HappyMod / Mobile Legends: Bang Bang Mod APK
Mobile Legends: Bang Bang Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mobile Legends: Bang Bang v1.8.93.9702 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Mobile Legends: Bang Bang
Paket Adı com.mobile.legends
Yayıncı Moonton
Kategori Action
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 1.8.93.9702
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.4 (KITKAT)

Mobile Legends: Bang Bang Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

Gerçek insan rakiplere karşı yepyeni bir 5v5 MOBA heyecanına arkadaşlarınla birlikte ortak ol! Favori kahramanını seç ve arkadaşlarınla birlikte mükemmel takımını oluştur. 10 saniyelik eşleşmeler ve 10 dakikalık savaşlarla takımını zirveye taşı. Bilgisayardaki MOBA ve aksiyon oyunlarındaki koridorlar, ormancılık, kule saldırıları, takım savaşları gibi tüm her şey parmaklarının ucunda! Mobil E-spor'da kendini burada geliştir!

Mobile Legends: Bang Bang, tam aradığın bir mobil MOBA oyunu. Takımını oluştur ve düşmanları savaş alanına gömerek nihai zafere ulaş!

En yeni mobil MOBA eğlencesi seni bekliyor!

Özellikler:

1. Klasik MOBA Haritaları & 5v5 Savaşlar
Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5v5 savaşlar. Düşmanın kulesini yıkmak için 3 koridorda mücadeleni ver! 4 adet orman bölgesi, 18 adet savunma kulesi ve efsanevi 2 Vahşi Boss. Klasik MOBA haritalarının yenilenmiş hali burada!

2. Takım Çalışması ve Strateji
Hasarları savuştur, düşman üzerinde kontrol etkileri uygula ve takım arkadaşlarına HP bas! Tank, Savaşçı, Büyücü, Nişancı, Suikastçı ve Destek kahramanlarından birini seçerek takımını oluştur ve zafer için savaş. Her geçen gün oyuna eklenen onlarca kahraman ve yüzlercesi arasından favorini bul!

3. Adil Savaşlarla Takımını Zafere Taşı
Klasik MOBA'larda olduğu gibi herhangi bir ücret ödemeden oyna! Bu adil ve dengeli platformdaki yoğun rekabeti kazanmak için ihtiyacın olan tek şey beceri ve strateji! "Kazanmak için Öde" yerine "Kazanmak için Oyna".

4. Basit Kontroller & Kolay Ustalaşma
Soldaki sanal bir joystick ve sağdaki beceri tuşları ile bir usta olmak için ihtiyacın olan tek şey 2 parmak! Oto kilitleme ve hedef belirleme ile bir mobilde oynayabileceğin en kolay MOBA deneyiminin keyfini çıkar! Basit kontroller ile savaşın heyecanını doruklarda yaşa!

5. 10 saniyelik Eşleşmeler, 10 Dakikalık Maçlar
Eşleşmeler sadece 10 saniye alır ve savaşlar 10 dakika sürer. Oyunlar uzadıkça savaşların şiddeti de artar. Kolayca minyon kesme ve hızlıca ekipman satın alma deneyimi sadece burada! Herhangi bir yerde, herhangi bir alanda ve herhangi bir zamanda destansı mobil MOBA deneyimi yalnızca bir cep telefonu uzağında!

6. Akıllı Çevrimdışı Yapay Zeka Yardımı
Çoğu MOBA'da internet kesilmesi, takım arkadaşlarınızı yarı yolda bırakmak anlamına gelir. Ancak Mobile Legends: Bang Bang'deki stabil ağ sayesinde bağlantın kopsa bile saniyeler içerisinde geri bağlanıp savaşa kaldığın yerden devam edebilirsin! Çevrimdışı kalındığı o süre boyunca 5v4 durumunun önüne geçmek için akıllı yapay zekamız takımına eşlik edecek!

ÖNEMLİ NOT: Mobile Legends: Bang Bang'i indirmesi ve oynaması tamamen ücretsizdir, fakat bazı oyun eşyaları gerçek para ile satın alınabilir. Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, Google Play uygulama mağazasındaki ayarlar kısmından satın alımlar için şifre koruması ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, Hizmet Kullanım Şartlarımız ve Gizlilik Politikamız gereğince Mobile Legends: Bang Bang'i indirebilmek veya oynayabilmek için 12 yaşınızı doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Bize Ulaş
Oyun sırasında karşılaşabileceğin her türlü problemde sana yardımcı olması üzere oyundaki [Müşteri Hizmetleri] butonu üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin. Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsin. Mobile Legends: Bang Bang hakkındaki tüm düşüncelerinizi ve önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz:

