HappyMod / Grand Truck Simulator 2 Mod APK
Grand Truck Simulator 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Grand Truck Simulator 2 v1.0.343 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Grand Truck Simulator 2
Paket Adı com.Pulsar.GrandTruckSimulator2
Yayıncı Pulsar Gamesoft
Kategori Simulation
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 1.0.343
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.1 (LOLLIPOP_MR1)

Genel bilgi

BETA SÜRÜMÜ

Grand Truck Simulator destanının ikinci sürümü, mobil lojistik simülasyonuna yeni bir konsept getiriyor.

Artık araç filonuza her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz.

Gerçekçi tüketim, hasar ve aşınmaya sahip yeni bir fizik, tüm sürüş ve yönetim becerilerinizi test edecek.

Lastik basıncını, soğutucu ve yağlayıcı seviyelerini kontrol etmek, ikinci el kamyon satın almak, motorları, vites kutularını, diferansiyelleri, lastikleri ve jantları değiştirmek GTS 2'nin bize sunduğu yeni özelliklerden bazıları.

Yeni haritalar ve geliştirilmiş hava durumu sistemi büyüleyici bir oyun deneyimi sunuyor.

Sonraki güncellemelerde yeni özellikler eklenecektir.

Keyfini çıkarın!

Grand Truck Simulator 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.0.343 özellikler

 • Sinir bozucu geçiş reklamlarını kaldırın
  Grand Truck Simulator 2 Dış Görünüm Modları İçeride
  1.Oynamanız için çok sayıda araba görünümü modu sağlayın,İndirmek ve deneyimlemek için playmod'un kayan penceresine tıklayın.
  2.Sınırsız Para.

Mod V1.0.333 özellikler

 • Mod, sınırsız para

Mod V1.0.32 özellikler


 • Sınırsız para (harcandığında azalma)

Mod V1.0.30 özellikler

 • Yeterince banknot (araç zorlanıyor) ve XP'yi azaltmaz! 6 Temmuz 9:05, 2021, Artan Modifikasyon: Çok fazla para ve elmas almak için para kullanın, elmasların değeri yenilemek için sahne ekranını değiştirmesi gerekir.

Mod V1.0.29 özellikler

 • Yeterince banknot (araç zorlanabilir) ve XP'yi azaltmaz!

Mod V1.0.28 özellikler

 • değiştirmek için yeterli para kullanın (araç satın zorunda olabilir) ve XP azaldı ama arttı!

Mod V1.0.27 özellikler

 • Mod Para

Mod V1.0.26 özellikler

 • değiştirmek için yeterli para kullanın (araç satın zorunda olabilir) ve XP azaldı ama arttı!

Mod V1.0.25 özellikler

 • Mod Para

Mod V1.0.24 özellikler

 • Yeterli para kullanın ve değiştirmek XP azaldı ama arttı!

Mevcut en gerçekçi ve yine de nihai kamyon oyununa ilk elden bir bakış.

Aracınızın yakıt tüketimini ve kalite seviyelerini izlemek için size lastik sıcaklığını kontrol etmek için araçlar sunuyoruz. Bu, bakım görevlerinin üstünde kalmanıza yardımcı olur. Ayrıca, garajınıza sık sık yapılan ziyaretler, aracınızı daha hızlı yönetmenize yardımcı olur. Sonuç olarak, bu görevler eğlenmek isteyen insanlar arasında giderek daha popüler hale geliyor. Son derece popüler Grand Truck Simulator 2, Pulsar Gamesoft tarafından geliştirildi. Son derece doğru grafikler, oyun ve konumlara sahip kamyon temalı bir simülasyon oyunudur. Oyuncular, bir ulaşım şirketinin normal bir kamyoncu veya patronu olarak sürmeyi seçebilirler. Grand Truck Simulator 2'nin selefi versiyonu oyun, grafik ve konumlarda ek iyileştirmeler yaptı.

