HappyMod / Bully: Anniversary Edition Mod APK
Bully: Anniversary Edition Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Bully: Anniversary Edition v1.0.0.125 Mod APK Tam

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Bully: Anniversary Edition
Paket Adı com.rockstargames.bully
Yayıncı Rockstar Games
Kategori Action
MOD özellikleri Tam
Sürüm 1.0.0.125
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 3.0.x (HONEYCOMB)

Bully: Anniversary Edition Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

Rockstar Games'in çığır açıcı orijinal oyun ve nüktedan hikaye anlatma geleneği, Bully: Anniversary Edition ile okul bahçesinde arz-ı endam ediyor. 15 yaşındaki haylaz Jimmy Hopkins olarak Bullworth Akademisi adlı bozulmuş, yoldan çıkmış okulda öğrenci hiyerarşisinin tepesine tırmanmaya çalışıyorsun. Okulun zorbalarına karşı dur, öğretmenlerin sorgularıyla başa çık, yakantopta en iyileri bile dize getir, muzip şakaların şahı ol, kızlar için mücadeleye gir, ve bölgenin en berbat okulunda bir yılı sağ salim tamamla.

Bully: Anniversary Edition içinde büyük beğeni toplayan Bully: Scholarship Edition ile birlikte, yüksek çözünürlüklü ekran desteği, zenginleştirilmiş grafikler, geliştirilmiş ışık ve doku efektleri, dokunmatik oyun için tekrar tasarlanmış kontroller ve nihayet yeni çok oyunculu Friend Challenges modu bulunuyor.

Friend Challenges'da kafa kafaya sınıf ve arkad tarzı mini oyunlar var: biyoloji dersinde kurbağayı en hızlı kim parçalayacak, İngilizce'de kelime bulmacalarını kim çözecek, palamut fırlatıp attığını vurarak düşmanlarını yok etmede uçan sincaba kim en fazla yardım edecek, ve daha başka bir sürü oyun.

Özellikleri:
• Bully hikayesinin tamamı ile birlikte ilave görevler, karakterler, mini sınıf oyunları, ve Bully: Scholarship Edition'dan açılabilir öğeler
• Muhteşem grafikler: yüksek çözünürlüklü dokular, dinamik ışık, gölge ve parçacık efektleri
• Yüksek çözünürlüklü ekran desteği
• Immersion TouchSense Dokunma Efekti ile zenginleştirilmiş
• Sıra tabanlı çok oyuncu modu Friend Challenges ile istediğin yer ve zamanda arkadaşlarına meydan oku. İstediğin yerde oyna, sıra sana geldiğinde bildirim al
• Sadece ihtiyacın olduğunda görünen bağlamsal butonların bulunduğu akıllı dokunma kontrolleri
• Rockstar Games Social Club'da buluta kaydetme özelliği ile oyun keyfini farklı cihazlar üzerinde kesintisiz sürdür.
• Fiziksel kontrol cihazı desteği


Rockstar Games New York, NY 10012 © 2005-2016 Rockstar Games, Inc. Rockstar Games, Bully, ve Rockstar Games R* marka ve logoları ABD'de ve/veya değer ülkelerde Take-Two Interactive Software, Inc.'nin ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır.

Bu yazılımın kullanımı rockstargames.com/eula adresinde bulunan lisansa tabidir; çevrimiçi hesap koşulları www.rockstargames.com/socialclub adresinde bulunabilir. EULA'nın, Yasal Hükümlerin veya başka kuralların ihlali halinde oyuna veya çevrimiçi kullanıcı hesabına erişim engellenebilir. Müşteri ve teknik destek için www.rockstargames.com/support ardesini ziyaret edin.

Kişiye özel, açılabilir, indirilebilir veya çevrimiçi içerikler, hizmetler veya işlevler gibi ayrıcalıklı özelliklere erişim devredilemez ve tek kullanımlık şifre, ilave ücret ve/veya kullanıcı hesabı oluşturmayı (+13) gerektirebilir. Bu özelliklere erişim internet bağlantısı gerektirebilir, tüm kullanıcılar için mevcut olmayabilir, ve 30 gün öncesinden bildirilmek şartıyla sonlandırılabilir, değiştirilebilir veya farklı şartlar altında sunulabilir. Çevrimiçi hizmetler, ücretler, kısıtlamalar, veya bu oyuna ilişkin ilave koşullar için lütfen www.rockstargames.com adresini ziyaret edin.