Müşteri Hizmetleri E-postası: mobilelegendsgame@moonton.com
Instagram: @mobilelegendsgamestr
YouTube: https://www.youtube.com/c/MobileLegendsBangBangTürkiye5v5MOBA

Mobile Legends: Bang Bang Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.8.93.9702 özellikler

Mod V1.8.92.9701 özellikler

Mod V1.8.79.9552 özellikler

Mod V1.8.31.9052 özellikler

 • Mod Menüsü
  Harita Hack
  drone görünümü
  Cildin kilidini aç
  sunucu değişikliği
  Sınırsız Altın
  1 hit atış
  bekleme süresi yok
  Sınırsız mana
  Kule saldırmıyor

Mod V1.7.69.8401 özellikler

 • Hatırlatma: Bu oyun yalnızca Endonezya'daki kullanıcılar tarafından indirilebilir

Mod V1.7.59.8262 özellikler

 • Hatırlatma: Bu oyun yalnızca Endonezya'daki kullanıcılar tarafından indirilebilir

Mod V1.7.44.8111 özellikler

 • Hatırlatma: Bu oyun yalnızca Endonezya'daki kullanıcılar tarafından indirilebilir

Mod V1.7.21.7852 özellikler

 • 1. Yeni Kahraman: Rogue Appraiser - Fredrinn, farklı beceri kombinasyonlarıyla çeşitli saldırılar oluşturabilen bir tank/savaşçı. Aile: Roboto, Helvetica, Arial, Sans-Serif; Yazı tipi boyutu: 14px; harf aralığı: 0.2px; arka plan rengi: RGB (255, 255, 255); "> 2. Yeni Etkinlik: MLBB X Kung Fu Panda COMLUT. Kung Fu Panda Exclusive Skins kazanma şansı için etkinliğe katılın. Serif; yazı tipi boyutu: 14px; harf aralığı: 0.2px; arka plan rengi: RGB (255, 255, 255); "> 3. Yeni mod: Hyper Blend, farklı kahramanların becerilerini serbestçe eşleştirmenizi sağlayan yeni bir arcade modu artık mevcut! -Familya: Roboto, Helvetica, Arial, Sans-Serif; Yazı tipi boyutu: 14px; harf aralığı: 0.2px; Arka plan-rengi: RGB (255, 255, 255); "> 4. Magic Chess S9, 08/19/2022 tarihinde 00: 00: 00'da (sunucu zamanı) sona erecek ve S10, Sis'in ortasında çiçek açacak!

Mod V1.7.9.7721 özellikler

 • 1. Yeni Kahraman: Rogue Appraiser - Fredrinn, farklı beceri kombinasyonlarıyla çeşitli saldırılar oluşturabilen bir tank/savaşçı. Aile: Roboto, Helvetica, Arial, Sans-Serif; Yazı tipi boyutu: 14px; harf aralığı: 0.2px; arka plan rengi: RGB (255, 255, 255); "> 2. Yeni Etkinlik: MLBB X Kung Fu Panda COMLUT. Kung Fu Panda Exclusive Skins kazanma şansı için etkinliğe katılın. Serif; yazı tipi boyutu: 14px; harf aralığı: 0.2px; arka plan rengi: RGB (255, 255, 255); "> 3. Yeni mod: Hyper Blend, farklı kahramanların becerilerini serbestçe eşleştirmenizi sağlayan yeni bir arcade modu artık mevcut! -Familya: Roboto, Helvetica, Arial, Sans-Serif; Yazı tipi boyutu: 14px; harf aralığı: 0.2px; Arka plan-rengi: RGB (255, 255, 255); "> 4. Magic Chess S9, 08/19/2022 tarihinde 00:00:00 tarihinde (sunucu zamanı) sona erecek ve S10, sis ortasında çiçek açacak!

Mod V1.7.8.7721 özellikler

 • 1. HARİTA HACK2. DRONE GÖRÜNÜMÜ3. OTOMATİK HEDEF 4. CİLT AÇMA 5. ESP ADI 6. ESP SOĞUTMA7. ESP HATLARI 8. ESP KUTUSU9. ESP RENKLERİ 10. MOD MENÜSÜ

Yeni mobil oyun sürümleri sürekli olarak hızlı bir şekilde yayınlanır.

