HappyMod / Car Simulator 2 Mod APK
Car Simulator 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Car Simulator 2 v1.45.6 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Car Simulator 2
Paket Adı com.oppanagames.car.simulator
Yayıncı Oppana Games
Kategori Simulation
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 1.45.6
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.4 (KITKAT)

Genel bilgi

2022'un en gerçekçi araba sürme simülatöründe oyna! (version 1.41.6)
60'den fazla yeni arabayla yeni bir açık dünya ve harika bir oyun seni bekliyor!

Dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla online oyna, kazan ve yeni araba, yükseltme, garaj ve ev için harcayabileceğin paralar elde et.

Arkadaşlarınla tüm şehirde dolaş, arabalarını yükselt, çılgın yarışlara katıl ve kazan, dev bir şehri keşfet ve en iyisi ol!

Kendi kurallarına göre yarış! Başlayalım!

Özellikler:
- Oynaması çok zevkli, eğlenceli ve ücretsiz bir oyun.
- Online ve tek oyuncu modları.
- 3D açık dünya.
- Günlük bonuslar ve mücadeleler.
- Tam detaylı araba modelleri.
- Birinci veya üçüncü kişi perspektifiyle oyna.
- 360 derece araba içi.
- Araba modellerinde birçok interatif öğe.
- Gerçekçi fizik ve ses efektleri.
- Arabaların için birçok yükseltme seçeneğine sahip bir mekanik.
- İnteraktif benzinci.
- Mücadele, arcade maçları ve yarış şeklinde heyecan verici görevler.
- Dinamik gece gündüz döngüleri.

İpuçları:
1. Yeni yarışları kazanmak için yeni arabalar satın al ve onları yükselt.
2. Şehirde aşırı hızlı gitme, dikkatli kullan.
3. Polislere dikkat et, hız yaptığını görürlerse ceza kesecekler.
4. İnteraktif ipuçlarına ve diyalog kutularına dikkat et.
5. Benzincide arabanın benzinini doldurmayı unutma.
6. Rüşvet, cezadan ucuzdur.
7. Kalabalıklar için çalışarak veya taksicilik yaparak ekstra para kazanabilirsin.
8. Yol kurallarına saygılı ol.

Beta sürümleri oynayın. Bizi takip edin!
Yeni özellik isteklerinizi ve oyun hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşın.

OPPANA GAMES oyunları! Ve eğlenin.

https://www.facebook.com/OppanaGames
https://vk.com/oppana_games

Car Simulator 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.45.6 özellikler

 • Mod, sınırsız para

Mod V1.45.5 özellikler

 • Mod, sınırsız para

Mod V1.45.4 özellikler

 • Mod, sınırsız para

Mod V1.45.3 özellikler

 • Mod, sınırsız para

Mod V1.45.2 özellikler

 • Mod, sınırsız para

Mod V1.44.11 özellikler

 • Mod Menüsü
  1 、 Sınırsız para birimi
  2 、 Çok fazla benzin
  3 、 Reklam yok
  4 、 Oyun öncekinden üç kat daha hızlı

Mod V1.44.10 özellikler

 • Mod, sınırsız para

Mod V1.44.9 özellikler

 • 1. Altın Paraları ve Planları Kilitleme 100100100 (Para Birimi'nin üçüncü sürümünün üçüncü sürümü geçerli olup olmadığından emin değildir, lütfen kendiniz test edin).
  2. Araba bayisindeki tüm araçlar koşulsuz satın alınır, test sürücüsü ücretli aracı istemek, başarılı bir şekilde satın almak için test sürücüsüne tıklayın. Garajda başarılı bir araç satın alırsanız, lütfen oyundaki garajınızın yeterli olduğundan emin olun.
  3. Reklam muafiyeti için ödüller alın.
  4. Beach Villa Garajı İçin Oyun Para Kullanımı
  Çok Şafak Çevrimiçi Lütfen Scientific Online Sorun

Mod V1.44.8 özellikler

 • 1. Altın Paraları ve Planları Kilitleme 100100100 (Para Birimi'nin üçüncü sürümünün üçüncü sürümü geçerli olup olmadığından emin değildir, lütfen kendiniz test edin).
  2. Araba bayisindeki tüm araçlar koşulsuz satın alınır, test sürücüsü ücretli aracı istemek, başarılı bir şekilde satın almak için test sürücüsüne tıklayın. Garajda başarılı bir araç satın alırsanız, lütfen oyundaki garajınızın yeterli olduğundan emin olun.
  3. Reklam muafiyeti için ödüller alın.
  4. Beach Villa Garajı İçin Oyun Para Kullanımı
  Çok Şafak Çevrimiçi Lütfen Scientific Online Sorun

Mod V1.44.4 özellikler

 • Çok para/ücretsiz alımlar

İnsanlar oyunu oynamaktan hoşlanırlar çünkü onlara arabalara takıntı verir.

