HappyMod / Car Parking Multiplayer Mod APK
Car Parking Multiplayer Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Car Parking Multiplayer v4.8.18.3 Mod APK Sınırsız para Ücretsiz satın alma Kilitli

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Car Parking Multiplayer
Paket Adı com.olzhas.carparking.multyplayer
Yayıncı Olzhass
Kategori Simulation
MOD özellikleri Sınırsız para Ücretsiz satın alma Kilitli
Sürüm 4.8.18.3
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 6.0 (M)

Genel bilgi

Park etmekten daha fazlası: açık dünya çok oyunculu mod, araba ayarı, serbest yürüyüş!
Binlerce oyuncu sizi bekliyor.
Bize katılın!

Çok oyunculu açık dünya modu
• Serbest yürüyüş.
• Gerçek benzin istasyonları ve araba hizmetleri ile ücretsiz açık dünya.
• Çok oyunculu yarışlarda gerçek oyunculara karşı yarışın.
• Gerçek oyuncularla araba takası yapın.
• Her gün binlerce gerçek oyuncu.
• Arkadaş listesi.
• Sesli Sohbet.
• Polis modu

Araba özelleştirme
• Ayarlanabilir süspansiyon, tekerlek açısı ve daha fazlası.
• Motor ayarı: motoru, turboyu, şanzımanı ve egzozu değiştirin.
• Görsel oto tungs: Dinamik viniller, araba kaporta parçaları.

Yüksek kaliteli açık dünya
• Son derece ayrıntılı ortamlar
• Gerçek iç mekanlara sahip 100 araba.
• 16 oyuncu görünümü
• İç mekana sahip binalar


İlginç oyun
• 82 gerçek hayattaki park etme ve sürüş mücadelesi.
•Farklı araçlar: Çekici, kamyonet, kamyonlar, spor ve klasik arabalar.

Car Parking Multiplayer Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V4.8.18.3 özellikler

 • Mağazalar koşulsuz olarak para satın alır (paraların görüntülenmesi için yenilenmesi gerekir), garaja girer ve araçlar ücretsiz olarak satın alınabilir (yöntem 1) veya dükkana girebilir (ikinci oyun girişini gerektirir) "100 madeni para" satın almak için iki kez "100 madeni para" satın almak için Tüm araçların kilidini açın (yöntem 2).

Mod V4.8.18.2 özellikler

 • Oyun Hızı Değiştirici/Reklamlar kaldırıldı
  Menü VIP/Sınırsız Para/Altın/Kilidini Açmış Her Şey

Mod V4.8.18.1 özellikler

 • Oyun hızı çarpanı / reklam yok
  mod, sınırsız para

Mod V4.8.17.6 özellikler

 • Mağazalar koşulsuz olarak para birimi satın alır (paraların görüntülenmesi için yenilenmesi gerekir), garaja girilebilir ve araçlar ücretsiz olarak satın alınabilir (Yöntem 1) veya mağazaya girerek (ikinci oyun girişini gerektirir) iki kez "100 jeton" satın alınabilir. tüm araçların kilidini açın (Yöntem 2).

Mod V4.8.17.3 özellikler

 • Mağazalar koşulsuz olarak para birimi satın alır (paraların görüntülenmesi için yenilenmesi gerekir), garaja girilebilir ve araçlar ücretsiz olarak satın alınabilir (Yöntem 1) veya mağazaya girerek (ikinci oyun girişini gerektirir) iki kez "100 jeton" satın alınabilir. tüm araçların kilidini açın (Yöntem 2).

Mod V4.8.17.2 özellikler

 • Mağazalar koşulsuz olarak para satın alır (paraların görüntülenmesi için yenilenmesi gerekir), garaja girin ve araçlar ücretsiz olarak satın alınabilir (yöntem 1) veya dükkana girebilir (ikinci oyun girişini gerektirir) "100 madeni para" satın almak için iki kez "100 madeni para" satın almak için Tüm araçların kilidini açın (yöntem 2).

