HappyMod / Bus Simulator : Ultimate Mod APK
Bus Simulator : Ultimate Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Bus Simulator : Ultimate v2.1.7 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Bus Simulator : Ultimate
Paket Adı com.zuuks.bus.simulator.ultimate
Yayıncı Zuuks Games
Kategori Simulation
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 2.1.7
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.1 (LOLLIPOP_MR1)

Genel bilgi

Bus Simulator : Ultimate Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2.1.7 özellikler

 • Sınırsız para, altın

Mod V2.1.4 özellikler

 • Çok para

Mod V2.1.3 özellikler

 • Sınırsız para, altın

Mod V2.1.2 özellikler

 • Çok para

Mod V2.1.1 özellikler

 • Aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsü:
  1, büyük miktarda banknot dağıtın
  2, çok sayıda altın verin
  3, benzin kaybolmaz
  4, araç tüketilmeyecek
  5, yolcular aç değil
  6, oyun hızı orijinalin 2 katından fazla
  7, yolcular kızgın değil

Mod V2.1.0 özellikler

 • Sınırsız para, altın

Mod V2.0.8 özellikler

 • Sınırsız para, altın

Mod V2.0.6 özellikler


 • Mod Menü
  Sınırsız Para
  Azerbaycan Gerçekçi Şehir Haritaları
  Sınırsız Altın
  Sınırsız Yakıt
  Sınırsız Açlık

Mod V1.11.2 özellikler

 • Sınırsız para, altın

Mod V1.5.4 özellikler

 • Mod, ücretsiz alışveriş

Otobüs simülatörü nihai otobüs sesleri mükemmel ve gerçekten gerçekçi görünüyor.

Otobüs sesi efektleri gerçekçidir ve oyunun genel atmosferine katkıda bulunur. Satın almak için 13'den fazla farklı antrenör var; Hatta bazıları diğerlerinden farklı yönetilebilir. Bu oyunun harika grafikleri var, bu bir simülasyon olduğu düşünüldüğünde etkileyici. Bus Simulator Ultimate, seveceğiniz birçok özellik ve çok oyunculu mod sağlar. Bunlardan bazıları, uzun yolculuklar sırasında şanzıman kontrolü, birden fazla işleve izin veren dinamik kontrol mekanizmaları ve hatta çok oyunculu lig oynatmayı içerir. Şanzıman ve seyir kontrol işlevlerini paylaşırken bu lige katılabilirsiniz.

Bus Simulator : Ultimate Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bir otobüs şoförü olarak, şehirdeki otobüslerin hareketini kontrol edin.

Otobüs Simülatörü: Ultimate, otobüs şoförü olarak oynarken en otantik deneyimi sunan destansı bir simülasyon oyunudur. Şehirde otobüs kullanacak ve birçok başarı elde edeceksiniz. Bunun nedeni, oyunun normalden daha fazla kontrolü olmasıdır. Grafikler, oyunu daha da gerçekçi hale getiren düşük kaliteli cihazlar için optimize edildi.

Hava ve grafik özellikleri oyunu daha da ilginç ve gerçekçi hale getiriyor. Pek çok gelişmiş özellik ve premium olanaklarla otobüs, uzun yolculuklar için bile benzersiz bir rahatlık sağlar. Otobüse aşinalık, gelişmiş işlevselliğini kullanmalıdır. Ve bu otobüsler gerçeklik hissi verdiğinden, kendiniz deneyimlemek isteyeceksiniz.

Bus Simulator : Ultimate Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyuncular oyunu oynarken en iyi sürüş deneyiminin tadını çıkaracaklar.

Bus Simulator Ultimate'da, sürüş becerilerinizi geliştirmek için birçok yol ve zor yollardan geçebilirsiniz. Diğer oyuncuların otobüslerini bir dönüş için alın ve onları kıskandırın. Otobüs simülatörü Ultimate, farklı yerlerden geçmenizi ve becerilerinizi göstermenizi sağlar. Otobüs simülatörü, düzgün oynamak için hem rota hem de program hakkında bilgi gerektirir. Arabayı kontrol etmek için sol veya sağ tuşlara basın ve gerektiği gibi dönün. Sürüş deneyiminiz sırasında bir kerede birçok yolcuyu barındırmalısınız. Sürücünüzü etkileyen çok çeşitli davranışlar sunarlar.

Bus Simulator : Ultimate Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Çok sayıda yolcu amaçlanan destinasyonlarına güvenli bir şekilde taşıyın.

