HappyMod / Pokémon GO Mod APK
Pokémon GO Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Pokémon GO v0.309.1 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Pokémon GO
Paket Adı com.nianticlabs.pokemongo
Yayıncı Niantic Inc
Kategori Adventure
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 0.309.1
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 6.0 (M)

Genel bilgi

Çevrelerindeki dünyayı keşfederken Pokémon'ları keşfeden dünya çapındaki eğitmenlere katılın. Pokémon Go, 1 milyarın üzerinde indirilmiş ve Game Developers Choice Awards tarafından “En İyi Mobil Oyun” ve TechCrunch tarafından “Yılın En İyi Uygulaması” seçilmiş küresel bir oyun sansasyonudur.
_______________

POKÉMON DÜNYASINI KEŞFEDİN: Nerede olursan ol Pokémonları keşfet.
Pokédex'ini tamamlamak için daha fazla Pokémon YAKALA!

Pokémon'unu güçlendirmek ve ona ödüller kazandırmak için en sevdiğin Pokémon ile YOLCULUĞA ÇIK!
Efsanevi GYM savaşlarında (spor salonu savaşlarında) YARIŞ ve…

Raid Battle (Akın savaşları) sırasında güçlü Pokémonları yakalamak için diğer eğitmenlerle TAKIM OL!

Şimdi harekete geçme zamanı — gerçek maceralar seni bekliyor! Let's GO!

_______________

- Notlar:
- Pokémon GO, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, İspanyolca, Tayca, Geleneksel Çince'yi destekler. Oyunda Türkçe dil desteklenmemektedir.
- Bu uygulama ücretsizdir ve oyun içi satın alımlar sunar. Tabletler için değil, akıllı telefonlar için optimize edilmiştir.
- 2 GB veya daha fazla RAM'i olan ve Android 6.0–10.0+ sürümü yüklü Android cihazlarla uyumludur.
- GPS özelliği olmayan cihazlar veya sadece Wi-Fi ağlarına bağlanabilen cihazlar için uyumluluk garanti edilmez.
- Uygulama, uyumlu işletim sistemi sürümleri yüklü olsa bile belirli cihazlarda çalışmayabilir.
- Doğru konum bilgisi elde etmek için bir ağa bağlıyken oynamanız önerilir.
- Uyumluluk şartları herhangi bir zamanda değiştirilebilir.
- Uyumlulukla ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen PokemonGO.com'u ziyaret edin.
-Bu bilgiler 20 Ekim 2020 tarihi itibariyle günceldir.

Pokémon GO Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V0.309.1 özellikler

 • Teleport
  joystick
  favoriler
  Geliştirilmiş atış
  karşılaşma/envanter IV
  Yakalanma önizleme
  Yürümek/ışınlamak için dokunun
  100 iv feed
  Yakındaki radar

Mod V0.309.0 özellikler

 • Teleport
  joystick
  favoriler
  Geliştirilmiş atış
  karşılaşma/envanter IV
  Yakalanma önizleme
  Yürümek/ışınlamak için dokunun
  100 iv feed
  Yakındaki radar

Mod V0.307.1 özellikler

 • Sahte GPS/Hack Radarı

Mod V0.307.0 özellikler

 • Sahte GPS/Hack Radarı

Mod V0.305.1 özellikler

 • Mod Menüsü
  1. Işınlama
  2. Joystick
  3. Favoriler
  4. Gelişmiş atış
  5. Karşılaşma/envanter IV
  6. Yakalanan önizleme
  7. Yürümek/ışınlamak için dokunun
  8. 100 IV Yem
  9. Yakındaki radar

Mod V0.305.0 özellikler

 • Sahte GPS/Hack Radarı

Mod V0.303.2 özellikler

 • Ücretsiz indirin

Mod V0.303.0 özellikler

 • Fake GPS/Hack Radar

Mod V0.301.0 özellikler

 • The game built -in developer menu, click the button in the upper left corner to open it!
  1. Map
  2. Move speed
  3. Favorite feature
  4. Favorites
  5. Transmission

Mod V0.299.1 özellikler

 • Sahte GPS/Hack Radarı

Bu oyunda toplamak için 500'den fazla koleksiyon pokémon var.

