HappyMod / Candy Crush Saga Mod APK
Candy Crush Saga Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Candy Crush Saga v1.278.1.1 Mod APK Ücretsiz satın alma Kilitli Mod speed

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Candy Crush Saga
Paket Adı com.king.candycrushsaga
Yayıncı King
Kategori Casual
MOD özellikleri Ücretsiz satın alma Kilitli Mod speed
Sürüm 1.278.1.1
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Genel bilgi

Candy Crush Saga Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.278.1.1 özellikler

 • Oyun Hızı Hack / Reklamlar Ücretsiz
  Mod, Kilidi açıldı

Mod V1.278.0.2 özellikler

 • MOD, Kilitsiz

Mod V1.277.2.1 özellikler

 • MOD, Unlocked

Mod V1.277.1.1 özellikler

 • Mod, Kilidi Açılmış

Mod V1.277.0.2 özellikler

 • MOD, Kilitsiz

Mod V1.276.0.2 özellikler

 • MOD, Kilitsiz

Mod V1.275.0.3 özellikler

 • Mod, Kilidi Açılmış

Mod V1.274.1.1 özellikler

 • Tüm Seviyelerin/Bölümlerin Kilidini Aç

Mod V1.273.0.2 özellikler

 • MOD, Kilitsiz

Mod V1.272.4.1 özellikler

 • Mod, Kilidi Açılmış

Candy Crush Saga oyunu en popüler maç üç mobil oyundur.

Birçok insan, Candy Crush Saga'nın zor kabul edilmesinin çok kolay olduğuna inanıyor. Mobil platform sürümü şimdiye kadarki en popüler oyundu. Oyuncular beş şeker düzenledikten sonra, sarılmış şeker patlaması alabilirler. Oyuncular oyundaki hiçbir şey için ödeme yapmak zorunda değiller ve seviyeyi bir saat, bir gün veya bir hafta içinde tamamlayabilirler. Candy Crush Saga her zaman geliştirilmiş bir arayüz ve gelişmiş ses sağlar. Ayrıca yeni özellikler ekleyerek oyun seviyesini genişletir. Ancak, hayat eksikliği nedeniyle oyun oynanamaz. Ne olursa olsun, oyuncular her zaman oyunun ekranlarında özgürce tadını çıkarma yeteneğine sahiptir. Candy Crush Saga oynamak, oyuncuların iki gole ulaşmasını gerektirir. İlk olarak, oyuncular hedef şeker sayısından daha fazlasını toplamalıdır. İkincisi, daha büyük takılar yapmak için şekerleri birleştirmelidirler. Şekerleri birleştirerek, oyuncular puanlarını hedefin ötesine artırabilir ve gereksinimin üzerinde puan alabilirler. Oyuncular gereksinimin üzerinde puan alabilse de, gereksinimin altına inmelerine izin verilmez. Bunu yapmak, bir oyunun mesajına ve yanlış bir puana neden olur. Bu oyun tamamen virüs içermez ve üstesinden gelmek için zor bir zorluk sağlayan zaman bombaları içerir. Bu bombalarla karşılaşırsanız, zaferi güvence altına almak için mümkün olduğunca çabuk yok edin.

Candy Crush Saga Mod apk son sürüm ücretsiz indir


İçinden ilerledikçe oyun zorlaşıyor

Oyunu her zaman kazanabileceğime inandım. Tüm seviyelerin kilidini açmak için biraz şansa ihtiyacım vardı. Candy Crush Saga, App Store ve Google Play'de milyarlarca indirme ile en iyi mobil oyunlardan biri olarak kabul edilir. Oyun ilerledikçe zorlaştı. Game King, oyunculara sınırsız çekiçler sunar ve oyun boyunca hareket eder. Bütün gün oynayabileceğiniz çok sayıda 900+ benzersiz ve lezzetli seviyeye sahiptir. Her grubun kendi bireysel oyun ekranı vardır ve sosyal ağlar aracılığıyla başkalarıyla işbirliği yaparak küçük sınıfı daha yüksek seviyede fethedebilirsiniz. Merak ve bunu yapmak için yönlendiren herhangi bir kişi, yolculuklarında birçok seviyeyi keşfetmeye devam edebilir. Aslında, herhangi bir engelle karşılaşsalar bile normal oynamaya devam edebilirler.

Candy Crush Saga Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyun, düşük kaliteli Android cihazlar için optimize edilmiş grafikler kullanır.

Oyunun başlangıç ​​seviyeleri boyunca oynadığınız sürece, artık baştan oynamanıza gerek yok. Oyun basit ve kolay olsa da, aynı zamanda zor. Oyun tamamen ücretsizdir ve tüm oyun içi eşyalarla ücretsiz olarak gelir. Tüm yatay veya dikey sütunları temizleyebilen çizgili bir şekere sahiptir. Bu, oyunun en seçkin özelliğidir ve oyuncular buna dikkat etmelidir. Seviyelerde oynayarak ve düşük kaliteli cihazlar için grafikleri optimize ederek yüksek puan panosuna girin. Farklı zorlukları ve seviyeleri tamamlayarak bu oyun modlarının her birini tamamlayın. Daha sonra eşleşmeyi zorlaştıran şekerleri eşleştirmenin yollarını bulun.

Candy Crush Saga Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Candy Crush Saga oyunu ödül kazanmak için bulmaca çözme gerektirir.

