HappyMod / Poppy Playtime Chapter 1 Mod APK
Poppy Playtime Chapter 1 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Poppy Playtime Chapter 1 v1.0.7 Mod APK Tam Mod Menu Weak enemy

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Poppy Playtime Chapter 1
Paket Adı com.MOBGames.PoppyMobileChap1
Yayıncı Mob Games Studio
Kategori Adventure
MOD özellikleri Tam Mod Menu Weak enemy
Sürüm 1.0.7
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Poppy Playtime Chapter 1 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

Bu korku/bulmaca macerasında hayatta kalmalısın. Terk edilmiş oyuncak fabrikasında sizi bekleyen intikam dolu oyuncaklarda hayatta kalmaya çalışın. Elektrik devrelerini kesmek veya uzaktan herhangi bir şeyi yakalamak için GrabPack'inizi kullanın. Gizemli tesisi keşfedin... ve yakalanmayın.

Playtime Co.'ya hoş geldiniz!
Playtime Co., bir zamanlar oyuncak imalat endüstrisinin kralıydı... ta ki bir gün fabrikadaki herkes ortadan kaybolana kadar. Şimdi, yıllar sonra terk edilmiş fabrikayı keşfetmeli ve gerçeği ortaya çıkarmalısınız.

Oyuncaklar
Playtime Co.'nun oyuncakları canlı bir grup! Bot'tan Huggy'ye, Catbee'den Poppy'ye, Playtime her şeyi yapıyor! Playtime Co.'da olduğunuz sürece, neden oyuncaklara küçük bir ziyarette bulunmuyorsunuz? Birkaç arkadaş edinebilirsin...

Poppy Playtime Chapter 1 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.0.7 özellikler

 • Mod Menü :
  1. Düşman dolaşmayacak
  2. Çok yüksek atlayabilir
  3. Oyunun tüm içeriğini deneyimleyebilirsiniz

Mod V1.0.6 özellikler

 • orijinal Bedava kilidi

Mod V1.0.5 özellikler

 • MOD APK ÜCRETSİZ V1.05 Poppy Oyun Süresi Bölüm 1

Mod V1.0.2 özellikler

 • Mod Ücretsiz Cam+Mods Huggy Wuggy

Mod V1.0 özellikler

 • Poppy Playtime v1.0 mafya oyunları

Mod V0.3 özellikler

Oyuncular oyunun kendisi aracılığıyla oyundaki aksiyon ve heyecanı deneyimleyebilirler.

Tam oyun, bu korkutucu odanın tüm özelliklerine ve işlevlerine dahildir. Ancak, üçüncü taraf modları indirmek kötü amaçlı yazılımlara yol açabilir. Bunun yerine, yalnızca saygın sitelerden indirmelisiniz. Bunun nedeni, görevin zor olması ancak Haşhaş Playtime'ın yardımıyla ödüllendirici olmasıdır. Haşhaş oyun süresinin bu ilk bölümünde, bir oyuncak fabrikasının gizemli ve heyecan verici dünyasını keşfedeceksiniz. Haritada seyahat ederken ve gizli hazineler bulmak için ipuçları toplarken, eylemi ve heyecanı ilk elden deneyimleyeceksiniz. Çarpıcı grafikler, derinlemesine bir hikaye ve kullanımı kolay kontroller ile birlikte, bu oyunda da iyi ses efektleri var. Bu oyunda en çok etkileşime girdiğiniz eldivenler ilk bölümün setine dahildir. Grafikler dikkat çekici olmasa da, şüpheli doruklar yaratmada hala yeterince iyi.
Özel özellikleri olmadan, grafik seviyesi ortalama. Ancak ses efektleri, birçok şüpheli doruğa ulaşma yetenekleri nedeniyle mükemmeldir. Eldivenler listesi son derece uzundur - birçok farklı renk, tasarım ve işlev vardır. Bu oyunu oynarken etkileşime girmesi gereken ana şeylerden biri. Oyunun ilk bölümünü indirmek yaklaşık 3 $ 'dır. Bu, Apple'ın App Store veya Google'ın Play Store aracılığıyla yapılabilir. APK dosyalarını indirirken, hızlı hareket etme ve hızlı bir şekilde düşünme yeteneğinizi kullandığınızdan emin olun.