Grand Truck Simulator 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Ödül kazanmak için görevleri ve dersleri tamamlamanız gerekir.

Bir kamyon şoförü olma deneyimini tam olarak takdir etmek için, bu oyunu oynarken aynalarınızı kullanmanız gerekir. Ayrıca, sizin için çalışan deneyimli sürücüleri işe almalısınız. Bu oyun simülatör oyunları arasında en iyi grafiklere sahiptir ve aynı zamanda en popüler olanıdır. Aracınızdan bu yerden çıkabilirsiniz; Oyun oynayarak nakliye endüstrisinde kalıcı bir anıt oluşturmak için çalışın. Grand Truck Simulator 2, Pulsar Gamesoft tarafından geliştirildi. Ödül kazanmak için dersleri ve görevleri tamamlarsınız. Ek olarak, hareket özgürlüğü direksiyon simidi, pedallar, boynuzlar, farlar, dönüş sinyalleri ve daha fazlasına kadar uzanır. Bu oyun için kariyer yolu yok. Bu sürümle, Game Creator birçok yeni özellik ekledi. Bunlar arasında çizgi kameralar, GPS izleyicileri ve otomobillerde GPS ekranları bulunur. Ayrıca yeni vites değiştirme kürekleri, ışıklar, frenler ve direksiyon tekerlekleri eklediler. . Ayrıca, yaratıcı önceki sürümlerden daha gerçekçi ve duyarlı yeni kontroller ekledi.

Grand Truck Simulator 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Grand Truck Simulator 2, harika bir deneyim sunan gerçekçi bir sürüş oyunudur.

Başarılı bir kamyon şoförü olmak için tekerleklerinizi, lastiklerinizi, şanzımanlarınızı ve soğutucularınızı korumalısınız. Öncelikle gelişmiş konulara geçmeden önce derslerle öğreneceksiniz. Grand Truck Simulator 2 simülasyon oyunu gerçekçidir ve tüm Android cihazlar ve tabletler için optimize edilmiştir. Simülasyon oyununu oynarken özgünlük hissini artırarak serbestçe araştırılabilen büyük bir haritaya sahiptir. Diğer kamyon sürüş simülasyon oyunlarının aksine, bu hayat için oldukça doğrudur. Farklı kamyonları seçebilir ve kolayca oynayabilirsiniz. Kamyonunuzu geride bırakabilir ve istediğiniz her yerde keşfedebilirsiniz. Bu video oyunu size farklı Boonex kamyonları sürme seçeneği sunar.

Grand Truck Simulator 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunda, farklı kamyon türleri belirli görevleri yerine getirir.

Farklı amaçlara sahip birçok farklı kamyon türü vardır - bazıları taşıma ve bazıları tarım için. Onları kullanırken kazanılan para artar. Bu oyunu oynayarak her türlü ulaşımı deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca arabaları tekerleklerini, frenlerini ve motorlarını onararak özelleştirebilirsiniz. Bu onların yıpranmalarına ve içeride hasar görmelerine neden olacaktır. Bu, istediğiniz yere gitmenizi sağlayacaktır.


Oyunun gerçekçi grafikleri ve açıklaması daha gerçekçi görünmesini sağlıyor.

Oyunun mesajı, çizdiğinizde kişisel deneyiminizle iletilir. Oyundaki belirli parçalara ve araçlara erişmek için başlangıçta premium para birimleri satın almak gereklidir. Daha sonra, başarılı bir ulaşım şirketi inşa etmek için ek parça ve araç satın almak gerekir. . Sürüş sırasında sürekli kullanım nedeniyle motorda yağ ve basınç azaldığı için GPS sistemine kolayca erişilebilir. Google Play Store, bu oyunun yüz binden fazla indirmesini barındırıyor. Bu, birçok farklı kamyon türüne erişim sağlar. Kamyonların sesleri ve oyunun görsel görünümü, daha gerçek bir yaşam durumu gibi görünmesini sağlar. Ayrıca, oyundaki hava etkileri önemli bir bileşendir.


