HappyMod / Five Nights at Freddy's 2 Mod APK
Five Nights at Freddy

Five Nights at Freddy's 2 v2.0.5 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Five Nights at Freddy's 2
Paket Adı com.scottgames.fnaf2
Yayıncı Scott Cawthon
Kategori Strategy
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 2.0.5
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 6.0 (M)

Genel bilgi

Five Nights at Freddy

Mod bilgisi

Mod V2.0.5 özellikler

  • Her şey açık

Mod V2.0.4 özellikler

  • Mod, Kilidi Açılmış

Mod V2.0.3 özellikler

  • Kilidi
    için kilit açma ücretli içerik: kilidini gidin ve sağ tıklamada Restore!

Mod V2.0.2 özellikler

  • Tüm modeller tüm deneyim indirmek için para harcamak yok, mevcut

Mod V2.0.1 özellikler

  • kilitsiz Başarıyla, oyunu tamamlamak tüm modlarını açın.

Mod V1.07 özellikler

  • kilitsiz

Mod V1.0 özellikler

  • Tüm oyun

Bu oyunu oynamak oyunculara birçok zorluk sunar.

Bu oyunda Jeremy gizemli bir figürden gece telefon görüşmeleri alıyor. Arayan, Jeremy için oyunda beş gece boyunca hayati bilgiler sağlar. Her geceden sonra, bir sonraki gece zorlaşır. Jeremy ilk beş gecede hayatta kalırsa, sonraki zorluklarla karşılaşabilir. Ancak, güvenlik personeli bu ek zorlukları atlayabilir. Freddy's 2'deki beş gece bir cihazda yer aldığı düşünüldüğünde, insanların neden ödeme yapmak yerine ücretsiz bir APK indirmeyi seçtikleri anlaşılabilir. Bu oyunun birden fazla kusuru olduğu düşünüldüğünde, daha iyi bir alternatif değiştirilmiş sürümü kullanmaktır. Bu, insanlara çok daha fazla fayda ve özellik verir; Bunlardan biri, 05:00 döndüğünde seviye bitmiş olmasıdır. Bazı insanlar yaşam giderlerini desteklemek için gelirlerine güvenir. Bu nedenle, Freddy'nin MOD APK açılı versiyonunda beş gece, oyuna çözüm ve faydalar sağlayarak bu sorunu hafifletiyor. Değiştirilmiş APK'yı indirirken, aşağıdaki eklemelere erişebilirsiniz:

Five Nights at Freddy


Oynamaya devam edecek kadar uzun süre oynamak ve hayatta kalmak hedeftir.

Ses, polisin pizza restoranını hedeflediğini ve kuruluşla ilgili mevcut söylentilerden bahsettiğini belirtti. Söylenti, beşinci gece güvenlik görevlilerinin altıncı geceye önceki geceden daha zor bir şekilde gireceğini belirtti. Buna ek olarak, ses aynı zamanda çocukların ve yetişkinlerin dost canlısı animatronik tüylü yaratıkların performansından yararlanabileceğini de belirtti. Freddy Fazbear'ın pizzasında akşam vardiyalarından sorumlu en yeni güvenlik görevlisisiniz. Oyuncular, bir pizzacı korumakla görevli gece bekçilerinin rolünü üstlenir. Ancak, meraklı bir kişi oyunun sırlarını araştırmak isteyecektir. Örneğin, çatıdaki insanların bunları girmek için kullanabilmeleri nedeniyle her iki taraftaki havalandırma deliklerinin düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir. Ayrıca, ışıkları açmak, oyuncuların kimsenin koridor kapısının önünde patlamamış olmasına yardımcı olacaktır. Kimsenin kapının önünde olmadığından emin olmak da kontrol etmek kadar önemlidir; Aksi takdirde, birisi potansiyel olarak kilidi seçebilir.
Farklı kaynaklardan oynarken oyuncular birden fazla kontrol, ışık ve maske gerçekleştirir. Bunun nedeni, gece bekçilerinin vardiyaları boyunca birçok sorunla yüzleşmek zorunda kalmasıdır.
Sonuçta, oyuncular pozisyonlarını korurken birkaç sorunu yöneten bir gece güvenlik görevlisi olarak oynarlar. Bu raporlara inanıyor musunuz? Sabahı görmek için Freddy's 2 Mod'da beş gece beş gece hayatta kalmalısınız. Animatronik karakterlere karşı ana savunmanız iki havalandırma borusudur, ancak bu cansız nesneler canlanıyor ve sizi avlıyor. Bu korku oyununda oynamak ve hayatta kalmaktan başka seçeneğiniz yok-aksi takdirde, bu kan susuz karakterlerinin gerçekten canlı olup olmadığını asla keşfedemezsiniz.
Bu karakterler kapıyı ve oyunun mekaniğini oluşturan iki boru içerir. Kapıyı izleyerek ve borulardan nefes alarak ne kadar geceler harcarsanız, korkunuz o kadar artar.
Bu oyun bir el feneri ve bir yüz maskesi kullanılmasını gerektirir. Bunun nedeni, bazı animatroniklerin kaybolması için özel yöntemler gerektirmesidir. Geçmeniz gereken geceler, oyun adına açıkça işaretlenmiştir. Bu oyun boyunca oynarken, bu animatronik ölüm makinelerinden kaçınmanız gerekir. Beşinci gece, Jeremy'ye kimsenin işe giremeyeceği veya çıkamayacağı önemli bilgiler gönderildi. Bu, başkalarının işe güvenli bir şekilde girebilmesi veya çıkabilmesi içindi. Oyunun tasarımının bir sonucu olarak, yeni animatronik gelenler için oyun alanını sürekli olarak araştırmalısınız. Bu hızlı ve hassas bir şekilde yapılmalıdır; Herhangi bir yeni gelen herhangi bir zamanda görünebilir. Bir dahaki sefere, sınırlı güç ve enerjiye ayak uydurmanız gerekir. Bu nedenle, sınırlı güç ve enerji ile kendinize tekrar tekrar meydan okuyabilirsiniz.