Booster öğesi sayesinde, bu oyun oyunculara daha yüksek puanlar için birçok fırsat sunuyor. Bu oyun, oyuncuların kazanabileceği ilginç bulmaca çözme mekaniği ve ödüller sunuyor. Oyuncular bu oyunu istenen herhangi bir seviyede oynamaya başlayabilirler. Bu oyunu oynamak sadece oyuncuları eğlendirmekle kalmaz; Aynı zamanda çevikliklerini de artırır. Ayrıca, daha az aktivite oynamak oyunculara çok fazla baskı oluşturmaz. Bu oyunda iki oyun modu bulunuyor. Çevrimiçi veya çevrimdışı oynayabilirsiniz. Çevrimdışı oynamayı seçerseniz, bulmacaları herhangi bir müdahale olmadan çözmeye odaklanacak zamanınız var. Bunun nedeni, oyunun oyuncuların zor seviyeleri temizlemesine yardımcı olan büyülü güçlendiricilere sahip olmasıdır.


Onlarla konuşarak diğer karakterlerin hikayelerini görüntüleyin.

Candy Crush Adventure, kralın önceki çalışmalarının devamıdır. Oyuncular çok çeşitli benzersiz ortamları ve destansı manzaraları keşfederler. Bu macera sırasında oyuncular birçok benzersiz karakterle tanışır ve görevlerinde onlara yardımcı olurlar. Kral tarafından üretilen her oyun oyuncular için özel bir versiyondur; Oyunun her yönü mükemmel olacak. Yeni arkadaşlara ek olarak, oyuncular bu oyunları oynarken destansı ödüller kazanabilirler.
Oyunun her seviyesi, oyuncular için görsel olarak çekici olan farklı bir sanatsal stil sunar. Bunun nedeni, oyunun etkileyici grafik arayüzlerini oluştururken kullanılan özel sanatsal stildir. Görsel efektlerin görüntülenme ve sunulma şekli, her oyun turunda göz-candy seviyesine katkıda bulunur. Ayrıca, oyun yuvarlak nesnelerinin düzenlenmesi her seviyede değişir. Saga oyunları, sürekli güncellemeleri sayesinde oyuna her zaman yeni sanat stilleri ekler. Ayrıntılar ve oyundaki arayüz. Eşsiz tasarım olan Vivid Sound, oyuncuların rahat hissetmelerine yardımcı olacak ve bir sonraki seviyeleri fethetmeye devam etmek isteyecektir. Oyundaki en seçkin nokta olduğu söylenebilir.


Oyun, oyuncuların ürün satın almasına ve oyun kullanmasına izin verir

Oyun şu anda bağımlılık yapan oyunun tadını çıkarma şansınız olacağınız binlerce seviye kilometre taşına ulaştı. Ayrıca, her güncelleme sunulduğunda, yeni özelliklere ve seviyelere de erişebilirsiniz. Eğlence Candy Crush Saga'da asla durmaz. Candy Crush Saga'nın özellikleri eşit derecede özeldir ve oyun oyuncuların ürün satın almasına ve oyun kullanmasına izin verir. Zor zorlukları dinleyin ve Candy Crush, yüksek puanlar elde ederseniz size çekici hediyeler verecek ve görevi geçmenize yardımcı olacak eşyalar toplayacaksınız. Ayrıca, oyun da en iyi oyuncuların sıralaması var. Oyuncular, kişisel Facebook hesaplarına çok hızlı bir şekilde bağlantı vererek bir hesap kaydedebilirler. Facebook arkadaşlarınızla oynayabilir ve arkadaşlarınızın numaralarını ve seviyelerini buradan görebilirsiniz. 500'den fazla seviyeyle, oyuncular sınırsız zorlukları fethetmekten memnun olabilirler. Herkes için son derece favori bir oyun türü olacak ve tüm zorluklarla tutkumdan memnunum. Oyun sadece sizi eğlendirmekle kalmaz, aynı zamanda oyuncunun çevikliğini de artırır. Sadeliği ve oyun kolaylığı nedeniyle, bu tüm oyuncular için harika bir oyun olacak - ilginç ve ödüllendirici deneyimlere sahip olmak deneyim.


Oyuncuların sadece birbirleriyle hizalanması için aynı renkte 3 şeker düzenlemesi gerekir

Candy Crush Saga her yaş için tasarlandığından, oyun basittir; Oyundaki oyuncu için ayrıntılı talimatlar olmasına rağmen, insanların çok dikkat etmesi gerekmez. Candy Crush anından itibaren oyuncu yetkin ve ustaca oynayabilir. Yine de, zorluk seviyesi ile her zorluğun kademeli olarak artırılacağı acele etmemelisiniz; 1 seviyede izin verilen süre de giderek daha sınırlı olacaktır. Zaman bombalarının sizin için zor bir zorluk olduğundan bahsetmiyorum bile, bu yüzden bombalarla karşılaşırsanız, onları hızla yok edin. Oyuncuların sadece birbiriyle hizalanması veya büyük bir yüzeyde patlamak için sarılmış bir şeker oluşturmak için 5 şekerle L şeklinde bir L şeklinde 3 şeker düzenlemesi gerekir. Çizgili bir şeker var ve aynı yerde tüm yatay veya dikey sütunları süpürecektir. Hedefi hızlı bir şekilde tamamlamak için özel şekerleri birlikte oynayın ve düzenleyin. Her oyunda 5 tur oynayabilirsiniz. Tüm dönüşleri oynarsanız, Facebook'ta daha fazla arkadaş davet etmelisiniz veya tekrar oynamadan önce 15 dakika beklemelisiniz. Zorlukların üstesinden gelmek ve oyunun gereksinimlerini yerine getirmek için bir planınız ve doğru stratejiniz olmalıdır. Bu beyin tutma seviyelerini fethetmek bu kadar kolaydır. Yenilikçi ve çevik bir oyuncu olun, beklenmedik durumları hızlı ve doğru bir şekilde nasıl ele alacağınızı bilin.


SSS

Nasıl kurulur Candy Crush Saga Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Candy Crush Saga mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Candy Crush Saga tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?