HappyMod / My Mini Mart Mod APK
My Mini Mart Mod apk son sürüm ücretsiz indir

My Mini Mart v1.18.43 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad My Mini Mart
Paket Adı com.KisekiGames.smart
Yayıncı Supersonic Studios Ltd
Kategori Action
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 1.18.43
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 6.0 (M)

Genel bilgi

Kendi Mini Mart'ınızı çalıştırmak için rahatlatıcı ama zorlu bir yolculuğa çıkın.
Organik bitkiler yetiştirin, hayvanlarınızla ilgilenin ve müşterilere ürün satın.
Marketlerinizi kiralayın, inşa edin ve genişletin.
Mini Mart'ınızı bir imparatorluğa dönüştürebilir misiniz?

My Mini Mart Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.18.43 özellikler

  • Büyük miktarda kaynak para birimi elde etmek için oyuna girin ve reklam olmadan ödül almak

Mod V1.18.42 özellikler

  • Büyük miktarda kaynak para birimi elde etmek için oyuna girin ve reklamsız ödüller kazanın

Mod V1.18.41 özellikler

  • Büyük miktarda kaynak para birimi elde etmek için oyuna girin ve reklamsız ödüller kazanın

Mod V1.18.40 özellikler

  • Büyük miktarda kaynak para birimi elde etmek için oyuna girin ve reklamsız ödüller kazanın

Mod V1.18.39 özellikler

  • Büyük miktarda kaynak para birimi elde etmek için oyuna girin ve reklamsız ödüller kazanın

Mod V1.18.38 özellikler

  • Büyük miktarda kaynak para birimi elde etmek için oyuna girin ve reklamsız ödüller kazanın

Mod V1.18.37 özellikler

  • Büyük miktarda kaynak para birimi elde etmek için oyuna girin ve reklamsız ödüller kazanın

Mod V1.18.36 özellikler

  • Büyük miktarda kaynak para birimi elde etmek için oyuna girin ve reklamsız ödüller kazanın

Mod V1.18.35 özellikler

  • MOD, Sınırsız Para

Mod V1.18.33 özellikler

  • Mod, sınırsız para

Orijinal yaratım olarak Mini Mart'ımı oyunda bir iş zinciri başlatın.

Mini Mart Mod, oyunculara hem eski hem de yeni görevleri gerçekleştirme yeteneği sağladığından, oyuncuları kendi iş zincirlerini başlatmaya teşvik eder. Bu mod, oyuncuların aynı anda birden fazla iş zinciri çalıştırmasına olanak tanır. Ayrıca, oyuncu bir iş zinciri oluşturma ve işletme gibi görevleri yerine getirebilir. Minu Mart'ın iş zinciri için ek maruziyet, şemsiyesi altında var olan çok sayıda yardım işletmesini tanıtarak kazanılabilir. Supersonic Studios tarafından kurulan bir yayınevi, sıradan ve heyecan verici bir his olan bir mini mart modunu yarattı. Bu işte, kullanıcılar organik meyveler ve diğer hayvan ürünleri satın alabilirler. Ayrıca, bu zincir dinamik doğası sayesinde yeni işletmelerin gelişmesi için daha fazla fırsat sunuyor. Google Play Store şu anda eğlence ve saptırma sağlayan birçok oyuna ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, Google Play, ödemelerini toplamak için müşterileri nakit paraya nakletmenize ihtiyaç duyar. Bu, sık sık stoklama raflarındaki gayretiniz sayesinde çok kazançlı bir iştir. Mini Mart modum, görevlerinizin bir parçası olarak tanıtmanız gereken bir 3D oyundur. Oyununuzdaki tezgahı, stok raflarını ve bitki sebzelerini çalıştırırken tüm hayvanlarınızı ve ürünlerinizi yönetebilirsiniz. Mağazanızı yönetmek çok eğlenceli ve heyecan verici; Bundan sonra, hayvanlarınızla ilgilenmeniz ve çocuklar için tohumlar dikmeniz gerekir. Mağazayı çalıştırmaktan sorumlu olan siz olacaksınız - yani hayvanlarınıza eğilim ve onlar için meyve dikmek anlamına gelir.

My Mini Mart Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyunda birçok eğlenceli aktivite var mini martım

Gıda için güvenilir bir kaynak olarak, tüketiciler her zaman ihtiyaçlarını karşılayabilmenizi bekler. Bu, her iki taraf arasında büyük bir güvene yol açar ve her üyenin tamamlanması için ayrı bir görevi vardır. Her şeyi iyi yapabilmeniz için bu görevleri dikkatle atamanız gerekir. Ara sıra eğlenmekten hoşlanıyorsanız, şimdi deneyebileceğiniz birçok etkinlik ve oyun var. Bir Mini Mart mağazası oluşturmak için oyuncuların eskiz haritasını tamamlamaları gerekir. Bunu yapmak, işlerine fonksiyonel bir unsur ekleyecektir. Ayrıca, daha fazla mini mart zincirleri için yeni fikirler bulmalılar. Bu zincirler birçok tüketicinin ihtiyaçlarına hizmet eder ve mal ve çeşitli ürünler satma arzusunu yerine getirir. İnsanlar bugün birçok erişilebilir ve eğlenceli oyun oynayarak eğlenebilirler. İnsanlar her zaman mini mart modumu bağımlılık yapması nedeniyle oynamayı seçerler. Bu özel oyun, insanların daha üretken hale geldikçe yeni ürünlerin kilidini açmalarını sağlar. Ayrıca hayvanları yetiştirebilir ve süt ve diğer yiyeceklerini satabilirler. Organik ürün ve meyve satan yeni bir işletme başlatabilirsiniz. Ayrıca rafları stoklayabilir ve müşterilere bu oyunun istihdamında yardımcı olabilirsiniz.

