HappyMod / Free Fire MAX Mod APK
Free Fire MAX Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Free Fire MAX v2.104.1 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Free Fire MAX
Paket Adı com.dts.freefiremax
Yayıncı Garena International I
Kategori Action
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 2.104.1
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.1、4.1.11 (JELLY_BEAN)

Free Fire MAX Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

[Mekanik Ejder Geliyor]
Vahşi Mekanik Ejder evimizi istila etti ve Battle Royale ve Ekip Çarpışması modlarını devraldı. Canavarı evcilleştirmek için silahlarınızı çekin!

[Yeni PVE Oynanışı]
Vadi Baskıncıları, zombileri yok ederek VE düşman ekibini alt ederek zaferin tadını çıkarabileceğiniz yeni bir arenadır. Nihai düşmana meydan okumak ve onu yenmek için yarışın!

[Yeni Karakter]
Özel Kuvvetlerin eski bir askeri olan Kairos, otomatik olarak EP doldurur ve düşmanının kalkanını yok etmek için EP kullanır.

Free Fire MAX, Battle Royale tecrübesini ayrıcalıklı özellikler ile oynamana yarar. Özel Firelink teknolojisi ile donatılmış bu versiyonda, heyecan verici oyun modlarını diğer Free Fire oyuncuları ile tam performans oynayabilirsin. Ultra HD çözünürlük ve nefes kesici efektler ile yeni bir Free Fire devrinin kapılarını arala. Pusu kur, keskin nişancı tüfeğin ile rakiplerini hakla, ve hayatta kal; Sadece tek bir amaç var: o da hayatta kalan son kişi olmak.

Free Fire, Tarzın İle Savaş!

[Hızlı-geçen, derinlemesine oynanış]
50 oyuncu, terk edilmiş bir adaya paraşütle atlar fakat aralarından sadece bir kişi adayı terk edebilir. 10 dakika boyunca, oyuncular teçhizat ve hayatta kalmalarına yardım edecek silahları toplamaya çalışır ve bu uğurda yoluna çıkan tüm rakipleri elemeye çalışır. Saklan, yağmala, savaş ve hayatta kal - yenilenmiş ve geliştirilmiş grafikler ile, oyuncular başlangıçtan sona kadar zengince geliştirilmiş bir Battle Royale tecrübesi yaşar.

[Aynı Oyun, İyileştirilmiş Tecrübe]
Ultra HD çözünürlük, nefes kesn efektler ve gerçekçi animasyonlar ile, Free Fire MAX tecrübesi grafik ayarlarını yükseltir ve mobilde bulabileceğin en iyi hayatta kalma tecrübesini sunar.

[4-kişilik takım, oyun-içi sesli sohbet ile]
4 kişiye kadar bir takım oluştur ve takımınla oyunun başından itibaren kesintisiz sesli sohbet ile iletişimde kal. Takımını zafer yolunda emin adımlarla ilerlet ve hayatta kalan son takım olma şerefine ulaş!

[Firelink Teknolojisi]
Firelink ile beraber, farklı bir yol izlemeden mevcut Free Fire hesabına giriş yapabilir ve Free Fire MAX tecrübesini doruklarına kadar yaşayabilirsin. İlerlemen ve kazandığın eşyalar, iki uygulamada da gerçek zamanlı olarak kayıt altında olur. Tüm oyun modlarını, Free Fire veya Free Fire MAX kullanıcı farkı gözetmeden her oyuncu ile oynayabilirsin.

Gizlilik Sözleşmesi: https://sso.garena.com/html/pp_en.html
Kullanım Koşulları: https://sso.garena.com/html/tos_en.html

[Bize Ulaş]
Müşteri Desteği: https://ffdestek.zendesk.com/hc/tr

Free Fire MAX Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2.104.1 özellikler

Mod V2.98.2 özellikler

 • Menü/Duvar Hack'i

Mod V2.94.1 özellikler

 • Menü/Duvar Hack'i

Mod V2.93.1 özellikler

 • Menü cesareti

Mod V2.81.0 özellikler


 • Menü Modu

  Artan aralık

  AIM YARDIMI

  Geri tepme yok

Mod V2.60.1 özellikler

 • FF Max Free Mod APK + Veri Minyoussefyt

Mod V2.56.1 özellikler

 • Tanrı modu

Mod V1.11.2 özellikler

 • Menü/Wallhack

Mod V1.0 özellikler

 • Wallhack, Auto Headshot, Menumod

Garena Free Fire Max, ek özellikler ve karakterleri özelleştirme yeteneği ile gelecek.

