HappyMod / Dragon Raja Mod APK
Dragon Raja Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Dragon Raja v1.0.240 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Dragon Raja
Paket Adı com.zloong.eu.dr.gp
Yayıncı Archosaur Games
Kategori Roleplaying
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 1.0.240
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Dragon Raja Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

Dragon Raja Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.0.240 özellikler

  • HAYIR

Mod V1.0.234 özellikler

  • HAYIR

Mod V1.0.199 özellikler


  • Tam Oyun

Oyunun karakterleri çekici ve anime stilleri ile görsel olarak çarpıcı.

Takımınız, binlerce yıllık ejderhaların uyuduktan sonra en yüksek puanı elde etmek için birlikte çalışmalıdır. Her sınıfın, ekibinizin başarılı olmasına yardımcı olmak için kullanılabilecek güçlü ve zayıf yönleri vardır. Karakterinizi oluşturmayı bitirdiğinizde, bu karakter seçtiğiniz sınıfın tüm sürümü olarak kabul edilecektir. Aynı zamanda bir gün daha da gelişmek için bir hedeftir. Şimdilik, bazı yararlı ipuçları: Sınıfınızı akıllıca seçin! Karakterinizi oluştururken bir sınıf seçmelisiniz. Gunslinger: Uzun menzilli savaşın ustası. Blade Master: Yakın menzilli savaş için iyidir ve çoğu saldırıya dayanabilir. Ejderha Raja karakterleri anime stiliyle sevimli ve çekici göründüğünden, büyük grafiklere sahip bir oyun ve büyük bir iç kısmı çalıştırılması önemli miktarda pil gerektirecektir. Buna ek olarak, rekabetçi kalmak için zırhınızı ve kendi kendine sürekli yükseltmeniz gerekir.

Dragon Raja Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunda birden fazla sınıfa sahip bir fantezi dünyası

Dragon Raja, oyuncuları farklı dersler oynamak için zaman harcayabilecekleri bir fantezi dünyasına daldırır. Oyun Unreal Engine 4 tarafından destekleniyor ve oynamak o kadar gerçekçi ki oyuncular genellikle gerçekmiş gibi hissediyor. Oyuncular yükseldikçe daha sert ve daha sert rakiplerle karşılaşırlar. Bir kullanıcı olarak, tasarım ve grafiklerin her yönünün 3D olduğu bir oyun oynama fırsatı verilir. Zulong Entertain ayrıca tüm silahlar için 5 farklı beceri sunar. Bao-Lao'nun derisinden kıyafetlerine kadar görünüşü hakkında her ayrıntı düşünülür. Dragon Raja, mobil bir oyunda 3D grafiklerin önemini değerlendirirken detaylara olan bu özveri seviyesinden etkileniyor. Buna ek olarak, karakterinizin planı ve gelişimi, seçebileceğiniz birden fazla yolla oyuna dahil edilir. Bu, karakterinizin potansiyelini ve yeteneklerini tam olarak geliştirmenizi sağlar.

Dragon Raja Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Çevrimiçi oyun ejderhası Raja'nın birçok farklı özelliki var.

Bilim ve teknoloji bu oyunda dünyayı tamamen geçti. Ejderhanın görünüşünü istediğiniz herhangi bir şeye benzemek için değiştirebilirsiniz. Gücünüzü ekleyin ve ejderhayı yen. Dragon Raja Online oyunu, mükemmel beceri vitrinleri için fırsatlar sunarak kaçırmayı zorlaştırıyor. Ayrıca, bu oyun, oyuncuların hayal kırıklığı yaratamayacağı bir rol yapma oyununun birçok özelliğini takip ediyor. Raja Dragon'un dikkat çekici görünümü sadece hazırladığı inanılmaz grafiklerle gölgede bırakılıyor.

Dragon Raja Mod apk son sürüm ücretsiz indir


.


SSS

Nasıl kurulur Dragon Raja Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Dragon Raja mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Dragon Raja tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?