HappyMod / My City: NewYork Trip Mod APK
My City: NewYork Trip Mod apk son sürüm ücretsiz indir

My City: NewYork Trip v3.0.0 Mod APK Kilitli Tam

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad My City: NewYork Trip
Paket Adı mycity.newyork
Yayıncı My Town Games Ltd
Kategori Educational
MOD özellikleri Kilitli Tam
Sürüm 3.0.0
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

My City: NewYork Trip Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Bu Makaleyi Keşfedin

Genel bilgi

Sırt çantanı hazırla, New York City'ye uçuyoruz! Çok eğlenceli geçecek! My City: New York sana dünyanın en hareketli şehrinde kendi hikayelerini ve maceralarını yaratma şansı sunuyor. Times Meydanı'nı ziyaret et ama kaybolmamaya çalış! Olağanüstü Oz Büyücüsü broadway gösterisini izle ve Özgürlük Heykeline doğru kısa bir gezintiye çık. Dinlenmek istiyorsan mutlaka Central Park'a uğramalı ve aç penguenleri ziyaret etmeli, piknik yapmalı veya parkta sadece takılmalısın. Bu şehri dünyanın en harika şehirlerinden biri yapanın ne olduğunu öğren. Olanaklar sınırsız. Kendi maceralarını yaratırken eğlence asla bitmez!

Oyunun özellikleri:

* 8 konum içeren büyük oyun. New York moda mağazası, Klasik New York akşam yemeği restoranı, Özgürlük heykeli ve çok daha fazlası
* Oyunlarımız arasında gezdirebileceğin 20 Karakter. Daha fazla oyun demek, oynayabileceğin daha fazla karakter demektir!
* YENİ! New York giysi koleksiyonu var. Bu yüzden giydirme oyunlarını oynamak hiç olmadığı kadar eğlenceli!
* My City: New York'ta yeni mini oyunlar, eğlenceli bulmacalar ve oyunun her yerinde keşfedilecek birçok gizli öge!

Dünyanın her yerinden 100 milyondan fazla çocuk oyunlarımızı oynadı!

Çocukların Oynamayı Sevdiği Yaratıcı Oyunlar

Bu oyunu, gördüğün her nesneye dokunup etkileşim kurabileceğin tamamen interaktif bir bebek evi olarak düşünebilirsin. Eğlenceli karakterleri ve oldukça detaylı mekanları olan bu oyunda çocuklar kendi hikayelerini oluşturup oynayarak rol yapabilirler.

5 yaşında bir çocuğun oynayabileceği kadar kolay ve 12 yaşındaki bir çocuğun zevk alabileceği kadar ilginç!

- İstediğin gibi oynayabileceğin, stressiz ve oynanma kapasitesi bir hayli yüksek oyunlar.
- Çocuklar İçin Güvenli. Üçüncü Taraf Reklamlar ve IAP içermez. Bir kez ödeme yap ve sonsuza kadar ücretsiz güncelleme al.
- Diğer My City oyunlarıyla bağlanabilir: Tüm My City oyunları birbirine bağlanarak çocukların oyunlar arasında karakterleri paylaştırabilmelerini sağlar.

Daha Fazla Oyun, Daha Fazla Hikaye Seçeneği, Daha Fazla Eğlence.

Yaş grubu 4-12:
4 yaşında bir çocuğun oynayabileceği kadar kolay ve 12 yaşındaki bir çocuğun zevk alabileceği kadar ilginç.

Birlikte Oynayın:
Çoklu dokunma özelliğini desteklediğimiz için çocuklar aynı cihazda arkadaşları veya aile üyeleriyle birlikte oynayabilir!

Çocuklar için oyunlar hazırlamayı seviyoruz, eğer yaptığımız işi beğeniyor, yeni My City oyunlarına dair fikir ve önerilerinizi paylaşmak istiyorsanız , bize buradan ulaşabilirsiniz:

Facebook - https://www.facebook.com/mytowngames
Twitter - https://twitter.com/mytowngames
Instagram - https://www.instagram.com/mytowngames

Oyunlarımızı seviyor musunuz? App Store'da hakkımızda güzel bir inceleme yazın, hepsini tek tek okuyoruz!

My City: NewYork Trip Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V3.0.0 özellikler

  • Tam Oyunun Kilidi Açıldı
    The My City: New York v3.0.0 APK, oyuncuların ikonik New York şehrini keşfetmelerine olanak tanıyan popüler oyunun en son sürümüdür.
    Bu sürüm, tam oyun kilidi açma özelliğiyle birlikte gelir; oyuncular oyunda bulunan tüm özelliklere ve içeriğe erişebilir.
    My City: New York ile oyuncular kendilerini şehrin canlı kültürü ve yaşam tarzına kaptırabilir, popüler simge yapıları ve mahalleleri keşfedebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve şehrin eşsiz atmosferini deneyimlemek.
    Oyun ayrıca, oyuncuların oyunda ilerledikçe çözmeleri gereken çeşitli zorluklar ve bulmacalarla birlikte gelir ve tüm oyuncular için eğlenceli ve ilgi çekici bir deneyim sunar.

Mod V1.0.0 özellikler

  • Para harcamak zorunda değilsin, deneyimi indirebilirsiniz.

SSS

Nasıl kurulur My City: NewYork Trip Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, My City: NewYork Trip mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin My City: NewYork Trip tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?