HappyMod / Evil Hunter Tycoon Mod APK
Evil Hunter Tycoon Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Evil Hunter Tycoon v1.371 Mod APK Reklamları kaldırmak Mod speed

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Evil Hunter Tycoon
Paket Adı com.superplanet.evilhunter
Yayıncı Super Planet
Kategori Simulation
MOD özellikleri Reklamları kaldırmak Mod speed
Sürüm 1.371
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.1 (LOLLIPOP_MR1)

Evil Hunter Tycoon Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

Evil Hunter Tycoon Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.371 özellikler

 • Hız hack/reklam yok

Mod V1.365 özellikler

 • 1. İYİ MODA
  2. MENÜYE

Mod V1.364 özellikler

 • 1. Tanrı modu
  2. Hızlı yürüyüş hızı
  3. Mod Menüsü

Mod V1.363 özellikler

 • Menü/Tanrı/Hız

Mod V1.361 özellikler

 • Menü/Tanrı/Hız

Mod V1.359 özellikler

 • Menü/Tanrı/Hız

Mod V1.358 özellikler

 • tanrı modu
  hareket hızı
  oyun hızı

Mod V1.357 özellikler

 • Menü/Tanrı/Hız

Mod V1.356 özellikler

 • N/A

Mod V1.349 özellikler

 • Numara

Evil Hunter Tycoon harika bir hikayeye sahip bir RPG.

Zaten büyük zorlukların üstesinden gelse bile, erken aşamaları ele almak için mükemmel olursunuz. Görev 3, Ordunun kaçınılmaz zaferle yüzleştiği günü vurgular, ancak aynı zamanda gücünü düşman güçlerine karşı hızlı ve kararlı zaferlerle gösterir. Bu süre zarfında, benzersiz bir oyun deneyimi ile başka hiçbir şeye benzemeyen heyecan verici bir macerayı keşfedin. Avcılarınız belirli istatistiklerde düşük olduğunda, otomatik olarak “n” nadirlik binalarına geçerler. Bu nedenle, onları her zaman dolu tutmanız önerilir. Bunu yapmak, düşük statü binaları için avlanmaktan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Konuşma teklifinin okunması kolaydır, kısa ve tasarımında fazlalıktan yoksundur. Ürün satarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu oyunda RPG öğeleri ve zorlayıcı bir arsa bulunur. Düğme presleri yerine nesnelere dokunmaya odaklanması sayesinde benzersiz bir oyun sunar.

Evil Hunter Tycoon Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Canavarları öldürmek, seviyelendirme için çok fazla altın verir.

Yakın zamanda işe alınan askerleriniz arasında bir casus sizi öldürmek istiyor. Bu konuyla bir dakika içinde ilgilenmezseniz, toprak kurma çabalarınız bir duman pufu ile yok edilecektir. Takipçileriniz sizi açacak ve düşman olacak. Akademi üniforma kostümünün eklenmesi kıyafeti daha fazla göz alıcı hale getirir ve kalitesini ve miktarını artırır. Bu inanılmaz keşif hakkında çok şey öğrendim! Evil Hunter Tycoon'da, retro 8 bit stil Pixel Art oyunu diğer simülasyonlardan ayırıyor. Canavarları dengeleyip öldürerek oyuncular çok fazla altın kazanır. Ancak, bu oyun tipik video oyununuz değil; İlginç bir arsa, sevimli grafikler ve asla bitmeyen aksiyon dolu bir macera var. Hiçbir zaman ona bağlanacaksın. Oyun oynamak için özel bir beceri veya anlayış gerektirmez. Başarılı olmak için kafa karıştırıcı kontrol veya hesaplamalar da yoktur. Bir FPS'de gelişmiş hareket tekniklerini öğrenmek yerine, oyuncuların oynamadan önce oyunu anlamaları bile gerekmez. Bu oyun, başka bir oyunda bulunmayan benzersiz içeriğe sahiptir. Karanlık bir arsa ve sadece bir mangadan çıkmış gibi görünen küçük avcılara sahiptir. Onları bölgede fark ettiğinizde, hemen işe alın. Kontrollerin anlaşılması kolaydır; Sadece şaşkınlık.

Evil Hunter Tycoon Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Şehir yöneticisi olarak iyi performans göstermek pozisyonunuzu uygulanabilir tutar.

Hayat ücretsiz bir şey sağlamaz; Şartlar ve koşullarla birlikte gelir. Evil Hunter Tycoon oyununu şimdi indirin ve savaşmaya ve durmadan inşa etmeye başlayın! İlk turun patronu da zayıf, ancak isteğe bağlı. Bu oyun bir kasabayı lideri olarak yönetmeyi içerir. Şehrinizdeki şeytanları avlamak için savaşçılar ve sihirbazlar bulun. Karanlık kuvvetler daha çeşitli görünmeye ve daha sofistike görünmeye başladı. Askerler ne kadar çok kişiliğe sahipse, o kadar çok zaman yönetimi, eğitim ve disiplin aldı. Ayrıca, bu türü popülerliğe geri getirmek için yeni yollar bulunmalıdır. Keşfettiğiniz zindanlarda nadir materyalleri ve hazineleri bulun. Kendi şehrinizi tasarlayın ve istediğiniz özellikleri ekleyin - hatta diğer kasabalardan karakterleri yaratımınıza yerleştirin. Oyun seni her zaman seviyor. Daha da az. Yeni bir kart oluştururken daima istediğiniz işlevselliği göz önünde bulundurun. Her güverteye mümkün olduğunca çok S, H ve L avcısı ekleyin.