Mod V4.8.17.1 özellikler

 • Menu/Unlimited money, Unlocked everything

Mod V4.8.16.8 özellikler

 • Mod bilgisi:
  - tüm karakterler açık
  - tüm arabalar açık
  Menüden kontrol için mevcut seçenekler
  - bir karakter için kıyafet satın almak çok fazla altın kazandırır
  - sınırsız para (arttırma)
  - menü

Mod V4.8.16.7 özellikler

 • Sonsuz Para ve Altın
  Kilitli Ücretli İçerik: Arabalar, Karakterler, Evler, Jantlar (Tekerlekler), Sürekli Hareket, Reklamcılık, W16 Motor, Ev, Renkli Duman, Boynuzlar ve Polis Sirenleri
  Dilin Kilidini Açacak Tüm otomobiller (oyun güncellemesini yükledikten sonra yeni arabalarınız yoksa kullanın).
  Tüm cihazlarda çok oyunculu işlevsellik garanti edilmez!

Mod V4.8.16.5 özellikler

 • 1. Mağazada ücretsiz olarak para satın alın.
  2. Seçilen arabanın arayüzünü değiştirin. Sağ oku tıklayın: Tüm aracın kilidini açmak için bir sonraki aracı değiştirin.
  3. Sürücünün cilt mağazası koşulsuz olarak satın alındıktan sonra çok fazla altın madeni para alın.
  4. Ücretli W16 motorunun kilidini değiştirin: İstediğinizde oyun parasıyla satın alabilirsiniz.
  5. Araç motoru zarar görmez ve aracın görünümü hala hasar görür.
  6. Sonsuz Yakıt (sürüm 4.8.6.9.3 iptal edildi).
  7. Polis Arabası Olun: Başarıyı satın almak için tıklayın.
  8. Kilidinin Kilidini Aç: Kilitli açılanları görmek için rengi tekrar seçmek için satın almak ve daha düşük arayüzü değiştirmek için tıklayın.
  9. Kilidini açın: Başarı için satın almak için tıklayın.
  10. Ücretli lastiklerin kilidini açın: Seçmek ve kullanmak için tıklayın.

Gerçekçi fizikle otopark çok oyunculu oynamak oyuna katkıda bulunur.

İnsanlar farklı eşyaların kilidini açma zamanlarını boşa harcamak istemiyorlar. Oyunun bu sürümü, herkesin kilidini açabilmesi için bunu yapar. Bu oyunun dezavantajları, büyük bir oyun olması ve otoparkın uygulanması zor olmasıdır. İnsanlar hala otopark çok oyunculu modunu keşfedebilir ve yaratıcı olabilir. Tüm otomobillerin kilidi açılır ve tüm olası yükseltmeler oyunda mevcuttur. Bu oyunun oynamayı daha iyi hale getiren doğru fiziği var. Bu oyun park tekniklerinin oluşturulmasına ve bakımına odaklanmaktadır. Oyunculara zorlukları ile otomobilleri daha iyi anlamalarını sağlar. Ayrıca, oyuncuların özel oyunlarda işbirliği yapabileceği veya oynayabileceği çok oyunculu bir moda sahiptir. Bu oyunun grafikleri 3D'de çarpıcı ve birçok avantajı var.

Car Parking Multiplayer Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyuncuların kilidini açıp kullanabileceği 70'den fazla araç var.