Bu oyun hayal ürünüdür; gerçek kişi ve olaylarla hiçbir ilgisi yoktur; her tür benzerlik rastlantıdan ibarettir. Take Two, oyunda yer alan eylemlerin yapılmasını özendirmez ve onaylamaz. Oyunun izinsiz kopyalanması, tersine tasarıma uğratılması, yayımlanması, halka açık gösterimi, kiralanması, parayla oynatılması, veya kopyalama korumasının kırılması kesinlikle yasaktır.

Bully: Anniversary Edition Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.0.0.125 özellikler

 • Tam İçerik

Mod V1.0.0.18 özellikler

 • Mod, sınırsız para

Mod V1.0.0.17 özellikler

 • Mod Para

Mod V1.0.0.14 özellikler

 • Hacks 1
  . Sonsuz sağlık
  2. Alarm Seviyesi Yok / Hata Ölçer
  3. Toplama Noktaları (şimdi daha iyi şeyler var)
  4. Daha hızlı koş
  5. 1 Hit KO

Bu oyunu oynamak yetenekleri artırır ve oyun sırasında arkadaşlarınızı geçmenizi sağlar.

Oyunun geliştiricileri, oyunlarında yüksek kaliteli grafiklerin önemini vurguladı. Bu nedenle, daha gerçekçi bir deneyim sunmak için görüntünün - kare hızından aydınlatmaya kadar - her yönünü dikkatlice hazırladılar. Rockstar Games 'Bully, döneminden itibaren iyi görseller ve grafikler içeren bir oyundur. Bu nedenle, oyundaki kesilmiş sahneler kişilikle doludur. Buna ek olarak, ana karakter Jimmy Hopkins, etrafındaki yozlaşmış insanlarla uğraşmak zorunda. Örneğin, üvey babası ve annesi Jimmy Hopkins adında 15 yaşındaki bir çocuğu bir yıl boyunca Bullworth Akademisi'ne götürdü. Bu süre zarfında balayından keyif aldılar. Jimmy, kendisi gibi asi, çalışkan öğrencileri eğitmek için kötü şöhretli bir okulda eğitir. Oyununa Bully denir.

Bully: Anniversary Edition Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bully, oyuncuların ücretsiz yaşayabileceği oyundur.

Bully: Yıldönümü baskısı bir ton yeni içerik içerir. Bu, bu kadar küçük bir fiyat için büyük bir şey yapar. Oyunun dokusu da geliştirildi ve oyunla kolayca etkileşim kurmak için akıllı dokunmatik kontroller sunuyor. Bu, deneyimi tekrar lisede olmak gibi hissettirir, tüm anılar ve detaylar canlanır. Oyuncular görevleri tamamlarken bu açık dünyayı özgürce keşfedebilecekler. Buna ek olarak, oyunda sınırsız para özelliği var. Bu oyunlardan hoşlanan herkes kesinlikle bu unvanı oynamaktan zevk alacaktır. Oyunun grafiklerinin gücü, Rockstar Games'in detaylara ve sevimli karakterlere olan ilgisinden kaynaklanıyor. Bu oyunun mobil olması, oyunun cazibesine katkıda bulunur. Sizi aynı duyguya geri getiren bir oyun mu arıyorsunuz? Bully: Yıldönümü Sürümü'ne göz atın. Oyunu gelişmiş performans ve en iyi nitelikler gibi gelişmiş özelliklerle oynayın. Bu özellikleri elde etmek için hile yapabilirsiniz!

Bully: Anniversary Edition Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunun, birçok heyecan verici etkinliğe sahip çok oyunculu bir mod var

Geliştirilmiş grafiklere ve aydınlatmaya ek olarak, Bully: Yıldönümü baskısı daha dinamik aydınlatmaya, gölgelere ve efektlere sahiptir. Grafikleri de orijinal sürümden daha ayrıntılı. Önceki oyundan daha yüksek bir çözünürlüğe sahiptir ve hatta diğer oyuncularla çok oyunculu bir modda çalışabilir. Oyunun iki oyuncu için maraton ve boks mini oyunları gibi birçok eğlenceli aktiviteleri var. Oyun, çok fazla Levity ile ek görevlerle desteklenen zorlayıcı bir anlatıya sahiptir. En son Bully Mod APK sürümünü bugün yükleyin ve sürüşün tadını çıkarın!

Bully: Anniversary Edition Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bully'nin yüksek çözünürlüklü kalitesi, oyuncuların ilk elden deneyimlemesini sağlar.

