HappyMod / Human Fall Flat Mod APK
Human Fall Flat Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Human Fall Flat v1.14 Mod APK Ücretsiz ödedi Kilitli Tam

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Human Fall Flat
Paket Adı com.and.games505.humanfallflat
Yayıncı 505 Games Srl
Kategori Puzzle
MOD özellikleri Ücretsiz ödedi Kilitli Tam
Sürüm 1.14
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 6.0 (M)

Genel bilgi

Human Fall Flat Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.14 özellikler

  • Ücretli tam sürümün kilidini açın

Mod V1.13 özellikler

  • Tam sürümün kilidini aç

Mod V1.12 özellikler

  • Ücretli tüm içeriğin kilidini açın

Mod V1.10 özellikler

  • Tüm oyun

Mod V1.7 özellikler

  • Sınırsız para

Mod V1.4 özellikler

  • tam versiyon

Mod V1.2 özellikler

  • tam versiyon

Mod V1.1 özellikler

  • tam versiyon

Mod V1.0 özellikler

  • Tam sürümün kilidini aç! Google Market 4.99 $ iyi bir oyun, ücretli oyunlar oynamak ücretsiz!

Mini oyunlar, bulmacalar ve engeller gibi rastgele unsurlar her harita ile birlikte gelir.

Oyun, oyuncunun farklı kıyafetlerle özelleştirebileceği benzersiz jöle benzeri karakterlere sahiptir. Karakteri kontrol etmek için ekranda her şey görülebildiğinden kontroller çok daha basittir. Her haritada birden fazla hedef de vardır; Oyunda belirli bir talimat yoktur, ancak oyuncuların manuel olarak keşfetmeleri ve uyarlanabilir olmaları beklenir. Uygulamanın mükemmel fizik sistemi, Bob'un şaşırtıcı veya çocuksu yürüyüş gibi hareket özelliklerini belirler. Fizik motoru, kullanıcıların çok sayıda engelin üstesinden gelmelerini ve arkadaşlarınızın her bir yerde tüm mini oyunları tamamlamalarına yardımcı olmalarını sağlar-bu da onu bir Android telefonda indirilen en eğlenceli uygulamalardan biri haline getirir. Google Play'den ücretsiz olarak indirilebilir. Bu oyun, oynamak için internet bağlantısı gerektiren çok oyunculu moda sahiptir. Oyundaki her harita, arkadaşlarla etkileşim kurmak için bulmacalar, engeller ve mini oyunlar gibi rastgele unsurlara sahiptir. Oyundaki karakterlerin, birçok yüzeye yapışmalarını sağlayan Spiderman'a benzer elleri var. Eğitim değeri ve çarpıcı bir manzaraya sahip açık kaynaklı bir oyun. Uygulama içi alımlar veya reklamlar yoktur. Bu oyun, büyük fiziği ve bulmacalar oluşturmak veya ilerlemek için çevresel unsurları kullanma yeteneği ile ünlüdür. Arkadaşlarla oynamak için iyi bir seçim; Birlikte çok sayıda bulmaca veya zorluğu tamamlamak. Buna ek olarak, arkadaşlarıyla oynamak için komik veya zorlu çok sayıda bulmacayı tamamlamak için mükemmel bir seçimdir.

Human Fall Flat Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu video oyunu, herhangi bir oyuncunun ihtiyaçlarına uyacak şekilde yapılandırılabilen etkileyici bir kontrol sistemi sunar.

Oyunun hareket sistemi karmaşıktır ve ustalaşmak için oyuncudan dikkatli düşünmeyi gerektirir. Kontrolleri kullanırken dikkat ettiğinizden emin olun, çünkü bunun yapılmaması oyunu baştan yeniden başlatmaya ihtiyaç duyacaktır. Bunun nedeni, hareket sisteminin çok zor ve bağımlılık yapmasıdır; Oyunu sıkılmadan oynamak mümkündür. Her ayrı haritada çok çeşitli kostüm, sırt çantası ve şapka mevcuttur. İnsan ile: Düzleşirken, oyuncular her seviyede gizli kapıyı bularak yeni alanların kilidini açma fırsatına sahip olacaklar. Bu ilk kez meydan okuma, kontroller hakkındaki anlayışlarını test edecek ve her seviyeyi bitirmelerine yardımcı olacaktır. Arkadaşlarınızla strateji yapın ve insan olarak zaferi keşfetmek için benzersiz bir görünüm seçin. Yenilginin üstesinden gelmeye hazır mısınız? Yoksa müttefiklerinizin yardıma ihtiyacı olacak mı? Oyunda korkutucu canavarlar veya düşman yok - sadece büyük bir çok oyunculu sistem. Oyunun çok oyunculu modunu oynamak için bir telefonun veri planı gerekli değildir; Bunun yerine, deneyimi geliştirmek için arkadaşlarla oynanabilir. İnsan: Fall Flat, oyunculara tüm haritalara tam erişim sağlayan etkileyici bir kontrol sistemine sahiptir. İnsan kahramanı Bob olarak, yürümek ve tamamlamak için yeterince zorlukları bulmakta zorluk çekiyorsunuz. Ancak diğer titrek insanlara karşı, amacınız Bob'u her haritanın başında gizli portala kontrol etmektir. Çok oyunculu zorluklarda, hepiniz bir grup olarak seviyede bungle ve sallanıyorsunuz. Birlikte çalışmak bu zorluklar için uygun bir seçenektir; Ayrıca arkadaşlarınızın ilerlemesini sabote etmeye çalışabilirsiniz.

