HappyMod / Free Fire Mod APK
Free Fire Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Free Fire v1.104.1 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Free Fire
Paket Adı com.dts.freefireth
Yayıncı Garena International I Private Limited
Kategori Action
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 1.104.1
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.1、4.1.11 (JELLY_BEAN)

Free Fire Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

[Mekanik Ejder Geliyor]
Vahşi Mekanik Ejder evimizi istila etti ve Battle Royale ve Ekip Çarpışması modlarını devraldı. Canavarı evcilleştirmek için silahlarınızı çekin!

[Yeni PVE Oynanışı]
Vadi Baskıncıları, zombileri yok ederek VE düşman ekibini alt ederek zaferin tadını çıkarabileceğiniz yeni bir arenadır. Nihai düşmana meydan okumak ve onu yenmek için yarışın!

[Yeni Karakter]
Özel Kuvvetlerin eski bir askeri olan Kairos, otomatik olarak EP doldurur ve düşmanının kalkanını yok etmek için EP kullanır.

Free Fire, mobil platformda oynanan dünyaca ünlü hayatta kalma savaş oyunudur. Her 10-dakikalık maç oyuncuyu, hayatta kalmaya çalışan diğer 49 kişiyle aynı ıssız adaya atar. Oyuncular başlangıç noktalarını paraşütleriyle seçebilir ve güvenli nokta içerisinde hayatta kalmayı hedefler. Uçsuz bucaksız bu haritada araçları kullan, siper al veya otların altına girerek bir kamuflaj ustası ol. Diğerlerini tongaya düşür, ele ve hayatta kal!

Free Fire, Tarzın İle Savaş!

[Orjinal formunda hayatta kalma aksiyonu]
Silahlar ara, güvenli bölgede kal ve düşmanlarını öldürdükten sonra hayatta kalmaya devam etmek için teçhizatlarını al. Hayatta kalmaya çalışırken, haritaya paraşütle bırakılan teçhizat sandıklarını incele. Fakat dikkat et, sandıklara giderken bombardıman yağmuru seni bekliyor olacak!

[10 dakika, 50 oyuncu, destansı bir savaş]
10 dakika içerisinde yeni bir kazanan meydana çıkacak. Kim bilir, kazanan belki de sen olacaksın!

[4 kişilik takımlar, oyun-içi sesli sohbet]
4 kişiye kadar çıkabilen takımlar oluştur ve takımı kurduğundan itibaren sesli sohbet ile iletişimde kal. Arkadaşlarını zafere doğru götür!

[Ekip Çarpışması]
Hızlı akan, 4v4 takımlardan oluşan oyun modu artık kalıcı olarak açık! Elindekilerle yetin, silahlar satın al ve rakip takımları alt et!

[Gerçekçi ve akıcı grafikler]
Kolay arayüz ve akıcı oyun grafikleri ile mobil platformda daha önce tatmadığın bir tecrübe seni bekliyor!

[Bize Ulaş]
Müşteri hizmetleri servisi: https://ffdestek.zendesk.com/hc/tr

PRIVACY POLICY:https://ff.garena.com/others/policy/en/

Free Fire Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.104.1 özellikler

Mod V1.103.1 özellikler

 • Sınırsız elmas

Mod V1.102.1 özellikler

 • Mod menüsü
  – Yasaklanmaya karşı bypass
  – Wallhack hileleri
  – Gölgeleme camları
  – Tel çerçeve cham'ları
  – Parlayan Cham'lar
  – Ana hatlar
  – Gökkuşağı takıları
  – Gökkuşağı gökyüzü (Yalnızca bazı cihazlarda çalışır)
  – Chams genişliği (SeekBar)
  – Wallhack kırmızı (SeekBar)
  – Walhhack yeşil (SeekBar)
  – Wallhack mavisi (SeekBar)
  – Madkit çalışıyor
  – Çift silah hilesi
  – Geri tepmeyi kaldırın
  – Anında silah değişimi
  – Lobiyi öldürebilir
  – Vbadge
  – Aimbot:
  • Normal nişan alın
  • Görünürken nişan alın
  – Aimbot 360°
  – Ateş ederken aimbot
  – Nişan alırken aimbot
  – Çömelirken Aimbot
  – Nişan al (SeekBar)
  – Günlükleri temizle
  – Misafiri sıfırla
  Not: Bazı modeller çökebilir. Birden çok kez deneyebilirsiniz.