Baskınlar Pokémon'u yakalamak için harika bir yoldur; Diğer oyunculardan yardıma ihtiyacınız yok. Uygulamayı yükledikten sonra, bu zor zorlukları solo veya bir grupta ele almaya hazır olacaksınız. Ayrıca, takım arkadaşlarınızın yeni Pokémon'unu gösteren havalı bir cutscene oynar. Bu işbirlikçi çabanın nihai amacı, karşıt tarafın zaferidir. Pokémon Go uygulaması, müşterilerin sınırsız paralar elde edebilmesi için oyunu değiştirmeyi amaçlamaktadır. Uygulamayı indirmek kolaydır ve içinde toplamak için 500'den fazla farklı Pokémon var. Bu oyunu oynarken oyuncuların Pokémon'a sahip olmayacak bir şansı yoktur.

Pokémon GO Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunu düzgün bir şekilde oynamak için katılımcıların GP'leri açmaları gerekir.

Pokémon Go'nun tuttuğu sadık takipçiler sayesinde inanılmaz miktarda karizmaya sahip. Pokecoins kullanan ürün satın almak kolaydır ve MOD APK aracılığıyla oyuncularla etkileşimler elde edilir. Herkes isimlerini söyleyerek Pokémon'a başvurabilir ve insanlar bunun ne olduğunu anında anlar. Günümüzde “Pokémon” kelimesi bir yaratık yerine bir oyunu akla getiriyor. Pokémon Go'daki aşağıdaki ayrımlarda spor salonları var: Mistik, cesaret ve içgüdü. Oyuncular GPS işlevini etkinleştirerek MOD APK ile para kazanırlar.
Oyunun dünyası gerçek haritasıdır ve oyuncuların her yeni karşılaşmada keşfetmesine izin verir. Bu fantastik oyun, fon sorunu olmadan stratejik ve rekabetçi çabaları teşvik eder ve geliştirir. Savaşlar, MOD APK'nın yardımıyla dostça bir ortamın tadını çıkaran oyuncular için yoğun ve heyecan verici olmaya devam ediyor. Oyunun popülaritesi Google Play Store'da 100 milyondan fazla indirmeye yükseldi.

Pokémon GO Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Vahşi Pokémon almak kolay değil; Çok seyahat etmeyi gerektirir.

Pokémon Go Mod APK, kullanıcılara anında daha fazla Pokémon yakalayabilmeleri için sınırsız pokeball sunuyor. Vahşi Pokémon'u bulmayı zorlaştırmak bir zorluktur; Bunu yapmak için seyahat gerektirir. Anime dünya çapında popülerdir; Binlerce bölüm yayınlandıktan sonra bile bugün hala yayınlanıyor. Uygulamayı kullanmak için, kameranızı belirli bir konuma yönlendirmeniz yeterlidir. Bu yerde birçok farklı Pokémon görünecek ve üst üste üç “harika” çekim yaparak bunları yakalayabilirsiniz. Bu kişisel meydan okuma, kendiniz için belirlediğiniz her türlü hedefi tamamlamaya motive eder - ister belirli bir Pokémon'u yakalıyor, ister art arda üç başarılı atış yaparak canavar yakalama becerisine hakim olsun. Başlangıçta oyun boyunca sadece 150 Pokémon mevcuttu. Ancak, sayı 2020'ye kadar 600'e yükseldi. İyi oynamak istiyorsanız, bir baskın geçişine ve savaşta size yardımcı olacak başka birine ihtiyacınız var. Hem Pokémon Company hem de Nintendo bu oyunu geliştirdi. Şirketin geliştirdiği birçok bölümden sadece biri. Ayrıca, her Pokémon'un sahip olduğu çeşitli beceri ve istatistikler nedeniyle popülerlik kazandılar. Bu oyunu oynayan herhangi bir kişi, içindeki farklı türler, yıldızlar ve maçlardan etkilenecektir. Ancak, insanların görmezden gelemeyeceği özellik baskınlardır. Bunun nedeni, birçok farklı nedenden dolayı katılan en fazla eğitmenle eşleşmesidir. Pokémon hayranıysanız, bu muhteşem oyunu oynamamak zor. İşte bazı özellikleri: İlk Pokemon oyunu 1996'da piyasaya sürüldü.
Hepsini toplayabilir misiniz? Şimdi İndirin.

