HappyMod / League of Legends: Wild Rift Mod APK
League of Legends: Wild Rift Mod apk son sürüm ücretsiz indir

League of Legends: Wild Rift v1.0 Mod APK Weak enemy

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad League of Legends: Wild Rift
Paket Adı com.riotgames.league.wildrift
Yayıncı Riot Games Inc
Kategori Strategy
MOD özellikleri Weak enemy
Sürüm 1.0
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.2、4.2.2 (JELLY_BEAN_MR1)

League of Legends: Wild Rift Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

League of Legends: Wild Rift, LOL PC oyununun hızlı tempolu PVP aksiyon stratejisini mobil ve konsola getiriyor!

The Wild Rift'e hoş geldiniz! PC'deki League of Legends'tan beklediğiniz aynı beceri tabanlı 5V5 PVP oyununu içeren Wild Rift, yeni platformlar için sıfırdan inşa edildi. Seçiminizi büyük bir lig şampiyonundan kilitleyin, arkadaşlarınızla takım kurun ve muhalefeti aşın. mobil ve konsol için. Şampiyonunuzu seçin, Rift'e gidin ve 15-20 dakikalık maçlarda düşman Nexus'u yok edin. ve daha hızlı oyunlar için aerodinamik. Yalnızca yeni platformlar için tasarlanan duyarlı bir çift çubuk kontrol şeması, mobildeki beceri görüntülerinizin PC'de olduğu kadar net hissetmesini sağlar.

Hiçbir sahtekâr
Wild Rift, yolda daha fazla favorla birlikte, 40'tan fazla şampiyonun tanıdık bir kadrosunu içerecek. Lux ile yolu aydınlatın, Garen ile kazanmak için döndürün veya Jinx ile havaya uçurun.

Rekabet ve tırmanma
Yeni yarıkta ustalaşın, sıralı merdiveni tırmanın ve yol boyunca benzersiz ganimet kazanın. LOL PC gibi, Wild Rift de kendinizi yüksek becerikli şampiyonlar, makro strateji ve sayısız oyun tarzı ile kanıtlamanıza izin verir. . Ardından, Wild Rift'in tamamen yeni 3D model izleyicisiyle her zamankinden daha yakın olun. Ever.

Destek: lolwr-mobile-sanport@riotgames.com : //na.leagueoflegends.com/en/legal/termsofuse

League of Legends: Wild Rift Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.0 özellikler

  • Düşmanı Göster, Drone View

Bu oyun oyuncular için kusursuz bir görsel estetik sunar.

Çiftçilik minyonları, düşman yapılarını devirerek, ejderhaları devirerek, baron ejderhaları ortadan kaldırarak ve rakip takımın kahramanlarını ortadan kaldırarak altın kazanırsınız. Mobil oyun geliştiricileri, kontrol şemalarıyla uyumlu hale getirmek için şampiyonların becerilerini değiştirdi. Temaları, derileri ve kostümleri oyunculara karakterlerini görsel olarak çekici bir şekilde giydirme yeteneği verir. Adalet alanı, şampiyonların farklı savaş alanlarında zorluklara girmesini sağlar. League of Legends'in büyük bir kahraman koleksiyonuna sahip olduğundan, oyuncular her maç için farklı bir seçime sahip olabilirler. Oyunun önde gelen grafik ekran teknolojileri, oyunculara mükemmel bir grafik deneyimini sunmak için dahildir. Örneğin, döküm kombinasyonları ve becerilerin ustalaşması daha uzun sürebilir. PC sürümü ile oyuncular kahramanlarını klavye ve fare ile kontrol edebilir. League of Legends hakkında şaşırtıcı olan, Lagues of Legends'ın PC versiyonuna benzer bir oyun içermesidir. Efsaneler Ligi, her fraksiyondan şampiyonlardan oluşuyor.

League of Legends: Wild Rift Mod apk son sürüm ücretsiz indir


League of Legends Portable adlı Mobil Legends'in mobil versiyonu mevcuttur.

League of Legends'ın mevcut sürümü artık orijinal olanla eşleşmiyor. Wild Rift modu gibi oynamayı daha keyifli hale getiren birçok ek özelliğe sahiptir. League of Legends bir mobil uygulama ve geliştiricisi BT'ye tamamen yatırım yaptı. Yaratılışları harika bir deneyim yaratma girişimidir; Bunu başarabileceklerine inanıyorlar. Bu dünya, çelişkili ideolojilere sahip rakip uluslar ve gruplarla doludur. Anlaması kolaydır, onu mobil cihazınızda bir profesyonel gibi oynamak için ideal bir yer haline getirir. Maça başlamadan önce oynamak için listenizden bir şampiyon seçin. League of Legends'ın çok oyunculu versiyonunu oynayan insanlar genellikle grafiklerin önceki sürümlere kıyasla topal göründüğüne inanıyorlar. Çok oyunculu bir oyunda diğer oyuncuları etkilemek için çekici kıyafetler giyin.

League of Legends: Wild Rift Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Dünya çapında en popüler MOBA oyununun mobil oyun versiyonu çok bekleniyor.

League of Legends, 10 yıldır olan popüler bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Aynı zamanda gezegende en çok oynanan video oyunu. 16 Ekim 2019'da Riot Games, son on yıldır üzerinde çalıştıkları birkaç oyun ve projeyi yayınladı. Bunların hepsi oyunun doğum gününü kutlamalarının bir parçası. League of Legends 'ARAM modu ve eğitim ve normal gibi diğer seçenekler Wild Rift'e eklenebilir. Ayrıca Runes aracılığıyla bağımsız dünyalara sahip olmayı planlıyorlar. Oyunun büyük bir küresel kitleyi var; Her yıl dünyanın dört bir yanında yıllarca süren turnuvalar düzenleniyor. League of Legends'ta, bu şampiyon organize yarışmalarda savaşarak değerlerini kanıtlıyor. Diğer takımlara karşı rekabet etmek için kendi başlarına savaşabilir veya bir takıma katılabilirler.

League of Legends: Wild Rift Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyun, League of Legends olarak da adlandırılan League of Legends'ın PC versiyonuna benzer.

Oyun gerçekçi ve heyecan verici bir hikayeye sahiptir. Runeterra kelimesi genellikle oyun dünyasına atıfta bulunmak için kullanılır, çünkü herkes Nation ve Faction oyunda hakimiyet elde etmek istiyor. Efsanelerin liglerinin bir PC platformunda nasıl çalıştığı bu oyunun nasıl oynadığına benzer. Bu oyunun yeni bir sürümü başlangıçtan farklı platformlar için yayınlandı. Rakiplerinizi yenmek için diğer oyuncularla birlikte çalışarak MOBA'nın bir parçası olarak oynamak için bu oyunu şimdi indirin.


Game Runes'in tam ustalığı kazanın.

Oyunda, büyülü runes topraklara güç veriyor. Crystal Scar, Howling Abyss ve Summoner's Rift gibi birçok alan, bir oyuncunun toplayabileceği bir eser içerir. Bu runelerden bağımsız evrenler oluşturulabilir. Çeşitli gruplar, bunların tam kontrolünü alarak bu runeleri kontrol etmeyi umuyor. Bir hizip tam kontrolü sağladığında, muazzam bir güç kazanırlar.


SSS

Nasıl kurulur League of Legends: Wild Rift Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, League of Legends: Wild Rift mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin League of Legends: Wild Rift tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?