HappyMod / Merge Master: Dinosaur Monster Mod APK
Merge Master: Dinosaur Monster Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Merge Master: Dinosaur Monster v3.32 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Merge Master: Dinosaur Monster
Paket Adı com.fusee.MergeMaster
Yayıncı Homa Games
Kategori Arcade
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 3.32
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.1 (LOLLIPOP_MR1)

Genel bilgi

Merge Master: Dinosaur Monster Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V3.32 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Mod V3.30 özellikler

 • Oyun hızı çarpanı / reklam yok
  mod, sınırsız paralar

Mod V3.29 özellikler

 • Çok fazla para kazanmak için oyuna girin

Mod V3.23 özellikler

 • Çok fazla para birimi elde etmek için oyuna girin

Mod V3.20 özellikler

 • Oyun Hızı Çarpanı / Reklamsız
  Sınırsız para/Tek vuruş/Yüksek kart

Mod V3.19 özellikler

 • Çok fazla para birimi elde etmek için oyuna girin

Mod V3.18 özellikler

 • Çok fazla para kazanmak için oyuna girin

Mod V3.17 özellikler

 • Mod, sınırsız paralar

Mod V3.16 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Mod V3.15 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Düşük saygının birçok savaşçısını birleştirerek güçlü bir savaşçı yaratmak, düşmanları yenmek için etkili bir stratejidir. Farklı toplumlardan savaşçıları birleştirmek, farklı alanlara karakterlerin stratejik yerleştirilmesine izin verir. Ayrıca, bu bir

Çok sayıda altını eriterek, neredeyse ölümcül ölümcül bir güç merkezi yaratırsınız. Yeni düşmanlarla karşılaşırken her zaman yeni stratejiler geliştirmelisiniz. Ardından, karakterlerinizi farklı konumlara yerleştirerek uygun gördüğünüzde kullanabilirsiniz. Birleştirme Master Dinosaur Mod, karakterleri haritanın herhangi bir yerine yerleştirme yeteneği verir. Mobil platform avantajlarını etkili bir şekilde kullanır ve basit oyunu sayesinde oynanması kolaydır. Heyecan dolu heyecan verici savaş bölgelerine adım atmaya hazır mısınız? Birleştirme Master Mod, bugün özgürce oynayabileceğiniz ve tadını çıkarabileceğiniz tonlarca oyunun tadını çıkarmanıza olanak tanır. Bugün diğer birçok oyunun tadını çıkarabilirsiniz, ancak hiçbiri Master Dinosaur Mod'u birleştirme ile karşılaştırılamaz - çeşitli düşmanlarla savaşmanıza izin verir. Dev dinozorları olduğu için bazı seviyeler yönetilebilir olmadığından oyununuzu yükseltmeniz gerekecek. Ayrıca, bir savaşçı ve dinozor teması olduğu için birleştirme master dinozor oynarken yerleşiminizde stratejik olmanız gerekir. Birçok seviyeyi tamamlayabileceğiniz ve yeni karakterlerin kilidini açabileceğiniz için oynamak eğlenceli bir oyun. Yeni karakterlerin kilidini açabilir ve zekanızla oyununuzu yükseltebilirsiniz. Ayrıca, bu bulmacalara istediğiniz herhangi bir yaklaşımla yaklaşabilirsiniz: rekabet, işbirliği veya her ikisinin bir karışımı. Bunun nedeni fethedilecek birçok seviye olması; Ve sorularınız sürekli olarak cevaplanacaktır, böylece konsantre olmanıza gerek kalmaz. Para bakiyeniz negatifse endişelenmeyin - bu oyunlar, onlara çok fazla çaba sarf etmeden sizi uzun süre eğlendirecektir. Farklı kategorileri kullanarak çok çeşitli Google Play Store oyunlarına erişebilirsiniz. Bu oyunların birçoğu strateji ve aksiyon öğelerinin bir kombinasyonu sunuyor.Buar Master modunu bugün indirebilir ve okçularınız ve dinozorlarınız için en son güncellemelerle oynamaya başlayabilirsiniz. Paralarınızı yükseltmeler satın almak için de kullanabilirsiniz.

Merge Master: Dinosaur Monster Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bir düşman yaratık, yeni gelenle varsayılan olarak bir kavga ile yüzleşecektir.

Yabancı unsurlar olmadığı için oyunu oynamaktan yorulmuyorsunuz. Son patron yenildiğinde otomatik olarak yeni bir hayvanla karşılaşırsınız. Aynı zamanda düşmanlara karşı savaşa girer. Oyun güzel grafikler, kolayca okunabilir bir arayüz ve şiddet içermiyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler için uygundur. Daha sonra, bir şeyleri birleştirerek ve yöneterek ek karakterler açılabilir. İkinci kritik zorlukla mücadele edin: saati yarışmak. Oyuncular bir stratejiye hızla karar vermezler ve uygulamazlarsa, oyunu bir anda kaybetmeleri mümkündür. Otomatik savaşın bir sonucu olarak, oyuncular zafer kazanabilirler. Birleştirme Master Mod, oyuncuların tüm eylemi gözlemleyebileceği 3 boyutlu bir alanda gerçekleşir. Bu oyun kilidini açacak birçok karakter içeriyor. Bunlar arasında savaşçılar, okçular ve dinozorlar bulunmaktadır. Ayrıca, her zafer daha güçlü hayvanlara erişim sağlar. Ancak, bu riskle birlikte gelir. Birden fazla hayvanı düşünmeden hızlı bir şekilde birleştirirseniz, sonuç çabalarınız için felaket olabilir.