Bu oyun türü oynarken, Ultra HD grafiklerine geçmek, oyunculara mükemmel bir yükseltme sağlayacaktır. Ayrıca, bu sürüm özelleştirme seçeneklerine sahip ek karakterlere sahiptir. Kimse diğer oyuncuların onlar için neler sakladığını tahmin edemez. Silahınız için benzersiz bir stil bulmak önemlidir, çünkü birçok insan yayınlandıktan sonra PUBG GFF oyununu sever. Eğer sahipseniz şans ve hız bulmak daha kolaydır; Bu iki şeyi bulmak ilginç. Birçok insanı öldürmek hayatta kalma şansını arttırır ve daha fazla insanı öldürdüğünüzde daha yüksek şanslar artırır. Hayatta kaldıktan sonra, en fazla 50 karakterle seviyelendirilir, Glory nihai gol olarak. Garena Free Fire Max Mod, oyuncuyu her zaman belirli bir alana taşınmaya zorlar. Oyunun boyutu küçüldükçe, başlangıç ​​ve bitiş bölgeleri arasındaki fark da öyle. Motor, yakınlarda düşmanlardan dikkat çeken ve düşman karşılaşmalarını daha olası hale getiren bir ses yayar. Her oyuncu, silah veya ekipman satın almak için kullanılabilecek 5 dolar değerinde altınla başlar. Oyunun kurallarını anlamak ve takip etmek kolaydır. Oyunu oynarken, dünya hakkında daha fazla bilgi edinmek için çevreye ve oyun mekaniğine odaklanmalısınız. Bu oyunun geliştiricileri, bir hikaye oluşturmak ve antagonist olmak için her zaman diğer gruplardan bilgi çalmaya çalışırlar. Dahası, insanların gözlerinde kötü adamlar oluştururlar. Buna ek olarak, oyuncular kendilerine verilen hasarı artırmak için silahlarını hafifçe boyayabilirler. Oyuncular bir uçaktan nasıl paraşütle ayrılacağını, düşerken zıplamayı ve bir paraşüt konuşlandırdıktan sonra inmeyi öğrenebilirler. Buna ek olarak, bir kadroda bağımsız veya arkadaşlarla hareket etmeyi pratik yapabilirler.

Free Fire MAX Mod apk son sürüm ücretsiz indir


50 kişilik bir grup savaşmak için ıssız bir yere taşınacak.

Graphics yükseltmesi sayesinde Garena Free Fire Max Mod orijinalinden daha iyi görünüyor. Bu optimizasyon sayesinde 50 oyunculu savaşlar uzun sürmez. Dört kişi birlikte durduğunda, savaşa başlarlar ve belirlenen alanlara geçerler. Yüksek grafiklere geçin ve dünyanın hızla değişen manzarasını gözlemleyin. Cesur gerçekçiliği hepsini toplayarak kucaklayın. Yüksek kum tepeleri ve canlı vahaları olan çorak bir çöl. Mevcut tüm öğeleri toplayarak bunu tamamlayın. Arkadaşlarınızı çok çeşitli yararlı dişli ve silahlarla donatın. Onları haritanıza davet edin ve zahmetsizce geniş bir alanı fethetirken izleyin. Bunun nedeni, güçlü bir takıma sahip olmanın herhangi bir savaşa paha biçilmez güç getirmesidir.

Free Fire MAX Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Savaş gücünüz için sınırsız Garena Free Fire Max'i tamamlayın.

Garena Free Fire Max Mod, popüler hale gelen sıcak bir hayatta kalma oyunudur. Oyuncuların farklı sürümlerle bir araya gelmesini sağlar, çünkü herkes için erişilebilir. Bundan yararlanın ve farklı arazileri keşfetmek için bu yerlere paraşüt. Bu oyun modunu oynadığınızda, yenilecek düşmanları aramak için doğal olarak diğer oyuncularla tanışmanız gerekir. Bunu doğal olarak yapmak sizi takım arkadaşlarınızla bir araya getirmeye ve tüm düşmanlarını yenmelerine yardımcı olur. Bu oyunun en fazla dokuz farklı oyun modu var: Battle Royale, Speed ​​War, Clash Squad, Bomba Ekibi, Bomba Puanları, Kartlar Toplama, Usta Silahlar ve Uygulama. Herkesi göstermek için sınırsız dövüş gücünüzü kullanın! Bir başyapıt oluşturmak için kişisel tarzınızı yansıtan renkleri seçin. Bu elinizde taktik bir silah olabilir.

Free Fire MAX Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Hayatta kalan son kişi olma mücadelesinde hayatta kalmak için mücadele ediyor.

