HappyMod / Grand Theft Auto: San Andreas Mod APK
Grand Theft Auto: San Andreas Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Grand Theft Auto: San Andreas v2.11.217 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Grand Theft Auto: San Andreas
Paket Adı com.rockstargames.gtasa
Yayıncı Rockstar Games
Kategori Action
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 2.11.217
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 9.0

Genel bilgi

Grand Theft Auto: San Andreas Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2.11.217 özellikler

 • sınırsız para

Mod V2.11.206 özellikler

 • Sınırsız Para
  Oyuna giriş yaptığınızda OYUNA DEVAM ET butonuna basarak devam ederseniz paranız sınırsız olacaktır. Hile yapmadan oynamak istiyorsanız yeni bir profil oluşturun.

Mod V2.10 özellikler

 • Mod Menü / Sağlık Ekle / Sağlık ve Para Ekle / Dayanıklılık Ekle / Bir Heade Al / Bir Yakıt Tankeri Al / Bir Tank Alın / Apache Helikopter Alın / Bir Jetpack Al / Stok Araba 1 / Stok Araba Al 3 / Stok Araba Al / Stok Araba Al 4 / Silah Al / Bir Devrim Alın

Mod V2.01 özellikler

 • Not: Bu sürüm, Android 11 cihazlarını desteklemez, Android 11 cihazları indirme, bunun için üzgünüz.

  Peyzaj Paketi, Çok sayıda altın sikke inşa etti, silahlar arşivinin kilidini açtı. Not: Oyunu ilk kez açtığınızda, OBB'nin indirilemediğini, sadece uygulamayı kapatıp yeniden açtığınızı not edebilirsiniz.

Mod V2.00 özellikler

 • Gerçekçi Grafik Modları

Mod V1.09 özellikler

 • 1. Naruto Module + Hile Menüsü, Cilt, sıcak bir kişiyi seçebilir (ekranın ortasında kayar, bazı hile kodu Flashback'e yol açacaktır, dikkatli kullanır) 2. Bu modül yabancı Tiuwdie'nin tanrıları tarafından üretilir, yalnızca entegrasyon, uyumluluk garanti edilemez, temkinli olarak indirilemez. 3. Oyun paketi daha büyük. Telefon depolama alanı 10 g'den az olmamalıdır, aksi takdirde dekompresyonun başarısızlığına neden olabilir. (1) Dekompresyon Arızası Önce telefon hafızasının yaklaşık 10 g için yeterli olup olmadığını tespit edin. (2) Müşteri indirme kaydını ve önbelleği temizleyin (istemcinin en son sürümünü kullanın), yeniden indirin (lütfen istemciyi bırakmayın, sabırla açmayı bekleyin).

Mod V1.08 özellikler

 • Not: Bu sürüm, Android 11 cihazlarını desteklemez, Android 11 cihazları indirme, bunun için üzgünüz.

  MOD, Sınırsız para

Mod V1.06 özellikler


 • Sınırsız Para (Cleo Hileleri)

Mod V1.3.43 özellikler

 • Çok para
  Önbelleği / verileri / ayarını yaparak çok para ile tasarruf sağlayabilirsiniz.

San Andreas Caddesi başını kontrol ederek çeteler oluşturun.

