HappyMod / Instagram Mod APK
Instagram Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Instagram v335.0.0.39.93 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Instagram
Paket Adı com.instagram.android
Yayıncı Instagram
Kategori Social
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 335.0.0.39.93
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 8.0

Instagram Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

Kısacık anlar büyük dostluklara vesile olur. Dostluğunuzu Instagram'da paylaşın.
— Meta'dan
Arkadaşlarınızla bağlantı kurun, diğer hayranları bulun ve çevrenizdeki insanların neler yaptığını ve nelerle ilgilendiğini görün. İlgi alanlarınızı keşfedin ve günlük detayları veya önemli anlarınızı paylaşın.
Neler yaptığınızı ve nelerle ilgilendiğinizi paylaşın.
- 24 saat sonra kaybolan Hikayeler ve Notlar ile arkadaşlarınızla iletişim kurun.
- Grup sohbetleri başlatın ve filtrelenmemiş anlarınızı Yakın Arkadaşlarınızla paylaşın.
- Son etkinliklerinizin veya gezilerinizin anılarını Akış'ta paylaşın.
- Hayatınızı bir filme dönüştürün; Reels ile Instagram'da kısa, eğlenceli videolar keşfedin.
- Özel şablonlar, müzik, çıkartmalar ve filtrelerle gönderilerinizi özelleştirin.
İlgi alanlarınızı genişletin.
- En sevdiğiniz İçerik Üreticilerinin videolarını izleyin ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş yeni içerikleri keşfedin.
- Keşfet'te gördüğünüz yeni hesaplardaki fotoğraf ve videolardan ilham alın.
- Markaları ve küçük işletmeleri keşfedin, kişisel stilinize yönelik ürünler satın alın.
Bazı Instagram özellikleri ülkenizde veya bölgenizde kullanılamıyor olabilir.
Koşullar ve İlkeler - https://help.instagram.com/581066165581870
Tüketici Sağlığı Gizlilik İlkesi: https://privacycenter.instagram.com/policies/health

Instagram Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V335.0.0.39.93 özellikler

Mod V334.0.0.42.95 özellikler

Mod V333.0.0.42.91 özellikler

Mod V332.0.0.38.90 özellikler

Mod V331.0.0.37.90 özellikler

Mod V330.0.0.40.92 özellikler

Mod V329.0.0.41.93 özellikler

Mod V328.0.0.42.90 özellikler

Mod V327.2.0.50.93 özellikler

Mod V327.0.0.48.93 özellikler

Instagram, birçok kişi tarafından seçilen popüler bir sosyal uygulamadır.

MOD APK ile Instagram kullanıcıları ek özelliklere erişebilir. Doğrudan fotoğraflarını düzenlemelerine ve mesaj panolarına yeni özellikler eklemelerine olanak tanır. Instagram'ın iki farklı versiyonu da vardır: Instander ve Orijinal. Instander'a erişim, abonelik veya başka kısıtlamalar olmadan ücretsizdir. Instagram Mod, insanların uygulamada satmak için kullandığı Instagram uygulamasının değiştirilmiş bir sürümüdür. Genellikle normal Instagram uygulamasında bulunmayan normal Instagram uygulamasına kıyasla ekstra özelliklere sahiptir. Bu özelliklerden bazıları, 24 saat sonra ek hesap paylaşım seçenekleri ve otomatik silinme sonrası dahildir. İnsanlar ayrıca otomatik olarak kaldırılmadan önce 24 saat boyunca beslemede kalan özel bir durum hikayesi kullanarak diğer kullanıcılardan yayınlarını gizleyebilirler. Kullanıcılar, birbirlerinin genel profillerini kontrol etmedikçe, birinin canlı akışını izlediğini asla bilemezler. Bugün Instagram, Tech Dev Facebook'a aittir. Bu nedenle, uygulama eskisinden çok daha popüler.

Instagram Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu uygulama, birçok özellik kullanarak kişinin yayınlarının güzelliğini geliştirmek için kullanılabilir.