Merge Master: Dinosaur Monster Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Savaş alanında savaşçıları veya dinozorları birleştirin

Birleşme Master Mod'da oyuncu, oyunun son patronuyla mücadele etmelerini sağlayan güçlü bir yaratık birleştirme sürecini kontrol eder. İşlem, parmaklarını hareket ettirerek ekrana sürekli bir çizgi çizmeyi içerir. Gelecekteki savaşlar için daha fazla güç kazanmak için savaş alanında savaşan hayvanları veya askerleri birleştirmelidirler. Bu oyun, savaş alanındaki dinozorları ve askerleri taramayı ve birleştirmeyi içeren birçok kişiden biridir. Birleştirme Master Mod, oyunculara aynı yaratıkları birleştirme yeteneği sağlar. Şu anda piyasada birçok harika oyundan biri. Diğer bazı popüler seçenekler Mine Savaşları, Subnautica ve Desert Otobüsüdür. Başka birçok harika seçenek de var; Tür ve arsaya göre değişirler. Sadece birkaçını isimlendirmek için Hitman Sniper 3, Plutopia ve Metro 2048'i oynayabilirsiniz. Bu oyunlar benzersiz deneyimler ve arsa çizgileri sunar. Her biri kendi yolunda keyifli. Oyun dinozorlar ve savaşçılar etrafında dönüyor. Ancak kazanmak için, yeni güçlü karakterleri sürekli birleştirmeniz ve kilidini açmanız gerekir. Oyunun ana teması savaşçılar ve dinozorlar olmasına rağmen, oyun ve savaş diğer birleşme oyunlarına benzer. Oyun, oyunun yüksek temposu nedeniyle hızlı refleksler gerektirir. Bu oyunun yaratıkları birleştirerek ve birçok seviyede savaşarak Homa Games'ten keyif alabilirsiniz. Ücretsiz oyunlarla oynamayı seven biri, bugün zevk alabileceğiniz birçoğu var. Bu heyecan verici oyunda birçok seviyeyi tamamlamaktan para kazanabilirsiniz.

Merge Master: Dinosaur Monster Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyuncular en makul birleştirme hareketini seçmelidir

Buradaki ilginç olan şey, her şeyi birleştirmek her zaman iyi bir fikir olmamasıdır. Bugün gurur ve onurla savaşın. Her biri farklı düşmanlarla savaşmanıza izin verdiği için tamamlanacak çok seviye var. Burada, dinozorlara ve her türlü boyutta insanlara karşı savaşacaksınız. Bunu düşman vurmadan önce hızlı bir şekilde yapmak en iyisidir, çünkü yüksek hızınız hem pozisyonda hem de güçte rakip üzerinde kontrol sahibi olmanıza yardımcı olur. Düşmanlar iki veya üç orta menzilli dinozor ise, açıkça tek bir büyük dinozorla birleşmek, düşmanlar gibi iki orta boy dinozorla birleşmek kadar iyi değildir. Ne kadar çok kazanırsanız, bu oyunda o kadar çok para kazanabilirsiniz. Strateji ve aksiyon oyunlarını oynamaktan hoşlanıyorsanız, Master modunu birleştirme henüz en iyisidir. Dinozorlarla oynamayı seviyorsanız, şimdi Master modunu deneymeyi deneyin. En zorlu hayvanlar.


Bu oyunda savaşacak çok eğlenceli düşman var

Düşmanlar öngörülemeyen güçle giderek daha çeviktir ve bazen sadece 1 değil, aynı anda 2, 3'tür, bu da sizi hızlı bir şekilde yok etmek için iyi bir strateji ile hızlı davranmaya zorlar. Çeşitli oyun türlerini oynamayı seven biriyseniz, birçoğuyla eğlenebilirsiniz. Bugün akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz birçok inanılmaz oyun var. Bu oyunlardan birine Birleştirme Master Modu denir ve birleşmenizi ve savaşmanıza izin verir. Öncelikle dinozorlar oldukları için bu oyunda savaşmak için çok eğlenceli düşman var. Şu anda olabildiğince çok oyun indirebilir ve istediğiniz zaman tadını çıkarabilirsiniz.
Düşmanlarınız birbiri ardına görünür. Her seviyenin sonunda, oyuncu her zaman bir sonraki adımda ne olacağını, düşmanın kim olacağını ve ne tür bir hayvanla birleşeceğini bilmek ister. Arcade, bulmaca, aksiyon, simülasyon gibi çeşitli türlerde çok eğlenceli oyunlar vardır , RPG ve daha fazlası. Ve birçok parayı ödül olarak kazanın. Bu, şu anda eğlenebileceğiniz eğlenceli bir aksiyon ve bulmaca oyunu. Sizi şaşırtacak ve sizi eğlendirecek birçok oyunun tadını çıkarabileceğiniz ve tadını çıkarabileceğiniz için eğlenmekte özgürsünüz. Karakterlerinizi oyunda istediğiniz yere yerleştirerek savaşabilirsiniz.


SSS

Nasıl kurulur Merge Master: Dinosaur Monster Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Merge Master: Dinosaur Monster mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Merge Master: Dinosaur Monster tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?