Human Fall Flat Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Uygulamanın dünya çapında topluluğu: Fall Flat dostu ve misafirperver.

Oyunun topluluğu, oyunun atölyesinde düzenli olarak güncellenen sayısız zorluk ve bulmaca yarattı. Bu, oyunu bu kadar benzersiz ve ünlü kılan şeyin bir parçasıdır. Ayrıca oyuncunun yolculuğunu sonsuz hale getirir, çünkü yeni haritaları ve topluluk içeriğini sürekli olarak günceller. Yaradan, herkesin zevk alması için daha fazla destansı ve yaratıcı zorluk yaratmayı vaat ediyor. Her harita belirli bir konunun etrafında temalıdır ve birkaç küçük alana ayrılır. Farklı kıyafetler giyerek karakterinizi benzersiz hale getirin. Çok oyunculu özelliği, arkadaşlarınızla, aile veya tam yabancılarla oynamanızı sağlar. Oyunda yeni arkadaşlarla tanışın ve her seviyede ilerlerken sırları keşfedin. Popüler bir jokey simülatörü oyunu.

Human Fall Flat Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyun birden fazla seçeneğe sahip özelleştirilebilir bir karaktere sahiptir.

Bob bir boksör olmak istiyor, bu yüzden oyunun bulmacasını çözmek için oyuncuların yardımına ihtiyacı var. Oyun, kursu tamamlamak ve Bob'un hedefine ulaşmak için birlikte çalışması gereken dört adede kadar katılımcıyı destekliyor. Bulmacaları çözme becerilerimiz. Oyun ayrıca oyuna entegre bir topluluk arayüzüne sahip olacak ve oyuncuların ilk kez uygulanan tüm yeni işlevleri keşfetmelerini sağlayacak. Örneğin, eşyaları almak çok önemlidir, onları atar veya başka bir yere taşır. Gerçekten orijinal ve benzersiz görünümler yaratmak ve arkadaşlarınızdan dışarı çıkmak için seçimlerinizi karıştırabilirsiniz.
Karikatür karakterleri, süper kahramanlar veya diğer eğlenceli şekiller olabilir. Bulmacaları çözmek istiyorsanız daha yaratıcı olmalısınız. Oyun eğlencelidir ve oyuncular diğer oyuncuları rahatsız etmek için birbirlerini şaka yapabilirler. Oyuncular her zamankinden daha telaşlı ve daha komik olmak istiyorlarsa, o zaman insan: Fall Flat esnek ve dinamik bir karakter özelleştirme sistemi sunacak. oyunun bazı yönleri boyunca size rehberlik eden anlatımlı bir öğreticidir. Bu tek oyuncuya harika görünse de, arkadaşlarınızla çevrimiçi oynarsanız özelleştirme özellikleri gerçekten kendi başlarına gelir.
Birçok insanla, daha önce hiç düşünmediğiniz birçok yeni çözümünüz olacak. Bulmacalar gerçek fizik kullanılarak çözülebilir. Daha fazla oyuncu oyunda daha eğlenceli demektir. Köpek kıyafeti, prenses kıyafeti, kediler, sihirbazlar ve cadılar vb. Gibi düzinelerce kıyafet var. Yeni görsel deneyimle size biraz heyecan verin, ancak oyunu etkilemeyin veya size özel beceriler sağlamayın. Karakteri özelleştirmek bu oyunda harika bir özelliktir. 4 tanesi doğru olacak. Köpek kıyafetleri, prenses kıyafetleri, kediler, cadılar, sihirbazlar ve çok daha fazlası var.


İnsan: Fall Flat, son derece ilginç fiziksel kurallarla birleştirilmiş bir bulmaca oyunudur

Bu oyundaki göreviniz Bob'u A noktasından B noktasına kontrol etmektir. Bu oyunda, bulmacalarla dolu benzersiz yerleri hayal etmeye devam eden jöle benzeri bir karakter olarak oynarsınız. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çevrimiçi çok oyunculu özelliğe sahiptir. Karakteriniz için herhangi bir kıyafet seçebilirsiniz. Tek oyuncu ve çok oyunculu iki farklı mod mevcuttur. 3D grafikler oyunu daha harika ve ilginç hale getiriyor. Gizemli hikayeleri veya zorlu bulmacaları dahil etmek yerine, bu oyun basit istekleri beceriksiz ve inanılmaz derecede sevimli bir şekilde çözmenizi gerektirir.Rajonistin bir insan formu vardır, ancak sarhoş bir insan gibi dengesiz bir şekilde hareket eder. Flat, şimdiye kadar tanıdığım en eşsiz bulmaca oyunu. Bu, karakterlerini oyunda özelleştirmek isteyenler için harika bir özellik.


