HappyMod / Five Nights at Freddy's Mod APK
Five Nights at Freddy

Five Nights at Freddy's v2.0.5 Mod APK Ücretsiz ödedi Kilitli Ücretsiz satın alma Mod Menu

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Five Nights at Freddy's
Paket Adı com.scottgames.fivenightsatfreddys
Yayıncı Scott Cawthon
Kategori Action
MOD özellikleri Ücretsiz ödedi Kilitli Ücretsiz satın alma Mod Menu
Sürüm 2.0.5
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.0、4.0.1、4.0.2 (ICE_CREAM_SANDWICH)

Genel bilgi

NOT: PC sürümünden yeniden düzenlenmiş sürüm. Bu oyunun düzgün çalışması için en az 2 GB RAM'e sahip bir cihaz gereklidir.

Hem çocukların hem de ebeveynlerin eğlence ve yemek için geldiği Freddy Fazbear's Pizza'daki yeni yaz işinize hoş geldiniz! Ana cazibe elbette Freddy Fazbear; ve iki arkadaşı. Kalabalıkları memnun etmek için programlanmış animatronik robotlardır! Ancak geceleri robotların davranışları biraz tahmin edilemez hale geldi ve sizi bir güvenlik görevlisi olarak işe almak bir tamirci bulmaktan çok daha ucuzdu.

Küçük ofisinizden güvenlik kameralarını dikkatlice izlemelisiniz. Gecelik kullanmanıza izin verilen çok sınırlı miktarda elektriğiniz var (şirket bütçe kesintileri, biliyorsunuz). Bu, gece için gücünüz bittiğinde, artık güvenlik kapıları ve ışıklar olmadığı anlamına gelir! Bir şeyler ters giderse, yani Freddybear veya arkadaşları uygun yerlerinde değilse, onları monitörlerde bulmalı ve gerekirse kendinizi korumalısınız!

Freddy's'de beş gece hayatta kalabilir misin?

NOT: Arayüz ve ses İngilizcedir. İngilizce, Fransızca, Almanca, Felemenkçe, İspanyolca (Latin Amerika), İtalyanca, Portekizce (Brezilya), Rusça, Japonca, Çince (Basitleştirilmiş), Korece altyazılar.

#MadeWithFusion

Five Nights at Freddy

Mod bilgisi

Mod V2.0.5 özellikler

 • Tüm ücretli öğelerin kilidi açıldı, bunları istediğiniz zaman "kilit açma" menüsünden etkinleştirebilirsiniz.

Mod V2.0.4 özellikler

 • Ücretli oyunlar oynamak için ücretsizdir

Mod V2.0.3 özellikler

 • Mod, Kilidi Açılmış

Mod V2.0.2 özellikler

 • Kilitli
  ücretli içerikleri açmak için: kilidini gidin ve sağ tıklamada Restore!

Mod V2.0.1 özellikler

 • kilitsiz

Mod V2.0 özellikler

 • Unlocked
  Ücretli içeriği açmak için: Unlocks (Unlocks) bölümüne gidin ve sağ tıklayıp Restore!

Mod V1.85 özellikler

 • Unlocked
  Shop bölümündeki tüm ücretli içeriği satın aldı.

Mod V1.84 özellikler

 • Sonsuz ışıklar, tüm bebekler, animatronik görmenizi sağlar

Oyunun grafikleri çok gerçekçi ve çekici.

Odanıza giren canavarların seslerini kapatmazsanız, diğer oyun yardımcıları görünecek ve sizi öldürecektir. Bu yüzden canavarların odanıza girdiğini gösteren tüm seslerin farkında olmak önemlidir. En iyi sonuçlar için, ortamınızdan gelen sesleri dinlemeye odaklanın. Bu özellikle Windows Phone, Android veya iOS cihazlarını kullananlar için geçerlidir. Bu korku oyununun yaratıcısı, ücretsiz olarak deneyebileceğinizi belirtiyor. Yaradan ayrıca Freddy Fazbear Entertainment Inc. mağazasının animatronik karakterlerinden kaçınmak için bir el feneri, kamera ve kapılar kullanmanızı ister. Para için umutsuz ve Freddy Fazbear mağazasında gece bekçisi olarak çalışmayı seçti. İşiniz kolay ve saygın bir maaş ödüyor. Animatroniklerle beş gece hayatta kalabilir misin? Freddy 1'de beş gece grafik açısından en gerçekçi oyunlardan biriydi.

Five Nights at Freddy


Oyuncular kötü animatroniklerden korumak için araçlar kullanabilirler.

Mike, selefinin bıraktığı mesajları buldu ve ona fenomenin tarihini anlattı. Dördüncü ve beş gecelerde, mağazayı robotların gizemleri ve keşfetmek için gece korudu. Freddy 1'de Beş Gece, Ağustos 2014'te Derusa'nın en çok satan oyunlarından biriydi. Oyun, eleştirmenler ve oyuncular tarafından anında bir klasik haline gelen benzersiz oyun oynadığı için övüldü.
FNAF 1'de bir oyun oynayacaksınız. Anında bir klasik. Yarın, hayatta kalmak için birçok gizemi çözmelisin. Freddy Fazbears Pizza, insanların animatronik konuklarının çekiciliğini sık sık hafife aldıklarını hatırlatıyor. Freddy'de beş gece oynamak için harcanan bir gece boyunca, sizi tehlikeli animatroniklerden koruyan araçlara erişiminiz var.

