HappyMod / House Flipper: Home Design Mod APK
House Flipper: Home Design Mod apk son sürüm ücretsiz indir

House Flipper: Home Design v1.374 Mod APK Sınırsız para Ücretsiz satın alma Kilitli

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad House Flipper: Home Design
Paket Adı com.imaginalis.HouseFlipperMobile
Yayıncı Playway Sa
Kategori Simulation
MOD özellikleri Sınırsız para Ücretsiz satın alma Kilitli
Sürüm 1.374
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 6.0 (M)

Genel bilgi

Hiç kendi tadilat firmanızı işletmeyi hayal ettiniz mi? Şimdi, PC hit mobil sürümü - House Flipper simülasyon oyunu - ile birlikte mobil cihazınızda bulunduğunuz her yerden bunu yapabilirsiniz. House Flipper, piyasadaki en iyi ücretsiz tek kişilik tamirat tadilat ekibidir. Bir iç mekan ve ev tasarımcısı olun ve kendi işinizi kurun. Aletleriniz için yeni görünümler edinin.

House Flipper: Ev Tasarım ve Tadilat Oyunu
Oyunun özellikleri:

✔️ Akıcı, sezgisel ve sürükleyici oyun (60 FPS ile oynama)
✔️ Çeşitli ilginç görevler
✔️ Müthiş, gerçekçi 3D grafikleri
✔️ Evlerin satın alınması, tadilatı ve satışı ve ayrıca iç dekorasyonlarının yapılması
✔️ Seviye yükseltme ve araç güncellenmeleri
✔️ 500'den fazla çok güzel dekorasyon ve mobilya (yatak, komodin türleri, sandalye, sehpa, TV dolabı, şifonyer, koltuk)

Ve bunların hepsi, en çok sevilen simülasyon ve satış oyunu olan House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları 'in mobil uyarlamasında sizi bekliyor! Tadilatını yapın ve satın. En ünlü house flipper ve ev tasarımcısı olun.

SİPARİŞLERİ TAMAMLAYIN

House Flipper simülatöründe sizi çok büyük bir macera bekliyor - tadilatlar dünyası! Sizi gerçek bir house flipper gibi hissettirecek ilgi çekici siparişler alın ve teslim edin. Eleanor Moore ve onun sanatsal olarak yetenekli hayvanları (arkalarının toplanması gerekiyor) gibi renkli karakterlerle tanışın. Sanat uzmanlarının müzesi, Giuseppe Clavier'in tadilatını yapın ve küçük sakinlerin yıkık evlerinin tadilatını yapmalarına yardımcı olun. House Flipper size karakteristik eşyalarla donatılmış olan çeşitli lokasyonlar önerir.

İÇ MEKANLARI DEKORE EDİN

Bir iç mekan ve ev tasarımcısı olun ve mevcut öğeleri ve çok çeşitli boyaları kullanarak iç mekanları kendi fikirlerinize göre dekore edin. Oyundaki mevcut öğelerin çoğunun birkaç ila on taneden fazla farklı versiyonu vardır ve oyunda ilerleme kaydettikçe bunların kilidini açabilirsiniz. Onların sadece kullanım amacını öğrenmekle kalmayıp ayrıca hikayesini (arkaplanını) da öğrenin. Kedinin haiku şiirlerinin yazılması ile ortak yönü ne olabilir ki? Babil işgalcileri neden oradan hediyelik eşya satın alıyor? Oyunda mevcut olan 500'den fazla eşyanın açıklamalarında daha da garip soruların yanıtlarını bulacaksınız. Ve tüm bunlar gerçekçi 3D grafiklerde!

TECRÜBE KAZANIN

House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları'de ilerleme kaydettikçe seviyeniz yükseliyor ve araçlarınız güncelleniyor. Görevleri (quest'leri) daha hızlı bir şekilde tamamlamak için seviyenizi yükseltin. Sertleştirilmiş deriden eldivenlere sahip olmak varken neden ellerinizi incitiyorsunuz? Kilidi açılmış olan eşyaları kullanırken ofisinizin iç dekorasyonunu kendi tasarımınıza göre yapabilirsiniz. Bu şık olabilir ama yine de... Odanın ortasına kedi tırmalama direği koyulabilir mi? Neden olmasın? Eninde sonunda bu sizin fikrinizdir! Simülasyon oyunlarını seviyorsanız ve ev tadilatı ve tasarımı oyunlarına bayılıyorsanız House Flipper'e aşık olursunuz.