Pokémon GO Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Raids Grants'ın yeni unsurlara erişimine katılın.

Oyun sırasında Wild Pokémon sık sık görünür. Bu, oyunu indirme veya telefonunuzu almanın ve diğer görevleri tamamlamanın zamanıdır. Oyunu oynamanın yanı sıra bu paraları almanın başka yolları da var. Biri Pokémon Go Mod APK kullanıyor; Bu, yeni özelliklere ve araçlara erişim sağlayacaktır. Oyuncular, baskınlarla savaşmakta daha iyi olma şansına sahiptir, bu da potansiyel olarak unsurlarını daha da geliştirmelerine yardımcı olabilir.


Video oyununda, oyuncular onları yakalamak için Pokémon'a pokéball atmalıdır.

Pokémon Go, GPS ve İnternet bağlantısının işlevi gerektirmesini gerektirir. Bu GPS oyunu oyuncuların konumunu izler ve farklı Pokémon ile karşılaşmalarını sağlar. Oyuncular bir Pokémon ile tanışır, kovalar ve Pokéballs ile vurmaya çalışırlar. Bunu başarıyla yaptıklarında, bir eğitmen olurlar. Şansınıza bağlı olarak, Dratini gibi bazı nadir Pokémon bulacaksınız. Her tip tanıdık olmayan alanlarda yaşayacaktır. Ancak, konumlarını tahmin etmek de kolaydır. Örneğin, su tipi bir Pokémon bir nehir veya denize yakın olacak. Nehir ve deniz bölgesi yakınındaki oyuncular, kilometre taşları adı verilen belirli yerlerle kendi haritanızda buluşacaklar. Ayrıca, en güçlü Pokemon'un ne olduğunu öğrenmek için Google'da aramayı deneyin. Bununla birlikte, Pokemon'u yakalamak, oyuncu yakalama işlemini tetiklemek için hedeflere vurmak için poke toplarını doğru bir şekilde vurması gerektiğinden yüksek hassasiyet gerektirir. Karşılaştıkları Pokemon türüne bağlı olarak, savaş etkinliğini veya yakalamayı etkileyebilecek dış faktörler de dahil olmak üzere savaş süreci farklı olacaktır. Bir Pokémon oyununda tanıtılan yeni bir tamirci ve Pokémon Go modunda harika bir eğitmen olma sürecinde oyunculara bolca sürpriz vermeye devam ediyor.


Oyuncu kameranın önünde herhangi bir Pokémon'u çağırabilir

Bu oyunu deneyimlerken herhangi bir eğiticinin istediği bir nokta, yakalayabileceğiniz Pokémon çeşitliliğidir. Numaraları oldukça büyük olduğu ve bir tane yakaladığınızda, güncellenmiş Pokédex verilerini görebileceksiniz. Bu nedenle, mümkün olduğunca çok Pokémon'u güncellemek her zaman eğitmenlerin hedeflediği bir rüyadır ve dövüş yeteneklerini farklı savaş türlerinde çeşitlendirmelerine yardımcı olur. Pokemon her yerde görünebilir. Ancak Pokémon ile yakalamak veya savaşmak için gerçek dünyada risk almanız gerekmediği bir şeyi unutmayın. Beklediğiniz en tanıdık yerlerde görünebilirler, örneğin kendi eviniz veya tanıdık parkınız. Pokemon ile etkileşim kurun. AR sistemi aracılığıyla, oyuncu kameranın önünde herhangi bir Pokémon'u çağırabilir ve onlarla doğrudan ekran üzerinden eylemler yapabilir. Görsellerle ilgili tüm unsurlar, gerçekçi bir ortam yaratmak ve oyunculara sürekli olarak yaratıklarla eğlenirken çok fazla his vermek için mükemmel bir şekilde inşa edilmiştir. Ayrıca, oyuncular ikramları veya yiyecekleri satın almak için sanal mağazaları ziyaret edebilir ve bunları doğrudan seviye atlamak için besleyebilirler.


SSS

Nasıl kurulur Pokémon GO Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Pokémon GO mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Pokémon GO tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?