Bu oyunla, arkadaşlarınızla görevleri ve ikincil görevleri tamamlayabilirsiniz. Bu görevler, belirli bir marka olmayan birçok otomobil kullanmayı içerir. Bu oyunda ayrıca kullanabileceğiniz 50'den fazla araba modeli var; Her birinin farklı bir özelliği vardır. Ayrıca, bu oyun en gerçekçi sürüş simülasyonunu oluşturmak için gelişmiş grafik motorlarına sahiptir. Hiç aracınızdan çıkmanıza izin veren bir oyun oynadınız mı? Bu oyun, sadece GTA serisinde görünen simülasyonlarına alışılmadık bir katkı sunuyor. Olzhass, oyuncuların en sevdikleri araçları açık bir dünyada sürmelerine izin vererek bu özelliği oyunlarına dahil etti. Oyuncular, çevrimiçi çok oyunculu moda bağlanan dünyaya özgü görevleri ve görevleri tamamlar. Bu görevler ve görevler, olağandışı faaliyetlere ev sahipliği yapan yerlere de bağlanır. Buna ek olarak, bu oyunun çok oyunculu sesleri, konuya tamamen yeni olan sesler sunuyor. Gerçekçi seslerin dahil edilmesi, genel deneyime başka bir gerçekçilik katmanı ekler. Diğer araçların kilidini açmak için park edilmiş arabanızı mükemmelleştirin. Oyun, ok tuşları, eğim cihazı ve direksiyon simidi dahil olmak üzere üç kontrol seçeneğine sahiptir. Araba kapısının yanında, arabayı kilitlemenize ve motoru kapatmanıza izin veren bir düğme bulunur. Bu oyunu bitirmek paranızı azaltmaz veya fonlarınızı değiştirmez. Oyun para satın alarak ücretli W16 motorunun kilidini açın. Daha önce, bu motor oyunculara lüks otomobiller ve aile seçenekleri de dahil olmak üzere çeşitli araçlar sağladı. Ayrıca oyunu oynayarak motorun kilidini açabilirler.

Car Parking Multiplayer Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyuncular arabalarını hangi spesifikasyonlara tercih ederler.

Otopark çok oyunculu çalmanın birçok avantajından biri, oyunu daha sürükleyici hale getiren şaşırtıcı HD 3D grafikleridir. Oyunun dinamik aralığı da deneyime katkıda bulunuyor. Ayrıca, oyun sonsuz özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Bunlar, arabanız için istediğiniz hemen hemen her renk veya tasarımı seçmenizi sağlar. Çoğu araba sahibi araçlarını her gün işe gidip gelmek için kullanır. Bununla birlikte, arabalarını bu amaç için kullanırlarsa bir park yeri bulmakta zorlanacaklar. Aksi takdirde, oyuncular tekrar oynamaya geri dönmelidir. Kişinin park yeteneklerini göstermenin etkili bir yolu, bir otopark oyunu oynamaktır. Bu tür, arabalara odaklanmasının doğası gereği, diğer birçok oyuncu içerir. Bu oyunu oynarken, park yeteneklerinde onları aşmak için diğer oyuncularla işbirliği yapılabilir.

Car Parking Multiplayer Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyuncular, bu oyunun uzun geliştirme döngüsü ile sürdükleri herhangi bir otomobilin birçok olasılığını keşfedebilirler.

Otomobil tasarlarken, oyuncular her arabadan çok çeşitli fikirlere erişebilir. Örneğin, lüks otomobiller diğerlerinden daha fazla öne çıkma eğilimindedir. Oyuncular bu oyunu oynayarak yeni arabaların kilidini açabilirler - bazı istisnalar olsa da. Otopark çok oyunculu inanılmaz başarılı bir oyundur çünkü oyuncuların aynı anda farklı arabalar sürmesine izin verir. Bu, oyunun bu kadar başarılı olmasının bir başka nedeni. Bu, bir dizi özel stilde özelleştirmeler ekleyerek araçlarını benzersiz hale getirmelerini sağlar. Gelecekte özelleştirme için yeni içerik eklenecek; Bu, oyuncuların araçları birden fazla platformda özelleştirmelerine veya harika görünümler yaratmalarına olanak tanır.


Bu oyun en doğru ve gerçekçi sürüş deneyimini sunar.