SATIN ALIN, TADİLATINI YAPIN, DEKORE EDİN, SATIN

Yeni eşyaların kilidini açabilirsiniz, nakit para ile ve siparişler esnasında edinilen Flipcoin'lerle her zaman güzel olmasa da farklı evler satın alabilirsiniz. Yeni evinizin tadilatını yapın ve onu ofisinize dönüştürün veya bir emlakçıda görüşmeler yaparak uygun bir satış fiyatı üzerinde anlaşın. Bu yerlerin her birisi, emlak sektöründeki kariyerinizin gelişmesi yolunda sizin için bir liman veya ek gelir kaynağı haline gelebilir.

House Flipper: Home Design Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.374 özellikler

 • Mod özellikleri:
  - gerçek parayla satılan, kilidi açılmış ürünler
  - bir döviz bürosunda flipcoin'leri ücretsiz olarak parayla değiştirebilirsiniz
  - para

Mod V1.372 özellikler

 • Mod özellikleri:
  - gerçek parayla satılan, kilidi açılmış ürünler
  - bir döviz bürosunda flipcoin'leri ücretsiz olarak parayla değiştirebilirsiniz
  - para

Mod V1.371 özellikler

 • Mod özellikleri:
  - gerçek parayla satılan, kilidi açılmış ürünler
  - bir döviz bürosunda flipcoin'leri ücretsiz olarak parayla değiştirebilirsiniz
  - para

Mod V1.370 özellikler

 • Sınırsız para ve madeni para

Mod V1.360 özellikler

 • Mod özellikleri:
  - gerçek parayla satılan, kilidi açılmış ürünler
  - bir döviz bürosunda flipcoin'leri ücretsiz olarak parayla değiştirebilirsiniz
  - para

Mod V1.354 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Mod V1.353 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Mod V1.352 özellikler

 • Sınırsız para ve madeni para

Mod V1.351 özellikler

 • Mod, sınırsız para

Mod V1.350 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Oyunda oyuncular bir iç ve ev tasarımcısı olabilir.

İç mekanları yeniden tasarladıktan sonra, evlerinizi kar için satabilirsiniz. Alternatif olarak, kapıları açmak veya nesneleri taşımak için ellerinizi kullanabilirsiniz. Bu, tasarladıktan sonra evinizin değerini ölçmeye motive edecektir. Bir ev flipper olarak, oyuncular işlerini yükseltebilir ve hatta evlerinin iç kısmını süsleyebilirler. Ayrıca her odanın deneyimini değiştirecek mobilyaları hareket ettirebilirler. Oyuncular ayrıca birinci şahıs kontrolleri ile görevleri yerine getirdiklerinde evin içindeymiş gibi hissedebilirler. Bir ev flipper olarak oynamak, oyuncuların istedikleri herhangi bir görevi seçmelerine izin verir. PC'deki orijinal oyuna kıyasla, mobil versiyonun kontrolleri önemli ölçüde değişti. Bu, oyuncuların evlerin etrafında hareket etmesini ve nesnelerle etkileşime girmesini kolaylaştırır. İşletmenizi başlatın ve hizmet sunarken insanlara becerilerinizi gösterin. Mod APK sınırsız para ve sınırsız paralarla birlikte gelir. Ayrıca diğer oyunculardan güzel ev modellerine de bakın; Belki size bazı ilginç fikirler verebilir. House Flipper'ın Temizlik Simülasyonu şaşırtıcı bir unsurdur, çünkü sürükleyici oyunları sayesinde temiz olmayan hobileri dünyasına kolayca ikna eder. Bir görevi tamamlarken, ekranın altında gerçekleştirme talimatı ile görünecektir. Oyunun bu sürümü mobil cihazlar için tasarlanmıştır - ancak aslında bir masaüstü hit. Bu özellikler, evlerin kalıpla istila edildiğinde veya duvarların çöktüğünde bilgilendirilmesi yer alır. Bu oyunu indirerek, gizem ve entrikalarla dolu bir maceraya başlayacaksınız. Temizlik ekipleri görevlerini tamamladıktan sonra bile, boya mucizevi bir şekilde beklenen noktaya bağlı kalır. Personelin gözlerini temizlemeden önce lekeler kaybolur; Ayrıca ilerlemeyi ölçmek için daha büyük bir ölçek alırlar. Yeni temizlik işleri, oyuncuların ekipman satın alabileceği ve temizleme ile ilgili yeni işlevlerle yerine getirebileceği yeni iş siparişleri verir. Son olarak, bir oyuncunun tam bir yenileme inşasına kadar evin rengini değiştirmesi gerekir. House Flipper, yerleşik destekleri sayesinde evleri yenilemek ve özelleştirmek için birçok yol sağlar. İnsanlar evler için farklı tasarımlar oluşturmak için farklı öğeleri kullanabilirler.

