HappyMod / Hill Climb Racing Mod APK
Hill Climb Racing Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Hill Climb Racing v1.61.0 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Hill Climb Racing
Paket Adı com.fingersoft.hillclimb
Yayıncı Fingersoft
Kategori Racing
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 1.61.0
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.4 (KITKAT)

Genel bilgi

Çevrimdışı oynanabilen bu fizik temelli sürüş oyununda yokuş yukarı yarış!

Hevesli genç yokuş yukarı yarışçısı Bill ile tanış. Daha önce hiçbir aracın ulaşmadığı bir yere gitmek üzere olan ve fizik yasalarına pek de saygı duymayan Bill, mümkün olan her yerde en yüksek tepeleri fethedene kadar rahat etmeyecek!

Aralarından seçim yapabileceğin çeşitli arabalarla benzersiz tırmanma ortamlarında zorluklarla yüzleş. Cesaret gerektiren gösterilerden ödüller kazan ve arabanı yükseltmek ve daha uzak mesafeler kat etmek için jeton topla. Yine de dikkatli olmakta fayda var;
Bill'in boynu eskisi gibi değil ve antika benzin krematoryumunun yakıtı hızla tükeniyor!

Özellikler:

Eşsiz araçlar
Çok sayıdaki çeşitli araçların direksiyonuna geç. İkonik Hill Climber'dan bisikletlere, yarış arabalarına, kamyonlara ve hatta ürkütücü Carantula gibi bazı tuhaf araçlara kadar ne ararsan var! Yarı araba, yarı tarantula - sürmeye cesaretin var mı?

Çevrimdışı oyna
Zaman ve mekandan bağımsız olarak çevrimdışı yarış!

Çılgın etaplar
Hill Climb Racing'daki her etap, çok farklı araziler ve stillerle üstesinden gelmen için benzersiz bir meydan okumadır. Her etapta ne kadar uzağa sürebilirsin?

Kilidini aç ve yükselt
Özel parçalar, görünümler ve yükseltmelerle hayalindeki aracı ayarla ve tamir et!

Benzetimli fizik
Araçlarının araziye benzersiz bir şekilde tepki vereceği, türünün tek örneği bir oyun içi fizik sistemi oluşturmak için çok çalıştık. Bunu kendi avantajına çevirip tepeleri fethedebilir misin?

Günlük zorluklar ve etkinlikler
Destansı ödüller kazanmak için günlük zorlukları ve etkinlikleri tamamla!

Geri bildirimleri her zaman okuyor ve yeni içerik oluşturmak ve olası hataları düzeltmek için çok çalışıyoruz. Neyi sevdiğini veya sevmediğini veya oyunla ilgili tüm düşüncelerini support@fingersoft.com adresine iletebilirsin.

Bizi takip et:
Facebook: https://www.facebook.com/Fingersoft
X: https://twitter.com/HCR_Official_
İnternet sitesi: https://www.fingersoft.com
Instagram: https://www.instagram.com/hillclimbracing_official
Discord: https://discord.gg/hillclimbracing
TikTok: https://www.tiktok.com/@hillclimbracing_game

Kullanım Şartları: https://fingersoft.com/eula-web/
Gizlilik Politikası: https://fingersoft.com/privacy-policy/

Hill Climb Racing, Fingersoft Ltd.'nin tescilli ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır.

Hill Climb Racing Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.61.0 özellikler

  • MOD, Sınırsız Para

Mod V1.60.3 özellikler

  • MOD, Sınırsız Para

Mod V1.60.2 özellikler

  • Çok fazla para ve sahne almak için oyuna girin

Mod V1.60.1 özellikler

  • Çok fazla para ve sahne almak için oyuna girin

Mod V1.60.0 özellikler

  • MOD, Sınırsız Para

Mod V1.59.3 özellikler

  • Mod, sınırsız para

Mod V1.59.2 özellikler

  • MOD, Sınırsız Para

Mod V1.59.1 özellikler

  • MOD, Sınırsız Para

Mod V1.59.0 özellikler

  • Mod, sınırsız para

Mod V1.58.0 özellikler

  • Mod, sınırsız para

Bu oyunda, oyuncular herhangi bir seviyeyi oynamak için en çok istedikleri aracı seçebilirler.