Mod V1.100.1 özellikler

 • MOD yok

Mod V1.99.1 özellikler

 • Menü cesareti

Mod V1.98.1 özellikler

 • Amaç, ESP Hattı, Duvar Hack, Antiban

Mod V1.97.1 özellikler

 • Sınırsız Elmas, Menü, ESP

Mod V1.94.1 özellikler

 • Atış aralığı arttı, AIM yardımı, geri tepme yok

Mod V1.92.1 özellikler

 • Otomatik Öldür, Aimbot, Hayalet Hack, Fly Player, Geri Kalma Yok

Mod V1.90.1 özellikler

 • Sınırsız Elmaslar

Oyuncuları sonuna kadar hayatta kalmaya zorlayan çok oyunculu bir çevrimiçi oyuna savaş alanı denir. Her savaşta 29 oyuncu var.

Eşleşen bir sistem kullanarak 29 oyuncuya kadar herhangi bir oyunda maçlara katılabilirsiniz. Evet, herhangi bir oyun sahtekarlığı ve hacklemeyi kesinlikle yasaklar. Bu videoda, savaş alanındaki diğer oyuncularla nasıl bağlantı kuracağınızı öğreneceksiniz. Garena Free Fire: New Age, oyuncuların diğer 49 oyuncunun yanında tehlikeli bir ortamda hayatta kalmaları gereken bir Battle Royale oyunudur. Oyun, isteyen herhangi bir oyuncu tarafından bulunabilen Mac10'a erişimi içerir. Buna ek olarak, oyuncular Battle Royale oyunundan ayrı bir mod olan Garena Free Fire'daki diğer oyuncularla savaşabilirler. Bu modda büyük bir ürün yelpazesi, zırh, sırt çantası ve diğer destekleyici ürünler toplayabilirsiniz. Bu, oyunu daha fazla seçenekle deneyimlemenizi sağlar, çünkü bulunabilecek her silahın sayısı çok büyüktür. Bu modda da birçok farklı silah türü var.

Free Fire Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Aynı anda sahada herhangi bir yerde olabilecek düşmana dikkat edin.

Düşman, tahmin etmediğiniz herhangi bir noktada veya pozisyonda görünebilir. Ayrıca, güvenli bölgenin nerede bulunduğunun farkında olmanız gerekir, böylece uygun pozisyona gidebilir ve oyundaki diğer oyuncuların önünde kalabilirsiniz. Bu oyun dünyanın dört bir yanından oyuncular için birden fazla bölge içeriyor; Birçoğu için popüler bir seçenek. Oyuncular aynı anda Clash ekibinde birçok silah kullanabilirler. Doğru silahları kullanarak göstermek için becerilerini kullanabilirler. Diğer oyuncuların silahlarını devre dışı bırakmak onlara koleksiyona erişim sağlayacak ve oyuncular rakiplerini yenecek. Oyuncuların Garena Free Fire - New Age adlı erişebileceği ikinci bir çatışma kadrosu modu var. Bu mod, tüm oyuncuların silahlarını tuttuğu bir bükülme ile bir Battle Royale gibidir. Bu derilerin nitelikleri olduğunu belirtmek önemlidir. Bu derilerin silahlarda yaptığı değişikliklerden bazıları açık cilt seçeneklerinde listelenir.

Free Fire Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyun ücretsiz ateşte, gerçekçi ve sürükleyici silah oyunu yaşayın.

Bu beta testi sırasında, adaya dağılmış silah ve mühimmat bulmanız gerekecek. Ayrıca, elinizde bol miktarda sağlık ve yiyecek olduğundan emin olun. Bunun nedeni, mümkün olan en kısa sürede düşman karşılaşmalarına hazırlanmanız gerektiğidir. Aslında, bu eşyaları mümkün olan en kısa sürede toplamaya başlarsanız en iyisidir. Bu şekilde, oyunun üstünde kalabilir ve hayatta kalabilirsiniz. Ayrıca, oyun boyunca elmas, silah, altın ve diğer kaynaklar toplanabilir. Bu materyaller sadece düşmanları savaş yoluyla yenerek bulunabilir.
Bu oyunu başkalarıyla oynamak düşmanlarınızı “ezmenize” ve savaşı kazanmanıza yardımcı olacaktır. Birlikte çalışarak oyuncular rakiplerini yenebilir ve Zafer Tepesi'nin tepesine tırmanabilirler. Ancak Jio Phone, APK dosyaları gibi mobil uygulamaları desteklemeyen AKAI veya Android tabanlı bir işletim sistemi vardır. Hem Jio telefonlarında hem de Jio Phone 2.
Sonuç: Oyuncuların “düşmanlarını ezmek” için birlikte savaşmaları gerekecek. Sonra Android'de ücretsiz ateş oynamak için her şeyi yenmek zorunda kalacaklar, bilgisayarınızda bir sanal makine kurmanız gerekiyor. Bu kalkanlar, çevre ile karışmanıza ve oyunun sonlarında yeni yerlere geçmenize yardımcı olur. Kaynak toplamak hayatta kalmayı kolaylaştırır.