Poppy Playtime Chapter 1 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Poppy Playtime Bölüm 1, yoğun ve aksiyon dolu bir hikayeye sahiptir.

Oyun her zaman maceralarınızla sizi takip edecek ve diğer oyuncular için coşkuyla güvenlik ağları oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Grafikler mükemmel bir şekilde hazırlanmıştır, bu da oyunda kendini kaybetmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, elektrik şok dalgalarıyla düşmanları sersemletebilirsiniz. Kimse çilelerinizden geri dönüp dönmeyeceğinizi tahmin edemese de, kimse hayatlarının onları nereye götüreceğini bilmiyor. Oyun, birkaç oyun modunun yanı sıra satın alabileceğiniz ekstra özellikler sunuyor. Bunlar arasında ekstra silahlar, yetenekler ve hikayeye kazma yer alıyor. Ayrıca, işyerinde kimsenin araştırmayacağı birçok hoş olmayan şey var. Örneğin, kayıp kişiler hakkında bilgi ortaya çıkarmanıza veya önemli bir sır ortaya çıkarmanıza yol açabilirler. Demo, oyunun sizin için doğru olup olmadığına karar vermenin harika bir yoludur. Bu özellik, oyuncakları hayal kırıklığına uğratmanıza ve kaçışınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olacaktır. Demo, oyunun sizin için doğru olup olmadığına karar vermenin harika bir yoludur. Poppy Playtime Bölüm 1 Mod APK, sizi saatlerce eğlendirecek yoğun ve aksiyon dolu bir oyundur.
Uzun zamandır işsiz kaldınız. Fabrikadaki elektriği etkinleştirmek için anahtarı bulmak için acele ediyorsunuz. Oyun, en önemli vakaları önlemek için destek özellikleri sunuyor. Oyun gerilim ve heyecanla dolu; Gözlerinizi açık tuttuğunuzdan emin olun. Eski iş arkadaşlarınız haşhaş oyun süresi Bölüm 1 modunda kaybolduğunda kalbi kırıldı. Bir devreye erişin, büyük nesneleri hareket ettirin, bir nesneyi uzaktan alın ve karanlıkta bir düğmeye basın. Oyunculara kaçış veya zor bir engelin üstesinden gelmek için birçok fırsat sağlar. Ancak, sizin için zorluk karanlık odaları keşfetmek ve şirketin gerektirdiği kadar oyuncak toplamaktır. Karanlık bir odaya kapıyı açtığınızda, etrafınızda siyah gölgelerin göründüğünü göreceksiniz. Ama size saldırmak istiyorlarsa, onları yok etmek için silahlarınızı kullanın.

Poppy Playtime Chapter 1 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Poppy Playtime'ın 1. Bölümü, bir maceraya başlamak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir.

Son zamanlarda, oyuncular belirsiz kökenleri nedeniyle kötü şöhretli terk edilmiş bir evin yarattığı bir zorlukla karşılaştı. Odadaki oyuncaklar sizi görüşte öldürmeye hazırlanıyor; Ancak, oyuncular bu zorlukla başa çıkmak için gerekli eşyaları toplamalıdır. Terk edilmiş evi keşfederken, fikirlerinizi sizin hakkınızda tuttuğunuzdan emin olun. Evi keşfederken, önümüzde ne olduğuna dikkat edin. Bir sonraki oyuncağın ne zaman düşeceğini veya kötü adamların sizi ne zaman kızdıracağını asla bilemezsiniz. Herhangi bir maceracı için mükemmel bir oyun, bu yapı dostça değil; Düpedüz kurnaz. Hareketli görüntüler veya garip sesler gibi size zarar vermeyen rahatsız edici uyaranlardan kaçının. Yan odaya geçmek, ek keşifleri otomatik olarak tetikleyecektir. Bu oyun premium.