Oyundaki en güçlü savaşçı olmak için sadece iki parmak kullanmanız gerekir. Oyun Android cihazlarda iyi çalışıyor. Oyunda 80'den fazla kahraman var; Her birinin benzersiz bir gücü ve yeteneği vardır. Güzel görünen veya nadir şampiyonlara erişmek için para ödemek zorunda değilsiniz. Mobil Efsaneler: Bang Bang, oyuncuların heyecanlandığı yeni bir oyun. Bunun nedeni, 3D grafiklerinin diğer mobil MOBA oyunlarıyla karşılaştırılabilir olmasıdır. Bu özelliğin amacı, bağlantıyı kaybettiklerinde oyuncuyu internete bağlamaktır. İlk başta, oyunculara sadece birkaç temel general verilir, böylece zamanlarının tadını çıkarabilirler. Ayrıca, bu özellik, asistan, topçu veya parry gibi çeşitli pozisyonlardan biri olarak oynayarak kullanıcıların eğlenmesini ve rahatlamalarını sağlar. Oyun hakkında karıştığınızda veya baş ağrısından muzdarip olduğunuzda diğer oyun modlarını denemenizi öneririm. Ayrıca, cevaplar veya yardım ararken arkadaşlarınızla mobil efsaneler oynamanızı öneririm. Her şampiyonun kendi benzersiz kostümü ve cildi vardır, bu da genel olarak çok çekici bir arayüz oluşturur.

Mobile Legends: Bang Bang Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Etkili ekip çalışması ve stratejik planlama zafere yol açar.

Mobile Legends üreticisi çok çeşitli güzel deriler yarattı. Birçok oyuncuların bu derileri kullanmak için satın almaları gerekiyor. Doublelift, Bjergsen veya Faker olmak istiyorsanız, yeni kahramanları test etmeniz veya onlarla pratik yapmanız gerektiğinde PVE modunu seçebilirsiniz. Üreticinin oyuna birçok stratejik yönü içerdiğini belirtmek önemlidir. Bu, birçok oyuncunun onları kullanmak istiyorlarsa pahalı deriler satın alması gerektiği anlamına gelir.

Mobile Legends: Bang Bang Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunun MOBA 5V5 oyunlarının ilk kez oyuncuları için anlaşılması kolaydır.

Mobil Efsanelerden Aisha: Bang Bang, zaferi nasıl zorlaştıracağını biliyor. Mobil efsanelerde seçim yapabileceğiniz 200'den fazla kostüm var. Buna ek olarak, set sayısı yüksektir-neredeyse 5v5 oyunlarının tek bir oyundan sonra alışması zor değildir. Ancak, yeni oyuncular endişelenmemeli çünkü uyum sağlamak kolaydır.

Mobile Legends: Bang Bang Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Mobile Legends, düşük kaliteli akıllı telefonlarda sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Mobil Efsaneler: Bang Bang, taktik ve stratejik beceri gerektiren hızlı tempolu bir oyundur. Oyunun haritasını oynarken üç ana şeride ayrılmış beş rolden birini seçebilirsiniz. Rol olarak oynarken, diğer dokuz oyuncu ile eşleştirileceksiniz. Yayıncı yeni kahramanlara sürekli güncellemeler sağlar. Düşük uçlu cihazlar için mükemmel bir şekilde optimize edilmiş oyundaki düşmanları yenmek için arkadaşlarınızla takım stratejisi kullanın. Ekibinizle ne kadar çok işbirliği yaparsanız, o kadar başarılı olursunuz. Hilekçiler haritayı hackleyerek rekabetten yasaklanabilir. Bu yüzden mümkün olduğunca hilelerden kaçınmak önemlidir. Mobil efsanelerin geliştiricileri, oyuncuları eğlendirmek için düzenli olarak oyuna yeni kahramanlar ekliyor. Oyunun görselleri ve sesleri gerçekçi ve harika olduklarında geliştirilir.


Mobil Efsaneler arayüzü muhteşem ve akıcı bir şekilde çalışıyor.

Bu cihazı şarj etmenin tek yolu rakipleriyle aynı pozisyonda yüzleşmektir. Pürüzsüz ve çekici bir arayüze sahiptir; Ve görsel efektleri General'in lansman hareketleri nedeniyle sizi çekiyor. Ancak, tek yeniden doldurma seçeneği satıldığı için alamazsınız. Maçlar kazanmak için ekibinizin becerilerini ve yeteneklerini artırması gerekir. Beceri setiniz için savaşarak bölgenizi canavarlardan ve düşmanlardan koruyun. Oyunu kazanmak için kahramanlarınızla birlikte çalışabilirsiniz. Her karakter oyun tarafından belirtilen belirli bir konuma geçecektir. Bence insanlar sıralı modu tercih ediyor çünkü daha fazla insan oynuyor. Yetenekli savaşçılar arasında bir rekabet, çarpıcı manzaralarla dolu yerlerde gerçekleşir. Ayakta kalan son savaşçı kazanan.