Free Fire Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunda, her harita segmenti havaalanları, kimyasal bölgeler ve kamplar gibi birçok yer içerir.

Garena Free Fire oyununa girdiğinizde, müttefiklerin kuralını takip etmeniz gerektiğini her zaman unutmayın. Bu oyundaki her şeye kendi başınıza karar verilmelidir. Ücretsiz Yangın Mod Menüsü OB27 yüklemek için talimatları izlemeniz gerekir. Bir jiophone üzerinde ücretsiz ateş oynamak için optimal bir durum yoktur. "> Ayrıca, bu gerçeği değiştiremeyeceği hiçbir şeyin değişemeyeceği oyuna girerken bunu hatırlayın. Tek yapmanız gereken kendiniz karar vermektir. İşte bu oyun hakkında bazı yararlı bilgiler. Garenacorporation tarafından yaratıldı. Free Fire, oyuncuların keyif alabileceği çeşitli oyun modlarına sahiptir. Bu, olumlu yorumlarını zenginleştiren toplulukla bir hit yapar. Ayrıca, oyunun bir dolabı var oyuncuların eşyalarını organize edebileceği ve hatta dükkanda performans gösterebileceği. Asistan satın almak, topçanızın stilini değiştirmenin başka bir harika yoludur. Bunu yapmak, topçanız için moda stili de dahil olmak üzere tüm paket üzerinde kontrol sağlayacaktır. Oyuncular kullanabilir. Oyun içi dükkan yeni aksesuarlar ve kıyafetler satın almak. Tam gardıroblarına erişimi varsa karakterlerinin görünümünü değiştirmek kolaydır. Ücretsiz atıcı ayrıca bir depolama alanı ve mul gibi birçok özelliğe sahiptir. Tiple oyun modları. Bu ek özellikler, oyuncular arasında popüler hale getirir ve onlardan çok fazla olumlu geri bildirim alır.


Karakter, düşman silahlarını önlemek için savunma yeteneklerini kullanabilir.

Sistem birçok karakter türüne sahiptir. Oyuncuların bu oyunu deneyimlerken seveceği ilginç bir nokta, karakterin düşmandan silahlara direnmek için bazı savunma becerilerine sahip olacağıdır. Yeni sürümün adı. Bu oyun modu sadece belirli bir sınır içinde gerçekleşir, bu yüzden kesinlikle deneyimlemeyi unutmamalısınız. Oyunu sadece 4V.4 maçlara gireceğiniz için çekime odaklanır. Özellikle, dönebileceğiniz ödüller tamamen rastgele ve bunlardan biri silahın cildidir.


Sürekli olarak gerekli eşyaları arıyor ve diğer oyuncularla karşılaşıyor

Bulacağınız yeni oyun modu, Clash ekibine benzer oyunla yalnız Wolf modu, ancak oyuncu sayısı sınırlı. Başka bir deyişle, diğer oyunculara karşı farklı bir silah kullanacaksınız. Garena Free Fire-New Age'de oyuncular, oyuncuların çekim becerilerini ve durumsal kararlarını göstereceği çok sevilen oyun: Battle Royale'i bulacaklar. Diğer 49 oyuncuya karşı bir maç gireceksiniz ve bu maç süresi azalacak, ancak cazibe ve gerilim azalmayacak. Böylece sürekli olarak gerekli eşyaları arayacak ve diğer oyuncularla karşılaşacaksınız. Aynı zamanda, her oyun ekranında, önceki maçın sonuçlarına bağlı olarak bir miktar alacak ve rakibe saldırmak için doğru silah ve ekipman satın almanıza yardımcı olacaksınız.


Oyuncuların bu oyunda silahları bulmak için sürekli hareket etmeleri gerekiyor

Buna ek olarak, bu mod aynı zamanda oyundaki çekim becerilerinizi turlarla göstermenize yardımcı olur ve seçtiğiniz silahların bir bekleme süresi eklenir. Yani, herhangi bir yere indikten sonra, ihtiyacınız olan silahları bulmak için sürekli hareket edeceksiniz. Aynı zamanda, seviyeye bağlı olarak, sırt çantası ve zırh da daha etkili olacaktır. Özellikle, kendilerini korumak ve diğer taktikleri uygulamaya devam etmek için sert bir kalkan oluşturabilecekler. Buna ek olarak, belirlenen hedeflere ulaşan ekip kazanan olacak. Garena Free Fire - New Age'i deneyimlediğinizde, bu oyunun size dönebileceğiniz derilerden verebileceği izlenimini kesinlikle görmezden gelemezsiniz.


SSS

Nasıl kurulur Free Fire Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Free Fire mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Free Fire tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?