HappyMod / Pokémon UNITE Mod APK
Pokémon UNITE Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Pokémon UNITE v1.9.1.2 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Pokémon UNITE
Paket Adı jp.pokemon.pokemonunite
Kategori Action
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 1.9.1.2
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.4 (KITKAT)

Pokémon UNITE Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Bu Makaleyi Keşfedin

Genel bilgi

Pokémon UNITE'ta kışı bayram etkinliğiyle kutlayın!

• Yeni bir özel hızlı maç türü geliyor: Shivre Şehri Kartopu Savaşı!
Vahşi Delibird'lerin düşürdüğü hediyeleri toplayarak yalnızca bu hızlı maç türünde mevcut olan özel maç eşyaları kullanın. Duruma ayak uydurup zafer kazanın!

• Kışı bayram temalı eşyalarla kutlayın!
Kış kutlamalarına özel eğlenceli Hologiysiler ve Eğitmen moda eşyaları ekleniyor!

• Mücadele Bileti 12. Sezon: Aurora Tarzı Gardevoir
Mücadele bileti 12. sezon başlıyor! Oyuncular Pokémon'larını aurora tarzı Hologiysilerle donatabilir ve harika Eğitmen moda eşyaları edinebilir! Dahası, bu sezondan başlayarak mücadele bileti seviyelerinin üst sınırı kaldırıldı. Böylece oyuncular her zamankinden daha fazla ödül alabilecek. Fazladan görevler üstlenen oyuncular ayrıca Eğitmen moda eşyalarının farklı renklerini elde edebilecek.

------------------------------------------------------------

Pokémon'un ilk 5'e 5 takım tabanlı stratejik savaş oyununda takımınızla rakibinizi alt edin!

Dünyanın dört bir yanından Aeos Adası'na gelen Eğitmenlerle birlikte Unite Maçlarına katılın! Unite Maçlarında Eğitmenler 5'er kişilik takımlar halinde mücadele ederek, verilen süre içerisinde en fazla sayıyı elde etmeye çalışır. Pokémon UNITE'ta takım çalışması başarıya giden yolda anahtar rol oynar. Vahşi Pokémon'ları yenerken, rakip takımın sayı yapmasını engellemeye çalışırken, hatta kendi Pokémon'unuza seviye atlatıp onu evrimleştirirken takım çalışması konusundaki yeteneklerinizi sınırlarına kadar zorlayıp galibiyete uzanın!

Önemli Özellikler:

• SAVAŞIRKEN HAVALI GÖRÜNÜN: Hologiysiniz ile sahada farkınızı gösterin! Aeos enerjisi kullanılarak geliştirilen özel bir teknoloji sayesinde Eğitmenler Pokémon'larını holografik giysilerle donatabilir. Üstelik devamlı olarak yeni tarzlar çıkıyor!

• UNITE HAREKETLERİ: Unite Hareketleri ile Pokémon'unuzun gerçek gücünü açığa çıkarın! Yalnızca Unite Maçlarında kullanılabilen bu yepyeni Pokémon hareketleri ile en zorlu durumlarda bile maçın gidişatını değiştirin.

• SEVİYE ATLAYIN: Yeteneklerinizi kanıtlamak mı istiyorsunuz? Dereceli maçlara katılarak puan kazanın ve küresel lider tablosunda üst seviyelere tırmanın!

• İLETİŞİMİN ÖNEMİ: En yetenekli Eğitmenler bile takım başarısında iletişimin önemini bilir. İşaretler, hızlı sohbet mesajları ve bir Pokémon oyununda ilk kez yer alan sesli iletişim sayesinde takım arkadaşlarınızla senkronizasyonu sağlayın.

• PLATFORMLAR ARASI OYUN: Çapraz platform desteği sayesinde ister Nintendo Switch™ sistemi, isterse uyumlu mobil cihazlar ile dünyanın dört bir yanındaki Eğitmenler ile Unite Maçlarında mücadele edin. Eğitmenler hem Nintendo Switch'te hem de mobil cihazlarında Pokémon Eğitmen Kulübü veya Nintendo Hesaplarını kullanarak tüm cihazlarda eşzamanlı olarak ilerleme kaydedebilir.

Ayrıntılı bilgi için resmî internet sitesine göz atın ve son gelişmeler için Pokémon UNITE'ı Twitter üzerinden takip edin.

------------------------------------------------------------
Resmî İnternet Sitesi: http://PokemonUNITE.com/
Resmî Twitter Hesabı: https://twitter.com/PokemonUNITE/
Kullanım Koşulları: https://www.apppokemon.com/pokemon-unite/kiyaku/kiyaku003/rule/detail/#anchor_en

Yasal:
• Bu ücretsiz bir oyundur; tercihe bağlı oyun içi satın alımlar gerçekleştirilebilir. Veri aktarımı için ücretlendirme yapılabilir.
• Oyunu oynamak için internet bağlantısı gereklidir.

Pokémon UNITE Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.9.1.2 özellikler

  • HAYIR

Mod V1.8.1.2 özellikler

  • Sınırsız Para/Taşlar

Mod V1.8.1.1 özellikler

  • Sınırsız Para/Taşlar

Mod V1.7.1.1 özellikler


  • Resmi Son Sürüm İndir

Mod V1.6.1.1 özellikler


  • Resmi Son Sürüm İndir

Mod V1.2.1.2 özellikler

  • sınırsız para

SSS

Nasıl kurulur Pokémon UNITE Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Pokémon UNITE mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Pokémon UNITE tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?