Oyunun karakter sistemi, oyunculara birçok varyasyon yaratma olanağı sağlar.

Bir maç bulurken bağımsız olarak savaşma yeteneğine sahip generaller en yüksek önceliğe sahiptir. Kavga ederken aktif liderlerdir; Rolleri bir kavga başlatmak veya sadece birini savaşa itmektir. 10 saniyeden daha kısa bir süre içinde bir maç bulmak mümkündür. Bir orman, hayatta kalmak için bir ormanın sağladığı kaynaklara güvenir. Junglers üst el kazandıklarında, savaşları kazanmak için güçlerinden yararlanabilirler. Sonuç olarak, reklam taşıyanları yedekleme sağlayan müttefikler taşır. Pek çok sistem mobil efsanesinden: Bang Bang Had, karakter yaratıcısı en çeşitlilerden biridir. Bu oyunun oyun içi anahtar sistemi ve beceri anahtarları tarafından size verilen yetenekleri kullandığınızda bir dünya fatihi gibi hissedeceksiniz. Bu yüzden diğer birçok MMORPG'yi iyileştirmek zordur. Bu avantajı paylaşıyorlar. Birçok oyuncunun bu oyun hakkında hoşlandığı şey, hızlı eşleştirme ve arama sistemidir. Her savaş hızlı ve yoğun bir şekilde yapılır. Korkunç savaşa başlamadan önce, gladyatör, büyücü veya topçu gibi kahraman karakterlerinizi seçin.


Oyunun görevi, ana evin düşmanın eline düşmesini aktif olarak korumaktır.

Oyunun maçı 5v5 maçı şeklinde gerçekleşir. Üç ana şeride ek olarak, haritanın orman alanı da çok önemlidir ve oyunun sonucunu doğrudan etkilemektedir. Ormanın yanı sıra, orta şerit de çok önemlidir. AP kahramanının veya suikastçının becerileri burada gösteriliyor. Bot Lane'deki iki oyuncudan biri. Reklam taşımayı korur veya savaşta daha fazla CC'ye neden olur. Çevrimiçi arenada diğer birçok oyuncuyla güçlü dövüş sanatları generallerine dönüşmenize izin verin. Her oyunda, birbirleriyle savaşan iki takım olacak, oyuncunun görevi ana evlerini aktif olarak düşmanın eline düşmekten korumak ve birincil hedef düşmanın taretini yok etmektir. Ayrıca, ormandaki vahşi canavarları öldürmek, düşmanla kavga etmekle dramatik, hareket etmek için sanal navigasyon anahtarlarının kontrolü ile ilk oyundan oyunu sevmenize yardımcı olacaktır. Karakterin tanıdık bir şekilde depresif canavarları iyileştirmesi ve öldürmesi için çok uzun süre beklemeden oyuna hızlı bir şekilde katılmanıza yardımcı olmak için.


Bu oyun oyuncular için sayısız şiddetli savaş getirecek

Gladyatörler, ağır tankerler arasındaki çatışma. Orman canavarını temizleyebilir, sonra gank, diğer şeritlere baskı yapabilirsiniz. Mid Lane oyuncusu takımı daha kolay taşıyabilir. Reklam taşıyan oyuncular, fiziksel hasar veren, diğer kahramanlardan daha fazla saldırıya sahip olan oyunculardır. Savaşta çok fazla hasara neden olma potansiyeline sahiptirler, ancak “buharlaşmak” kolay olduğu için katı koruma gerektirirler. Genellikle Buff HP, yoldaşlarına mana veya sert CC becerilerine sahip olabilirler. Mobil Efsaneler: Bang Bang, dünya çapında çok sayıda oyuncu ile uzun süre aramanız gereken oyundur. Oyun iki taraftan 1'i yenildiğinde sona erer. Endişelenmeden ve sıkıcı olmadan rahatlayın çünkü her oyunda çok fazla zaman harcamıyorsunuz; Takım yapmak için sadece 10 saniye ve savaşa katılmak için 10 dakika harcıyorsunuz. Size 10 saniyeden daha az arama süresine sahip sayısız şiddetli savaş getireceğiz.


SSS

Nasıl kurulur Mobile Legends: Bang Bang Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Mobile Legends: Bang Bang mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Mobile Legends: Bang Bang tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?