oyuncuların oyunun tadını çıkarması büyüleyici

Oyunun grafikleri de komik ve sevimli karakterler çizdiğinde ve oyuncunun etrafındaki çevreyi kaotik ama eğlenceli hale getirdiğinde etkileyici. Brawl Stars, MOBA 3V3 konseptlerinden esinlenen tonlarca heyecan verici oyun modu ve daha fazlasını içeren bir takım oyunu aksiyon dövüş oyunudur. Ayrıca, kavganın büyüklüğü küçük olduğu için, her maç sadece iki dakika sürer, ancak oyuncuların inanılmaz yeteneklerini heyecan verici kombinasyonlarda sergilemeleri için yeterlidir. Oyun modlarının çeşitliliğinin yanı sıra, oyuncunun dövüş tarzı üzerindeki etkileri büyüktür. Aksine, özel karakterler yeni savaş mekaniğine sahip olacak ve oyunun önemli ölçüde değişmesini sağlayacak, ancak mekanikteki tam değişime rağmen mükemmel bir dengeyi koruyacak. Karakterlerin çeşitliliği, oyuncuların oyunun sunduğu tüm özü veya en heyecan verici unsurları deneyimlemeleri büyüleyici.


SSS

Nasıl kurulur Brawl Stars Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Brawl Stars mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Brawl Stars tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?