Instagram Mod'un uygulamaya eklediği birçok özellik var. Bu mod, uygulamayı kullanırken birkaç temel şeyden daha fazla seçenek sağlar. Bu modu kullanarak, Instagram'ın içindeki tüm şaşırtıcı özellikleri kullanabilir ve takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Ayrıca, alt köşedeki kamera düğmesine tıklamak bir fotoğraf çeker. Durumunuzla ilgili hikayeler yayınladığınızda, izleyicileriniz hesap takipçilerinizi hareket ettirecek ve artıracaktır. İnsanlar bu platformu başarıya ulaşmak için kullandılar. Posta hizmeti aracılığıyla harfler yazdılar veya renkleri mesajlarıyla birleştiren yazı tipleri kullandılar. İnsanlar bugünün teknolojisinin geliştirilmesinden önce telefona erişemedikleri için, mektup yazarak birbirleriyle iletişim kurdular. Bunu kişisel hikayelerimi dünyayla paylaşmak ve düşüncelerimi azaltmak için kullanabilirim. Daha da iyisi, insanların kanalımda benimle etkileşime girebilmesidir.

Instagram Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Instagram'a istediğiniz kadar fotoğraf veya video yayınlayabilirsiniz.

İnsanlar beslemelerine resim ve video yayınlamak için Instagram'ı kullanıyor. İnsanların birbirleriyle check -in yapmalarına izin veren bir mobil uygulama olarak başladı, ancak birden fazla özelliğe sahip bir uygulamaya dönüştü. Bunlardan bazıları kullanıcıların günlük anları veya özel fotoğrafları paylaşmalarına izin veren hikayelerdir; canlı yayın; ve Instagram'ı bir Facebook hesabına bağlamak. Instagram Mod APK'nın iki versiyonu vardır. Biri mobil cihazlar için, diğeri bilgisayarlar içindir. Mobil sürüm basittir ve kullanıcıların akışları canlı ve istedikleri sürece görmelerine olanak tanır. Bilgisayar sürümü filtreler, efektler ve dekorasyon seçenekleri için daha fazla seçeneğe sahiptir. Bu şaşırtıcı uygulama, resim ve videoları arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz için bir Facebook hesabına da bağlanabilir. Uygulamadan fotoğraf ve videoları kolaylıkla paylaşmak da mümkündür. Bu, birçok insanın zevk aldığı bir özelliktir, bu yüzden Instagram Mod kullanıcıları arasında çok popüler. Bu şekilde, Instagram mod, markalar ve hatta arkadaşlar aracılığıyla diğer insanlarla bağlantı kurabiliriz. Instagram MOD kullanıcıları, uygulama genelinde herhangi bir profil yapmayı seçerek, gönderenlerden gelen mesajları ve diğer kullanıcıların yorumlarını kolayca görebilir. Bu, özel olduklarından veya özel olarak ayarlanmasından daha açık bir iletişim hattı oluşturur. Bu uygulama ile insanlar fotoğraf, video ve daha fazlasını paylaşabilir.

Instagram Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Instagram oynamak en iyi sosyal deneyimi sunar.

Instagram mod mağazaları yaygındır ve ürünleri nakit olarak satmak için ağır bir şekilde kullanılır. Uygulamanın geliştiricileri, harika bir sosyal deneyime sahip olabilmeleri için cömertçe halka ücretsiz sağladı. Ancak, bazı kullanıcılar gelir elde eden hesapları korumak için ücret ödemelidir.


İnsanlar hikayeler ve durum hikayesi hakkındaki yayınları paylaşabilirler.

Viostatus hikayesinde yayınları paylaşabilirsiniz. Hizmetin bu sürümü reklamlardan kaçınır ve sorunsuz bir tarama deneyimine sahiptir. Ayrıca kişisel hikayenizle ilgili hikayeler paylaşabilirsiniz. Sizi Instagram modunda takip eden herkes gizli kalabilir. Instagram modunda canlı akışı görüntüleyen herkes canlı akış görünümünde saklanarak gizli kalabilir. Kimsenin takip edebileceği veya onları kimin takip edebileceği konusunda herhangi bir sınır yoktur.


