HappyMod / Bus Simulator Indonesia Mod APK
Bus Simulator Indonesia Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Bus Simulator Indonesia v3.7.1 Mod APK Sınırsız para Ücretsiz satın alma

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Bus Simulator Indonesia
Paket Adı com.maleo.bussimulatorid
Yayıncı Maleo
Kategori Simulation
MOD özellikleri Sınırsız para Ücretsiz satın alma
Sürüm 3.7.1
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.1 (LOLLIPOP_MR1)

Genel bilgi

Otobüs Simülatörü Endonezya (aka BUSSID) eğlenceli ve otantik bir şekilde Endonezya'da bir otobüs şoförü olmak nasıl bir şey yaşamanıza izin verecektir. BUSSID ilk olmayabilir, ancak muhtemelen en çok özelliklere ve en otantik Endonezya ortamına sahip tek otobüs simülatörü oyunlarından biridir.

Bus Simulator Endonezya'nın en iyi özelliklerinden bazıları şunlardır:

- Kendi ünvanını tasarla
- Çok kolay ve sezgisel kontrol
- Otantik Endonezya şehirleri ve yerleri
- Endonezya Otobüsleri
- Serin ve eğlenceli honks
- “Om Telolet Om!” (Amca, korna çal, amca! Https://www.wsj.com/articles/honk-it-up-uncle-indonesias-bus-horns-capture-global-attention-1482399670)
- Yüksek kaliteli ve ayrıntılı 3D grafikler
- Sürüş sırasında hiçbir engelleyici reklam yok
- Liderler Sıralaması
- Veriler çevrimiçi kaydedildi
- Araç mod sistemini kullanarak kendi 3D modelinizi kullanın
- Çevrimiçi çok oyunculu konvoy

Bus Simulator Indonesia'nın 2017'de piyasaya sürülmesiyle, bu sadece başlangıç, biz her zaman oyunu güncelliyoruz ve oyuncu deneyimini geliştiriyoruz. Ne bekliyorsun? Indirin ve şimdi oyun Otobüs Simülatörü Endonezya oynamak!

Emoji simgeleri emojione.com tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Bus Simulator Indonesia Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V3.7.1 özellikler

 • 3.6.1 Sürüm güncellemesi aşağıdaki gibi değiştirilir:
  1. Ödüller için reklamı değiştirin.
  2. Sürücünün cildi satın almak zorunda kalabilir ve para düşmez. Kiralama tıklamak için kullanmak istediğiniz sürücüyü seçin.
  3. Otobüs para almak zorunda kalabilir. Başarılı bir şekilde satın almak için satın al tıkladıktan sonra garaja geçebilirsiniz. oyun.
  【Cilt Konumu】
  1. Dahili depolama-doktorlar klasörü, cilt resmini belgelere çekin ve ardından oyundaki resmi seçin!
  2. Mod-More Mod'u tıklayın, resmi web sitesinde bir modülü vardır, dosya oyununu .bussidmod sonekleri ile indirin. Belgeler klasörüne taşıyın, içe aktarmak için .bussidmod'u seçin!

Mod V3.7 özellikler

 • Sınırsız para, yakıt, ödül

Mod V3.6.1 özellikler

 • Mod, sınırsız yakıt

Mod V3.6 özellikler

 • Arabayı değiştir, fiyat 1!

Mod V3.5 özellikler

 • Mod, sınırsız yakıt

Mod V3.4.3 özellikler

 • MOD, Sınırsız Yakıt

Mod V3.4 özellikler

 • Modifiye araba aksesuarları 1 fiyat!

Mod V3.3.4 özellikler

 • Sınırsız Yakıt

Mod V3.3.3 özellikler

 • Tam sürüm Çin versiyonu indir sağlar kilidini

Mod V3.3.2 özellikler

 • Tam sürüm Çin versiyonu indir sağlar kilidini

Endonezya'da bir görevi keşfetmek ve tamamlamak mevcut hedeflerdir.

Bu toprağı keşfederken görevinizi unutmayın. Bu toprağı keşfederken, eğlenmeyi unutmayın - tüm görevleri hızlı bir şekilde tamamlamanın yanı sıra. Ayrıca, çevrimiçi veri kaydetme özelliğiyle ilerlemenizi çevrimiçi olarak kaydettiğinizden emin olun. Otobüs simülatörü Endonezya'nın oyunu basittir ve kontrol şeması aynıdır. Kokpiti iyi tasarlanmış ve kullanımı kolaydır, böylece oyuncular araçta kolayca gezinebilir. Otobüs simülatörü Endonezya ayrıca tam ekran ekran modu ve gerçekçi çekim açıları gibi diğer otobüslerden daha fazla çan ve ıslık ile birlikte gelir.