Sürüş simülatörü türünün popülaritesi, oyunculara herhangi bir aracı sürdüklerinde rahatlama hissi sağlama yeteneğinden kaynaklanmaktadır. Otopark çok oyunculu aynı işlevi sağlarken, her oyuncuya neredeyse imkansız durumlarda araçların nasıl park edileceğini öğretir.ER Park sürecini modüle eder, oyuncuların görevleri tamamlamadan önce sürüş ve keşfetmesi için geniş bir açık dünya içerir. Bir simülasyon oyununda harika bir unsur ve oyuncuların sanal bir dünyada yaşarken özgünlüğü hissetmeleri için bir fırsat. Otopark çok oyunculu mod, oyuncunun sürüş deneyimini en otantik ve canlı hale getirecek, hatta otopark çok oyunculu modun tadını çıkarmak için özel kamera manzaralarına sahip olacak. En iyi şey, oyuncuların arabayı mükemmel bir şekilde park etmek için birçok farklı dersi birleştirmek, böylece mutlak puanlar elde etmek ve görevi mükemmel bir şekilde tamamlarken birçok ödül almalarıdır.

Otopark çok oyunculu mod, oyuncuların birçok park zorluğunu tamamlamada seçim yapabileceği çok çeşitli araçlara sahiptir. Buna ek olarak, otopark çok oyunculu mod, oyuncuların canlı ve yaratıcı otomobil tasarımının tadını çıkarması için harika bir özellik olan dinamik özelleştirme sunacak. Grafikler, ilk seviyeden kolayca tanıyabileceğiniz, otopark çok oyunculu güçlü noktalardan biridir. Oyundaki ortam son derece gerçekçi bir simülasyon.


Bu oyun, oyuncuların keyfini çıkarması için sürekli olarak daha ilginç içerik açacak

Bununla birlikte, otopark çok oyunculu modu, bu türe ait olsun farklı bir oyundur, çünkü sadece oyuncuyu arabayı mükemmel bir şekilde park etmenin temel yollarında simüle eder veya yönlendirir. Otopark çok oyunculu mod, oyuncuların birçok farklı perspektifle seviyenin güzelliğine hayran kalırken oyuncuların sürüş keyfini çıkarması için birinci sınıf ve gerçekçi 3D grafikler sunacaktır. Her içeriğin zorluğuna bağlı olarak, mesafe ve park pozisyonu oyuncular için canlı ve eğlenceli yaratmaktan farklıdır. Bunun yerine, otopark çok oyunculu mod, oyuncuların araçlara girmek, alışveriş yapmak ve çok oyunculu moda katılıyorsanız diğer oyuncularla sohbet etmek için en sevdikleri karakteri kontrol etmelerini sağlayacaktır. Otopark çok oyunculu mod, oyuncuların zevk alması için sürekli olarak daha ilginç bir içerik açacak ve sayısız gerçek yaşam durumundan biriken simülasyon türünün özüdür.

Mobil için önde gelen yarış oyunlarından daha düşük değil. Seviye modu kariyer modu gibidir. Oyunun zorluklarını sırayla tamamlamanız gerekir. Bu aynı zamanda çok para almanıza yardımcı olacak moddur.


Oyuncular yeni park tekniklerine erişecek ve birçok ünlü otomobili kullanma deneyimi olacak

Oyuncular otopark çok oyunculu otoparka gelirlerse, yeni park tekniklerine erişebilirler ve geniş özelleştirme ile birçok ünlü otomobil kullanma deneyimine sahip olacaklar. Bununla birlikte, otopark çok oyunculu, oyunculara sürekli olarak çok etkileyici içerik ve sayısız durum veya farklı araç türü getirecektir. Oyuncu görevi tamamlamak istemiyorsa, NPC'lerle etkileşim kurmak veya hareketli bir şehirde barış duygusunun tadını çıkarmak için dolaşabilirler. Oyun, karakter hareketlerini ve diğer birçok unsuru bile pürüzsüz ve esnek olacak şekilde tasarlayacak ve oyunculara otopark çok oyunculu modu için özel bir his verecek. Ayrıca, araç kontrol mekanizması pürüzsüz ve esnektir, bu da oyuncuların tüm aracın temel işlevleri ve basit jestlerle kolay hız ayarlaması ile etkileşime girmesini sağlar.


SSS

Nasıl kurulur Car Parking Multiplayer Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Car Parking Multiplayer mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Car Parking Multiplayer tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?