Instagram, fotoğraflardan video oluşturmak için kullanılabilir.

Instagram MOD, fotoğraflarınızdan video oluşturmanıza olanak tanır. Vine yalnızca 6 saniye veya daha az video oluşturmanıza izin verir, bu da Instagram Mod videolarının yalnızca 15 saniye uzunluğunda olabileceği anlamına gelir. 13 filtreden birini seçebilir ve tam olarak oluşturulmadan videonuzu önizleyebilirsiniz. Ayrıca, resim ve video yüklemek için Instagram'da ayrı hesaplar da oluşturabilirsiniz. İlginç olduğunu düşündüğünüz konuların videoları. Sadece onları seçin ve başkalarını ilgilendirmek için belirli altyazılar ve etiketler koyun. Aynı zamanda, hikayelerinizi paylaşarak arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurmaktan çekinmeyin veya istediğiniz zaman onlarla rahat sohbetlerin tadını çıkarın. Oradan, derecelendirme veya yorum sistemi aracılığıyla diğer kullanıcılarla etkileşime geçin ve kendilerini çeşitli farklı stillerle öne çıkarmaya başlayın. Harika olan şey, kullanıcıların insanlarla birçok açıdan etkileşime girebilmeleri ve en popüler olanı canlı akış, doğrudan mevcut etkinlikleri paylaşmak veya arkadaş edinmektir. Instagram mod girişi basit. Uygulamadaki sayısız etkinlik insanları bir araya getirecek ve aynı zamanda kendilerini benzersiz stillerle ifade etmek için iyi bir fırsattır. Tabii ki, kullanıcılar profillerini düzenleyebilir, böylece Bio aracılığıyla insanlarla kolayca bağlanabilir veya etkileşime girebilir.
Bu, herkesin cihazlarında sahip olması gereken bir uygulamadır, çünkü gördüğünüzden daha fazlasıdır. Örneğin, ABD'desiniz ve ailenizden binlerce kilometre uzaktasınız, bu uygulamayı coğrafi mesafeyi kapatmak için kullanın. Nerede olursanız olun, ne kadar uzakta olursa olsun uygulamaya yakın olacaksınız.


Instagram, etkileşimli özelliklere ve erişilebilir kontrol seçeneklerine sahip sezgisel kullanıcı arayüzüne sahiptir

Bu, 24 saat sonra otomatik olarak silecektir, bu nedenle resme çok titizlikle ilgilenmenize gerek yoktur. Alternatif olarak, arkadaşların ve ailenizin konuşması için canlı akışlı video olabilir. Bu nedenle, hikayeleri kontrol etmenin, belirli yayınlara tepkilerinizi yapmanın veya uygulama içi özelliklerde hızlı bir şekilde gezinmenin nispeten kolay olduğunu göreceksiniz. Kendinizi olabildiğince rahat bulmak için dokunmatik kontrolleri ve jest komutlarını kullanmaktan çekinmeyin. Orada durmamak, ancak insanlar birçok farklı şey veya konu aracılığıyla sohbet etmek ve birbirlerini eğlendirmek için sohbet grupları oluşturabilirler. Messenger ayrıca, eşler veya dosya ekleri de dahil olmak üzere birçok gelişmiş ve esnek sistemle bütünleşir ve kullanıcılara sürekli sohbet ederken daha fazla esneklik vaat eder. Mesajlaşmanın çok fazla sınırlaması varsa, insanlar uygulamanın şanzımanından mutlak istikrarla birlikte arayabilir veya yüzdeyi arayabilir. Uygulama asla kullanıcıları mesaj panolarındaki yayınlarla sınırlamaz ve kullanıcılar bunu yapmakta ücretsizdir. Bazen paylaştığınız hikayeler izleyicilerinizi hareket ettirir ve hesap takipçilerinizi artırır.


SSS

Nasıl kurulur Instagram Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Instagram mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Instagram tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?