HappyMod / Fit the Fat 3 Mod APK
Fit the Fat 3 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Fit the Fat 3 v1.2.7 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Fit the Fat 3
Paket Adı com.fivebits.fitthefat3
Yayıncı Five Bits Inc
Kategori Simulation
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 1.2.7
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Fit the Fat 3 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Bu Makaleyi Keşfedin

Genel bilgi

En sevdiğiniz arkadaşınız yine geri döndü... Bu sefer hamburger sevgisinden çok daha fazlasını getirdi! Artık meydan okuyabileceğiniz yepyeni bir arkadaş grubu var... Şimdi atlama ipini asıyor, koşu ve bisiklet ayakkabılarını giyiyor ve sizin ona biraz kilo vermesine yardımcı olabileceğinizi umuyor. Yani YARIŞMAYA hazırsanız, gülümseyin ve En iyisi olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın… Sevdiğiniz Oyunun Keyfini Çıkarın! Şimdi Oynamanın Yeni Yollarıyla! - Çevrimiçi yarışın ve yeni rakiplere karşı yarışan ağır kahramanımıza katılın! - Uyum Puanları toplayın ve en sevdiğiniz karakterin her yeni yarışta fit bir vücuda ulaşmak için ter döktüğünü izleyin...- Her biri benzersiz özelliklere sahip farklı yarış modları arasından seçim yapın haritalar ve senaryolar…- Eğlenceli kıyafetlerin ve özel bitirici pozların kilidini açın ve toplayın…- Her karakterin gizeminin ardındaki gerçeği saklayan çizgi romanın tüm eksik parçalarını toplayarak her karakterin hikayesini keşfedin.…- Eğlenceyi arkadaşlarınıza taşıyın ve ailenize ilerlemenizin özçekimlerini göndererek!...Ve çok daha fazlası!!Forma girmek istiyor! Bunu yapmak için sizin yardımınıza ihtiyacı var. Bu mücadeleye hazır mısınız? Fit the Fat 3'ü ŞİMDİ indirin ve ÜCRETSİZ OYNAYIN!

Fit the Fat 3 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.2.7 özellikler

  • Can sıkıcı geçiş reklamlarını kaldırın

SSS

Nasıl kurulur Fit the Fat 3 Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Fit the Fat 3 mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Fit the Fat 3 tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?