Bus Simulator Indonesia Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Gelişmiş görüntü işleme teknolojileri sayesinde, ekranlar yüksek kaliteli 3D grafikler sağlar.

Otobüs Simülatörü Endonezya Mod çok fazla veri alır - bu yüzden sizdeyken ücretsiz olarak indirdiğinizden emin olun. Otobüs Simülatörü Endonezya Mod, yüksek kaliteli 3D grafikler ve görüntü işleme teknikleri kullanır. Otobüs Simülatörü Endonezya çarpıcı grafikler ve otantik bir 3D ortam sunmaktadır. Doğru hava ve gündüz/gece döngülerinin yanı sıra gerçekçi aydınlatma efektlerine sahiptir. Bu oyun aynı zamanda uzun bir çalışma süresi sunar, ancak otoyolda veya dar yolda hızlı bir şekilde hızlanabilir. Ek olarak, boynuzlar, ışıklar, durdurma ışıkları ve acil durum sirenleri içerir.

Bus Simulator Indonesia Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunun yeni oyuncular için anlaşılması ve çalışması kolay olması amaçlanıyor.

Otobüs Simülatörü Endonezya, gezinmeyi kolaylaştıran temiz bir arayüze sahiptir. Yaratıcıları, oyuncuların oyunu sezgisel olarak kullanmasını istiyorlar ve yolculuklarının sonunda arabalarını yükseltmelerini ve dönüştürmelerini kolaylaştırıyor.

Bus Simulator Indonesia Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Otobüs Simülatörü Endonezya Oyunu, diğer oyunlarda bulunmayan birçok yeni özelliğe sahiptir.

Otobüs Simülatörü Endonezya, Avrupa yerine Asya'da gerçekleşen ilk simülasyon oyunudur. Çevrimiçi çok oyunculu ve reklamlarına, oyunu ücretsiz oynarken ödül veren daha fazla yer ekledi. Eski kuzeni, otobüs simülatörü: orijinal, Avrupa şehirlerinde kuruldu. Otobüs simülatörü Endonezya, sorunsuz oynamak için üst düzey bir bilgisayar yapılandırması gerektirir. Alternatif olarak, adınızı otobüsün önüne ekleyebilir ve gururla gösterebilirsiniz. Bu oyun birçok yeni özelliğe sahiptir. Görevleri tamamladıktan sonra alınan bonuslar nedeniyle, arabanızın görünümünü kolayca geliştirebilirsiniz. Bu sizi otobüs şoförü olmaya motive etmiyor mu? Otobüs şoförleri değerli bir meslektir ve bir tane olmayı düşünmelisiniz.


Çok oyunculu, arkadaşlarla otobüs karavanlarına katılmanızı sağlar.

Otobüs simülatörü Endonezya, oyuncuların diğer oyuncularla konvoy olarak seyahat edebileceği çok oyunculu bir mod sağlar. Bu mod aynı zamanda oyuncuların çevrimiçi arkadaşlarla oynamasını sağlar. Bir diğer olumlu yön, oyundaki en iyi sürücülere verilen bonuslardır. Bu bonuslar, otobüs satın alma sürecinin parayı düşürmeden sorunsuz gitmesine yardımcı olur. Otobüs Simülatörü Endonezya, her arabanın iç ve dış kısımları için çok çeşitli seçenekler sunar. Bunlar kapılar, farlar, kameralar ve silecekler içerir. Bir direksiyon simidi, fren, hızlandırıcı, boynuz, sürüş çubuğu ve daha fazlası arasından seçim yapabilirsiniz. Bu nedenle, oyun geliştiricisi Endonezya'daki popüler otobüsleri ülkede popüler tarzla çoğalttı. Trafik yasalarına saygı göstererek ve bu oyunda bulunan birçok kontrolün tadını çıkararak deneyiminizi en üst düzeye çıkarın.


Oyuncuların sadece belirlenen rota boyunca sürmeleri gerekir.