Diğer konuların konularıyla karşılaştırıldığında, bu konunun bir farkı vardır. Konular size kampanyalarda başarılı olmak için nasıl kullanılacağını öğretmez, böylece okullara başvurabilirsiniz. Bunun yerine, oyuncuların oyunun yüksek çözünürlüklü kalitesini anlamalarına ve ek grafik güncellemeleri sağlamalarına yardımcı olurlar. Okulun itibarını korumak için, öğretmenler onu karartabilecek ve hatta ona zarar verebilecek her şeyden kurtulabilecek her şeyi önlemeye çalışacaklar. Yeni özellikler, benzersiz bir hikaye ve sürükleyici bir karakter, bu oyunu yeni bir şey arayan herkes için ilginç bir seçim haline getiriyor. Bulut depolama özelliği bu oyunu her zamankinden daha erişilebilir hale getiriyor. Oyuncu, oyun oynarken gerçek nesneye dokunuyormuş gibi hissediyor, bu da dokunsal deneyime katkıda bulunuyor. Oyunun bir başka harika unsuru, oyuncuların suçları çözmekten kızların kızlarına kadar her şeyi yapabilmeleridir.


Çok oyunculu ve meydan okuma dostu seçenekler eklemek kolaydır.

The Bully: Yıldönümü Sürümü Oyunu, 10 yıl önce burs sürümünden çok daha yüksek kaliteli grafiklere sahiptir. Dinamik aydınlatma, gölgeler ve efektler dahil olmak üzere grafiklere birçok yeni özellik ve iyileştirme uygulanmıştır. Ek olarak, tüm kontrol sistemleri her türlü dokunmatik ekranları barındıracak şekilde kolayca değiştirilebilir. Bu oyun oyunculara mini oyunları keşfetme ve deneyimleme yeteneği verir. Oyuncular kolayca çok oyunculu ekleyebilir ve bir meydan okuma sistemi aracılığıyla arkadaşlarına meydan okuyabilirler. Bu oyun aynı zamanda oyuncuların İngilizce kelime sorunlarını hızlı bir şekilde çözmelerine ve düşmanları uçan bir sincap olarak yok etmelerini sağlar. Bu olağanüstü bir hikaye ve içeriğe sahip bir oyun olmasına rağmen, bir etki yarattı ve piyasada ilk ortaya çıktığında çok sayıda oyuncu çekti. Bu nedenle, oyunun tüm oyunculara sağlanan kalitenin en iyisini garanti ettiği söylenebilir. Bu, oyunun oyuncuların çoğundan memnun olmasına yardımcı olan ana platformdur. Kendinizi rahatlamanıza ve eğlendirmenize yardımcı olan bir oyun arıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir oyun platformudur.
Oyun, oyuncularının çok yüksek çözünürlüklü kalitede deneyimlemesine izin verecektir. Oyuncular oyunun gerçekçiliğini karaktere göre hareket eden dinamik ışıktan hissedecekler. Karakterin gölge efektleri en iyi deneyimi sağlamak için geliştirilecektir. Dahası, oyunun sergilendiğindeki doku da bu oyunda önemli ölçüde iyileştirilmiştir.


Oyun, birçok özel avantaj içeren bir platformdur

Bully, çok oyunculu bir oyun modu bile birçok heyecan verici etkinlik içerir. Para kazanmak ve mağazadan istediğiniz şeyi satın almak için etkinliklere katılın. Tüm mobil sürümler tamamen geliştirilecektir. Kullanıcılar, oyunun web sitesi sistemi aracılığıyla yasal olarak lisanslanan yazılımı kullanabilecekler. İhlaller, davranış kuralları ve diğer birçok politika oyunlara erişim kısıtlamalarını etkileyebilir ve ayrıca çevrimiçi şartların sona ermesine yol açabilir. Sistemimiz müşteri teknik desteği için özel bir web sitesi sunmaktadır. Seri kodları kullanan kilidini açma, indirmeler, hizmetler ve işlevler gibi bazı özel özellikler. İnternet bağlantısı kolayca gerektirebilmek için tüm bu özel özelliklere erişim. Ardından, oyunun oyuncuya getireceği karmaşık zorlukların üstesinden gelmek için Bullworth adlı belirli bir okula inatçı öğrencisi Jimmy Hopkins'e katılın.


SSS

Nasıl kurulur Bully: Anniversary Edition Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Bully: Anniversary Edition mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Bully: Anniversary Edition tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?