Bence, bu oyunda 1970'lerin müziği çekiciliğine katkıda bulunuyor. Artan FBI ve görev gücü seviyeleri, kimsenin bu oyundan sıkılmayacağını garanti ediyor. Rockstar Games'in Grand Theft Auto San Andreas, başlangıçta tek oyuncular için tasarlanmış çevrimdışı bir oyundur. Ancak oyun çevrimiçi bağlantı olmadan oynanamadığından, bu oyunun planı hakkında şaşırmak için gerçekten bir neden yok. Bahsetmeye değer bir şey, bu oyunun müziğinin bir önceki oyundan bu yana önemli ölçüde gelişmesidir. Aslında, bu oyundaki her şey mümkün. Ancak, hikayede bir kısmı yetişkin içeriği nedeniyle PG olarak derecelendirilmiştir. Oyunu oynarken, kendi yasalarına sahip olacak kadar büyük bir şehirde bir hukukçu olarak hareket edersiniz. Binalara girmek ve çalmak gibi şeyler yapmak, oyundaki cezai eylemlerinizin bir parçasıdır; Bu, boş zamanınız olduğunda benzersiz bir eğlence sağlar. Görünüşünüzü ve özelliklerinizi egzersiz yaparak ve yiyerek değiştirebilirsiniz. San Andreas'ın başkanı oldu, çeteler kurdu, caddeyi kontrol etti ve annesini öldüren suçluyu buldu. GTA: San Andreas'ın araçları görünüm ve aksesuarlarda yükseltilebilir ve özelleştirilebilir. Bu oyunu ilk kez oynayacaksanız, grafikleri ve efektlerine hayran kalacaksınız. Rol yapma oyunları, oyuncuların önceki taksitlerden daha fazla etkinliğe katılmalarını sağlayan birçok yeni mekaniği tanıtıyor. Suç patronları dünyasında kaybolmuş gibi hissettiren birçok mini oyun var.

Grand Theft Auto: San Andreas Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu video oyununun hikayesi aksiyon, gerilim, gizemler ve bir gerilim ile dolu.

Grand Theft Auto 1997'de başladı. İlk oyunu büyük bir açık dünya oyuncuları, birçok karakterle özgürce keşfedebilir ve etkileşime girebilir. Oyuncular, sıkılmış hissediyorlarsa veya savaşmak istemiyorlarsa bunu atlamayı seçmelerine rağmen, çevredeki manzarayı görmek için şehirde dolaşabilirler. Birden fazla açıdan 3 saldırı dalgası vardır; Oyuncular bu saldırılarda hayatta kalırlarsa, düşmanın topraklarını fethederler ve kontrolü ele alırlar. Oyun hala modern oyuncuları çarpıcı grafikleriyle etkiliyor. Yine de, gözün karşılaşmasından çok daha fazlası var. Yeni başlayanlar için çok sayıda özelliği var. GTA 5'in planı gerilim, gizem ve heyecan verici eylemle doludur. Bu nedenle, oyun oyuncular için ilgi düzeyini koruyor. Ayrıca, yukarıdaki bağlantıdan indirilebilir iki farklı sürüm bulunur.

Grand Theft Auto: San Andreas Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyunun dünyasını özgürce keşfetme yeteneği, çekiciliğinin önemli bir parçasıdır.

Mafya oyunları genellikle insanları öldürmek, araba çalmak ve farklı yerlerden sözleşme almaktır. Oyunlar tam olarak gerçek dünyaya benzeyen bir mobil sanal alan dünyasında yer alıyor. Bu oyun iyi grafiklere sahiptir ve oyuncular birçok farklı araç ve kıyafet tasarımından seçim yapabilir. Rockstar Games 'Los Angeles City Model GTA, tüm zamanların en popüler video oyunlarından biridir. Oyuncuların dünyayı ele geçirmesine ve kaos yaratmasına izin verir. Bu oyunu oynarken, gerçek hayat LA City modeli gibi tasarımcılar çok para kazanabilir. Buna ek olarak, geceleri büyük evlerden değerli eşyalar çalabilirler. Ayrıca, bu oyun düşmanlar ve müttefikler yaratabilir; Nasıl yaklaşılacağı oyuncuya kalmış. Bir oyuncu, casinoları, otelleri ve restoranları ziyaret etmenin yanı sıra, şehrin genel manzarasını almak için skydiving'in tadını çıkarabilir. Ayrıca bir dağ ve yarış arabalarını bir yamaç aşağı sürebilirler. Oyun, oyunculara ateşe atlamak ve yarış gibi ekranlarında birçok seçenek sunuyor. Rockstar oyunları, uyumlu mobil cihazlar için Grand Theft Auto San Andreas'ı yeniden düzenledi. Bu, başlangıçta belirli bir platform için tasarlanmış olmasına rağmen, oyunun grafiklerine tüm cihazlarda erişilebilir olduğu anlamına gelir. Bu oyun, özelleştirilebilen birçok motosiklet, otoban ve eğlence aracı içerir. Ayrıca, GTA 5'te herhangi bir kısıtlama veya sınırlama yoktur; Gerçek oyuncuların keyif alması amaçlanan açık dünya bir oyun. Rockstar oyunları, oyunlarına birinci şahıs görünürlüğünü içeriyordu. Bu, oyuncuya sürüş, silah ateşleme veya gezi yaparken daha gerçekçi bir bakış açısı kazandırır. GTA'nın Açık Dünyası, oyunun en önemli özelliklerinden biridir. Ve şaşırtıcı olmasına rağmen, GTA V'de hile yapmak meşru bir özelliktir. Oyunlarında modların veya hilelerin kullanımı, GTA 5. Bir katliama neden olmak istiyorsanız, birlikte yapmak için başka bir oyuncu ile bir takım oluşturabilirsiniz. Her şey yeni bir görünüm vermek için yeniden tasarlandı, ancak yine de hepimizin sevdiği aynı oyuna sahip.