Aracınızın motorunu yükselttiğinizde, performansını önemli ölçüde artırırsınız. Hangi aracı seçerseniz seçin, Hill Climb Racing herhangi bir seviye oynamanızı sağlar. Sınırlı atlamaları olan arabalar için, süspansiyonlarını yükseltmek daha zarif bir şekilde inmenize yardımcı olacaktır.

Hill Climb Racing Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyuncular, tepe tırmanış yarışlarındaki sürüş becerilerini gösterebilirler.

Hill Climb Racing, eğlenceli ve zor deneyimler sunan zorlu bir araba yarış oyunudur. Bu oyunda üstesinden gelmeniz gereken birçok zorluk var; Bu zorluklardan hoşlanıyorsanız, Hill Climb Racing'i oynamalısınız. Bu oyun, yeni yarış arabalarının kilidini açmak veya mevcut arabanız için yükseltmeler satın almak için kullanabileceğiniz paraya mal olur. Bu arabaları hisse senetlerine benzer oldukları için yatırım olarak satın alabilirsiniz. Bu seçenekten kaçınma konusunda endişelenmenize gerek yoktur ve bunun yerine ek araç satın almaya veya mevcut olanı yükseltmeye odaklanabilirsiniz. Yükseltmeler yapmak veya yeni araba satın almak, kaba arazide güvenli bir şekilde seyahat etmenizi sağlar; Bu önemli miktarda zaman alır, ancak boşta kalmaya hazır olun. Ayrıca, rekabetçi yarış çevrimiçi istiyorsanız, kupa moduna katılın ve diğer yarışçılara karşı yarışın. Tepe tırmanışı yarışında, kayalık tepelerde gezinmek için araçların kontrollerine hızlı bir şekilde uyum sağlamalısınız. Her aracın yenmek için farklı taktikler gerektiren farklı kontrolleri ve yetenekleri vardır.

Hill Climb Racing Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Hill Climb Racing, diğer oyunculara bağlanmadan çalınabilen bir oyundur.

Arabalar için yeni aksesuarlar performanslarını artırabilir; İnternetteki birçok yarış oyunu çalıştırmak için çevrimiçi bir bağlantı gerektirir. Ancak, Hill Climb Racing oyunları bir internet bağlantısı gerektirmez ve bunun yerine haritanın etrafına dağılmış kırmızı gaz kutularını kullanın. Bu oyunların hikayesi, yakınlarda kırmızı gaz kutularını bulacağınız kahraman Newton Bill'in etrafında dönüyor. Yakıt daha sonra bir benzin istasyonunda durmaya gerek kalmadan elde edilebilir.

Hill Climb Racing Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunu oynayan insanlar grafiklerin kalitesini takdir edecek.

Hill Climb Racing'in mod versiyonu size arabaları yeniden tasarlama yeteneği sağlar. Bu, oyunun oyuncular arasında popüler olmasının nedenlerinden biridir. Lastiklere, frenlere ve diğer araba parçalarına ek olarak, otomobilin diğer yönlerini yükseltmeye devam etmek çok önemlidir. Hill Climb Racing oyununu güzel grafiklerle oynamak, eylemin net bir görünümünü sağlayacaktır. Her zamankinden daha fazla insan bu oyunu oynuyor; İnternette en iyi öneri.


İnsanların yeni aşamaları ve yeni araçların kilidini açmak için mevcut aşamaları bitirmeleri gerekiyor.