House Flipper: Home Design Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunun arayüzü herhangi bir oyuncu tarafından kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu sizinle paylaşmak istediğim üçüncü bilgi. Oyunun arayüzü, tüm oyuncular tarafından kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır, böylece işle ilgili tüm işlevler onlar tarafından görülebilir. Bu, oyuncular farklı evleri keşfettiklerinde daha iyi bir deneyime neden olacaktır. House Flipper'a başlarken, oyuncular belirli bir eve gelir ve orada bulunan unsurlarla etkileşime girebilirler. Bunlar kapıları, mobilyaları ve diğer nesneleri içerir. Yenilemeyi tamamlamak için oyuncuların iyileştirme dünyasına girmesi gerekir. Matkaplar, çekiçler ve eldivenler gibi yeni araçlar, oyuncuların sanat asmak veya perdeler oluşturmak için duvarlarda delikler açma gibi görevleri daha hızlı tamamlamasına yardımcı olur. Bu oyun, oyuncuların bir nesneyi belirli bir konuma yerleştirmesini gerektirmez; Bunun yerine, oyuncuların istediklerini yapmalarına izin verir. Bu görevler, oyuncuların yeni işlerini çeşitli temizlik işleri atayarak anlamalarına yardımcı olur. Gerekli değilse, atanan görevin diğer bölümlerini taşımasına gerek yoktur. Görev tamamlandıktan sonra, oyuncular hemen ödeme alır ve diğer temizlik işlerine başlayabilirler.

House Flipper: Home Design Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyun etkileyici iç dekorasyon yetenekleri veriyor.

House Flipper'ı oynamadan önce, telefonunuzu Google Play'den indirerek hazırlamalısınız. Bu uygulama birçok mobilya ve dekorasyon ile karmaşık bir kat planı gerektirir. Ayrıca kirli birikintileri evden temizlemelisiniz veya pencerelerde lekelenen eşyaları değiştirmelisiniz. Oyunu oynamak için, lekeleri çıkarmak veya kirli birikintileri temizlemek için ekranı manuel olarak kaydırmanız gerekir. Ayrıca, oyunu oynamak için yedek ürünler satın almanız gerekir. Ücretsiz indirilebilir sürümü Steam'deki en popüler ve en çok satan oyunlardan biridir. House Flipper denir, yaratıcılığı ve etkileşimi vurgular. Ayrıca, House Designer, Android telefonlara indirilebilen etkileyici bir iç dekorasyon oyunudur. Ancak, vurguları grafiklerde değil, çevrenin kendisinde. Bu evleri satabilir ve bunu yaparak büyük bir kar elde edebilirsiniz.

House Flipper: Home Design Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Tasarım okuyarak profesyonel bir ev ve iç tasarımcı olun.

Banliyöler ve şehirdeki yeni evlere ek olarak, seçiminiz üzerinde tam kontrole sahipsiniz. House Flipper Mod APK'da seçim yapabileceğiniz önceden tanımlanmış evler yok. Ancak bu, oyunun belirli bir sırayla belirli eylemleri gerçekleştirmenizi istemesini engellemedi. Oyuncu evdeki herhangi bir eşyayı alabilir ve indirebilir. Ayrıca çoğu nesne ve cihazla etkileşime girebilirler. Ekranın sol tarafında bir joystick hareket düğmesi olabilir, böylece karakteri istediğiniz herhangi bir konuma taşıyabilirsiniz. Bu yenileme ve ev tasarım oyununda birçok şaşırtıcı özellik vardır.
Bu simülasyon oyunu yaratıcılığı teşvik eder, size daireler ve mobilya, dekorasyonlar sağlar. Her daire, daha fazla ayrıntı ile benzersiz mimari ile inşa edilmiştir. Bu süreci tekrarlayan oyuncu, iyi miktarda sermaye yaratabilir ve daha pahalı ekipman satın alabilir. Bu karakterin, çöpleri temizlemekten bazı kırık unsurları onarmaya kadar evin içindeki herhangi bir sorunun çözülmesinde rolü vardır. Bu oyunla, iç mekanları düzenlemek ve güzelleştirmek için fikirlerinizi kullanabilirsiniz. House Flipper'ın mod APK'sını indirin ve sınırsız parayla profesyonel bir ev ve iç tasarımcı olun.