Tüm yeteneklerinizi kullanarak hedefinize hızlı ve güvenli bir şekilde gidin.

Hacimli kargo kamyonlarını yönetmek zorunda kalmak zordur - özellikle sürüş konusunda fazla deneyimi olmayan herkes için. Gerçek hayatta bir araba sürmeye benzer. Hedefinize hızlı ve güvenli bir şekilde gitmek için tüm becerilerinizi kullanın. filonuz için. Çok fazla deneyime sahip olduğunuzda, daha büyük kamyonlar alabilir ve performanslarını artırabilirsiniz. Bu kamyonların hepsi, bileşik hareketleri göstermek için çok yetenekli parçalara sahip tamamen yeni tasarımlardı. Bu kamyonlar gerçek modellere dayanıyor olsa da, yine de istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Grand Truck Simulator 2'yi oynama sürecinde bir arkadaş olacak. Ayrıca, kargo kamyonları zor arazilerle tehlikeli yolları geçmek zorunda kalacak. Bu nedenle, en sevdiğiniz arabaya odaklanın. Bu kez, dev otomobili otoyollarda sürmeniz ve bu onarım ve bakım yapmanız gerekecek.
Grand Truck Simulator 2, Pulsar Gamesoft tarafından geliştirilen popüler bir simülasyon oyunudur. Bu oyunda, farklı türde kamyon türleri kullanırsınız. Ama bu normal sürüş oyununuz değil, burada tonlarca kontrolünüz olacak. Karıştırıcı tekerlek, çubuk kayması, fren ve ivme pedalları, boynuzlar ve daha fazlası var! Ayrıca aynalarınızı burada kullanmanız gerekir, böylece kamyon şoförü olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyebilirsiniz! Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.


Bu oyun, tüm oyuncuların deneyimlemesi için birçok özel özellik getirecek

Grand Truck Simulator 2 Garajı, ünlü Amerikan markalarından çeşitli kamyon koleksiyonuna sahiptir. Orada, size en uygun modeli özgürce seçebilirsiniz. Grand Truck Simulator 2 oyunu, tüm oyuncuların deneyimlemesi için birçok özel özellik getiriyor. Aslında, oyun yol haritalarını açmanıza, GPS sinyallerini kullanmanıza ve her zaman mükemmel durumda tutmak için aracınızı kontrol etmenize olanak tanıyan tüm olasılıklara sahiptir. Buna ek olarak, lastik basıncını, soğutma suyu seviyesini kontrol edebilir ve kurumasını önlemek için aracı yağlayabilirsiniz. Yeni haritalar ve hava sistemleri, oyunculara oynarken en iyi deneyimi sağlamak için her zaman geliştirilir. Özel bir tema için, kendinizi oluşturabilir ve diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz. Oyunun neredeyse tüm özellikleri sürekli olarak güncellenir ve daha fazla ayrıntı ekler ve delikleri yükseltir. Şu anda, oyun oyuncuların daha pürüzsüz bir oyun deneyimlemesine yardımcı olmak için Android 11 cihazlarına destek ekledi. Yarı yeniden oluşturulmuş ve Mercedes Gens LS 1518 gibi minibüsler de eklenmiştir. Dahası, görevleri tamamlamaktan aldığınız para, arabanızı daha fazla sınıf olmak veya tadilat için ek araçlar satın almak için yükseltmek için kullanılabilir. Oyun! Gerçek bir kamyonda göreceğiniz her şey burada mevcut. Kamyon sürebilir, benzin istasyonlarına, kanca römorklarına ve daha fazlasına gidebilirsiniz! Burada, seçerseniz kamyonunuzdan da çıkabilirsiniz. Bu, istediğiniz yere ulaşmanızı sağlar.


SSS

Nasıl kurulur Grand Truck Simulator 2 Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Grand Truck Simulator 2 mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Grand Truck Simulator 2 tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?