Bu oyun, karakter için değişecek çok fazla görünüm veriyor

Oyun size tamamen yeni bir yaklaşım sunuyor. Human: Fall Flat, karakter için değişecek çok fazla görünüm sunuyor. Zihin bükme bulmacalarını çözmek için yürüyün, atlayın, tutun, tırmanın ve her şeyi taşıyın. Arkadaşlarla oynayın ve zor bulmacaları çözmek için birlikte çalışın. Bununla birlikte, o kadar kolay değil - fizik mekaniği biraz zor ve bunu yapmak için gerçekten odaklanmanız gerekiyor. . Yeni yollar bulmaya çalışın ve Bob'un bu rüya yerinden çıkmasına yardımcı olun. Oyun oynamak ücretsizdir, bu da tek bir kuruş ödemeden tüm seviyeleri oynayabileceğiniz anlamına gelir. Oyuncular bile yaratıcı haritalar yaratabilir ve topluluğa gönderebilir, böylece oyunu her zamankinden daha zengin ve daha canlı hale getirebilirler. Keşfetmeniz ve üstesinden gelmeniz için birden fazla fantastik dünya var.
İlk olarak 2016'da ortaya çıktı, bu oyun hızla büyük bir çekti Dünya çapında oyuncu sayısı, özellikle YouTube'da Pewdiepie gibi ünlü oyuncular. Bazen, sadece ahşap bir sandıklı bir odaya kilitlenirsiniz. Bu oyunun getirdiği rahatlama sonsuz. Bu oyunu şimdi indirin ve arkadaşlarınızla oynamaya başlayın. İnsanınızın hareketine ve yeteneklerine hakim olmanız biraz zaman alacaktır, ancak bir kez bunu yaptıktan sonra, bu bağımlılık yapan oyun tekrarlanabilirlik için çok fazla şans sunuyor. Şimdi bu oyunun özelliklerine dalacağız. Müthiş kalite ve pürüzsüz dokulara sahiptir. Oyunun kendisi bir 3D platformudur, ancak haritadaki her şeyi her zamanki gibi gerçekçi ve etkileyici hale getiren çok fazla fizik uygular. Harita oluşturma süreci, özel noktalarda oyuncu etkileşimi olduğunda ve önceden yüklenmiş birçok gizli mekaniği ve daha fazlasını etkinleştirdiğinde özel mekanikler ekler.


Oyundaki yaratıcılık ve hayal gücü zengin ve sınırsız

Bob'u bir korsan, Noel Baba veya Ben 10'a dönüştürebilirsiniz. Karakteriniz üzerinde uygun kontrolü alın, çünkü hareketlere hakim olmak oyundaki ilk zorluk. Tüm kontrol düğmeleri ekranda mevcuttur. Her bulmacayı fizik bilgisi yardımıyla çözebilirsiniz. Çok oyunculu mod tamamen optimize edilmiş ve çok fazla mobil veri kullanmaz. Bu oyun size hiçbir maliyeti yoktur. Bu oyunu oynamak. İlginç olan şey, bulmacaları çözmenin yolunun, belirli bir desenle sınırlı değil, çok çeşitli olmasıdır. Bir bulmaca, oyuncunun yaratıcılığına bağlı olarak farklı şekillerde çözülebilir. Tatillerde veya hafta sonlarında arkadaşlarıyla oynayabilirsiniz. Herkesin yaratıcılığından ve insandaki hayal gücünden gelen her şey: Fall Flat zengin ve sınırsızdır, dostça bir oyun alanı haline getirir.
Kapıları kırmak veya merdiven olarak kullanmak için kullanın. Duvarlara tırmanın. “Dünya sanal olabilir, ancak fizik yasaları gerçek. Bu oyun, oyunu daha da ilginç ve keyifli hale getiren benzersiz ve 3D grafiklere sahiptir. Dünyadaki diğer oyunculara karşı oynayın. 10 açık uçlu seviyeye sahiptir ve her seviye dikkat dağıtıcı ve zorlu bulmacalara sahiptir. Tırman, taşıma, parkur, Bambi benzeri bacaklarınızın zorluklarını uyarlamanız ve üstesinden gelmeniz gerekir. Bu oyundan daha fazlasını elde etmek için 4 oyuncu ile oynayabilirsiniz. Yabancılara karşı oynayın ve oyunu geliştirmek için üzerlerine şaka yapın. Kontroller çok basit ve anlaşılması kolaydır. Bunun da ötesinde, kullanıcılar burada oynamak için yeni arkadaşlar bulabilir, oda bağlantılarını davet edebilir ve paylaşabilir, her haritanın harikasını ve gizemini bir araya getirebilir ve daha fazlası. İnsanın diğer eğlenceli özelliği: Fallt Flat, karakterinizi özelleştirme yeteneğidir.


SSS

Nasıl kurulur Human Fall Flat Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Human Fall Flat mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Human Fall Flat tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?