Five Nights at Freddy


Oyuncular oyunda yedinci geceye kadar uyanık kalabilirler.

Kötülerin ışıktan yoksun bir ortamda korkulu bir ifadeyle saldırılarından kaçınmak için, herkes karşılaşmalarına uygun şekilde hazırlanmalıdır. Foxy'ye gelince, arayışınıza devam etmek için ışığı parlatmaya devam etmelisiniz. Güvenlik tarihini sorgulayarak neden kaybolduğunu merak edebilirsiniz. Gece görevinden korktuğu için sürekli endişelendi. İnsanlar, herhangi bir baskı olmadan ihtiyaç duydukları sürece oyunu oynayabilirler. Oyunun sırları hakkında önceden bilgi sahibi olmayan oyuncular sonunda tamamlanarak kilidini açacaklar. Ancak, bir pizzacıda ödeme alındığı için eylemlerinin sonuçlarının farkında değillerdi. Buna ek olarak, buradaki Animatronikler Freddy, Bonnie ve Chica'yı alternatif isimlerle içeriyordu. Sonuç olarak, oyuncular bu düşük ışıklı odada hapsetme ve dramatik olayların unsurlarıyla mücadele etmelidir. Oyunun en başı da oyuncunun korkusuna katkıda bulunan şeydir, ancak gözlerinizi çıkaramayacaksınız. Eşzamanlı olarak, bu oyundaki ışıklar hiç enerji tüketmez, ancak el feneri bu kurala uymaz. Freddy'nin 2 modundaki beş gecede 7. gece de oyunculara açık ve bu aynı zamanda son seviye.

Five Nights at Freddy


Oyuncular güvenlik kameraları aracılığıyla pizzacısının tüm alanlarını gözlemleyecek

Aynı zamanda, bunlar aynı zamanda bu oyunda sizi korkutacak olan varlıklardır. Freddy'nin 2 modunda beş gece, oyuncular güvenlik kameraları aracılığıyla Pizzeria'nın tüm alanlarını gözlemleyecek ve bazen bulanık olacak. Oyuncu onlarla nasıl başa çıkacaklarını öğrenebilir ve hangi yöne girdiklerini bilebilir. Sorun her zaman animatroniklerin odanıza girmeyi seçebileceği üç yolda. Açıkça, eski ve çürüyen animatronik yaratıklar geceleri canlanıyor. üstesinden gelmek. Özellikle, korkutucu varlıklar animatronikler gözlerinizin önünde görünebilir ve şüphesiz korku hissedeceksiniz. Işıkları kaçırırsanız, karakter gerçekten korkacak ve orijinal oyundan tamamen farklı grafiklerle Atari oyunları tarzında başka bir garip seviyeye geçecek. Freddy Fazbear'ın pizzasına geri dön. ve oradan çıkın. korkmuş. Bir dilim alın ve zamanınızın tadını çıkarın. Böylece, bu bekçi gündüz vardiyasına geçmeye karar verdi ..


Oyunun amacı, Pizzeria'nın farklı sırlarını hayatta kalmak ve kilidini açmaktır

Freddy'nin 2 modundaki beş gecenin hikayesi Jeremy etrafında dönüyor; Bir gazete okurken, bir pizzacıda güvenlik görevlisi olarak iş buldu ve özel bir fiyatla işi kabul etti. Maskeler, bazı animatroniklerin sizi görmezden gelmesi ve kısa süre sonra kaybolmasının bir yolu olarak görülür. Şimdi gecelerin sorumlusunuz. Oyunun amacı hayatta kalmak ve Pizzeria'nın farklı sırlarının kilidini açmaktır. Sadece bazı büyük avantajlar elde etmekle kalmıyor, aynı zamanda oyun şimdi de ücretsiz.


SSS

Nasıl kurulur Five Nights at Freddy's 2 Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Five Nights at Freddy's 2 mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Five Nights at Freddy's 2 tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?