Endonezya'da eski mimari ve kültür öne çıkıyor. Bu yüzden ülke genellikle kültürel bir ulus olarak adlandırılmaktadır. Şu anda, en yüksek derecelendirme puanına sahip oyun 4.5 / 5 yıldızdır ve bu da onu nüfus arasındaki en popüler oyunlardan biri haline getirir. Bir otobüs sürücüsünün rolünü oynamayı içeren bir rol yapma oyunudur. İşiniz kırsal alanlarda ve şehirlerde birden fazla araçta seyahat etmektir. Yolcuları belirlenen otobüs duraklarında toplayarak ve konukları hedeflenen hedeflerine geri döndürerek, otobüs simülatörü Endonezya (MOD, ücretsiz alışveriş) oyuncuları atanan görevlerini tamamlayabilirler. Bu oyun Endonezya genelinde birkaç rota sunuyor. Bazı oyuncular rotalarına atanan aktivitelerin tadını çıkaramayabilir, ancak yine de yolcuları alıp para karşılığında konukları iade edebilirler. Malang ve Surabaya arasında seyahat etmenin birçok farklı yolu vardır. Bazı örnekler Orjosari Terminalinden başlayıp Purabaya Terminalinde sona ermektir. Rota hava, trafik ve arazi ile değişir. Bir otobüs kokpiti için bir kontrol sistemi gerçekçi görüntüler projelendirir. Bu hayali araç gerçeksiz görünse de, kontrol sistemi diğer birçok otobüsle aynıdır. Endonezya'ya seyahat etmeyi hayal ettiyseniz, ancak tüm güzelliğini görmediyseniz, lütfen bunu deneyin.


Otobüs sürüş simülatörü oyunu Android telefonlar için son derece gerçekçi.

Henüz Yogyakarta'ya gitmemiş olsaydınız gerçek bir kayıp olurdu. Bu oyunda, Endonezya üzerinden yolcuları taşıyan şoförlü olduğunuzu hissedeceksiniz. Eğlenin ama görevi unutma. Endonezya'daki güzel toprakları keşfetme sürecinde, oyuncular otobüs istasyonlarına yolcu taşıma göreviyle de ilişkilendirilecek. Oh, çünkü sana bir çözüm vereceğim. İlk olarak, haritayı açın ve "Rota Seç" özelliğini seçin. Otobüs Simülatörü Endonezya, Android telefonlar için son derece gerçekçi bir otobüs sürüş simülatörü oyunudur. Her zorlukla, belirlenen bir mesafede hareket edeceksiniz. Ancak, o kadar zor olursa, o kadar çok bonus alacaksınız. Genel olarak, otobüs simülatörü Endonezya'nın oyunu oldukça basit. Üç tuş direksiyon simidi, gaz kelebeği ve fren ile kolay kontrol. Otobüs simülatörü Endonezya sizi kültürü ve antik mimarisiyle tanınan güzel bir ülkeye götürecektir.


Derecelendirme noktaları ve bonuslar oyuncunun sürüş becerilerine bağlı olacaktır

Ancak, zamanınız sınırlıysa ve bu güzel Endonezya ülkesine seyahat etme fırsatınız yoksa, bu rüyayı gerçekleştirmek için otobüs simülatörü Endonezya oyununa katılabilirsiniz. Bu oyun sürüş simülasyonu açısından benzersiz olmasa da, harika özellikler ve iyi kullanıcı deneyimi ile 800.000'den fazla olumlu değerlendirme aldı. Derecelendirme noktaları ve bonuslar sürüş becerilerinize bağlı olacaktır ve bunlar aynı zamanda oyuncuların küresel sıralama tahtası sistemine katılmaları için kriterlerdir. Kısa bir süre sonra, küçük bir kart görünür ve bir konumdan başlayıp belirli bir yerde biten rotanızı özelleştirebilirsiniz. Sistem ayrıca sizin için mesafeyi otomatik olarak ölçecektir. Size insanları Endonezya'daki farklı yerlere getirerek şoför olma fırsatı verilecektir. Bir sürücü olarak, yol boyunca yolcuları sürüş, almak ve bırakmaktan sorumlusunuz. Ancak pişman olmak için acele etmeyin, çünkü bu oyun bu rüyayı yerine getirmenize yardımcı olacaktır, çünkü yolcularınızı almak için bir otobüs şoförü olacaksınız.


SSS

Nasıl kurulur Bus Simulator Indonesia Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Bus Simulator Indonesia mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Bus Simulator Indonesia tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?