HappyMod / Pokémon Smile Mod APK
Pokémon Smile Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Pokémon Smile v2.0.1 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Pokémon Smile
Paket Adı jp.pokemon.pokemonsmile
Yayıncı The Pokemon Company
Kategori Educational
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 2.0.1
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 6.0 (M)

Pokémon Smile Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Bu Makaleyi Keşfedin

Genel bilgi

Pokémon Smile, Pokémon ile diş fırçalamayı eğlenceli bir alışkanlık haline getirmeye yardımcı oluyor!

Pokémon Smile ile diş fırçalamayı eğlenceli ve heyecan verici bir maceraya dönüştürün! Oyuncular, boşluğa neden olan bakterileri yenmek ve yakalanan Pokémon'u kurtarmak için en sevdikleri Pokémon'lardan bazılarıyla ortaklık kurabilirler. Tüm Pokémon'ları ancak sürekli olarak dişlerini fırçalayarak yakalama şansı kazanabilirler.

Özellikleri:
■ Kapsamlı diş fırçalama Pokémon yakalamak için anahtardır!
Bazı şanssız Pokémon, ağzınızdaki boşluğa neden olan bakteriler tarafından yakalandı! Dişlerinizi fırçalayarak, bu bakterileri yenebilir ve Pokémon'u kurtarabilirsiniz. Harika bir iş fırçalama yaparsanız, kaydettiğiniz Pokémon'u da yakalayabilirsiniz!

■ Pokédex'inizi tamamlamak, Pokémon Caps'leri toplamak — Pokémon Smile'un keyfini çıkarmanın birçok yolu var!
• Pokédex: Pokémon Smile'da 100'den fazla sevimli Pokémon ortaya çıkıyor. Hepsini yakalamak ve Pokédex'inizi tamamlamak için dişlerinizi her gün fırçalama alışkanlığı oluşturun!
• Pokémon Caps: Oynarken her türlü Pokémon Caps kilidini açacaksınız - fırçalarken “takabileceğiniz” eğlenceli ve eşsiz şapkalar!

■ bir Fırçalama Usta olmaya devam edin!
Dişlerinizi düzenli olarak fırçalamak size Fırçalama Ödülleri kazandırır. Tüm Fırça Ödülleri'ni topla ve bir Fırça Ustası ol!

■ Eğlenmek için en sevdiğiniz fotoğrafları süsleyin!
Fırçalarken, oyunun harika fırçalama işleminizin birkaç fotoğrafını çekmesine izin verebilirsiniz. En sevdiğiniz çekimi seçin ve ardından çeşitli çıkartmalarla süsleyerek eğlenin! Her gün dişlerinizi fırçalamaya devam edin, fotoğraflarınızı süslemek için kullanabileceğiniz daha fazla çıkartma toplamaya devam edeceksiniz.

■ Ve daha kullanışlı özellikler!
• Diş fırçalama kılavuzu: Oyuncular diş fırçalama işleminde yönlendirilerek ağızlarının tüm alanlarını fırçalamalarına yardımcı olurlar.
• Bildirimler: Oyuncuları fırçalama zamanı geldiğinde bilgilendirmek için günde üçe kadar hatırlatma oluşturun!
• Süre: Her diş fırçalama seansının ne kadar süreceğini seçin: bir, iki veya üç dakika. Bu şekilde, her yaştan kullanıcının ihtiyaçları karşılanabilir.
• Birden fazla oyuncunun ilerlemelerini kaydetmesini sağlayan üç adede kadar kullanıcı profili desteği.

■ Diş fırçalama ipuçları
Her fırçalama seansından sonra, diş profesyonellerinin tavsiyelerine dayanarak, mümkün olan en iyi şekilde nasıl fırçalanacağına dair bazı yararlı ipuçları alabilirsiniz.

■ Önemli notlar
• Bu uygulamayı kullanmadan önce Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi'ni okuduğunuzdan emin olun.
• İnternet bağlantısı gerekir. Veri kullanım ücretleri uygulanabilir.
• Bu uygulama, boşlukları önlemek veya tedavi etmek için tasarlanmamıştır, ne de oyuncuların diş fırçalamadan hoşlanacağını veya bir alışkanlık haline getireceğini garanti etmez.
• Pokémon Smile bir çocuk tarafından oynanırken, bir ebeveyn veya veli her zaman hazır bulunmalı ve kazaları önlemek için çocuğu diş fırçalamasında desteklemelidir.

■ Desteklenen platformlar
Pokémon Smile, desteklenen bir işletim sistemi kullanan cihazlarda oynatılabilir.
İşletim sistemi gereksinimleri: Android 6.0 veya üzeri
• Uygulamanın belirli cihazlarda düzgün çalışmayabileceğini lütfen unutmayın.

© 2020 Pokémon. © 1995–2020 Nintendo / Creatures Inc. / GAME FREAK inc.
Pokémon, Nintendo'nun tescilli ticari markasıdır.

Pokémon Smile Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2.0.1 özellikler

  • Numara

Mod V1.1.1 özellikler

  • Hepsinin kilidini açtı

SSS

Nasıl kurulur Pokémon Smile Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Pokémon Smile mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Pokémon Smile tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?