Grand Theft Auto: San Andreas Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Karakterinizi seviyelendirin ve doğru bir nişancı olun

Özgürlüğe taşındı ve yeni bir hayat başlattı.Bir yıllar sonra annesinin öldürüldüğü, ailesinin kırıldığı ve arkadaşlarının tehlikede olduğu haberini dinledi. GTA, keskin grafikler ve canlı 3D görüntüleri ile toplumun ters tarafını tasvir ediyor ... memleketinize geri döndükten sonra, yeraltı dünyasının savaşına kapılırsınız. Bu, karakterinizin seviyelendirilmesine ve doğru bir nişancı haline gelmesine izin verecektir.
Bu oyun, herhangi bir şey yapmak için karakterinizin tam kontrolüne sahip olduğunuz eksiksiz bir film gibidir. Görevler tam anlamıyla bir sonraki seviye çünkü her görevin çok iyi bir teması var. GTA SA: CLEO sürümü için, hava koşullarından, araçlardan, silahlardan, zamandan, paradan birçok şeyi özelleştirebilirsiniz. Yan görevler bazen basittir, örneğin taksi şoförü olmak veya çalmak sizi daha fazla gelir sağlayacaktır. Bu özellikle Grand Theft Auto serisi için geçerlidir. Bu oyunda tamamlanacak tonlarca görev var ve her biri giderek zorlaşıyor.


Bu oyun, farklı cihazlarınız olduğunda oynamanıza izin verecektir

Mod sürümü ararken, bu oyunda sınırsız nakit alacaksınız ve tüm premium özellikleri ücretsiz kullanabilirsiniz. Eve geldiğinde, polise yasadışı faaliyetlerde yardımcı olmadıkça polis tarafından yanlış bir şekilde tehdit edildi. Genel olarak, oyuna sahip olacaksınız. Bu, farklı cihazlarınız olduğunda oynamanıza izin verir.
Oyundaki üç şehir alışveriş merkezleri, bankalar ve birçok insanla canlı bir şekilde simüle edilir. Film yıldızlarının ve milyonerlerin kaçakçılardan ve gangsterlerden kaçınmak için ellerinden geleni yaptıkları bir yer. Los Santos'un şehri, mimari eserlerden otantik doğal sahnelere kadar olağanüstü ayrıntılı ve titizlikle tasarlanmıştır. Şimdi her şeyi normale etmek için San Andreas'ta bir yolculuk yapmak zorunda kaldı. Bugün bile, GTA San Andreas Mod Apk Sınırsız Para, Sınırsız Sağlık hala bazı oyunları utandıracak bazı ciddi özellikler sunuyor. Hayranların sevinmesi, bu oyunun çevrimdışı oynanabileceği gerçeğidir.