Bir ev tamircisinin rolünü oynayın ve en iyi oyun deneyiminin tadını çıkarın

Görevler aracılığıyla oyunla tanışabilirsiniz. Mağazadaki kilidi ve kullanılabilir ürünlere göz atın. Örneğin, eski bir çiçek vazosu onları çıkarabilir ve odayı daha canlı hale getirmek için yeni bir vazo yerleştirebilir. Atanan her şeyi tamamladıktan sonra, belirli bir miktar para alabilirsiniz. Aynı zamanda, bazı eşyalar duvardaki delikleri doldurmak için yedek ürünler veya çimento satın almanızı gerektirir. Fayans zeminler, ekipman takma, mobilya, kirli veya hasarlı eşyaları temizleme ve kullanılamaz odaları yok etme. Bir temizlik işçisinin işini deneyimlemek veya kendi şirketinizi yürütmek istiyorsanız, bu oyun sizin içindir. Bu oyunda tamamlanması gereken farklı siparişler var.


Temizlik, mobilyaları değiştirme, ev dekorasyonu, yıkım ve daha fazlası

Evleri dekore etmeyi seviyor musunuz? İç tasarımcı olmayı hayal ediyor musunuz? House Flipper, hayallerinizi gerçekleştirebilecek bir oyundur. Çalışmak için evde hareket etmelisiniz, ancak bazen aletler olmadan yapamazsınız. Oyuncular arabirimi ve kontrolleri ayarlardaki kişiselleştirebilir ve oyun, daha pürüzsüz kontroller için oyun alanlarını birbirine bağlamayı destekler.House Flipper: Home Design & Simulator Games, oyuncuların farklı görevleri bağımsız olarak tamamlayacağı evleri temizleme ve yenileme temasıyla bir simülasyon oyunudur. Aynı zamanda, oyunda farklı eşyalar satın almak ve onarım sürecinize hizmet etmek için paranızı da kullanabilirsiniz. Bir yenileme ve ev tasarım şirketine sahip olma fikrini beslediniz mi? Şimdi bunu bu mobil oyunla yapabilirsiniz. Oyun artık benzer oyun mekaniği, çeşitli görevler, bir sürü zorluk ve mobil oyuncular için pürüzsüz kontrollerle Android platformunda mevcut. İç dekorasyon ve yeniden tasarım işi yaygındır, çünkü birçok insan tercihleriyle ev dekorasyon becerilerine sahiptir. Ayrıca, oyuncular temizlik işlerini hızlandırmalarına ve duvarlardan, zeminlerden ve daha fazlasından özel lekeleri kaldırmalarına yardımcı olmak için profesyonel temizlik araçlarına ihtiyaç duyarlar. Temizlik, mobilya değiştirme, ev dekorasyonu, yıkım ve daha fazlası olarak. Buna ek olarak, ilgili bazı faaliyetleri yapmak için bir şeyler dokunacaksınız ve sağ taraftaki eller düğmesi, onlarla yapabileceğiniz faaliyetleri sağlama rolünü üstlenecektir. Aynı zamanda, her görevin oyuncu için ilginç hale getiren farklı çözümleri vardır. Geldiğiniz evler, konfordan kirden tamir edeceğiniz ve temizleyeceğiniz farklı güzelliklere sahip olacak. Bu oyunda tamamlanacak çok fazla aktivite olduğundan bahsetmeye değer. oyun.


SSS

Nasıl kurulur House Flipper: Home Design Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, House Flipper: Home Design mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin House Flipper: Home Design tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?