Yaratıcı tarafından oyuna yeni tasarımlar ve ürün stilleri eklenir. Bu oyunu daha çeşitli ve heyecan verici hale getirir. Birçok insan bu eşyaları gökyüzü düzleminde istiyor; Başka birinin yapmadan önce bir şey seçtiğinizden emin olun! Ücretsiz yangın projesini diğer iki fraksiyonun çekirdek üyelerini kaçırarak oluşturdular. Bu, herkesin hayatta kalmak için savaştığı bir hayatta kalma savaşına yol açtı. Askeri uçak daha sonra tüm oyuncuları özel olarak oluşturulan bir haritaya taşıyacaktır. Bu haritada, Battle Royale ana oyun modu; Son kurtulan olmak için her katılımcının hayatta kalma savaşına katıldığı yer burasıdır. Her maç haritasının arayabileceğiniz ve keşfedebileceğiniz kendi ilginç özellikleri vardır. Birlikte çalışarak, diğer takımları yenebilir ve çekim becerilerinizi gösterebilirsiniz. Cep telefonları için en iyi Battle Royale muhtemelen ücretsiz ateştir, aynı zamanda en iyi seçimdir. Kadro tabanlı çekim seviyeleri ile hızlı bir savaş tamamlama oranına sahiptir. Battle Royales'i sevenler için, ücretsiz ateş ideal oyununuz olabilir. En son ve geliştirilmiş versiyonuna Free Fire Max denir. Herhangi bir Android cihazı için APK dosyasına buradan erişin. Ayrıca, maksimum seviyedeki açılan seviyeyle tam güçle oynayabilirsiniz. Bu Free Fire Max. Hiçbir sınırlama içermez ve oyunun her bölümüne sınırsız erişim sağlar.


Daha gerçekçi sonuçlarla, efektler ve görüntülerdeki değişiklikler yapıldı.

Garena Free Fire Max Mod, yeniden işlenmiş efektler ve görüntüler sayesinde gerçekçi bir his veriyor. Bu özel mod, “havalı” bir vibe.P sağlayarak her seferinde başarılı olmanıza yardımcı olacaktır ve rakibe saldırır. Yani, bu seviyeyi tamamladıktan sonra, uygun oyun modunu seçeceksiniz.
Savaşmaya ve nihai hayatta kalan olmaya hazır mısınız? Garena Free Fire Max modunun APK dosyasını indirin ve şimdi savaşa katılın. Bu hasar, oyunu pek etkilemez. Gerçekten de bu, harika bir eğlence zamanına sahip olmak için görmezden gelmeyeceğiniz bir oyun. Düşmanlarınızı gizlemek ve saldırmak için çevre içindeki herhangi bir unsurdan yararlanabilirsiniz.


Düşmanla yüzleşmek için destek araçları, ekipman ve silahlar arayarak hızlı hareket etmeye çalışın

Cybernetica, usta bilgisayar korsanları için bir toplantı yeridir.Gara Free Fire Max Mod, eski oyun, 50 kişi, 10 dakika ve son bir hayatta kalan kişi tutar. Düşmanla yüzleşmek için destek araçları, ekipman ve silahlar arayarak hızlı hareket etmeye çalışın. Arabalar veya motosikletler de çok kullanışlıdır, daha hızlı hareket etmeye yardımcı olurlar. Yeterince uzun oynadığınızda, orada birçok büyük avantajdan yararlanabilirsiniz. Geleneksel Battle Royale modunun dışında, Garena Free Fire Max modunun Clash Kadrosu modunu da bulabilirsiniz. Garena Free Fire Max moduna giriş yapmak için daha önce kayıtlı hesap. Aynı şey karakter verileri, öğeler ve diğer başarılar için de geçerlidir. Diğer bir şey ise yeni tur başladığında tüm ekipman ve silahların sıfırlanacağıdır. Burada mücadele etmeye ve hayatta kalmak için savaşmaya başlayacaklar. Basit bir matematik ama aynı zamanda son derece zor. Düşmanı yendiğinizde, bir sonraki seviyenin yeni şeyler satın alabilmesi için nakit alacaksınız.


Sayısız oyuncu ile yoğun bir savaşa katılın

Kendinizi suçlamayacak bir grafiğe daldırın. Siyah silahlar sizi heyecanlandırmak için yeterli değildir. Garena Free Fire Max Mod, oyuncuların benzersiz ortamlar ve çeşitli oyunlar bulacağı bir çekim oyunudur. Güvenli Bölge Elemanı hala bu oyunun Battle Royale oyununda vazgeçilmez bir unsurdur.
Grafikleri olmasına rağmen Modern trendlere uygun olarak tasarlanan birçok oyuncu daha fazlasını elde etmek için istekli. Sizi sayısız oyuncu ile yoğun bir savaşa götürür. Bunlar diğer oyunculara karşı savunmanıza yardımcı olur. Issız şehirler, ıssız, yıllarca uzun duruyordu. Bu düşmanlar kolayca indirebileceğiniz hedeflerdir, bu yüzden becerilerinizi geliştirmeye ve kontrol becerilerinizi ustalaştırmaya çalışacaksınız. , her güç cetvel olmak istiyor. Sadece güçlülerden oluşan bir dünya yaratmak için zayıfları ortadan kaldırmaya çalışırlar. Bu modda, diğer oyuncularla eşleştirileceksiniz. Bu nedenle, oyuncuların düşmanlarla karşılaşmaları için ölçek daraltılmış ve beceri ile karar verilen maçlar oynanacaktır.


SSS

Nasıl kurulur Free Fire MAX Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Free Fire MAX mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Free Fire MAX tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?