Araç kiralamak, bunları açıkça satın almaktan daha uygun maliyetli olabilir. Yeterli parayla, oyuncular belirli bir seviyeyi karşılamadan araçların kilidini açabilirler. Araçlar yavaş hareket eder ve yönlerinin kontrolünü bir otobüs veya sözleşme sistemine teslim etmelidir. Yeni araç teknolojisi, yeni nesil bir otobüste birden fazla olasılık sağlar. Bus Simulator Ultimate, otobüs sürmenin nasıl bir şey olduğunu deneyimlemenizi sağlayan benzersiz bir simülasyon oyunudur. Başlat düğmesine bastığınızda benzersiz bir oyun ve hareket eden bir araba gibi birçok özelliğe sahiptir. Bir rota seçmek bir aracın fiyatını belirler. Pahalı motorlar daha büyük araçların maliyetini artırır. Yolda bir araç kullanmak, yolcuları almanızı ve onları güvenliğe götürmenizi sağlar. En iyi sonuçlar için, mümkün olduğunca çok yolcu alın ve hedeflerine güvenli bir şekilde alın.


Bus Simulator Ultimate oldukça gerçekçi grafik ve fiziğe sahiptir.

Bu oyun inanılmaz grafikler ve tertemiz fizik sunuyor. Oyunun her yönü derinlik sunar ve izlemek ve katılmak keyifli cilalı bir deneyim sunar. Çoğu insan bugünün toplu taşımacılığını birçok olağanüstü özelliğe sahip bir mobil ev olarak görüyor. Bu özellikler, yolcuların her yolculuk sırasında en rahat ruh hali içinde kalmalarını sağlar. Bu aynı zamanda birçok insanın sevdiği ve hatta bazılarının etkilediği daha yeni nesil otobüsleri keşfetmelerini sağlar. Otobüs Simülatörü: Ultimate, profesyonel bir otobüs şoförü olan herkes için inanılmaz bir deneyim sunan bir mobil oyundur. Bu sadece sanal bir oyun, ama aynı zamanda gerçekçi simülasyon operasyonlarına da sahip; Ancak, yalnızca belirli mobil cihazlarla çalışır. İlk başta, oyuncu diğer sürücülerin yardımı olmadan kendi başına çalışmalıdır. Kısa süre önce bir otobüs hizmeti işletmeye başladı ve henüz başka bir sürücü işe alacak fonları yok. Tıpkı The Sims Serisi gibi, insanlar kısa sürede gerçek bir şeyi simüle eden oyunlar oynamaktan hoşlanırlar. Bu tür oyunlar kolay bir oyun ortamı sunar ve katılımı her zaman eğlencelidir. Simülasyon oyunlarını seviyorsanız, bu yeni sürüme göz atın!


Bu oyunda otobüs sürüşü doğru bir şekilde temsil edilmektedir.

Otobüs Simülatörü: Nihai, oyunculara gündelik eğlence için sonsuz sayıda seçenek sunmak için kapsamlı sözleşme sistemlerinden yararlanır. Bu nedenle, oyun doğal olarak eşsiz bir sürüş deneyimi yaratmak için en etkili ve rafine sistemleri uygular. Sürücülerin, her yolcu için en uygun hizmet sağlamak için aracın her yönüyle etkileşime girmesi gerekir. Ayrıca, gerçekçi otobüs sürüş süreci, oyuncuların bu hizmetin her alanında gezinirken daha fazla dahil ve bağlı hissetmesini sağlar. İşletme için önemleri nedeniyle, otobüs şoförleri bu sürüş okulunun birincil cazibesidir. Otobüs şoförü olarak çalışmak, oyuncuya ek olarak deneyim kazanmak ve bir sürücü olarak kariyer yapmakla ilgilenmek için mükemmel bir yoldur. Son zamanlarda, bu oyunların çoğunun popüler hale geldiğini gördük. Çok başarılı oldukları Sims gibi oyunları düşünün ve normalde insanlar olarak yaşamakla ilgilidirler. Otobüs Simülatörü: Ultimate, Zuuks Games tarafından geliştirilen popüler bir simülasyon oyunudur ve Google Play Store'da 50 milyondan fazla indirime sahiptir!


SSS

Nasıl kurulur Bus Simulator : Ultimate Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Bus Simulator : Ultimate mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Bus Simulator : Ultimate tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?