Evil Hunter Tycoon Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyunda sekiz karakter sınıfı var.

Ne zaman bir kavga kazanmak üzereyseniz, birisi sizi arkadan bıçaklar ve bir kenara iter. Düşmanınızla tek başına yüzleşemediğinizde, tek başvuru savaşmak için bir orduyu bir araya getirmektir. Kendinizi küçük bir kasabada buluyorsunuz ve destansı bir iblis avcılığı macerasına başlıyorsunuz. Topluluğunuz için vizyonunuzu paylaşan avcıları işe alabilmeniz için onları kontrol ettiğinizden emin olun. Boşta oynanış için, şehrinizi canavarlardan korumak için her zaman yeterli tesisiniz olmalıdır. Bunlar, şehrinizi istila eden canavarlardan koruyacak avcılar. Bu tesislere kolay erişime sahip olduklarından emin olun, böylece şehrinizi savunabilirler.
Uyarı yaparken her zaman dikkatli olun ve uyanık olun. Sürekli olarak farkında olun ve olası herhangi bir durum veya görev için hazırlanın. Oyun Evil Hunter Tycoon, Grimm'in masal kardeşlerine benzeyen bir dünyada yer alıyor. Karanlık Lordlara karşı savaşmak için 33 benzersiz avcı kişiliklerini işe alıyor. Her sınıf, askerlerden liderlere kadar farklı becerilere ve dövüş stillerine sahiptir. Ordunuzu savaşmaya hazırlanmak için çağırın. 4 farklı avcı sınıfı var. Bu nedenle her zaman restoran/Inn/Tavern/Revirinizin yiyecek, odalar, bandajlar ve içecekler gibi yeterli stoklara sahip olduğundan emin olmanız gerekir.


Evil Hunter Tycoon, 8 bit piksel tarzı grafiklere sahip bir RPG simülasyon oyunudur

Sadece yavaş oynamaya devam et. Evil Hunter Tycoon Mod APK, nostaljik ruhunuzu doldurmak için 8 bit piksel tarzı grafiklere sahip bir RPG simülasyon oyunudur. Evil Hunter Tycoon, geliştiricilerin bu oyunu ne kadar yaratıcı oldukları için böyle bir oyundur. Onları işe almadan önce, önce özelliklerini görmek önemlidir. Bu sizin şehriniz, bu yüzden nasıl göründüğüne ve binaların nasıl tasarlandığına karar vereceksiniz. Yıkılan kasabayı (Süper Kötü Diktatör ve Ordusu tarafından elbette) yeniden inşa edin. Bir süredir, yeni yayınlanan oyunların denizinde bulacağınız bazı taşlar var. Ayrıca, şehrinizi canavarlardan korumak için en üst katman avcılarını eşyalarla davet edebilirsiniz. Bu oyunda toplanacak çok şey var.
Şu anda, kırık ekran bazen tehdit edici ama çok cezalandırıcı bir cümle gösterir, 'Karanlık ön bahçe'. Günümüzde simülasyon oyunlarını düşündüğümüzde, zombileri düşünmeye eğilimliyiz veya sims. Bunu söyledikten sonra, Evil Hunter Tycoon'un özellikleri: Pixel Graphics-Günümüzde yeni bir oyunda piksel grafikler gördüğümüzde, bunu otomatik olarak berbat grafikler veya eski okulla ilişkilendiriyoruz. Artı, bu bir FPS oyunu değil, bu yüzden iyi yapılmış ..


Hayatta kalmak için umutsuz olanları kızdırmayın

Çok fazla değil, ama karşılığında, heyecan verici görünen bir dizi görevle uzun, zorlu bir yoldan geçmeye zorluyor, ama aynı zamanda bitkin olacaksınız .. tam önünüzde. Ancak grafikler pikselde olsa bile, oyundaki her nesnenin ayrıntılarını açıkça görebilirsiniz. Bu oyunda karşılaşacağınız 33 benzersiz avcı kişilik var. Bu konuda size yardımcı olmak için, Evil Hunter Tycoon oynamak için bazı ipuçları: Sadece en üst düzey avcıları işe alın-bu oyunda, avcılarınızı yetiştirmek için çok fazla kaynak ve zaman yatıracaksınız.
Oyunda, Başından itibaren seçilen avcılardan biri olarak oynayacaksınız. Quest # 2: Bir grup güçlü avcıyı eğitin. Kötü Avcı Tycoon'un büyük noktalarından biri arayüzdür.Simülasyon oyunları günümüzde normdur. Avcılar - Avcılar - Avcılarınız Kasabanızı Korumaktan Sorumlu olanlar olacağından, onları daha güçlü olmak için eğitmeniz gerekir. Çok sorunsuz bir şekilde verildiğinde, savaş da biraz daha kolay. Aslında, kavga kolaydır, ancak son patronu yenmek zordur. Ve bir kez daha kötü Hunter Tycoon'un güçlü mesajını vurgulamak istiyorum, “hayatta kalmak için umutsuz olanları kızdırmayın” cümlesidir. Bu türde Giderek daha fazla oyun çıkıyor ve Dünya On Day: Survival ve daha fazla. Sınırsız para modunu şimdi indirin ve yüksek katmanlı avcılar ve sınırsız altın alın.


SSS

Nasıl kurulur Evil Hunter Tycoon Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Evil Hunter Tycoon mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Evil Hunter Tycoon tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?