My Mini Mart Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Daha fazla para kazanarak müşteri sayısını artırın.

Bir işletme olarak, müşteri talebini karşılamak için üretim programınızdaki hatları artırmanız gerekir. Ayrıca, alıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için bitmiş ürünleri ihraç etmeniz gerekir. Bu işin en önemli yönlerinden bazıları restoranlar ile güçlü bir bağ kurmak; Bu, mini mart ve tüketiciler arasında daha güçlü bir ilişki yaratmanıza yardımcı olur. Son olarak, sorunun tüm yönleriyle mücadele etmek için mini martlarla daha güçlü bağlar oluşturmanız gerekir. İnsanlar yemek için taze, sağlıklı yiyeceklere ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden modern bahçelere ihtiyaç var; Yüksek kaliteli yiyecekler üretmeye yardımcı olurlar. Yardım oyuncularıyla modern bir mini mart zinciri yapmak hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Ayrıca bu oyunlar çaba sarf etmeden 3D'de oynamanıza izin verir - tarım veya üreme gerekmez. Nakit kazanırken ve işinizi büyütürken fiziksel olarak çalışmanız gerekecek. Oyuna birçok keyifli ürün dahildir, bu yüzden işe başlayın! Meyvelerden hayvan ürünlerine kadar çeşitli ürünler satabilirsiniz. İlk olarak, sunulan yeni ürün sayısını artırmanız gerekir; O zaman daha fazla birim için tüketici taleplerini karşılamanız gerekir. Yüksek talep edilen ürünler yaratmanın yollarını bularak finanse edin. Oyununuzu oynayan insanlar, onlara büyük kar kazandıran iş fikirlerini dikkate almalıdır. Daha az etkinliğe odaklanmayı tercih ederseniz bu oyunların tadını çıkarabilirsiniz. Bu oyunda, heyecan verici ürünlerle dolu küçük bir market işletiyorsunuz. Mini bir Mart'tan sorumlusunuz ve çeşitli ürünler satarak para kazanacaksınız. Bu, mini mart oyuncularımın büyük bir gelir elde etmelerini sağlar ve çok zengin olabilirler. Her raftaki tüm ürünleri başarılı bir şekilde göstermek ve hasat etmek için oyun boyunca hareket etmeye devam etmeniz gerekir. Bu bağımlılık yapan strateji oyunu, ürün ekerken ve satmak için onları hasat ederken mağazanızı yönetmenizi sağlayacaktır. Bitkilere ve hayvanlara eğilimli olan ve rafları stoklamaya yönelik her şeyi denetler. Oyun, daha fazla para kazanmak ve operasyonlarınızı genişletmenizi sağlar. Daha fazla müşteri. Mart'ın etrafında koşabilirsiniz ve bugün çeşitli görevler yapacaksınız.

My Mini Mart Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Müşterilerinize meyve ve hayvan ürünleri satmak

Burada, Mini Mart modum size heyecan verici deneyimler ve önemli zorluklar getiriyor. Burada yapılacak çok eğlenceli şeyler var. Oynamakla ilgileniyorsanız, işte özellikler: Eğlenceli gündelik oyun - sıradan oyunlar oynamayı seviyorsanız, şimdi keyif alabileceğiniz birçoğu var. Mini mart modumu şimdi yükleyin ve tadını çıkarın. Meyveler ve hayvan ürünleri sat - Mağazaları yönetmeyi seven biriyseniz, bu sizin için mükemmel bir oyundur. Daha sonra her gün birçok insan geldiği için ürünlerinizi raflarınızda satacaksınız. Birçok büyük bahçenin ve modern çiftliğin genişlemesi, mini Mart'ınızı geliştirmede çok yardımcı olacaktır. Bugün birçok heyecan verici oyunun tadını çıkarabilirsiniz, ancak bu sevimli ve eğlencelidir. Domates, elma, yumurta ve daha fazlasını satabilirsiniz. Süreci tekrarlamanız ve oyunun tadını çıkarmanız gerekir.


Son derece uygun ve modern bir mini mart oluşturmak için yeni mağazaları güncelleyin

Çiftçilik ve ulaşım için bir dizi modern makine getirmek de doğaldır. Ama sadece rahatlatıcı ve sıradan oyunlar oynamak isteyen biriyseniz, o zaman da birçok kişi bulabilirsiniz.Bir birçok insan onları oynamayı sevdiği için şu anda rahat nişte keyif alabileceğiniz birçok eğlenceli oyun var. Sıradan oyunlar oynayan insanlar, birçok görev yapmaları veya birçok kombinasyon bilmelerine gerek olmadığı için rahatlar. Ancak aksiyon ve gündelik oyunlar arasında bir şey arıyorsanız, o zaman bir tedavi içindesiniz. Eğer harekete geçiyorsanız ve sıradan oyunlar, bu oynamak için eğlenceli bir oyundur.
Bu modern bir aksiyon oyunudur; Oyuncular bir dizi önemli zorluk üstlenecek ve karmaşık görevleri kendi başlarına fethedecekler. Bu tür talimatları özetledikten sonra, planı hızlı bir şekilde uygulamanız gerekir. Daha spesifik olarak, son derece uygun ve modern bir mini Mart oluşturmak için her zaman yeni mağazaları güncelleyeceksiniz.


SSS

Nasıl kurulur My Mini Mart Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, My Mini Mart mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin My Mini Mart tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?