Bu çevrimdışı yarış oyunu ücretsiz olarak indirilebilir. Ancak, internette oynamak istiyorsanız ek özellikler satın almanız gerekir. Bu oyunun yaratıcıları oyuncuları nasıl mutlu edeceklerini ve onları eğlendireceklerini biliyorlar. Bu nedenle, oyunun normal bir sürümünü ücretsiz indirme için sunarlar. Hill Climb Racing'in mod sürümü, yeni oyun modlarının ve araçların kilidini açmak için aşamaları tamamlamayı gerektirmez. Ancak, yeni aşamaların kilidini açmak için oyunun standart sürümlerinin tamamlanması gerekir. Ayrıca, çevrimdışı oynarken 30 aracın kilidini açabilirsiniz. Araçlar, bir nükleer santralden bir fabrikaya kadar herhangi bir yerde sürülebilir. Oyun ayrıca mobil cihazınızda internet erişimi olmadan oynanabilir; Buna akıllı bir versiyon denir.
Sürüş sırasında, seviyeden yarışırken para topladığınızdan emin olun. Hill Climb oyunlarını çevrimdışı oynayarak arabanızın görünümünü değiştirebilir ve önceden hazırlanabilirsiniz.


Bu oyun, hız yerine teknik unsurları sayesinde oyunculara yeni deneyimler sunuyor.

Veya oyunun teknik yönlerine odaklanarak asfalt 8, asfalt nitro, Street Racing 3D veya Speed ​​2 for Speed ​​2 gibi oyunlar oynayabilirsiniz. Tepeler üzerindeki hıza odaklanmak istiyorsanız Hill Climb Racing harika bir seçenektir. Çok sık oynadığınız birkaç gün boyunca bu Fingersoft yarış oyununu deneyin. Bildiğiniz diğer yarış oyunlarından farklıdır; Hill Climb Racing hem akıllı yarış becerileri hem de olağanüstü hız gerektirir. Ayrıca, bir yarış oyunu oynarken, normal oyununuzdan biraz zaman geçirmek önemlidir. Serinletici bir şekilde hemen yeni seviyeler, oyunun sürekli değişen içeriğine sürekli olarak katkıda bulunur. Her biri bir öncekinden daha zordur, her zaman yeni deneyimler ve zorluklar sağlar. Daha fazla bilgi edinmek için bu muhteşem oyunun eleştirilerimi okuyun.


Hill Climb Racing ile yarış simülasyonlarına katılın.

Popüler yarış oyunları topluluktan çok dikkat çekiyor. Bunun bir nedeni basit grafikleri ve seviye tasarımıdır. Bununla birlikte, gerçekçilik söz konusu olduğunda, bu oyunlar fizik sistemleri sayesinde ikramiyeyi vurdu. Yarış kariyerinize genç bir adam olarak başlayabilir ve eski arabalarla çeşitli sürüş zorluklarıyla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca belirli zorlukları tamamlayarak bu arabalarla yeni özelliklerin kilidini de açabilirsiniz. Bundan sonra, hızlandırıcıya sertçe basabilir ve arabanızı garaja geri döndürürken herkesi geçebilirsiniz. Ardından, adrenalin hala damarlarınızdan pompalarken kanepede rahatlayabilirsiniz. Hill Climb Racing, heyecan verici bir bükülme ile yüksek oktanlı yarışlar sunuyor. 2012'de hem Android hem de iOS için ücretsiz bir Finler Şirketi olan Fingersoft ile ilgilenmek için müthiş bir oyun. Kasabada bir yarışçıydı, ancak işini bıraktı ve düşük gelirli ailesine yardım etmek için para kazanarak işe gitti. . Platform yarış mekaniği ve stili uzun zamandır var olmasına rağmen, Hill Tırmanış Yarışı, oyuncular doğrudan keyif aldığında hala farklı bir güzellik ve cazibe yayıyor. Ragnarok Dağları'ndan terk edilmiş bir nükleer santralden dünyanın en ünlü tepe yarış yerlerinde izlerinizi yapın.


SSS

Nasıl kurulur Hill Climb Racing Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Hill Climb Racing mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Hill Climb Racing tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?