Oyunda mafyalarla savaşmak için kendi çetenizi yaratın

Hotstar VIP mod apkjiotv mod apkpopcorn zaman mod apkstick düğümleri pro apkto oyuncuların dünya çapında ihtiyaçlarını karşılıyor, dünyada giderek daha fazla oyun yayınlanıyor ve yarışıyor. Üç karakter Franklin, Michael ve Trevor'un görev sistemi çoktur; Ama net ve tutarlı bir hikaye yaratmak için her zaman yakından bağlanırlar. Başlangıçta 2004 yılında piyasaya sürülen bu oyun diziyi Stardom'a fırlattı. Bu harika oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, okumaya devam edin. Çete savaşları, yolsuzluk ve uyuşturucular yaygın olduğu için şehir kaosun eşiğinde olduğu için ayrıldı. Ama en önemlisi, bu açık dünya oyunlarına olan sevginizi gerçekten gelişecek bir oyundur. Bu açık dünya oyunu milyonlarca insan tarafından güvenilir ve bu oyuna karşı gizlilik konusunda hiçbir şikayet yoktur. Oyuncu sadece 3. perspektifle şehre bakarsa, titizlikle tamamlanmış bir açık dünya önemli bir eksiklik olacaktır. Savaşınız ABD'nin San Andreas eyaletinde, oyuna getirilen şehirler, simgeler ve Los Angeles'taki ayaklanmaların gerçek olayları da dahil olmak üzere gerçekleşecek. Mahallesine döndüğünde, bazı yozlaşmış polisler başladı Onu taahhüt etmediği cinayet için çerçeveliyor. Yeni iyileştirmelerle, sürükleyici birinci şahıs oyun, kullanıcıların Los Angeles şehrinin olağanüstü güzelliğine tam olarak hayran kalmasına yardımcı olur. Rockstar, oyunun cazibesini artırmak için her zaman oyun içi etkinlikler ekliyor ... open dünya oyunları bu günlerde son derece popüler. Kolaylık için şehrin etrafına dağılmış sağlık alımı yoktur.


Oyuncular yolsuzluk güçleriyle ve diğer birçok çatışma kuvvetiyle yüzleşecekler

Keskin grafikler, ilgi çekici oyun ve hikaye, Open City,… bu oyunu telefonunuza indirmeniz için birçok neden. Gat 5'in ana karakterinsin, bu yüzden iyi bir adam olabilirsiniz ya da size bağlı olduğu kötü olabilirsin. Bu ses unsuru iyi ayarlanmış olduğu için, oyuncuların gerçek dünyaya girmesi de kaçınılmazdır.Grand hırsızlığı Otomatik: San Andreas, zorlayıcı hikayesi ve oyun için sevilir. Bulut Kaydet Desteği. Bununla birlikte, yeni başlayanlar için ipuçları: Sağlığı Yeniden Kazanma - Seleflerinin aksine, Grand Theft Auto San Andreas'ta, sadece fast food restoranlarında yiyerek sağlığı yeniden kazanabilirsiniz. Otomatik: San Andreas ilk olarak 2004 yılında PlayStation 2 sürümü ile piyasaya sürüldü. Neredeyse herkes bu oyunu biliyor çünkü her şeyi yapabileceğiniz tam bir dünya gibi. Çevrimiçi mod oynarken, oyunculara ayrı bir karakter şekillendirme sistemi sağlanacak ve oyunda aynı karaktere sahip olmayacak. Karakterin sesinden, silah atışları, arabalar gibi ortamdaki ses efektlerine, GTA'daki ses, oyuncuya her zaman her seste gerçek bir his verir. Çeteler ve suçlular dünyasında, yolsuzluk güçleriyle ve diğer birçok çatışma kuvvetiyle yüzleşeceksiniz. Oyun, karakterinizin görsel grafiklerini, yüksek çözünürlüklü grafikleri ve gerçekçi modelleri ayarlamanıza izin veren 3D grafiklere sahiptir. oyun. Cinayet için suçlanan CJ, Libery City'nin yeni bir hayata başlaması için Los Santos'u bıraktı. Sadece karakterinizi kontrol etmek için hareket tekerleğini sürüklüyorsunuz. Grand Theft Auto San Andreas'ı oynamak için değil ama görevlere takılmak istemiyor musunuz? Mod şimdi indirin ve nihai gangster olun.


SSS

Nasıl kurulur Grand Theft Auto: San Andreas Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Grand Theft Auto: San Andreas mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Grand Theft Auto: San Andreas tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?