Araba Simulator 2 son derece gerçekçi bir 3D sürüş oyunudur. Oyun, oyuncuların tek oyunculu bir modda deneyimlemesi gereken keskin ve gerçekçi grafiklere sahiptir. Oyuncular görevleri tamamladıktan sonra, araçlarında donatılmak için yeni arabalara ve aksesuarlara erişebilirler. Aslında, Car Simulator 2 Mod APK sürüşsüz bir oyundur; Her gün zorlu görevleri tamamlarken karşılayabilecekleri en iyi arabaları kullanan oyuncularla bir tutku ve sömürü oyunudur. Oyuncular farklı araba stillerini tercih ederse, oyun tercihlerine kolaylıkla yanıt verir. Gelecekte satın almak isteyebileceğiniz arabaları sunan bir bayiliğe kolayca gidebilirsiniz. Ancak, yeni bir spor otomobil satın almadan önce biraz iş yapmanız gerekebilir. Bu, arabanızı sürmenizi beklediğinizden kolaylaştırır. Araba Simulator 2'de çevrimdışı veya çevrimiçi olarak, dünyanın dört bir yanından diğer sürücülere karşı oynayabilirsiniz.
Tankınızda ne kadar yakıt kaldığına dikkat edin. Altına yaklaştığında, mümkün olan en kısa sürede yeniden doldurun. Aracınızın iç kısmı güzel modern ve ferah. Bazı insanlar ilk gördüklerinde bu özelliğin cazibesine direnmekte zorlanırlar. Küçük bir şeyi değiştirmeniz gerekiyorsa, kontrollerin ayarlar menüsünde ayarlanması kolaydır.

Car Simulator 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyun oyuncularından zor zorluklar gerektirir

Diğer çevrimiçi otomobil oyunlarıyla karşılaştırıldığında, Car Simulator 2, türünün diğer oyunlarından daha fazla otomobille daha gelişmiş bir oyun dünyasına sahiptir. Ayrıca sürücüleri en iyi olmaya iten rekabetçi zorluklar ve yarışlar sunar. Oyundaki tüm araçların kilidini açmak için çok çalışmanız gerekecek. Sınırsız para ve en iyi yükseltmelerin kilidini açmak için oyun otomobil simülatörü 2 için en son APK modunu indirin. Oyun, zorlu bir oyun deneyimi yaratarak otomobillerle yaşayan insanların hayatlarını yeniden yaratıyor. Her görev, oyuncuların bir görevi tamamlamak için belirlenen alana gitmesini gerektiren zor bir zorluktur. Her seviyeyi tamamlamak için, oyuncular oyun tarafından belirlenen belirli gereksinimleri karşılamalıdır.

Car Simulator 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyun diğer otomobil oyunlarına göre birçok önemli fayda sunuyor.

Bu oyunda profesyonel bir yarışçı değilsin; Sen sadece belirli bir spora katılan normal bir insansın. Sonuç olarak, karakterinizi oluştururken çizgilere odaklanmalısınız. Örneğin, araba simülatörü 2'de saç renkleri veya saç stilleri seçerken çizgilere bakmak, tüm spor bakımı ve yarış aktivitelerinin bir özeti gibidir. Araba Simülatörü 2 ile dikkat çeken diğer oyunculara karşı yarışma yeteneğidir. Yarışlara katıldıktan sonra sahip oldukları arabalar tarafından büyüleneceksiniz. Oyun içinde onu göze çarpan birçok harika özellik var. Sonuç olarak, kesinlikle bu oyunu indirmeyi düşünmelisiniz. Aşağıda, bu oyunu indirmeniz gereken ilk 4 nedenin listesi bulunmaktadır. Şehri keşfetmenin en iyi yolu dolaşmaktır. Oyundayken, bir öğretici aracılığıyla şehrin belirli bir kısmına gitmeniz gerekir. Oradan sokağa çıkabilir ve oyundaki en önemli yerleri keşfedebilirsiniz. Resmi bilet satın almak, yozlaşmış yetkilileri ödemekten daha pahalıdır. Bu, rüşvetten tasarruf etmenizi sağlar. Arabanızın farklı bölümlerini yükseltebilir ve aynı anda boyayabilirsiniz. Mafya veya suç yeraltı dünyası için çalışmak gibi tamamlayabileceğiniz açık dünya görevleri de var. Ayrıca, paketler sunmak, açık yoldaki diğer arabalara karşı yarışmak ve sokak yarışlarında yarışmak için çalışabilirsiniz.

