HappyMod / Heat Gear - Race & Drift World Mod APK
Heat Gear - Race & Drift World Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Heat Gear - Race & Drift World v0.9 Mod APK Reklamları kaldırmak Mod speed

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Heat Gear - Race & Drift World
Paket Adı com.Graypow.HeatGear
Yayıncı Graypow
Kategori Racing
MOD özellikleri Reklamları kaldırmak Mod speed
Sürüm 0.9
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Heat Gear - Race & Drift World Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Bu Makaleyi Keşfedin

Genel bilgi

Heat Gear - Race & Drift World'de sokak yarışçılarıyla çatışırken acımasız bir polis gücünden kaçının. En büyük gece şehrinde açık dünyada yarışın ve sıcak arabaları kovalayın. Mobil cihazlar için gerçekçi tam araba ile frensiz sokak yarışının yoğunluğunu hissedin.

Sıfırdan en çok arananlara git!
• Arabanızı modifiye edin
- Gövde rengi
- Vücut derisi
- Jant modeli
- Spoiler modeli
- Neon ışık altında
- Plaka özelleştirme
- Arabayı yükseltin

• 9 farklı oyun modunda yarışın.
- Bölünmüş mod
- Devre modu
- Drift modu
- Polis modundan kaçış
- Zaman modu
- Hız modu
- Ramak kala modu
- Serbest drift modu
- Maksimum hız modu

• Dünyanın en heyecan verici 10 arabasını sürün ve özelleştirin
• En büyük haritada açık dünyada istediğiniz gibi yarışın!
• Arabanızı geliştirmek ve şık bir şekilde sürünün önüne geçmek için Modları kullanın
• Akıllara durgunluk veren grafikler ve yoğun aksiyon ile aksiyonu deneyimleyin
• Yeni arabaların kilidini açmak için para kazanın

Arabanızı seçin, özelleştirin ve yarışmaya başlayın. 3d açık dünya gece şehir yarış oyunlarını, araba sürme oyunlarını ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız, şimdi Heat Gear - Race & Drift World'ü indirin, heyecan verici yarış modlarından birini seçin ve polisten kaçın!

NOT: Heat Gear - Race & Drift World, kurulumdan sonra internet bağlantısına ihtiyaç duymaz! Yaşasın çevrimdışı açık dünya yarış oyunu!

UYARI: Heat Gear - Race & Drift World artık bulut kaydetme özelliğine sahip değil. Bu açık dünya yarış oyunu silindiğinde tüm oyun ilerlemesi ve uygulama içi satın alımlar kaybolabilir.

Heat Gear - Race & Drift World Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V0.9 özellikler

  • Speed Hack/No Ads

Mod V0.8 özellikler

  • Sınırsız para

Mod V0.4 özellikler

  • Çok fazla altın sikke almak için reklamları değiştirin

SSS

Nasıl kurulur Heat Gear - Race & Drift World Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Heat Gear - Race & Drift World mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Heat Gear - Race & Drift World tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?