Five Nights at Freddy


Bu oyunu geceleri izole bir depoda oynamak, oyuncuda korku ve heyecan yaratacaktır.

Freddy's'te beş gece boyunca oyuncular geceleri bir mağazada yalnız kalma heyecanını ve korkusunu yaşarlar. Bu, oyunu farklı ilgi alanlarına sahip birçok oyuncuyu çekmek kolaylaştırır. Bu oyunda, oyuncular Freddy Fazbear kostümünde saklanan sarı bir tavşan takım elbise olarak gizlenmiş bir katil olan Springtrap ile karşı karşıya kalmalıdır. Restoranın cazibe merkezi, göründükleri kadar iyi kalpli olmayan animatroniklere sahiptir. Geceleri olduğunuzda kameralarla hareketlerini izleyebilirsiniz.

Five Nights at Freddy


Oyunun grafikleri ve sesleri korkutucu kaliteye katkıda bulunur.

Grafikleri ve sesi için korkutucu bir oyun tasarlarken, hayvanların şeklinin yanı sıra kan ve pası dahil etmek gerekir. Bu, dört hayvan grafiğini korkutucu hale getirir, çünkü keskin dişleri, agresif kan ve kürkleri vardır. Karanlıktayken kalbinizin nasıl yarıştığını hayal edin ve bir yaratık dişleri çubuklarıyla size yaklaşıyor. Tek ışık kaynağınız, sınırlı olan pil gücünüzdür. Sonuç olarak, oyuncular oyunlarda karşılaştıkları korkutucu durumlardan kurtulmak için cesur ve yaratıcı olmalıdır. Bu mağaza, makineler aracılığıyla çocuklar için eğlence sağlayarak ek bir hizmet sunmaktadır. Gece düştükçe, makineler ölümcül öldürme makinelerine dönüşür. İnsanları sizden uzak tutmak, kendinizi yenilgiden korumak için kritik öneme sahiptir! Yarı zamanlı bir iş almak hayatınıza yeni komplikasyonlar getirir. Bir gecede bir mağaza memuru olarak çalışarak, oyuncular rahat bir iş için pozisyonlarını yanılıyorlar. Bu işin getireceği öngörülemeyen sonuçları kim tahmin edebilirdi? Oyunun planı ve grafikleri Scott Cawthon liderliğindeki tasarım ekibi tarafından kusursuz bir şekilde birbirine entegre edildi. Birçok kişi projenin bu yönünden sorumlu olduğunu bilmiyor. Bu video oyununun bu kadar popüler olmasının bir nedeni bu gerçeğidir. Oyunun grafikleri oyuncuyu her adımda eziyor. Hayvanlar arkadaş canlısı ve gün boyunca şarkı söyleyebilirler; Ama geceleri paslı görünüm ve sahte sırıtışlarla korkunç görünüyorlar. İlk oyunda metal ayılar paslı ve kırılmış gibi sahte görünüyor.


Bazı durumlarda, oyun belirli alanlara erişimi engellemek için geçici çözümler uygular.

Ünlü bir mağazada beş çocuk öldürüldü. Mor Guy katili, kılık değiştirerek kullandığı hayvanlardan sonra modellenen kıyafetlerde vücutlarını sakladı. Bundan sonra, kostümleri Freddy Fazbear, Bonnie, Chica ve Foxy'nin mağazasına gece korkusu getirdi. Kostüm olmadan savunmasız bir iskelet gibi göründüğünüzü düşünüyorlar. Guard ile oynamanın katilin en iyi intikamı olduğuna inanıyorlar. Sizi bir ayı yaratığa dönüştürmeyi ve kostümlerine koymayı umuyorlar. Bölgenizde dolaşabilecek herhangi bir animatronik için göz kulak vererek şimdi gerçeği keşfetmeye başlamalısınız. Oyunun oyunu oldukça zor. "Freddy Fazbear's Pizza" adlı bir pizza dükkanı için bir gece bekçisi rolünü oynayacağınıza inandığınız gibi basit. Oyuncular nispeten basit bir görev yapmak zorunda kalacaklar, çünkü kapatıldığında bu mağazaya gitmek ve ertesi sabaha kadar her şeyi korumak zorunda kalacaklar. Ama korunması gereken tek şeyin hayatınız olduğunu keşfediyorsunuz. Dostum metal hayvanlar şeklinde ortaya çıkan canavarlar sizi öldürmenin bir yolunu bulacağından, oyunculara bazı durumlarda onları devre dışı bırakabilmek için birkaç farklı araç verilecektir. Ancak, oyunun hiç tam bir çıkışı olmayacak. Gece geçmenin tek yolu sabaha kadar orada kalmaktır. Bu, öldürülmeme anlamına gelir. Oyun gece boyunca gerçekleşecek ve zorlu rakiplerle tanışmanıza izin verecek. Klasik hayalet korkularının arkasına gizlenmiş hikayelerle, her şey yavaş yavaş gelecek ve son ana kadar oyuncuyu teşvik edecek.


SSS

Nasıl kurulur Five Nights at Freddy's Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Five Nights at Freddy's mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Five Nights at Freddy's tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?