Car Simulator 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyun, Android'de bulunan en gerçekçi otomobil oyunlarından biridir.

Araba Simulator 2 Mod APK'da, oyuncular her modu çalarken akıllı bir oyun planı oluşturmak için deneyimlerini ve bilgilerini kullanabilirler. Her oyunun oyuncuların seveceği benzersiz özellikleri vardır. Bu Grand Theft Auto'ya benzer; İnsanlar da stratejilerini oluştururken bu ilhamı kullanmalıdır. Oyunda, oyuncuların dünyayı gözlemlediği iki temel bakış açısı vardır. Üçüncü şahıs varsayılan konumu birinci şahıstır veya yaygın olarak sürücünün bakış açısı olarak bilinir. Bu doğru; Oyundaki bazı zorluklar çok hızlı biter ve tükenme olasılığı nedeniyle madeni paralarınızı dikkatlice bütçelemeniz gerekir. Ayrıca, oyuna başlarken oyuncuların sınırsız fonları vardır. Otomobil simülatörü oyununun devamı, oyuncuları bir sürücünün günlük ömrünü tanıtıyor. Oyun, tanıtım metninde belirtildiği gibi, insanların katılması için tam donanımlıdır. Daha az para kaybetmek için rüşvet ödeyecek misiniz veya düzenleyici para cezaları ödemeyecek misiniz? ESE faaliyetleri sadece sürücülere değil, herkese aşina değil. Kent. Araba Simulator 2 Mod APK söz konusu olduğunda, dünyanın her yerinden diğer oyuncularla çevrimiçi pazarlayabilirsiniz. Buna ek olarak, birçok yeni araç açmak için çok paranız olması gerekir; Bunlar arasında pahalı ve havalı görünümlü olanlar olacak. Oppana Games'ten CAR Simulator 2, Android'de bulunan en gerçekçi otomobil oyunlarından biri olarak faturalandırıyor. Gece gündüz dönüyor geceye dönüyor, yayaların günlük yaşamlarına devam ettiğini göreceksiniz ve diğer arabalar işe ya da okula giderken yolcularla yakınlaştırıyor. Size tavsiye edin. Burası ateşli yarışçılar için bir yer değil, polise dikkat edin. Herkes sizi seviyor çünkü direksiyon simidiniz çok istikrarlı, müşterilerin yaşamlarının güvenliğini sağlayabilirsiniz.


Oyun, oyunculara birçok heyecan verici aktivite ile araba kullanma deneyimi verir