Poppy Playtime Chapter 1 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Minding Graphics ile oyun, oyuncuları için gerçekten sürükleyici bir deneyim sunuyor

10 yıl önce, bu muazzam oyuncak fabrikasında gizemli bir kaybolma meydana geldi. O günden beri, oyundaki en büyük tehdit, tüm yerde en kötü ve en tehlikeli hayvan olarak kabul edilen yeşil kıllı bir canavar olan Huggy Wuggy oldu. Bu süre zarfında birçok tehlikeli oyuncak da üretildi-ve oyuncuları öldürmek için cehennem. Oyuncuların bu oyunda en önemli hazine olarak lambaları yükseltmesi ve şarj etmesi gerekecek, çünkü ışık haşhaş oyun süresinde en çok ihtiyaç duyulan şeydir. Çıkış Tiyatrosu Modu Oyunun grafikleri süper havalıdır ve oynarken harika bir deneyim sağlar. Dikkatli değilseniz bazı tuzaklar kıyametinizi heceleyebilir. Oyunu Google Play Store'dan veya Apple App Store'dan indirebilirsiniz.


Bu oyun solo veya arkadaşlarla oynanabilir

Muhtemelen sadece sizin için, fabrikanın eski bir çalışanı, “Herkes Playtime'daki personelin 10 yıl önce kaybolduğunu düşündü.Poppy Playtime Bölüm 1 Mod, Mob Games Studio tarafından sunulan bir macera oyunudur. Uzaktan herhangi bir şey/herhangi birini kapmak için. Oyunu oynadığınızda, fabrikadaki yeni alanların kilidini açacaksınız. Bu, arkadaşlarınızla zaman geçirmenin ve biraz eğlenmenin harika bir yoludur.Bu sürüm, ücretsiz karakter kilidini açma, ücretsiz güçlendirmeler ve reklamlar dahil olmak üzere ek avantajlar sunar. burada çalışanlar. Her köşeyi ve krizi keşfedebilirsiniz, ancak oyuncaklar tarafından yakalanmamaya dikkat edin. Oyuncaklar fabrikada karşılaşacağınız tek tehlike değildir.Poppy Playtime Bölüm 1 Mod Apk Mob oyunları solo veya arkadaşlarla oynanabilir. Elle çizilmiş haritanın kullanışlı olduğu yer burası ..


Oyuncular görüntülerden şaşıracak ve bu oyunda benzersiz özellikler yaratacak

Eskiden ülkede çok sayıda oyuncak ve anıtsal ölçeğe sahip ünlü bir oyuncak fabrikası, ancak gizemli bir olay nedeniyle, buradaki tüm personel iz bırakmadan kayboldu. Ekran siyah gitti, duvarda büyük bir çiçek gösterdi ve ortada bir yol vardı. Ve fabrikaya ilk adımdan sonra tanıştınız. Her şey net olduğunda, canavara geri dönersiniz, kaçtı. Tüm zorluklarla yüzleşmeye ve oyunun gereksinimlerini karşılamaya cesaret eden cesur bir savaşçı olun. Oyuncular da görüntüler tarafından şaşıracak ve bu oyunda benzersiz özellikler yaratacak. Bu oyuncaklar etkinliğinizin meyvesidir ve yeni bir fiyat kazanmanız gerekir. Bu nedenle, yollarının dışında kalmanın yollarını bulmak için yaratıcı olmalısınız. 647m'dir ve tüm Android ile çalışır 5.Alternatif olarak, önce kimin kaçabileceğini görmek için bir yarışta arkadaşlara karşı oyunu oynayabilirsiniz.
Bu şok edici olayı çevreleyen birçok söylenti var, kimse ne bulmaya cesaret etmiyor Siz dışında, burada uzun zamandır burada çalışan eski bir çalışan oldu. Fabrikaya girerek, bir dizi kırmızı mavi eldivenle karşılaşacaksınız. Bottan Huggy'ye, Catbee'ye Haşhaş'a, hepsi onları şeytanlara dönüştüren geçmiş olaylarla aynı saf niyetle yapılır. Bununla birlikte, yetenek ve cesaretle, oraya adım atmaya ve yarattığınız değerli eşyaları bulmaya cesaret edersiniz. Oyunun modifiye sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


SSS

Nasıl kurulur Poppy Playtime Chapter 1 Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Poppy Playtime Chapter 1 mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Poppy Playtime Chapter 1 tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?