HappyMod / Dark Sword 2 Mod APK
Dark Sword 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Dark Sword 2 v1.1.4 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Dark Sword 2
Paket Adı com.nanoo.darksword2
Yayıncı Nanoo Company Inc
Kategori Roleplaying
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 1.1.4
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Dark Sword 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Bu Makaleyi Keşfedin

Genel bilgi

Orijinal karanlık siluet, ancak canlı grafiklere sahip olan bu, Dark Sword'un resmi devamıdır. ###
### 10 milyondan fazla toplam küresel indirme ###
### 54 ülkede 1 popüler RPG ###

Azi tarafından hacklenen makineler tarafından yönetilen dünyada Dahaka, isyanı kadın cyborgs, fatima ve kurtarmayı insan ırkıyla kurtarın. daha canlı grafikler ve kalite ile geri döndü. Koyu siluet eyleminin güzelliğinin tadını çıkarın. 3 üyeli bir kadro oluşturun ve savaş! Etiket sistemi ve kooperatif takım modu ile daha güçlü bir şekilde oynayın. Hack & Slash oyunu da geliştirildi. Eşsiz cyborg canavarları ve ezici boyutlarda güçlü patronlarla 100'den fazla görevin tadını çıkarın. Fatima'yı çeşitli parça, öğeler ve savaş dişlileri alarak daha güçlü hale getirin. çok fazla depolama alanı almadan. İnternet olmadan da oyunun tadını çıkarın (bazı içerikler çevrimdışı olduğunda sınırlı olabilir). Eklentiler, Insignia ve Battle Gears. Olasılığı ayarlayın. BR> Fatima insan ırkını kurtarabilecek mi?! Bize yardım edin ve geleceği değiştirin!

Dark Sword 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.1.4 özellikler

  • Numara

SSS

Nasıl kurulur Dark Sword 2 Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Dark Sword 2 mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Dark Sword 2 tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?