Araba Simulator 2 oyunu size birçok heyecan verici aktiviteye sahip bir araba kullanma deneyimi sunar. Farklı otomobiller sistemi ile oyuncular kokpitte oturacak ve yeni yerlere gitmek için motoru başlatacaklar. Ancak, eğer deneyen, kararlılığı olan ve dayanıklılığa sahip bir kişiyseniz, bu şeyler sizin için hiçbir şey değildir. Ana işiniz müşterileri gitmek istedikleri yere götürmektir. Arabanızı benzin istasyonunda yakıt ikmali tutun, yoksa birisinin gelip sizi ve arabanızı toplaması için ödeme yapmanız gerekebilir.
Yarış oyunları oynarken, arabanın kalan yakıtını hiç önemsiyor musunuz? Şerit ve trafik kuralları ne olacak? Böylece, sürüş simülasyon oyunları, sürüş sevincinin tadını çıkarmak ve araba tutkularını tatmin etmek için “yavaş yaşamak” isteyenlere yardım etmek için doğdu. Bir taksi sürebilir, para kazanmak için yolcuları alabilirsiniz. Bu yolculuğa devam etmek için yol kenarındaki yakıt ikmali istasyonlarına dikkat edin ve zamanında yakıt ikmali yapın. Hız, bu oyunun performansına karar vermenize yardımcı olmaz, araba kullanırken işaretlere ve sinyallere dikkat edin. Aynı zamanda, uygun oyun modunu kendiniz seçebilir ve birçok yeni öğenin kilidini açabilirsiniz.
Yani, araba kapısını açabilir, yürüyebilir ve istediğiniz başka bir araba arayabilirsiniz. Güvenilir bir sürücüsiniz ve her zaman yol kurallarına nasıl uyacağınızı, kırmızı ışıkları çalıştırmamalı ve kazaları önlemek için yanlış yola gitmemelidir. Bu görevlerde iyi ilerlerseniz, daha hızlı araba satın almak, garajlarınızı yükseltmek ve hatta kendinize güzel bir ev satın almak için kullanılabilir, bu da madeni para kazanırsınız. Tabii ki, ilerlemeyi hızlandıran mikro işlemler var, ancak oyuna başlamak için bolca zaman verirseniz, kendi zor işinizde harika bir araba kazanamamanız için hiçbir neden yok.
Gün ve Gece döngüsü ve hava durumu etkisi de oyunu daha gerçekçi hale getirir. Yeterli arabaya sahip olmak istemenin yanı sıra, oyunda birçok şey öğrenirsiniz. Araba Simulator 2 Mod APK'daki en heyecan verici şey, gelirinizi ve tam görevlerinizi artırabilmenizdir; Bir taksi şoförü de var.


Oyuncular, istedikleri yere keşfetmek ve gitmekte özgürdür

Araba Simulator 2 Mod APK, oyuncuları son derece heyecan verici ve rekabetçi seviyelere getirmeyi vaat eden benzersiz ve çekici bir yarış dünyası açtı. Oyuncular istedikleri yere keşfetmek ve gitmekte özgürdür. Car Simulator 2, oyuncuların gerçekleştirmek için alabilecekleri birçok görevle geniş bir dünyaya gireceği bir simülasyon oyunudur. Grafikler çıldıracak bir şey olmasa da, otomobillerin performansına, görünümüne ve seslerine konan kapsamlı detay oldukça etkileyici. Araba Simulator 2, Mafya için görevleri tamamladığınız, yarışlara devam edeceğiniz veya para kazanmak için görevleri tamamladığınız Grand Theft Auto oyunu gibi performans göstermeye çalışır. Oyuncuların keşfetmesi için çeşitli unsurları ve alanları olan tamamen otantik bir dünyadır. Bir araba aşığıysanız ve her yerde araba kullanmanıza izin veren bir oyun bulmak istiyorsanız, şehri direksiyonun arkasından görün, yayıncı Oppana Games'in bir sürüş simülasyon oyunu olan Araba Simulator 2 Mod APK'yı (Sınırsız Para) deneyin. Bir yeni süper otomobil filosu ve ilgi çekici bir oyun ile, burada birçok yeni şeyi keşfetme ve deneyimleme fırsatına sahip olmak için şimdi denemekte tereddüt etmeyin.


Bu oyundaki trafik kuralları da ayrıntılı olarak simüle edilmiştir.

Birlikte yarışabilir ve en heyecan verici yarışları deneyimleyebilirsiniz. Araba Simulator 2 Mod APK'da kazanabilirseniz, benzersiz ödüller alacak ve biraz para kazanacaksınız. Sürüş simülasyon oyunu serisinin ikinci kısmı Google Play'de 10 milyondan fazla indirmeye ulaştı ve oyunculardan birçok olumlu inceleme aldı. Gerçekçi bir sürüş simülasyon oyunudur, bu nedenle trafik kuralları da ayrıntılı olarak simüle edilir. Eğitim seviyesini tamamladıktan sonra, bir görev seçmeye veya oyunda dünyayı özgürce keşfetmeye başlayacaksınız. Görevler oyun haritasında tamamen net görünecek ve mafya misyonları, polis görevleri, taksi görevleri vb. . Her gün araba simülatörü 2'ye giriş yapın ve ellerinizi bol miktarda ödül alacaksınız ve günlük yenilenmiş zorluklara katılabileceksiniz, bu da yeni arabalarınıza doğru öğütmeyi çok daha kolay hale getirebilirsiniz.


SSS

Nasıl kurulur Car Simulator 2 Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Car Simulator 2 mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Car Simulator 2 tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?